Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1152

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Ma ei oska teda flopi ja turni check/calli põhjal muu peale kui Ts;Js;Ks;As panna.
    Raskeks teeb asja, mida see riveri check tähendab. A'ga võiks ta juu valubeti teha või tõesti usub, et sul pole Ts+ ja oled võimeline edasi bluffima?!

    Vastane peab foldima ca. 75-77% ajast, et shove 0EV oleks. Kui arvestada, et ta kõigi nende 4 potiga checkiks ja tihti ka K'ga shove ära callib(sest see shove pole väga loogiline, loogilisem oleks kui sa norm betiga T;J valuet võtaks imo) siis pakun, et ainult ca. 55-60% ajast saame ta foldima.

    Kui võtta As checkmis rangest maha ja oletame, et mingi aja teeks ka K'ga väikese valubeti riveril+suudaks mingi osa ajast K foldida siis asi kisuks juba kasumlikuks. Aga üldiselt see on nii thin, et ei tasu ära imo. Ei usu, et ta sind nüüd nii nitina näeb.

    Just my 2 cents. Ei tea turnadest väga midagi. :)

    Btw, kuidas selle käe siis mänginud oleks kui sul As või Ks käes oleks olnud?
    Kui ta K-ga sellel põhjusel callib peaks ta ju iga potiga callima või miks Ks sellisel hetkel parem on kui Js?
    Ma lisaks vastase rangesse natuke rohkem paar pluss potisi (7x8s) ja mõned naked paarid.

    As välistaks, sest ükski decent reg ei mängiks As niimoodi.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.02.12 at 04:22

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Rohkemat kui epic spew ei oskagi öelda. Riskid väga paljuga, et võita väga vähe.
    ( Click to show/hide )



    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui ta K-ga sellel põhjusel callib peaks ta ju iga potiga callima või miks Ks sellisel hetkel parem on kui Js?
    Ma lisaks vastase rangesse natuke rohkem paar pluss potisi (7x8s) ja mõned naked paarid.

    As välistaks, sest ükski decent reg ei mängiks As niimoodi.
    Jep, õigus. Võib callida Js ja isegi madalamaga teeb sama välja, my bad. Aga seda hullem meile :D Range saab tõesti suuremakas ajada natuke, ei süvenenud enne turni cbeti sizingusse.

    Kui nüüd As kindlalt välistada siis tundub, et shove on täitsa hea siin. Aga meie shove näeb ülikahtlane välja nii et ma ei tea mida teha. Kas mingi 3/5 potist riveril ei oleks parem mõte? Peaks ainult 40% ajast toimima, et kasumlik oleks ja näeks tugevam välja...

  3. #3

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    ( Click to show/hide )




    Jep, õigus. Võib callida Js ja isegi madalamaga teeb sama välja, my bad. Aga seda hullem meile :D Range saab tõesti suuremakas ajada natuke, ei süvenenud enne turni cbeti sizingusse.

    Kui nüüd As kindlalt välistada siis tundub, et shove on täitsa hea siin. Aga meie shove näeb ülikahtlane välja nii et ma ei tea mida teha. Kas mingi 3/5 potist riveril ei oleks parem mõte? Peaks ainult 40% ajast toimima, et kasumlik oleks ja näeks tugevam välja...
    Kartsin, et ta on väiksemad betid peaaegu alati callimas.
    Arvasin aga, et all-ini ei taha ilma readita ta seal kunagi callida ja readi, et all-in võib mul seal bluff olla tal polnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES