Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 42 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 835
  1. #541

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Veel pole täitsa kindel ka kas kõik 100% korda saab, hetkel nägemine ok, aga mingi võimalus on vist et võib veel midagi juhtuda :/

    Aga freerollisin täiega maksumaksjate kulul atm. Käisin Paide kiirabis kus kodust peksti kirurg kohale kes pilgu peale viskas, kokku pidin maksma €5 visiiditasu. Siis Tallinnas EMO-s mingi valveõde vaatas üle, ei pidanud midagi maksma ja hommikul silmaarsti juures tehti mitu mingit testi, silmale ultraheli jms ja jälle aint €5 visiiditasu.

    Kui oleks USA teema, kus kõik asjad ridic kallid ja pmst pappi pole siis ravi ei saa, siis teeks selle kindlustuse ära. Aga Eestis ma ei näe väga pointi, sest kõik sigaodav (võrreldes muu maailmaga) ja hätta ei jäeta isegi kui pappi pole, pärast aint vb võlgu.
    vaata opi hindasid mõne haigla hinnakirjast .. odav on suhteline ka muidugi .. mone jaoks on 50k € ka kommiraha

  2. #542
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    vaata opi hindasid mõne haigla hinnakirjast .. odav on suhteline ka muidugi .. mone jaoks on 50k € ka kommiraha
    vaatasin, ei saa aru mis 50kst jutt. või tahad tasuta saada opi v? või tahad üle päeva opi v? vaja oleks küll vist.

  3. #543
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    No võrdle lääneriikidega... USA-s mingi väike lihtne õmblus 2K$, Eestis vb teevad visiiditasu eest ära.

  4. #544
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Opid on kallid muidugi, aga opile või üldse arstile pääsemist pead kuid ootama kui just ei ole surmatõbi. Enne jõuad töötuks võtta ja kindlustuse peale saada. Esmaabi korras tehtavad opid on aga nagunii tasuta, ei nõua keegi sult lõhkemahakkava pimesoole eemaldamise vms eest raha.

  5. #545

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    normaalne suhtumine ikka.

    Nahuj vaja üldse makse maksta ega midagi - "kui haigeks jään, siis nagunii tehakse tasuta ära ju lol haha :/:/".

    in b4 "teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu"

  6. #546

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    normaalne suhtumine ikka.

    Nahuj vaja üldse makse maksta ega midagi - "kui haigeks jään, siis nagunii tehakse tasuta ära ju lol haha :/:/".

    in b4 "teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu"
    ma maksan sitaks riigile -- alko aktsiisi kaudu, potsataja veel rohkem prolly

  7. #547

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ma maksan sitaks riigile -- alko aktsiisi kaudu, potsataja veel rohkem prolly
    no suht loll oled imo. Sõpra siis piiri taga ei ole? või vähemalt sellist, kes käib sagedamini.

  8. #548

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    no suht loll oled imo. Sõpra siis piiri taga ei ole? või vähemalt sellist, kes käib sagedamini.
    ranka ei käi enam novgorodist viina toomas, seega ei ole jah

  9. #549
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    normaalne suhtumine ikka.

    Nahuj vaja üldse makse maksta ega midagi - "kui haigeks jään, siis nagunii tehakse tasuta ära ju lol haha :/:/".

    in b4 "teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu"
    milline suhtumine siis ok on?

    maksude kohta ütlen lihtsalt ära et olen 3 aastat nüüd makse maksnud ja ei ole siiani ühtegi hüve veel saanud.

    teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu - ei saa aru sellest.

  10. #550

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    milline suhtumine siis ok on?

    maksude kohta ütlen lihtsalt ära et olen 3 aastat nüüd makse maksnud ja ei ole siiani ühtegi hüve veel saanud.

    teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu - ei saa aru sellest.
    eks see suhtumine sõltub enda maailmavaatest suuresti. Esiteks ei ole 3 aastat kindlasti piisav sample ning teiseks ei ole olemas tasuta asja. Ma olen 100% kindel, et isiklikult ma olen (täiskasvanuna) rohkem saanud kui 2 tööaasta staažiga maksnud. Samas on minu arvates üsna ebanormaalne ja ka ebamoraalne lüüa siinkohal käsi kokku, et kellegi teise raha eest on mind ravitud ja mõelda, et ei kavatsegi ise midagi teha, sest "kiireloomuline asi on nagunii tasuta" ning "küll jõuab ennast töötuna arvele võtta, et haigekassa saada".
    Aga noh, reaalsus on, et minu arvamus reeglina tugevasti vastuvoolu üldsuse arvamusega. Seega võib asi olla ka minus :)

    e: codecci päevik, seega ple minu asi tegelt öelda ja arvustada. Selle eest vabandused.

  11. #551

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tuletan meelde, et pokkerimängijad, kes mängivad litsentsiga pokkeritoas, maksavad riigile 5% maksu reigi pealt.

    Kui ma genen 70 000$ reiki aastas ja sealt läheb 3500$ (2660€) riigile, kas seda on vähe või palju? Palju avg joe 700€se palgaga maksab aastas makse?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 22.06.13 at 19:55

  12. #552
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Ma olen 20 aastat makse maksnud ja ei kulutand selle aja jooksul ei kopikat ega senti makstud sotsmaksust. Nüüd mõne aasta pole makse maksnud ja lasin pimesoole eemaldada, jõhker väärastunud maailmavaatega parasiit olen tõesti.

  13. #553
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Esiteks ei ole 3 aastat kindlasti piisav sample ning teiseks ei ole olemas tasuta asja.
    lol. ütle teenuseid mida inimene väikelinnas tarbib? vesi-maksan, elekter-maksan topelthinda skandiga võrreldes, küte-kasvab iga aastaga, transport-iga kord kui rongiga sõidan on selline tunne et piletile on eur otsa lükatud jne jne. maksan kõige eest juurde. 3 aastat täiesti piisav et aru saada mis su rahaga tehakse.

  14. #554

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust

    in b4 "teenin 20k€ kuus ja toon sellega rohkem kasu"
    :) :) ja tuligi

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tuletan meelde, et pokkerimängijad, kes mängivad litsentsiga pokkeritoas, maksavad riigile 5% maksu reigi pealt.

    Kui ma genen 70 000$ reiki aastas ja sealt läheb 3500$ (2660€) riigile, kas seda on vähe või palju? Palju avg joe 700€se palgaga maksab aastas makse?

    avg 10 töötajaga väikefirma maksab tunduvalt rohkem. Oletame, et on ettevõte, mis peaks maksma nt makse 200k€ aastas, aga maksab 50k€ ütleb ka, et "ma nagunii maksan tunduvalt rohkem kui avg joe". Samamoodi 5k€ kuupalka teeniv isik maksab rohkem kui suvaline vend. Kas ka temal on selline mõtlemine ok?

    Ja oma 2600€ näite ja "avg joe" devalveerimisega paned ka puusse. 700€ brutopalga avg joe palgafondist (koos tööandjamaksudega) läheb aastas ca 4500€ maksudeks. Seega kui avg joe maksab ca 2x rohkem kui sina, siis on sinu makstav tõesti pigem väike :)

    Ja ristijeesus. See ei olnud ju rünnak kellegi vastu. Kui sa ennast puudutatuna tunned, siis ma ei saa hästi aru põhjusest. Oled 20 aastat maksnud sotsmaksu, mis on aidanud ravida teisi. Tubli mees oled ja respekt. Kui nüüd tekkis vajadus ka sul ravi järele, siis on loogiline, et sind ka ravitakse. Minu arvates on see tegelikult loogiline isegi siis kui sa ei oleks 20 aastat varem maksnud.

    Mind lihtsalt veidi hämmastas see suhtumine, mis kumas läbi üsna - "miks peakski maksma, nagunii on tasuta ju".
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.06.13 at 20:25

  15. #555

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    lol. ütle teenuseid mida inimene väikelinnas tarbib? vesi-maksan, elekter-maksan topelthinda skandiga võrreldes, küte-kasvab iga aastaga, transport-iga kord kui rongiga sõidan on selline tunne et piletile on eur otsa lükatud jne jne. maksan kõige eest juurde. 3 aastat täiesti piisav et aru saada mis su rahaga tehakse.
    me rääkisime inimese tervisest, mitte su wc-paberi igakuistest arvetest.

    aga tegite oma poindi selgeks. Mina mõtlen valesti, teil on kõik tip-top ja vabandan, et tahtsin kellelegi enda arvamust peale suruda. Noor mees ka ja loodetavasti on veel võimalusi enda arendamiseks.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 22.06.13 at 20:23

  16. #556
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    eks see suhtumine sõltub enda maailmavaatest suuresti. Esiteks ei ole 3 aastat kindlasti piisav sample ning teiseks ei ole olemas tasuta asja. Ma olen 100% kindel, et isiklikult ma olen (täiskasvanuna) rohkem saanud kui 2 tööaasta staažiga maksnud. Samas on minu arvates üsna ebanormaalne ja ka ebamoraalne lüüa siinkohal käsi kokku, et kellegi teise raha eest on mind ravitud ja mõelda, et ei kavatsegi ise midagi teha, sest "kiireloomuline asi on nagunii tasuta" ning "küll jõuab ennast töötuna arvele võtta, et haigekassa saada".
    Aga noh, reaalsus on, et minu arvamus reeglina tugevasti vastuvoolu üldsuse arvamusega. Seega võib asi olla ka minus :)

    e: codecci päevik, seega ple minu asi tegelt öelda ja arvustada. Selle eest vabandused.
    Mis ma siis tegema pean kui süsteem selline on lol? Rahandusministeeriumi kontole lambist ülekande tegema?

    Käte kokkulöömisest asi kaugel, oli vastus Ranka postitusele nagu kindlustuseta oleks Eestis arstiabi saamine üliraske/kallis.

  17. #557

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis ma siis tegema pean kui süsteem selline on lol? Rahandusministeeriumi kontole lambist ülekande tegema?

    Käte kokkulöömisest asi kaugel, oli vastus Ranka postitusele nagu kindlustuseta oleks Eestis arstiabi saamine üliraske/kallis.
    ütlesin juba, et sinu päevik, sinu arvamused ja hoiakud (arvatavasti kontekstist väljatõmmatuna tõlgendatud) ning pole minu asi kritiseerida (koos vabandustega:). Edasine oli juba teistele inimestele vastuseks, kes minule vastasid. peace

  18. #558

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    sulle meeldib maailma parandada ?

  19. #559

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Ainult see rake pealt 2600€ aastas ei ole ju kogu tõde, kõigi teenuste ja asjade pealt mida maksad maksad veel 20% käibekat mis läheb riigile ja kuna tarbid kõvasti rohkem kui av joe, siis kokkuvõttes oled rahaliselt riigile ikkagi kasulikum...

  20. #560
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    me rääkisime inimese tervisest, mitte su wc-paberi igakuistest arvetest.

    aga tegite oma poindi selgeks. Mina mõtlen valesti, teil on kõik tip-top ja vabandan, et tahtsin kellelegi enda arvamust peale suruda. Noor mees ka ja loodetavasti on veel võimalusi enda arendamiseks.
    ok, sest haiglat kasutan ju igapäevaselt. viimati käisin vist arsti juures tervisetõendit tegemas mõned aastad tagasi ja ka selle eest küsiti mingit raha kui väga rängalt ei eksi. ehk siis miks üldse maksan kui isegi silmanägemise ja veresuhkru mõõtmist tasuta ei saa..

Lehekülg 28, kokku 42 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES