Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 198, kokku 204 EsimeneEsimene ... 98148188196197198199200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 941 kuni 3 960, kokku 4076
  1. #3941
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ei tulnud päevikusse kirjavigasid otsima, aga vaatasin, et viga on läbiv, seega tahtsin pigem heast soovist herr Jänksi tulevikus häbist säästa kui ta mingil põhjusel peab kuskil ametliku dokumendi kirjutama vms, ise loen igapäevaselt erinevaid dokumente ja CV'sid ja avaldusi, mingite üldiste eesti keele reeglite mitte tundmine torkab kohe silma ja annab mulle kohe infosisendi selle kohta kas ja kui põhjalikul tasemel inimene üldse on tegelenud asjajamistega jne...

    sry, rohkem ei püüa inimesi aidata.

  2. #3942

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    jah, ära ole mingi maailma parandaja.. häirib lausa
    Viimati muudetud leits poolt : 07.05.14 at 10:21

  3. #3943
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    päevikus ei pea perfektset kirja panema loogish

  4. #3944

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    pohh
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 07.05.14 at 11:43

  5. #3945

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ei tulnud päevikusse kirjavigasid otsima, aga vaatasin, et viga on läbiv, seega tahtsin pigem heast soovist herr Jänksi tulevikus häbist säästa kui ta mingil põhjusel peab kuskil ametliku dokumendi kirjutama vms, ise loen igapäevaselt erinevaid dokumente ja CV'sid ja avaldusi, mingite üldiste eesti keele reeglite mitte tundmine torkab kohe silma ja annab mulle kohe infosisendi selle kohta kas ja kui põhjalikul tasemel inimene üldse on tegelenud asjajamistega jne...

    sry, rohkem ei püüa inimesi aidata.
    .

  6. #3946
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ma ei norinud typo pärast, vaid vaatasin, et viga on läbiv ehk teadmatusest põhjustatud viga.

  7. #3947

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    pean ikka ütlema. wtf kutid.

    Loomulikult ei ole keegi kohustatud korrektselt kirjutama. Kui aga oskus on, siis miks mitte seda kasutada? Mitu korda imelikum on õigekirja osates valesti kirjutamine.

    IMO selliste läbivatele vigadele tähelepanu juhtimine on täiesti tervitatav. "mata" lõpp on niivõrd elementaarne asi, millega kahjuks paljud aga eksivad. Herrjanksil see tõesti olnud läbiv. Sõbrale ka ütled ju, et püksilukk on lahti - tänuväärne tegevus, mis päästab piinlikkusest, eksole.

    E: see ei tähenda, et kõik peaksid foorumisse kirjutades ÕS-i lahti hoidma ja igat kirjavahemärki õigesti kasutama, eksole. Lihtsalt on teatud vead, mida ei saa pidada hooletuseks või selliseks n.ö. foorumile omaseks stiiliks. "õieti - õigesti" "matta - mata" jne.

    E2: vabandused, Janks, et risustan. Muidu kirjutad hästi ja pokkerit mängid ka enam-vähem!
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 07.05.14 at 13:25

  8. #3948

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ot seoses püksilukuga.
    mingi 10.-11. klassis ootasin koos 5-6 klassiõega matemaatika klassis ümber õpetaja laua kontrolltöö tulemusi(mingi tähtis asi, millest sõltus, kas pean järeltöö tegema või ei). klassiõed kihistavad ja itsitavad omavahel midagi.
    ma veic pinges ootamisest ja nagu boss ütlen, et "rahu, rahu tüdrukud, ei ole vaja erutuda nüüd"
    seepeale üks mitte just suu peale kukkunud klassiõde ütleb "et sel juhul pead oma püksiluku kinni panema".
    mmmmm, mis magus piinlikkus.

  9. #3949
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    minu arust epic win... oleks kohe võtnud teemaks, et kui ikka ei pane kinni, siis kus me asjast edasi räägiksime vms..

  10. #3950
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma ei norinud typo pärast, vaid vaatasin, et viga on läbiv ehk teadmatusest põhjustatud viga.
    Mulle ka sama asi silma jäänud, aga ei viitsinud sõna võtta. "mata" vorm pole Jänksil kindlasti tähelepanematusest tingitud.

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Samuti on see ka kindlasti mulle rahaliselt EV miinus(jäävad tunnid tegematta, mis on üsna kalli väärtusega + kulutan ennast).
    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Kui mängid-mängid ja ei saa aru, kes lauas istub ja mängijad on märgistamatta, siis ilmselt mängid korraga liialt palju laudu ja ei jõua keskenduda. Eks harjutamine teeb meistriks
    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

    Viimasele upswingile vaatamatta on tegelikult seal hunnik räigeid setupeid just fishide vastu aga juhtub, kõik ei saagi perfekt olla.

    See kuu tunnen ennast mänguliselt tegelikult väga tugevalt - vaatamatta tulemustele.

    Kahjuks ei ole veel hoogu sees, pidin nagunii varem ära lõpetama aga tunnike oleks saanud veel mängida - sellele vaatamatta ei suutnud lõpuni pingutada. Samas vägisi mängida pole kindlasti optimaalne.

  11. #3951
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kuradi düsgraafik raisk, ranka, pane janks häbiposti!
    jk ma arvan, et terve foorumi peale leiaks sitaks neid, kes mööda panevad vaikselt.

  12. #3952
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    kuradi düsgraafik raisk, ranka, pane janks häbiposti!
    jk ma arvan, et terve foorumi peale leiaks sitaks neid, kes mööda panevad vaikselt.
    Ja mis argument see on? Et kui suurem osa paneb mööda, siis on see andestatav?
    Minule pole kusjuures väga silma jäänud, et see "mata" vormi valesti kirjutamine foorumis väga levinud viga oleks. Ruudi vist (ei viitsi kontrollida) ka vahel eksib sellega, aga üldiselt tundub olevat okei.
    Ma lihtsalt mõtlen, et foorum foorumiks. Loogiline, et siin ei viitsi alati igat koma märkida või oma tekste üle lugeda, aga väga palju kirjavigu ja imelikku sõnakäsitlust kohtab mitmel pool niigi, mis mulle vähemasti küll silma hakkab ning inimeses eelarvamuse tekitab. Kui ikkagi avalikku kirjakeelt ei mõika, siis las kirjutab keegi teine.

  13. #3953
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Krt segi olete kamminud või.Rage sa oleks pidanud sama palju aega pokkeriõppimisele kulutama kui grammatikale panustasid äkki oleks ka korralikult biitinud.See on siiski pokkerifoorum mitte eesti kirjakeele foorum.

  14. #3954
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    suht mõtetu jutt

  15. #3955

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    No kuulge, olge nüüd. Inimene viitab viisakusest teise inimese korduvale veale, vaevalt j2nks solvus või keegi teine oleks ka solvunud, nagu miks sellest mingi probleem on tehtud siin nüüd

  16. #3956

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    suht mõtetu jutt
    :D

  17. #3957
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    :D
    E: Sain ise leveldatud :(

  18. #3958

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    suht mõtetu jutt
    no1

  19. #3959
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Olete te nüüd paremad inimesed seetõttu, et võite rusikaga vastu rinda taguda, et teate ja oskate õiges kohas -mata vormi kasutada? Või mis veel parem antud kontekstis - mis see kuradi -mata vorm pokkeris üldse maksab?

  20. #3960

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Olete te nüüd paremad inimesed seetõttu, et võite rusikaga vastu rinda taguda, et teate ja oskate õiges kohas -mata vormi kasutada? Või mis veel parem antud kontekstis - mis see kuradi -mata vorm pokkeris üldse maksab?
    tulevad meelde olukorrad, kus restoranides/õllekates ühes lauas käib hull räuskamine. Teisest lauast tõuseb püsti üks indiviid ning läheb viisakalt ütlema, et hää küll poisid, võtame vähe rahulikumalt. Räuskajad see peale: "tra sina ei tule ütlema mulle, et ma olen homo, oled kõva mees vä, tule siia!"

    Ei loe moraali - ise ma joogisena käituda ei oska, seega prolly olen sattunud mõlemasse otsa. Point on aga see, et keegi ei pidanud ennast paremaks, vaid lihtsalt ütles herrjanksile, et tal on püksilukk lahti, mille eest janks ka tänas :) Mille peale teised kerisele läksid, beats me
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 07.05.14 at 21:28

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES