Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4076

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL25-50 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    ta ei saa mu shovet siin setiga või two pairiga never callida profitable'i long runis(isegi small flushiga), ja see vastane üsna kindlalt teadis seda, lihtsalt tal oli top oma value rangest.
    Mul on siin kas nuts või pure air(kõrge flushi kaart käes), ja enamasti on nuts - et näiteks 55 call oleks long runis burning money.
    Ma ei teeks sellist bluffi never fishi või LAG'i vastu(ei usu tihti mul nii narrow range'i olevat) aga tight regular tundus ideaalne kandidaat olevat - läks seekord nii :/
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 14.09.12 at 10:26

  2. #2

    Re: [NL25-50 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    ta ei saa mu shovet siin setiga või two pairiga never callida profitable'i long runis(isegi small flushiga), ja see vastane üsna kindlalt teadis seda, lihtsalt tal oli top oma value rangest.
    Mul on siin kas nuts või pure air(kõrge flushi kaart käes), ja enamasti on nuts - et näiteks 55 call oleks long runis burning money.
    Ma ei teeks sellist bluffi never fishi või LAG'i vastu(ei usu tihti mul nii narrow range'i olevat) aga tight regular tundus ideaalne kandidaat olevat - läks seekord nii :/
    tight reg ei vaata betsizingut ja tee sellest järeldusi?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES