Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 58 EsimeneEsimene ... 414950515253 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1152
  1. #1001

    Re: ***Official tournament thread***

    Fun Fact.
    Mu kõrval SB foldinud Aare Sepp ütles peale käe lõppu, et foldis T7o, "Mul oli maja." Ja siis ma pidin näitama, härrale (et tegi hea foldi). Ilma selleta poleks seda dialoogi isegi vist tekkinud.

  2. #1002
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: ***Official tournament thread***

    Krt mul on meeles, et Aare Sepp mängs mu vastu huvitavalt. 15bb btn-lt raisib., ma suht any2 bb shoven kattes teda. Ta mõtleb mõtleb, viskab qq ära. ütlesin et hea fold oli KK...
    Nüüd on vist Aare adjustinud korraliult ja KK+ calli puhul on langetanud calli range TT+,AK peale...

  3. #1003

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Krt mul on meeles, et Aare Sepp mängs mu vastu huvitavalt. 15bb btn-lt raisib., ma suht any2 bb shoven kattes teda. Ta mõtleb mõtleb, viskab qq ära. ütlesin et hea fold oli KK...
    Nüüd on vist Aare adjustinud korraliult ja KK+ calli puhul on langetanud calli range TT+,AK peale...
    Nii ja naa. Eks tal on mõni muuv varuks, nii kord kuus. Ja siis itsitab pihku, kui töötab ning kõik foldivad.
    Mängis eile solid Aare style ja siis järsku 150/300 levelil, me Karitaga blindides stäkid tsirka 8k, open shoveb (Texas) 10k buttonilt. Huvitav millega (AKo vist)? Lunisin küll, et NH, et showdown, aga kavalaks läinud, ei näidanud.
    Viimati muudetud NhTyGgWp poolt : 07.01.14 at 10:45

  4. #1004

    Re: ***Official tournament thread***

    Okei, mis seal ikka, räägin oma visiooni, miks ma nii mängisin ja avaldan dialoogi Karitaga.

    Preflop ei pea selgitama, puhas value.
    Flopi check, sest floppasin Worldi ja üritan, et vastased veidikenegi järgi jõuaks.
    Turn 7, toob mastidraw. Panustan vähe, kuna pole vaja karta, et keegi kokku tõmbab, pluss proovin panna Karitat imelikku olukorda, kui tal on draw ja mõtleb – nii head oddsid, callin – ja tagant lükkab somm nupud (nagu ta flopil setuteatri stiilis imiteeris).
    River 7, sommil nii vähe, et pole mõtet trikitseda, äkki callib 88, kuna nii palju investeerinud.

    Karital oli muidu 57s. 35 bb käe alguses, üle laua (utg) panna on tagasihoidlikult optimistlik. Mida sa loodad saavutada? Oo hea deceptive hand, keegi ei tea, et mul on 57s. Reaalsuses sa floppad top paari üliharva, enamasti mingi gutshoti või 3. paari ja sul pole õrna aimugi kus sa oled. Tegin sulle isegi reraisega otsuse lihtsaks. 3Beti callimine on lihtsalt halb. Kas ma teen kunagi move utg reisi ja shordi flati vastu?

    Dialoog

    Pärast oma käe näitamist ütles Karita, et 7 on halb kaart bettimiseks. Paluks selgitust? Ehk siis pmst A (maybe K/J) on ainuke hea kaart, mida betin. Ja viimane kommentaar öelda lõpus, et „Kui sa oleks turni checkinud, siis ma oleks sulle riveris All-in pannud ja sa oleks mu stäki saanud.“ Ma ei tea, võibolla oli level ja tahtsid mind tilti ajada, aga tundus, et sa mõtlesid tõsiselt.

    Isegi kui Karita näeb riverit, kas on mõtet reisida. Teoorias ma bettin kõik oma paarid 99+ ja AK, AQ vb isegi AJ. Millest sa siis valuet genereerid? Ja kas ta tõesti arvab, et ma stäkin seal AQ- ga ära, ju tal on KQ...
    Viimati muudetud NhTyGgWp poolt : 07.01.14 at 11:26

  5. #1005
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: ***Official tournament thread***

    kui sa flopi seal checkid, siis ma ka turni ei betiks, täiesti lamp kaart, vaevalt et keegi improves = no value. + kui neil T on, siis saad nende stäki nagunii. river on see koht, kus tuleks juba juba value peale minna. pm sellise käega ongi see seis, et sa tahad, et vastased kokku tõmbaks, kui isegi on TT või midagi vastas, siis on, see on vältimatu olukord. rahad lähevad sisse nagunii. oleks mingit adekvaatset historyt ja sa maniac vms, siis hakkaks juba flopist paugutama, hetkel kui sind QQ peale pandi või ma ei saandki aru, kas näitasid ennem ja siis ütles, et ma arvasin, et sul QQ või misasja?

  6. #1006

    Re: ***Official tournament thread***

    mulle tundub Karita jutt suht selge ja ta oleks shippinud seal oma 57s 4value obv.
    pre mäng 57s ei ole hea selle stacksizega obv.
    spr on selline et võid vabalt turni läbi checkida. riveris bet-callid seal ju igat Qx, KK,AA, mõnikord ka Ax, millega leveldad ka end harva callima kui ta oma 7x shipib. imo loogiline.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 07.01.14 at 12:34

  7. #1007

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mulle tundub Karita jutt suht selge ja ta oleks shippinud seal oma 57s 4value obv.
    pre mäng 57s ei ole hea selle stacksizega obv.
    spr on selline et võid vabalt turni läbi checkida. riveris bet-callid seal ju igat Qx, KK,AA, mõnikord ka Ax, millega leveldad ka end harva callima kui ta oma 7x shipib. imo loogiline.
    Vsiu sind ja hoodies agro skandi obvious callin, aga mingit neiut (vahet ei ole, et pokkerimängija pruut) mitte väga tihti. Aga okei, vb ta eeldab, et ma ei oska ala top ja overpaari maha panna, 3 way spotis, üle average stäkiga.

  8. #1008

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    kui sa flopi seal checkid, siis ma ka turni ei betiks, täiesti lamp kaart, vaevalt et keegi improves = no value. + kui neil T on, siis saad nende stäki nagunii. river on see koht, kus tuleks juba juba value peale minna. pm sellise käega ongi see seis, et sa tahad, et vastased kokku tõmbaks, kui isegi on TT või midagi vastas, siis on, see on vältimatu olukord. rahad lähevad sisse nagunii. oleks mingit adekvaatset historyt ja sa maniac vms, siis hakkaks juba flopist paugutama, hetkel kui sind QQ peale pandi või ma ei saandki aru, kas näitasid ennem ja siis ütles, et ma arvasin, et sul QQ või misasja?
    Result oriented, et one outer value kaart potsatab riverisse, millega villain hulluks läheb. Minu arvates pole cooler, madala fulleriga seal bustosse minna. Aga ju vist ainult mina arvan, et olen nit. Panus väike, rea ja mastiostud lauas, kutsub vigu tegema.
    QQ näitasin ise seepärast, et kõrval üks rex, kurtis et foldis winneri (T7o).
    Viimati muudetud NhTyGgWp poolt : 07.01.14 at 13:00

  9. #1009
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: ***Official tournament thread***

    rofl ma isegi ei vaevu sulle enam vastama, sa oled ju ehtne troll, ma kirjutasin enda arust täiesti selgesti ära, miks ma nii mängiks ja sa ütled results oriented, gg. Sa mängid seda nii face up kui võimalik ju, nit ja paned pre otsa, ideaalsel cbet flopil võtad hoo maha, turnis väike meelituspanus ja river samasugune. elusees ei tee ükski hea mängija su vastu siin viga, fakt.

  10. #1010
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: ***Official tournament thread***

    ROFL, mõtlesin, et micro värk ,et AA-QQ raudselt, aga vot kus hittis!
    ( Click to show/hide )

  11. #1011
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    teoorias võiks foldida? ise vist ei siidaks siiski.
    Jeh, ma foldisin, vastas oli AK ja Ac6c , sa oleksid võitnud. Huvitaski, kumb siis õige on long run :?

  12. #1012

    Re: ***Official tournament thread***

    Mis rangega callite kui SB igakord shoveb oma umbes 30BB stacki sisse kui temani on folditud? Turniiri keskmine umbes 40BB kandis. Minu stack suurem kui SB oma. 4 max.
    Viimati muudetud romario poolt : 09.01.14 at 22:27

  13. #1013
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official tournament thread***

    Mis teete siin, callite, foldite?
    Sunday million, mingi 350 on alles. Mõlemad on solid regularid, MP1 veits loosemalt avanud kui CO.
    Mingeid erilise riide pole




    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - 5k/10k Blinds - 9 players - View hand 2401572
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP1: t117781
    MP2: t293826
    [b]CO: t98842
    BTN: t140817
    SB: t111120
    Hero (BB): t112685
    UTG: t366957
    UTG+1: t128154
    UTG+2: t222415

    Pre Flop: (t0) Hero is BB with 7 7
    3 folds, MP1 raises to t116781, 1 fold, CO calls t98842 all in

  14. #1014
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: ***Official tournament thread***

    hmmz mõtled tõesti callda?
    panen lambist nash ranged. mp t9s+,22+,a2+,at+
    co ats+,aj+,88+
    bb jj+,ak

  15. #1015
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: ***Official tournament thread***

    Fold it is.

  16. #1016
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official tournament thread***

    Foldisingi, MP1 oli T8s ja CO-l AJ.

    Edit: Busto käsi shovesin UTG+1 5k/10k juures 9BB Q9s, ok?
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 13.01.14 at 06:32

  17. #1017
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hmmz mõtled tõesti callda?
    panen lambist nash ranged. mp t9s+,22+,a2+,at+
    co ats+,aj+,88+
    bb jj+,ak
    JJ+, AK tundub way too tight. Ei viitsi kuskile kalki toppida aga AQo, 99 calliks seal kahe kompetentse vastu küll ära. Nashi järgi vast seitsmed ka muidu call.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Edit: Busto käsi shovesin UTG+1 5k/10k juures 9BB Q9s, ok?
    norm
    Viimati muudetud minbetmillionaire poolt : 13.01.14 at 08:41

  18. #1018
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 684

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    JJ+, AK tundub way too tight. Ei viitsi kuskile kalki toppida aga AQo, 99 calliks seal kahe kompetentse vastu küll ära. Nashi järgi vast seitsmed ka muidu call.
    2 inimese vastu ei kipuks ju?

  19. #1019
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: ***Official tournament thread***

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    2 inimese vastu ei kipuks ju?
    kahe vastu ikka

  20. #1020
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: ***Official tournament thread***

    Tegu siis 215 sunday mega deep stack turnaga. 18 left . 29 lauda oli järgi siis jägisin teisi laudu, tegu väga loose agroga. Eelnevalt olid all innis teise reksiga AQ vs AQ pre. Herol siis avarge stakk , mis andis hetkel 11. koha.

    Pacific No Limit Hold'em Tournament - t/t Blinds - 9 players - View hand 2407300
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: t201208 1 BBs - VPIP: 29, PFR: 20, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 55
    BTN: t1273318 1 BBs - VPIP: 39, PFR: 30, 3B: 15, AF: 2.0, Hands: 23
    SB: t265933 1 BBs - VPIP: 23, PFR: 23, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 13
    Hero (BB): t415622 1 BBs - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 7, AF: 3.4, Hands: 38854
    UTG: t712286 1 BBs - VPIP: 35, PFR: 24, 3B: 15, AF: 2.3, Hands: 55
    UTG+1: t579395 1 BBs - VPIP: 31, PFR: 31, 3B: 14, AF: Infinity, Hands: 13
    UTG+2: t737111 1 BBs - VPIP: 28, PFR: 20, 3B: 10, AF: 1.8, Hands: 92
    MP1: t526088 1 BBs - VPIP: 25, PFR: 9, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 55
    MP2: t315750 1 BBs - VPIP: 29, PFR: 20, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 55

    Pre Flop: (t0) Hero is BB with A Q
    1 fold, UTG+1 raises to t16000, UTG+2 calls t16000, MP1 calls t16000, 2 folds, BTN calls t16000, 1 fold, [color=red]Hero?

Lehekülg 51, kokku 58 EsimeneEsimene ... 414950515253 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES