Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 196, kokku 204 EsimeneEsimene ... 96146186194195196197198 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 901 kuni 3 920, kokku 4076
  1. #3901
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    tolmuahv promod oma pensionifonde:P

  2. #3902
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    tolmuahv promod oma pensionifonde:P
    Täpselt sedatüüpi poste ma silmas pidasingi kui ütlesin, et teema peaks kinnine olema. Neid vaimukaid humoriste, kel on kõige kohta oma arvamus, aga kes midagi asjalikku ise lauale ei kipu tooma, pole vast investeerimisteemasse väga vaja.

  3. #3903
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Eile õhtu hilja/öösel sain reisilt tagasi.

    Päris vägev värk ja suht mõnus puhanud mindset.

    Gruusia osutus üllatuslikult vägevaks: kohalike väga suur külalislahkus, väga muljetavaldavalt ilusad vaated, suurepärased söögid ja suurepärased joogid, täielik kaos liikluses ja elukorralduses( aga sellega harjub ), hulkuvad koertekarjad/koerad suht igalpool kuhu lähed, seisvad loomakarjad keset maanteid jms, samuti põrkusin mitmeid kordi vastu korralikku keelebarjääri, mis korralikult koomilisi olukordi esile kutsusid. Ühesõnaga täielikult erinev maailm, siin meie omast või euroopast - tehniliselt kiviviske kaugusel(3-3.5h lendu).

    Samuti jäi palju teha ja oleks tahtnud pikemaks jääda aga kindlasti leiab lähitulevikus aega et naasta.

    Täna hommikul sai väike proovisess tehtud, et natukene mängu meelde tuletada. Sellest kuust kavatsen minna on plaanidega samm edasi(sai ka mingi aeg tagasi proovitud, aga nüüd peab õnnestuma). NL400 valikust välja. NL600-2K. Kõik rahalaua formaadid holdemis(FR,6max,HU). Aga laudade arv ainult 4(kui ebaõnnestusin olin halvas jooksus ja proovisin nii 6e lauaga talitada). FR'i saan niimoodi ilmselt minimaalselt ja hakkangi 6maxi õppima/paremini omandama, mis on tore ja vajalik et kuhugi areneda. Hetkel väga häid tulemusi ei oota, pigem pühendun õppimisele ja distsipliinile. 6maxi puhul hoian hetkel NL2K'st sutsu distantsi - kuni tunnen ennast mugavalt ja oman natukene suuremat rolli.

    2014 kujunebki tõenäoliselt vundamendi ladumiseks, mille pealt aasta lõpuosas ja 2015 väga häid tulemusi näidata.

    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 15.04.14 at 11:15

  4. #3904

    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

    2013 kujunebki tõenäoliselt vundamendi ladumiseks, mille pealt aasta lõpuosas ja 2014 väga häid tulemusi näidata.

    15.04.2014

  5. #3905

    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    meil siin euroopas on juba 2014.....

  6. #3906
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Minu viga, parandan ära

  7. #3907
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kas see Nl400 valikust välja jätmine pigem pidurdama ei hakka?

    Kas tõesti saad omale 4 lauda Nl600+ iga kord kui sessi teed kus vähemalt 1 fish laus ja võiks siis olla ka paremal käel?

    Või fuck bumhunt ja mängid igas lauas mis jookseb?

  8. #3908
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas see Nl400 valikust välja jätmine pigem pidurdama ei hakka?

    Kas tõesti saad omale 4 lauda Nl600+ iga kord kui sessi teed kus vähemalt 1 fish laus ja võiks siis olla ka paremal käel?

    Või fuck bumhunt ja mängid igas lauas mis jookseb?
    NL400 väljajätmine on just hea, kuna kõrgemal läheb tase ikka tugevamaks.

    4 lauda pole väga raske saada, neid on hulgaliselt kui 6max juurde panna.

    Full ringi või 6maxi ei mängi kui nõrgemat mängijat lauas pole(aga põhimõtteliselt selliseid laudu ei teki).

    HU'd mängin laua alustamiseks NL600-1K põhimõtteliselt kõigi vastu(kui mul juba 4 lauda ees pole) ja NL2K pigem teen valikuid.

    HU laudades ei ole hetkel plaanis regularidega sõdida, kuna ma ei saaks samal ajal teisi formaate mängida ja fishi käest kerget raha saada.

    Lähitulevikus sean eesmärgiks võimalikult palju mängijana areneda, et natukene kaugemas tulevikus selle vilju lõigata(tahaks ikka highstakesi mängida). Hetkel ei ole tunnitasu, kuu teenistus või volüüm prioriteetideks vaid võimalikult kõrgel tasemel ennast proovile panna ja selle läbi mängijana areneda, võttes seejuures võimalikult optimaalset riski.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 15.04.14 at 13:09

  9. #3909

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Parim päevik for sure. Lihtsalt nii palju on su jutust õppida, eriti mindseti osas. Meeldib su ambitsioonikus. GL!

  10. #3910
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Parim päevik for sure.

  11. #3911
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Parim päevik for sure. Lihtsalt nii palju on su jutust õppida, eriti mindseti osas. Meeldib su ambitsioonikus. GL!
    Tänud

  12. #3912
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Täna sai küll päris normaalselt actionit, 3.5h ainult mängisin ja ligi 1000 kätt - max 4tabeldades pole üldse paha.

    Tõsi, FR'i käsi praktiliselt ei kogunenud, enamus 6max ja veits HU'd ka. Jakedamusega sai kõige enim HU käsi mängitud - jäin isegi mõned BI'd plussi. Jooksin ta vastu hästi ka ja tegin ühe hea herocalli.

    Üks fish suutis ühe päris hea riveri hittida


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $6(BB) Replayer
    SB ($564)
    Hero ($997)
    UTG ($781)
    CO ($600)
    BTN ($651)

    Dealt to Hero T J

    fold, fold, fold, SB raises to $18, Hero calls $12

    FLOP ($36) J 7 4

    SB bets $12, Hero calls $12

    TURN ($60) J 7 4 J

    SB bets $18, Hero raises to $72, SB calls $54

    RIVER ($204) J 7 4 J 2

    SB checks, Hero bets $135, SB raises to $462 (AI), Hero calls $327

    SB shows 2 2
    (Pre 49%, Flop 13.3%, Turn 4.5%)

    Hero shows T J
    (Pre 51%, Flop 86.7%, Turn 95.5%)

    SB wins $1,127

    Aga sain üsna kiirelt tagasi

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $6(BB) Replayer
    SB ($748)
    BB ($636)
    UTG ($666)
    UTG+1 ($618)
    CO ($1,239)
    Hero ($606)

    Dealt to Hero K J

    fold, fold, CO raises to $12, Hero raises to $42, fold, fold, CO raises to $90, Hero calls $48

    FLOP ($189) K 7 8

    CO checks, Hero checks

    TURN ($189) K 7 8 J

    CO bets $55.86, Hero raises to $192, CO calls $136

    RIVER ($573) K 7 8 J 5

    CO checks, Hero bets $324 (AI), CO calls $324

    CO shows 2 K
    (Pre 30%, Flop 17.8%, Turn 0.0%)

    Hero shows K J
    (Pre 70%, Flop 82.2%, Turn 100.0%)

    Hero wins $1,218

    Kahjuks ei ole veel hoogu sees, pidin nagunii varem ära lõpetama aga tunnike oleks saanud veel mängida - sellele vaatamatta ei suutnud lõpuni pingutada. Samas vägisi mängida pole kindlasti optimaalne.

  13. #3913
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Grrrrrrrrrr, tänane sess oli mõnus. Pika tööga ca 4000$ plussi ja siis 100 käega tagasi nulli

    Aga pole viga - you lose some, you learn some


    Edit: Samas BI'des ei ole see kõikumine mitte midagi, mida tasuks üldse arvesse võtta. Avg BI oli täna ilmselt 1000$ juures.

    Ja mingi hetk oli happy moment, kui ühelt 6max regilt NL2K HU laua ära võtsin ja fish järgi istus

    Ostis 1000$'ga sisse, bustisin ta kiirelt ja kahjuks ta rebuyd ei teinud

    Pärastpoole tuli üks viimasel ajal kaotuselainel highstakes mängija proovima lauda võtta, kaotasin kaitstes ca 800$ võidust ära aga kaitsesin edukalt ja ta lahkus
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 18.04.14 at 08:41

  14. #3914
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    See kuu on alanud väga ägiseva BE jooksuga aga võib vist rahule jääda, kuna tunnen ennast järjest kindlamalt ja enamus mängud on valitud ka maksimaalselt raskel tasemel(bankrolli piires). Olen ka regularidega palju 3handed mängu mänginud.

    Täna oli päris fun swingine jooks, natuke mõtlikuks tegi see, et mingi hetk ei olnud keegi enam nõus laudu alustama

    Paistab et NL600-1K on enamus regularid oma mugavustsoonis ja väga arengusse ei panusta ning valivad ainult kõige suurema EV'ga mänge(kui fish liitub lauaga).

  15. #3915

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Hu'd tahad taguda, siis tavalistes hu laudades peaksid ju reg vs reg actionit saama küll?

  16. #3916
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Hu'd tahad taguda, siis tavalistes hu laudades peaksid ju reg vs reg actionit saama küll?
    Enamasti otsin vastast et saaks uut lauda alustada. + on veel soliidset valuet kui fish liitub.

    Kui ma HU laudades hakkan actionit taga ajama ja kõrvale tekib piisavalt laudu ja mu max laudade arv koos on või üle läheb, siis on imelik ka vist kui ma kohe sitoutin ja pole võimalik, et keegi nõrgem mängija lauda joinib. Kui plaanis korralik sessioon teha, siis hetke seisuga sealsetes laudades actionit ise taga ei aja. Erandiks on ainult, kui mõnelt nõrgemalt regilt NL2K laua kohta tahan ära võtta või siis kaitsta.

  17. #3917
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ei ole vahepeal kirjutanud ega updatenud.

    See on sellest, et ei ole teadnud/osanud, mida kirjutada.

    On väga palju mõtteid olnud.

    Viimasel ajal olen siiski asjadesse selgust saanud ja kui kuu läbi saab, teen väikese kokkuvõtte ja räägin natuke oma asjadest/plaanidest.

  18. #3918
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K CASHGAMES] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Nii, kuna kuu läbi, siis kõigepealt väike lõik sellest samast möödunud kuust. Põhimõtteliselt sain seda, mida sihtisin. Graafik ilus ei ole, võtsin väga raskeid mänge, väga tugevate vastaste vastu ja maksin natukene "kooliraha". Põhjalikku kokkuvõtet ei hakka praegu siia tegema.

    HEM'i graafik.
    ( Click to show/hide )

    Rakeback sutsu tasandab ja põhjalikum arvutus näitas, et ca 5,350$ miinust.

    Mängisin ~54 tundi.
    __________________________________________________ ________________________

    Räägin natuke tulevikuplaanidest ja tulevikust ka, mis paraku ilmselt siinseid lugejaid väga ei rõõmusta. Nimelt sai mõneks hetkeks aeg maha võetud ja sisuliselt paberile kirja pandud, et kus ma praegu asun ja kuhu olen teel ning jõudsin järeldusele et hetke kurss mind väga ei rahulda.

    Alustame siis sellest, mis mul on olemas. Olen läbi raskete pingutuste ja raske töö jõudnud siia kus ma hetkel asun - fullringi formaadi tippu(mõned võivad küll vaielda, et on ka NL5K, mida ma ei ole mänginud ja mille jaoks mul bankrolli pole, aga kuna see jookseb nagunii nii harva, siis põhimõtteliselt oman kõikide fullringi limiitide jaoks piisavalt suurt bankrolli et neid agressiivselt mängida.) Nii et siit enam väga kuhugi areneda pole. Mingil määral on kindlasti võimalik ainult oma winrate või $$$/perhour tõsta. Pean tunnistama, et see on natuke nukker, et armastatud formaadis lihtsalt action ülevalpool kokku kuivab aga midagi pole parata. Siin olengi olnud nüüd juba mõnda aega(sisuliselt eelmise aasta lõpust/selle aasta algusest) teelahkmel, et mis edasi. Olen küll juba ilmselt suure suuga rääkinud ja lubanud, et highstakes ja 6max ja annab minna, aga paraku eeldab see ilmselt sama pikka õppeprotsessi, kui mitte veelgi suuremat, et antud eesmärki saavutada(läbilöök highstakesis). Muidugi on olemas ka HU mängud, aga seal on tipus ilmselt ainult reg vs reg action, nii et see kindlasti kergem ja tulusam tee ei ole. Nii, et vaikselt saigi hakatud selles suunas liikuma, kuni mingi hetk tekkis mõttekoht ja vaatasin korra oma karjäärile tagasi ja avastasin, et mu tagala on praktiliselt täiesti kindlustamatta, kõik mu ressursid ja kogu panus on pandud ja suunatud pokkerisse. Ma ei ole küll teab mis laialt elanud, võrreldes paljude teistega, kes samas suurusjärgus teenivad aga ometi elan ma veel üürikorteris ja säästud moodustavad lifetime võitude kõrval üsna väikse osa(praktiliselt ei ole mul mingit tagalat). Nii, et jõudsin järeldusele, et ma ei taha olla see tegelane, kes kõik munad ühte korvi paneb ja kunagi tulevikus see midstakes/highstakes mängija, kes õnnetu juhuse vms läbi pankrotti läheb või rahalistesse probleemidesse satub. Seega jõudsin järeldusele, et aeg on küps edu vilju nautida ja ennast majanduslikult ära kindlustada, et tulevikus ei oleks ma mingisugusestki tööst sõltuv. Seega arvan, et hetkel on selleks õige aeg - bankroll on selle formaadi jaoks piisavalt suur/põhimõtteliselt suuremat pole mul siia kontole vaja ja tunnen ennast fullringis väga kindlalt ja tugevalt. Nii, et juba uuest kuust alates on mul olemas/alustan plaaniga võtta enda jaoks maksimaalselt suure EV'ga mänge ja mängida ainult fullringi(nl400-2K), va HU lauad(kus istun ainult bumhuntimise mõttega). Bankrolli ei kavatse suuremaks kasvatada ja kõik mis üle jääb kavatsen võtta välja ja panna kõrvale, nii eluaseme ostuks kui ka erinevateks investeeringuteks erinevatesse varaklassidesse(siin hetkel veel ei peatu ja lähemalt võin rääkida kui asjad liikuma hakkavad ja lugejatel või endal huvi on). Vaatasin ka oma elamiskulud kriitilise pilguga üle ja leidsin mitmeid kohti, kust saab oluliselt kokku hoida, isegi ilma kvaliteeti langetamatta. Seega vabandan kõigi ees, kes tahtsid lugeda/kuulda kuidas ma proovin läbi lüüa eestlaste jaoks tõeliselt kõrgetes limiitides, aga arvan et aeg on küps enda pensionisammastele tugev vundament laduda ja ennast ära kindlustada. Kindlasti ei välista, et tulevikus kavatsen raske teekonna highstakesi ette võtta. Pokker mulle muidugi väga meeldib ja kindlasti jään mänguga seotuks veel pikka aega. Samuti kavatsen update'i edasi teha, ilmselt korda nädalas(võimalik et ka tihedamalt rääkida erinevatest asjadest), sest plaan on tulemusi ainult kord nädalas vaadata, et saaksin ainult mängule keskenduda ja samuti ka sellest maksimaalset naudingut saada!

    Edit: Lisan juurde, et kellelegi ei jääks vale arusaam, et otsus on tehtud selle kuu põhjal või mis veel hullem, viimase luhtaläinud sessi baasil Mõtteteid selles suunas on olnud juba mitmeid kuid tagasi ja lõplik otsus sai tehtud kuskil, nädal/poolteist tagasi.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 30.04.14 at 20:24

  19. #3919
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Väga mõistlik otsus. Edu!

  20. #3920

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    algselt juba tekkis hirm, et lähed andu_andule bora borale külla ja avate koos oma surfikooli.


    aga plaan väga uhke, edu!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES