Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 203, kokku 204 EsimeneEsimene ... 103153193201202203204 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 041 kuni 4 060, kokku 4076
  1. #4041

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    väga kenad tulemused (y)

  2. #4042
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Proovin graafiku ka panna alates augustist...
    Siis tuli mõte paari asja oma mängus kõpitseda. Ei midagi väga erilist. Laudu võtsin veel vähemaks ja muutsin natuke hand selectionit. Samuti "unbalanseerisin" end vastaste vastu, kelle kohta rohkem infot andmebaasis. Mäng muutus korraga lihtsamaks ja järjest vähem on ette tulnud "raskeid olukordi". Samuti mindseti koha pealt, et mänginud olen ainult siis, kui tunnen et tahtmine mängida on olemas. Kui on mõtted mujal, olen tundnud väsimust või mõni muu põhjus, olen lihtsalt mängimise ära jätnud. Iga kord olen hea tujuga alustanud ja enamasti ka lõpetanud. Kuna elus on olnud päris mitmeid muutusi ja ka ambitsioonid on natukene nihkunud(pole ainult 95-100% mõtted pokkeril), olen üritanud sellest küllaltki väikesest ajast, mis asjaga tegelen, maksimumi võtta. Eks teen vaikselt oma asja edasi ja tunnen rõõmu rohkem mängu olemuse, kui raha üle, mis selles mängus liigub.



    http://postimg.org/image/6bnc894hv/

  3. #4043
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Vaatasin üle pika aja foorumisse ja avastasin, et päevikusse on postitusi tekkinud.

    Viimasel ajal on olnud tulemused head, ei saa salata(Kuigi eelmine kuu viibisin pulmareisil ja ei mänginud pea ühtegi kätt). Aga mingi aeg tagasi sai päris palju muudetud ka mängus, ilmselt vastased pole adjustinud lihtsalt. Godmode on ka võimalik, ei välista miskit.


    http://postimg.org/image/poaz58b99/

    Viimasel ajal on töömaht olnud palju väiksem kui varem. Pole lugenud ei foorumeid ega uudiseid, pole hoidnud end üldse kursis sellega, mis toimub pokkerimaastikul. Va natuke olen oma mängu kallal paari materjaliga töötanud aga mitte kuigi intensiivselt. Pigem olen nautinud kõike seda aega, mis olen laudades veetnud. Enam ei ole seda väga tööna võtnud, ja nii imelik kui see ka pole, tulemused on pigem paremad olnud(probably no pressure).

    Mängin ca neljal laual ja tunnen et see on optimaalne. Kui laudu käima üritan saada, siis olen nõus kõigiga laudu alustama. Kui vajalik arv laudu koos, siis obv selekteerin paremad/lõbusamad lauad endale.

    Mänguväliselt kulutan pokkerile vast 2-3h nädalas ja töötunde koguneb ca 90-100 kuus. Pokker meeldib küll, aga mitte nii palju, et sinna 200h+ kuus panna
    Heiheihei, kui jah sellist kirge ja tahtejõudu pole ning on muudki teha
    /

    Job very well done by you!

  4. #4044
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ty Priidix

  5. #4045
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Proovin graafiku ka panna alates augustist...
    Siis tuli mõte paari asja oma mängus kõpitseda. Ei midagi väga erilist. Laudu võtsin veel vähemaks ja muutsin natuke hand selectionit. Samuti "unbalanseerisin" end vastaste vastu, kelle kohta rohkem infot andmebaasis. Mäng muutus korraga lihtsamaks ja järjest vähem on ette tulnud "raskeid olukordi". Samuti mindseti koha pealt, et mänginud olen ainult siis, kui tunnen et tahtmine mängida on olemas. Kui on mõtted mujal, olen tundnud väsimust või mõni muu põhjus, olen lihtsalt mängimise ära jätnud. Iga kord olen hea tujuga alustanud ja enamasti ka lõpetanud. Kuna elus on olnud päris mitmeid muutusi ja ka ambitsioonid on natukene nihkunud(pole ainult 95-100% mõtted pokkeril), olen üritanud sellest küllaltki väikesest ajast, mis asjaga tegelen, maksimumi võtta. Eks teen vaikselt oma asja edasi ja tunnen rõõmu rohkem mängu olemuse, kui raha üle, mis selles mängus liigub.



    http://postimg.org/image/6bnc894hv/
    Aga sissetulek on ainult pokker või oled liikunud edasi?

  6. #4046
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Proovin graafiku ka panna alates augustist...
    Siis tuli mõte paari asja oma mängus kõpitseda. Ei midagi väga erilist. Laudu võtsin veel vähemaks ja muutsin natuke hand selectionit. Samuti "unbalanseerisin" end vastaste vastu, kelle kohta rohkem infot andmebaasis. Mäng muutus korraga lihtsamaks ja järjest vähem on ette tulnud "raskeid olukordi". Samuti mindseti koha pealt, et mänginud olen ainult siis, kui tunnen et tahtmine mängida on olemas. Kui on mõtted mujal, olen tundnud väsimust või mõni muu põhjus, olen lihtsalt mängimise ära jätnud. Iga kord olen hea tujuga alustanud ja enamasti ka lõpetanud. Kuna elus on olnud päris mitmeid muutusi ja ka ambitsioonid on natukene nihkunud(pole ainult 95-100% mõtted pokkeril), olen üritanud sellest küllaltki väikesest ajast, mis asjaga tegelen, maksimumi võtta. Eks teen vaikselt oma asja edasi ja tunnen rõõmu rohkem mängu olemuse, kui raha üle, mis selles mängus liigub.



    http://postimg.org/image/6bnc894hv/

    Silm puhkab.

  7. #4047
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Aga sissetulek on ainult pokker või oled liikunud edasi?
    Sissetulek on peamiselt ikkagi pokker. Natukene teenin ka erinevatelt investeeringutelt, mida siin väga lahkama ei taha hakata, aga ei midagi erilist veel. Suures plaanis olen kindel, et mingist hetkest õnnestub muust end elatama hakata kui soovin.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Silm puhkab.
    Ty

  8. #4048
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Natukene teenin ka erinevatelt investeeringutelt, mida siin väga lahkama ei taha hakata, aga ei midagi erilist veel. Suures plaanis olen kindel, et mingist hetkest õnnestub muust end elatama hakata kui soovin.


    ja


  9. #4049
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Need mõttetud, enam rikkaks ei saa... Tark raha ostab seda:

  10. #4050
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Olete vist millestki valesti aru saanud

    Mäng on viimane nädal kuidagi väga vaevaliselt kulgenud. Täna oli hea sess tegelt, ca 3K suht kiirelt plussi ja siis lõpus suutsin muidugi 2K sellest kiirelt auku panna

    Stiilinäide ka...

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em $0.80 Ante - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $400.00
    UTG: $588.40
    CO: $1000.00
    Hero (BTN): $1019.30
    SB: $1000.00

    Pre Flop: ($10.00) Hero is BTN with Q Q
    1 fold, CO raises to $12, Hero raises to $40, 2 folds, CO raises to $100, Hero calls $60

    Flop: ($210.00) T K 7 (2 players)
    CO bets $112, Hero calls $112

    Turn: ($434.00) 5 (2 players)
    CO bets $214, Hero calls $214

    River: ($862.00) 8 (2 players)
    CO checks, Hero bets $592.50 all in, CO calls $573.20 all in

    Final Pot: $2008.40
    CO shows T K (two pair, Kings and Tens)
    Hero shows Q Q (a pair of Queens)
    CO wins $2005.60
    (Rake: $2.80)

    Tegelt olen enam-vähem rahul kuidas selle käe mängisin tagant järele vaadates...
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 26.11.15 at 11:51

  11. #4051

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Miks riveril shoved?

  12. #4052
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Keerab bluffix.

  13. #4053

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kas QQ pole mitte liiga tugev, et seda bluffiks keerata?
    parem kui sa removeks tykki/paari boardist imo, 1spade võiks ka olla :)

  14. #4054
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Riveri bluff-arvad, et K foldib? 600 callida, et saada 2k pot. Võib tõestis elline mastike olla, aga calle ikka tuleb liiga palju ma usunKas turn v river standrd ch/f pole?

  15. #4055

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kas Kx callitakse pimedalt tyhjaks end sellise runouti peale 1 paariga 4b potis 250bb deep?
    st riveris check callitakse?
    Viimati muudetud rynno poolt : 26.11.15 at 16:03

  16. #4056
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Vastane oli tugev, mõtlev, midstakesis 6bb/100 võitev regular. On teinud suuri folde ja oskab foldida.

    Ainus kahtlane koht minu jaoks oli turni call, oleksin ka võinud vabalt foldida.
    Riveri checki nähes, suht kunagi tal seal flushi pole. Samas mu emandad on liiga harva head et lihtsalt maha checkida. Ta range on seal liiga tugev(sp olekski võinud turni foldida).
    Samas minu shove vastu satub kogu ta range raskesse seisu. Riveri shove oli juba poti korral ette mõeldud(va poti ässa).
    Aga nutta ei ole midagi, hoida kainet pead ja analüüsida. See et bluffiga suures potis vahele jääda, saab ainult hea olla. Hiljem ei anta nii mõnedki korrad respecti

  17. #4057

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    minumeelest probleem ongi selles, et kui sa arvad et ta Kx portsjon on võimeline foldima riveris, siis peaksid/võiksid bluffe otsima 7x,Tx ja mby 89,AQ seast. kui me eeldame,vastane check callib Kx portsjoni, siis me ei peaks väga bluffimise peale mõtlema. ei tasu unustada, et meil on päris palju valuet antud runoutil ning see on 250bb effective, mitte mingi 100bb otsus
    ma saan aru mida sa mõtled, kui sa väidad et su emandad on tema valuerange vastu mitte piisav, et SD minna. aga sa võibolla unustad, et su vastane omab ka bluffe :) ma arvan et see on piisav argument taga checkida, kuna sa beatid tema bluffe ja tema bet flop bet turn range ei sisalda ainult Kx
    ja reaalsuses QQ , isegi 1 spadega ei ole kaugeltki parim bluff combo siinkohal, millega ideaalis vajutada,pigem kaheldav
    Viimati muudetud rynno poolt : 26.11.15 at 21:39

  18. #4058
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Üks äge käsi, bluff töötas

    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $600.00
    UTG: $699.30
    UTG+1: $643.31
    MP1: $613.82
    MP2: $995.51
    CO: $1426.79
    Hero (BTN): $600.00
    SB: $568.70

    Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with 7 5
    5 folds, Hero raises to $12, 1 fold, BB calls $6

    Flop: ($27.00) 7 J A (2 players)
    BB checks, Hero bets $16.49, BB calls $16.49

    Turn: ($59.98) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $48.68, BB calls $48.68

    River: ($157.34) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets $18.52, BB folds

    Final Pot: $157.34
    Hero mucks 7 5
    Hero wins $154.54
    (Rake: $2.80)

    Riveris sai tegelikult betsizingu osas väikene misclick tehtud. Vastas on sihuke tugevam be mängiv recreational player, kelle ühtedeks suuremateks leakideks on liigne foldimine ja vähene bluffimine.

  19. #4059

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    tundub et bluffisid parima käega

  20. #4060

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Nu ei tea midagi weak A, Jx või KT võis mucki lennata küll sellise haige sizingu peale.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES