Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4076

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Adekvaatse pildi saamiseks peaksime teadma, mitu tundi on nad kõik neid käsi mänginud, et hinnata hourlyt. Vb on ta neid käsi 200h mänginud ja nt painkiller oma käsi 100h mänginud ainult.
    Vaatasin üle pika aja foorumisse ja avastasin, et päevikusse on postitusi tekkinud.

    Viimasel ajal on olnud tulemused head, ei saa salata(Kuigi eelmine kuu viibisin pulmareisil ja ei mänginud pea ühtegi kätt). Aga mingi aeg tagasi sai päris palju muudetud ka mängus, ilmselt vastased pole adjustinud lihtsalt. Godmode on ka võimalik, ei välista miskit.


    http://postimg.org/image/poaz58b99/

    Viimasel ajal on töömaht olnud palju väiksem kui varem. Pole lugenud ei foorumeid ega uudiseid, pole hoidnud end üldse kursis sellega, mis toimub pokkerimaastikul. Va natuke olen oma mängu kallal paari materjaliga töötanud aga mitte kuigi intensiivselt. Pigem olen nautinud kõike seda aega, mis olen laudades veetnud. Enam ei ole seda väga tööna võtnud, ja nii imelik kui see ka pole, tulemused on pigem paremad olnud(probably no pressure).

    Mängin ca neljal laual ja tunnen et see on optimaalne. Kui laudu käima üritan saada, siis olen nõus kõigiga laudu alustama. Kui vajalik arv laudu koos, siis obv selekteerin paremad/lõbusamad lauad endale.

    Mänguväliselt kulutan pokkerile vast 2-3h nädalas ja töötunde koguneb ca 90-100 kuus. Pokker meeldib küll, aga mitte nii palju, et sinna 200h+ kuus panna
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 12.11.15 at 19:36

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES