Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 58 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1152
  1. #461

    Re: ***Official tournament thread***

    puke, ship it ja kilbil koju.

    vastik spot. vastase ranges on tõenäoliselt ka TT,JJ, AK mis teeb shipi juba kasumlikuks, kuid mis mulle ei meeldi on see, et nende kolme käega näeb imo tihemini 4bet shippi kui min 4beti.
    kui sa ei taha siin shippida, siis flati pre(mis on ka suht retarded). QQ blufiks keerata ei ole ka kõige parem idee.

    ma ise shipiks vist pre.

  2. #462
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official tournament thread***

    Shipiks ise ka.. Call on retarded foldima QQd ka ei hakka sellise stackiga...

    Vastase stack on ka kõvasti suurem meie omast mis suurendab TT/JJ/AK võimalust.

    Igal juhul kole kui pole reade vastase 4betimise kohta.

  3. #463

    Re: ***Official tournament thread***

    rõve, ma tahaks foldida vist isegi...

    Ilmselt ei suudaks siiski, aga tilti läheksin anyway. üfwedl juba läksin ka.

  4. #464

    Re: ***Official tournament thread***

    Minu enda tähelepanekud antud mängijast. Ca 3 tundi ühes lauas olnud temaga. Algstäkk oli 5000. Paar tundi oli lauas kõige nitim.

    Viimase 20 käe jooksul umbes pooled käed võttis alati ületõstega, kas enne floppi või flopis või turnis ilma showdonita maha. Ei osanudki aru saada, kas ulme hea jooks viimased käed või vahetas käiku.

    Samas min 4bet lõhnaks nii AA ja KK poole, aga kas alguses täielik nit olnu, tahaks reaalselt sellist muljet jätta?


    Kas selline mäng oleks ajuvaba old, et enne floppi lihtsalt callida see 600 ära ja sobiva flopi puhul check-raise teha? Antud juhul minu stäkk küll vist enam ei lubaks peale check raise foldida, aga juhul kui oleks antuke suurem stäkk?

  5. #465

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Kas selline mäng oleks ajuvaba old, et enne floppi lihtsalt callida see 600 ära ja sobiva flopi puhul check-raise teha? Antud juhul minu stäkk küll vist enam ei lubaks peale check raise foldida, aga juhul kui oleks antuke suurem stäkk?
    ma ei tahaks raiseda väga floppi, kui callime. Isegi brick floppi mitte. Call mode sellisel juhul ja vajadusel valuebet.

  6. #466

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ma ei tahaks raiseda väga floppi, kui callime. Isegi brick floppi mitte. Call mode sellisel juhul ja vajadusel valuebet.
    ma raiseks/shipiks brick flopil vastase c-beti peale. call on imo päris tugev tugev(1/3 stackist sisse panna), vastane võib overitega turnis hittimata nagunii alla anda ning kui tal on TT,JJ siis võib talle scarecard tulla(A,K, tp kordus)

  7. #467

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ma raiseks/shipiks brick flopil vastase c-beti peale. call on imo päris tugev tugev(1/3 stackist sisse panna), vastane võib overitega turnis hittimata nagunii alla anda ning kui tal on TT,JJ siis võib talle scarecard tulla(A,K, tp kordus)
    mõtlesin kui callida 600 raise.

  8. #468
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ma raiseks/shipiks brick flopil vastase c-beti peale. call on imo päris tugev tugev(1/3 stackist sisse panna), vastane võib overitega turnis hittimata nagunii alla anda ning kui tal on TT,JJ siis võib talle scarecard tulla(A,K, tp kordus)
    Misasja.. Ei saa aru mis sa mõtled siin, et kui callime ja tuleb täis brick flop saame cbeti shovedes TT/JJ foldima?...

    Ei poolda calli ja shove cbet. Sa ei saa foldima midagi, mis biidiks sind ja halvimal juhul saad foldima ainukesed käed mida crushid PF mis võivad ka PF shove callida TT/JJ.

    + see light 4bet on polarized su stacki suhtes kui tõesti vastane on palju trickitanud 3bettinud/4bettinud, siis paneks rahulikult nuppe... Isegi ilma readita tahaks shippida. Foldida QQ pärast 2.25k investeeringut 8.9k stackist ei ole +EV minu meelest, oleks mõeldav vb kui payout structure on üli hüppeline ja oleks rohkem stacki.

    Praegu oled sa small stack kelle taga on 3-4 small stacki ja kelle blindidel istub 2 pea 3x stackiga meest + 1 small stack. Foldimine oleks lihtsalt way scared money ja loota sealt paremat kohta saada on tobe minu arust...

    EDIT: 600 callida, siis nii nagu Laas juba kirjutas

  9. #469

    Re: ***Official tournament thread***

    mõtlesin just, et kui callida pre, siis vastase c-beti peale(1,5-2k) ma shoveks sest just saaks TT,JJ callima+ta ei barrelda turni kui oled juba 1/3 stackist sisse pannud (kui callid flopi).

  10. #470

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mõtlesin just, et kui callida pre, siis vastase c-beti peale(1,5-2k) ma shoveks sest just saaks TT,JJ callima+ta ei barrelda turni kui oled juba 1/3 stackist sisse pannud (kui callid flopi).
    Natuke misreadisin olukorda, aga hmm. Jep võib küll jah.

    abt 1-1.3k cbeti calliksin siiski ja väiksema lihtsalt raiseks.

  11. #471

    Re: ***Official tournament thread***

    panen mälu järgi ühe paari aasta taguse käe, kuna mitmed head mtt mängijad on eriarvamusel selles olnud. vbolla olen kunagi juba postitanud ka........


    Prima 100K€ G.
    1. 27 000
    2. 17 500
    3. 11 000
    4. 7 500
    5. 5 800

    20k/40k, ante 4k

    Hero 480 000 (btn)
    SB 1 100 000 , hea mtt mängija
    BB 400 000, pigem tight-solid
    UTG 2 100 000
    MP 900 000

    2 folds , Hero K 5 ??? pot 80k.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 31.08.12 at 11:09

  12. #472

    Re: ***Official tournament thread***

    Ma shipiks, 4. ja 5. moneyjumpid ei ole väga suured ja esimesed 3 stacki on päris suure eduga, seega meil vaja endale võiduks shoti andmiseks argessiivsemalt blinde röövida ja stacki kasvatada ja kellegi väljalangemist ei ole ka oodata.

    Lisaks BB on pigem tight ja SB ei saa üldse mugavalt oma stackiga su shove callida piiripealse käega.

  13. #473
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official tournament thread***

    Ship/Fold mõlemad on õiged. Aga kalduks shippima, sest tahame võita ja stackid ei luba ootamist ka nagu Laas kirjeldas juba.

  14. #474
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 454

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ship/Fold mõlemad on õiged. Aga kalduks shippima, sest tahame võita ja stackid ei luba ootamist ka nagu Laas kirjeldas juba.
    IMO kui ship & fold on mõlemad õiged siis turniiri sellises faazis sellise stäkiga ma shipiks. Viisakama stäkiga ehk võtaks foldi poolse osa, sest siis ei ole nii hirmsalt duublit vaja.

  15. #475
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official tournament thread***

    Nu ise foldiks juba mingi 600k+ stackiga olenevalt enda imageist ka. Loomulikult tahame BTNilt võimalikult palju varastada eriti tight BB pärast.

  16. #476
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 454

    Re: ***Official tournament thread***

    tra irv, mis posti panin, ma olen idioot, nvm :P

    point@eelmine post.

  17. #477
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official tournament thread***

    Ma lisaks, et ship/ fold on mõlemad nö õiged kuna puhta matemaatika järgi oleks K5s BTNilt veel fold, aga puhta matemaatika järgi mängimine ei võida turniire :D

  18. #478

    Re: ***Official tournament thread***

    ma shippisin siin väljatoodud põhjustel.

  19. #479

    Re: ***Official tournament thread***

    Kuna tight-solid all-in range on suht tight:), siis ma ilmselt otsustaksin min-raise/fold kasuks. Tänapäeval on ilmselt light shoved väga levinud ja Sa ei anna ära chippe ning ilmselt tõmbad tihti enda 30-40% equity paremate käte vastu piisavalt palju, et shove on fine, kuid ma ise ei näe põhjust riskida 21k, et välja lennata K5s. On küll olukordi, kus ma arvan, et see on kerge shove (näit kui on 10 ja vähem BB) ja isegi kerge call (aggro SB vastu), kuid kuna viletsamad käed ilmselt foldimad niikuinii ja shove sunnib ainult paar paremat kätt foldima (iseenesest ma ei usu, et SB läheks all-in seal näit ka K9 või, et BB leiab, et K6 oleks insta shove vastu BU raise), siis arvan, et raise/fold tundub olevat veidi parem kui all-in. Lisaks see jätab mu min-raise range ka kõik monsterid ning mõned veel viletsamad käed ning shove range on ilmselt veidi paremad käed, mis ei soovi raise/callida.

  20. #480

    Re: ***Official tournament thread***

    mulle ei meeldi min.raise/fold. sb-l on hea mängija ja bb ei ole ka tohman. ma arvan, et btn-i min.raisele mängitakse vastu/shovetakse päris palju halvemate kätega(mille peale ma foldin parema käe) ja paremate kätega, mis foldiks minu shovele.

Lehekülg 24, kokku 58 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES