Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 42 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 835
  1. #21

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    igas formaadis võib ju 10-30%-seid saada imo, ei näe, et omaha oleks eriline sellepoolest...
    wrong .. ainult omahas saab

  2. #22

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    plos lähevad stackid kiiremini sisse kui nlhes, seega kui paar päeva järjest hävid 10-30%stele ning flippe ei võida, siis kaob plohu isu. NLHEs ei lähe stackid nii kiirelt sisse. (jutt käib cashgamest)

  3. #23

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    plos lähevad stackid kiiremini sisse kui nlhes, seega kui paar päeva järjest hävid 10-30%stele ning flippe ei võida, siis kaob plohu isu. NLHEs ei lähe stackid nii kiirelt sisse. (jutt käib cashgamest)
    see on nii wrong imo.
    Räägitakse, et lähevad kergemini sisse jne, aga tegelikult on just vastupidi, et inimesed on pidevalt paranoilised, et vastastel on nuts, sest tegu on omahaga ja vastasel on alati nuts. Üldse alati kui tehakse meelelahutuslikke pokkerishowsi, kus on omaha sees, siis ka kommentaatorid kisavad, et oi hoidke oma hobuseid, tegemist on täieliku actionmänguga ning kui lõpuks mänguks läheb puudub preflop igasugune 3-4betimine/meta, ning 4-5 mängijat vaatavad floppi ja kui ei ole nuts ja redraw vs nuts ja redraw passitakse lõpuni ja second nuts häbelikult checkib riveri maha IP.

    Tirra mai või.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 17.10.11 at 21:14

  4. #24

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Mul on millegipärast tunne, et sa coca pole ise ka veel omahas õiget "sumpsi ringi" tundnud .. lugedes 2+2 võitvate tyypide kommentaare, mis võib omahas toimuma hakata .. ou ballsy ballsy

    Just in case oia desert eagle laua all .. :)

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    plos lähevad stackid kiiremini sisse kui nlhes, seega kui paar päeva järjest hävid 10-30%stele ning flippe ei võida, siis kaob plohu isu. NLHEs ei lähe stackid nii kiirelt sisse. (jutt käib cashgamest)
    oled kindel?

  6. #26
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Super mäng ju kui väga tihti saab rahad 70-90% edus sisse.

  7. #27

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mul on millegipärast tunne, et sa coca pole ise ka veel omahas õiget "sumpsi ringi" tundnud .. lugedes 2+2 võitvate tyypide kommentaare, mis võib omahas toimuma hakata .. ou ballsy ballsy

    Just in case oia desert eagle laua all .. :)
    oled mu graphe näinud?
    Aga jah 50+bi swongi ma veel näinud pole, samas Augustis käisin just -37bi alla @ plo200s

    Laas: jap, alati ei panda nutsiga. Aga suht selle lähedal ollakse.
    Andule: vb eksin
    peace
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 17.10.11 at 21:51

  8. #28

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Anyways, ma ei räägi, et PLO ja PLOhu kerged on. Üks mis kindel, PLO on kindlasti põnevam ja actioni rohkem

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Anyways, ma ei räägi, et PLO ja PLOhu kerged on. Üks mis kindel, PLO on kindlasti põnevam ja actioni rohkem
    Actioni poolest on kindlasti PLO peajagu üle NLHE'st. Ning mängu biitimisest võib niipalju öelda, et PLO10 SH biitimisega tekkis isegi raskusi niiet.. :D Aga no ma mängisin PS'is ka, seal polegi eriti võimalik

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    HEM-i alane küsimus: mul on sample 5,339 kätt, NLHE HU. Selle sample jooksul SB VPIP on 84.6, vs 3Bet Raise% on 8.0 (nagu ma aru saan, siis see stat on 4bet%?) ja 4Bet Range 4.3. Kuidas see võimalik on?

    Mina oma loogikaga arvutaks seda nii, et kui ma 4betin 8% ja SB-lt avan 84.6%, peaks mu 4bet range olema 15.6% väiksem ehk 8*0.846= 6.77. Mis ma valesti teen?

  11. #31
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    vs 3bet Raise% peaks olema kõikidest nendest kordadest %, millal sa 3beti said, samas selle järgi peaks vastase 3bet olema 50%+.

    Nt. 6maxis võib osadel maniakkidel olla 3bet% suurem kui pfr, sest 3bet% on kordadest, kus ees on raise, mitte kõikidest kätest.

  12. #32
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Spewmonkeyga arutame MSN-is, ei suuda välja nuputada, aga vastase 3bet% statsi läheb ka vist vaja, seega parem info:

    1051 kätt, minu SB VPIP 83.3% (NB! see tähendab preflop raise, ehk siis ma ei limbi kunagi buttonit), vs 3Bet Raise% 5.3, 4bet Range 2.8. Vastase 3bet selle sample peale 25.9.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Mail HEMi supporti imo.

  14. #34
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    4bet-range = 4bet% x pfr%, aga samas peaks olema 4bet% x SB-pfr%, mida ta ei ole.

    Edit: seda kõike muidugi eeldusel, et vpip=pfr. Kui SB limp/3betib, siis on võimalus BB'l olles 4betida ning viimane arvutuskäik ei klapi.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 18.10.11 at 17:43

  15. #35
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tõenäoliselt tegemist HU kalaga - 4bet Range stat ei ole lihtsalt mõeldud HU jaoks. Full ringis PFR * 4bet% on üsna efektiivne, sest full ringis PFR on umbes sama mis HU-s SB VPIP - sinu top käed, millega mängid. Seega HU 4bet range tuleb ikka nii välja arvutada, et 4bet% * SB PFR%

  16. #36
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...



    ( Click to show/hide )

  17. #37
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    mida mängid? NLHE/PLO

  18. #38
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    PLO-d biidin, NLHE-s saan sumpsi. PLO-d aint 1 õhtu olen mänginud siis võitsin $4K, ülejäänud on superuserite vastu NLHE.

  19. #39

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust


    ( Click to show/hide )
    kui kellelgi tekib küsimus, mis juhtus 16k käe kandis...siis...

    ( Click to show/hide )

  20. #40
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    Mõtlesin natuke enda pokkerikarjääri üle järele ja jõudsin järeldusele, et mu suurim viga BY FAR on see, et ma lihtsalt ei istu piisavalt aega laudades. Kuigi ma ei ole püsivalt 2000NL liikunud, siis lähiajal juba torkisin ja katsetasin seda, aga kui järele mõelda, siis see ei ole seda väärt - kaotan halval päeval 5 buy-ini $10/$20 's ja riskin sellega, et tilted ja järgnevad 5 päeva ei mängi üldse. Mõttetu.

    Kui kunagi kuidagi kuldse mindseti peaksin saama, siis kaalun taas $10/$20+ mängimist, senikaua olen rahul midstakesiga ($2/$4-$5/$10). Kusjuures täpselt 2a möödas kui ma esimest korda alustasin $5/$10 mängimist. Aga põhimõtteliselt ideaalsed limiidid mida mängida - 400-600-1000 vahed üsna väikesed, rohkem selliseid tasemeid (vähemalt populaarseid, mingid PartyPokeri $15/$30 jms ei kvalifitseeru) ei ole olemas. Tahad mängida 50-200NL, kõikide tasemete vahed 2x; 1000-5000NL, isegi rohkem kui 2x jne.

    Ja super aeg quittimiseks ka, quitting while ahead (minu lifetime graph $10/$20+ tasemel):
    ( Click to show/hide )


    PLO-d viimasel ajal mänginud pole, homme üritan BlueFirePokerist päeva poole mõne PLO video vaadata ja õhtul saab lauad ehk lahti võtta. NLHE-st kopp ees ja mõtlesin, et mängiks järgmine kuu ainult PLO-d, aga NLHE downswing vaja siiski tasa teha - hetkel $27K peal :/

Lehekülg 2, kokku 42 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES