Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 34
  1. #1

    Karmid Bluffid

    Mis on teie karmimad bluffid.
    Endal sai üks just tehtud ja noh, suht hull, vähemalt minuarvates :)
    6.5K gtd, ma top 10, ja 60 inimest alles.

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Karmid Bluffid

    Pean otsima AB midagi head ;D

  3. #3

    Re: Karmid Bluffid

    mäletan ühel turnal sai suht haige bluff tehtud, aga see käsi vist trackeris. praegu kasutan hemi, otsin kui aega saan.
    tahaks mõnda karmi cashi bluffi näha...:D

  4. #4
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Karmid Bluffid

    Ei blufi peaaegu üldse. Seega ei oska kahjuks ühtegi karmi bluffi välja tuua.

  5. #5
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Ei blufi peaaegu üldse. Seega ei oska kahjuks ühtegi karmi bluffi välja tuua.
    Vaata kes räägib, suu suitseb ;D

  6. #6

    Re: Karmid Bluffid

    Ma ka ükskord tegin ühe blufi

  7. #7

    Re: Karmid Bluffid

    Ma ka eriti ei blufi, v.a semibluff ja Cbetid.

    Aga kui vahest harva mõni suurem pot saab turnil või riveril maha võetud, siis tunnen end nagu vargana , süütunne tuleb kohe , et Issand nüüd võtsin teiselt jõuga poti ära ;D

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Karmid Bluffid

    Liiga tihti blufin viimasel ajal
    Endal hakkab ka häbi.


    EDIT: panen paar viimast EBAÕNNESTUNUD (need jäävad meelde) kätt ka:
    http://www.pokerhand.org/?3913584
    http://www.pokerhand.org/?3909210 (teadsin, et olen rämedalt taga)

  9. #9
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ma ka eriti ei blufi, v.a semibluff ja Cbetid.

    Aga kui vahest harva mõni suurem pot saab turnil või riveril maha võetud, siis tunnen end nagu vargana , süütunne tuleb kohe , et Issand nüüd võtsin teiselt jõuga poti ära ;D
    Ma vaatan jah, et Sa ei armasta panustada. Eelmine foorumi liikmete turniir isegi ässade chekkisid 3 tänavat. ;D

  10. #10

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Ma vaatan jah, et Sa ei armasta panustada. Eelmine foorumi liikmete turniir isegi ässade chekkisid 3 tänavat. ;D
    See oli Sinu vastu special game ;D. Ässadega panustamine pole siiski bluff ja enamuste vastaste vastu ikka litin nii, kuis jaxan ;D

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Karmid Bluffid

    Ma olen oma pokkerikarjääri aeg aru saanud, et bluffimine on Hold'emis kõige kasumlikum tegevus, kui seda õigesti teha. Kui aga teha valesti, siis kõige kahjulikum ja paljud pokkerimängijad kaotavad väga-väga palju raha halbade bluffide pärast, mis pikemas perspketiivis neile pappi tagasi ei tee.

    Kui Te bluffida ei oska, siis on parem MITTE KUNAGI BLUFFIDA ja see on näiteks kasumlikum, kui teha 1 suur bluff nädalas.

    EDIT: Ja semi-bluff ei ole bluff.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Karmid Bluffid

    Aga ma vähemalt üritan õppida bluffimist. ;D
    Vahest tuleb välja ka ikka :o

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Aga ma vähemalt üritan õppida bluffimist. ;D
    Vahest tuleb välja ka ikka :o
    Kaotaval mängijal on ka võitvaid päevi ehk teisisõnu tal tuleb vahest võitev mäng välja. Aga need üksikud päevad ei tee teda long runis võitvaks ega õigusta tema kaotavat mängu stiili.

  14. #14

    Re: Karmid Bluffid

    no ma ei tea kas selline teguviis plufi alla läheb aga tavaliselt kui mul on näiteks mingi keskmine paar taskus, ntx TT ja flopp näitab mulle ülepaari ja vastane callib flopi panuse ära, mitte ei raise ja sama turnil siis riveri ässa puhul lükkan ikka üsna sageli all-inni kuigi ma tean et olen taga, mitu korda on vastane foldinud oma QQ, KK :P

    natuke tunnen kaasa tüübile

  15. #15

    Re: Karmid Bluffid

    blufin tihti kui vastane, flop/turn/river ja positsioon kõik minu kasuks räägivad :)
    live mängus on kuidagi nagu parem bluffida, saab miimika, jutu ja muu hämaga kuidagi mõjutada vastast - muidugi tihtipeale ka callitakse ära :D

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    blufin tihti kui vastane, flop/turn/river ja positsioon kõik minu kasuks räägivad :)
    live mängus on kuidagi nagu parem bluffida, saab miimika, jutu ja muu hämaga kuidagi mõjutada vastast - muidugi tihtipeale ka callitakse ära :D
    Peale vsiu artiklit bluffin ka kõik vastased lives ära ;D

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kaotaval mängijal on ka võitvaid päevi ehk teisisõnu tal tuleb vahest võitev mäng välja. Aga need üksikud päevad ei tee teda long runis võitvaks ega õigusta tema kaotavat mängu stiili.
    Ma ei ole kaotav mängija ja ma kahtlen kas mu blufid kokkuvõttes miinuses on. Ja kui ka veidi on siis tulevkus enam ei ole.

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Karmid Bluffid

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ma ei ole kaotav mängija ja ma kahtlen kas mu blufid kokkuvõttes miinuses on. Ja kui ka veidi on siis tulevkus enam ei ole.
    Ma ei öelnudki, et sa kaotav mängija oled vaid selle näite põhjal ma tahtsin öelda, et "vahest" on kõrvale kalle normaalsest ehk short-term ning short-termis võib juhtuda kõike. Ja bluffid ei pea olema plussis, et nad pikemas perspektiivis raha tagasi tooks. Bluffid tõstavad su heade käte kasumlikuks näiteks, sest sind ei usuta enam niipalju. Kui aga bluffid liiga vähe või üldse ei bluffi, siis võivad osad mängijad sellest aru saada ning ei maksa sulle mitte midagi välja ja su suurte kaartide kasumlikus väheneb.

    NB! Siit ka järeldus, et bluffida on mõtekam mängijate vastu, kellega sa mängid kaua ehk regularide vastu. Osade kohta on sul readid, et nad foldivad tihti, teiste kohta on sul readid, et nad mõtlevad liiga palju.

  19. #19
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Karmid Bluffid

    Väikestes limiitides pole mõtet eriti bluffida.Nüüd on see mulle selgeks saanud vähemalt.Peale seda kui ma miinusesse laksisin mõnusalt :D.
    Kõige karmim bluff mis ma PL10 kunagi tegin oli miski 300bb deep olin,ja preflop raisesin oma ässadega obv,flop oli nii kahtlane,aga laksisin solid cont beti siiski otsa sain reraise.Callisin,callisin riveril checkis.Läksin all in.Poiss pani timebanki peale ja langetas oma emanda kolmiku kartes mu full house.Peale seda ma pole enam bluffinud ka rohkem.Mingid cont beti obv muidugi vahel kui on read.Aga mingit julma andmist pole kindlasti teinud.

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Karmid Bluffid

    eile bluffisin riveril full stacki vend kallis mu 3nda paariga, lõin rusikaga vastu ekraani ja nüüd täna uue monitori järgi, vana oligi juba 17 tolline sitt :D

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES