Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 58 1231151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1152
  1. #1

    ***Official tournament thread***

    Siia võiks postitada kõik käed, kus küsimus on lihtne: nt "Kas siin on push õige?" ning ka muu turniiridealane arutlus, kus asjad pikka lahkamist ei vaja.
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 17.10.11 at 09:33

  2. #2

    Re: ***Official pushing? thread***

    Teen otsa lahti. 2$ rebuy. 14 mängijat järgi. Alles top 3 saab inimlikku raha.

    Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t15000/t30000 Blinds + t3750 - 7 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (UTG+1): t273124 M = 3.83
    MP: t1538866 M = 21.60
    CO: t692966 M = 9.73
    BTN: t1053570 M = 14.79
    SB: t1403971 M = 19.70
    BB: t845287 M = 11.86
    UTG: t1064587 M = 14.94

    Pre Flop: (t71250) Hero is UTG+1 with 8 Q
    1 fold, Hero raises to t269374 all in, MP raises to t508748, 4 folds

    Flop: (t609998) K J 4 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t609998) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: (t609998) T (2 players - 1 is all in)

  3. #3

    Re: ***Official pushing? thread***

    liiga loose tundub mulle

  4. #4

    Re: ***Official pushing? thread***

    Ehk põmst kannataks ühe ringi veel oodata? Üldse, kui väikseks on sellises faasis mõtet stackil kukkuda, kui põmst alles 3 kohast hakkavad inimlikud rahad?

    Sest fold equitit ilmselt iga käega ainult vähem, eriti blindidel.

  5. #5

    Re: ***Official pushing? thread***

    sellise lehega paneks max 5-6 bb-ga

  6. #6
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official pushing? thread***

    Ma ei saa aru, 3bb-ga ei pane aga 5-6 bbga paneks?

    Sain valesti aru vbl :P

  7. #7

    Re: ***Official pushing? thread***

    m=/=bb

    M on poti suurus pärast blinde ja antesi ja enne, kui keegi raiseb.

  8. #8
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official pushing? thread***

    Okay, lugesin HH-d valesti.

    EDIT: Ma muudaks threadi nime veits teiseks.

    Mul oleks päris palju käsi postitada koguaeg, aga kohatu uut threadi alustada pidevalt.
    Mingid rasked kysimused turnameestele pole vast, aga ma pole neid regulaarselt lasknud lihtsalt varem ja oleks küsida nii mõndagi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 01:49

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Official tournament thread***

    pigem lükkaks 7 high btn kui Q8 utg1.

  10. #10

    Re: ***Official tournament thread***

    Q8s päris piiripealne, kui vastased liiga tightid kannatab lükata.

  11. #11
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Üldiselt turniiridest.

    Tegin uue teema kuna viimasel ajal rohkem süvenenud nendesse.
    Paar aastat olen mänginud neid turniire nii öelda hobikorras ja paar tk nädalas kui sedagi... peaks kõikidel saitidel ka plussis olema.FTP,UB,Stars ja Triobet/Unibet.
    Küll, aga neid turniire mängisin ma tol ajal kui ma textbook degen olin, aga see oli siis ka ainuke formaat milles ma võitsin.

    Kuna tänu tervisele ei suuda lihtsalt cashi grindida hetkel jne siis mõtlesin, et miks mitte give it a try asjale anda kuna aeluaeg nendes ka hästi läinud, aga regulaarselt pole neid kunagi mänginud. Millalgi kui saan turniirid normaalselt jooksma nüüd siis lasen ikka HU cashi ka edasi ikka kuna need turnad mida mängin jooksevad nagunii ainult õhtuti aga see selleks....
    Standard turniiri küsimused oleks. Mis on normaalne volüüm üldse turniiridel ntx peale mida saab üldse mingeid järeldusi teha kas mäng on hea jne. Pole ka sellest mul aimu mis peaks normaalne ROI või ITM olema (kui need üldse on nii olulised).
    Hetkel omast arust on mul mäng normaalne olnud, olen teinud mitmeid finaal laudu, deep runne jne. Julgen väita, et 80% kordadest nendel deep runnidel olen parema käega välja lennanud, millest vaatamata tulemusele on mul hea meel, et õiged otsused teinud. Graafikul kaks esimest suuremat hitti kui neid saab nimetada hittideks on ka FT-d, kus esimesel langesin KK vs AQ välja preflop chipliidi peale ja teine 1010 vs Arääbis preflop ja polnud mingi shortstack. See on muidugi ebaoluline, ühesõnaga omastarust olen teinud õigeid otsuseid, aga siiski obv kuna ma nii uus olen nendesse siis marginaalsetes olukordades on tihti probleeme.
    Enamus probleemid tulevad siis kui oletame, et turniiril on mingi 30 inimest ntx 4k-st alles ja siis see shortstack mäng... Eile kuivasin oma 600k stacki peal turniiril ntx lihtsalt kokku, kuna lihtsalt ei olnud absoluutselt mingit kätt millega suruda ega midagi, või teine varjant, et ma olin liiga pussy ja foldisin liiga häid käsi.
    tl;dr obv but you get the point.
    Hetkel on tulemused sellised olnud viimase paari kuu omad. Alles see kuu olen volüümi näidanud rohkem.

    Kui mingeid statte veel on vaja (obv on, aga ise ei tea mida vaadata eriti) siis võin postitada, tegin eile sharkscope kasutaja ka omale, et saaks vaadata.
    Sample on muidugi väike, mul pole õrna aimu ka palju tavaliselt kuus neid MTT-sid lastakse üldse.
    ( Click to show/hide )


    Põhilised mängud mida olen mänginud on 1$-5.50$ GTD-d, osad ka rebuy omad, tavaliselt neid õhtuseid ainult, päeval ei ole mänginud üldse. Ning lisaks ka suuremad 11$ turnad (ntx The Big 11$ ja sunday strom jne)

    Thoughts?
    PS: Ei kavatsenud spets enda jaoks seda teemat teha vaid ükskõik kellel mingeid küsimusi turnade kohta võiks küsida, oleks hea lugeda küll.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 15:54

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Julgen väita, et 80% kordadest nendel deep runnidel olen parema käega välja lennanud, millest vaatamata tulemusele on mul hea meel, et õiged otsused teinud.
    oletame, et poleks mõnel tol korral villaini vastu, kellel sinust suurem stäkk, AQga jebima läinud, kas oleks sul suurem profit? või siis, kumma üle sa rohkem õnnelik oled - mängid valesti ja võidad rohkem raha või mängid nn. õigesti ja võidad vähem raha. siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

    sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?
    Viimati muudetud adam_q poolt : 17.10.11 at 15:58

  13. #13
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Ei ma õnnelik ikka selle üle, et õige otsuse olen teinud. Obv kui AQs-iga panen 6-7BB-ga nuppe ja parem käsi vastas olen ikkagi õige otsuse teinud...
    Rahaliselt ma ei mõtlegi selle lause all mis quotesid, et oleks rohkem raha teinud vaid omastarust olen head otsused enamasti deep olles teinud.
    Selles suhtes, et otseselt oma runne perse ma keeranud pole ja üritanud alati kainelt mõelda olukorrad läbi. Omajagu nende turniiridega napikaid olnud kus ma valesti teinud kunagi ja nendest alati õppinud.
    Antud sample peale 2-3x max vist kokku üldse nii turniirilt välja lennanud, et olen lolli bluffi teinud või spewinud.

    Pigem olen liiga nit ja ei leia pushimis nuppu ülesse olukordades kus tuleb pushida ja stack kuivab kokku :(
    Olen üritanud mängida "for the win" starteegiaga mitte mincashe huiata (obv täica bubble ajal törts tightimaks) aga siiki stack kipub kokku kuivama kui juba seal ikka 5-6h juba mängitud bubble ammu läbi ja ei julge lihtsalt kuidagi oma nuppe sisse panna :S.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 16:08

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Üldiselt turniiridest.

    samas, ma elu jooksul (2,5aastaga) mängind ainult 430 turnat, niiet mul pole midagi köhida :D samas av. ROI on 98,75% ja av. buyin 7,5$, võta nüüd kinni

  15. #15

    Re: ***Official tournament thread***

    Tahaks teada mis rangega lükkate UTGlt, UTG+1lt kui hero'l stäkk umbes 1-2bb, kui ikka täielik kelts siis foldime ja bblt ATC?

  16. #16
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Okay, saatsin PM-i.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

    sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?
    Ei saa aru mida sa selle all mõtled :/.
    Muidugi, et teenida raha aga selleks, et raha teenida tuleb ju vastavalt olukorrale ju parim võimalik otsus teha.

    Muidugi pole ju kellegil hea meel kui bustosse lendad, aga kui oled ees sisse saanud siis eventually ju long runis käed peavad ja tuleb see raha... ise tean lihtsalt, et olen +EV otsuse teinud ja all that matters. See kas saad sisse või mitte on juba kaartide otsustada.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 16:45

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    oletame, et poleks mõnel tol korral villaini vastu, kellel sinust suurem stäkk, AQga jebima läinud, kas oleks sul suurem profit? või siis, kumma üle sa rohkem õnnelik oled - mängid valesti ja võidad rohkem raha või mängid nn. õigesti ja võidad vähem raha. siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI. väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.

    sa tunned rõõmu, et 80% juhtudest oled ees olnud, kui bustoks lendad, aga reaalne cash ju kontole ei tule sellest?
    jep. prioriteedid peavad paigas olema.

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Huvitav on ka see kuidas ma shorthanded imen täiega. Pole 6maxi ei cashi ei midagi kunagi mänginudki.

    Mäletan just ükspäev 10 oli alles turniiril ja mõlemal laual oli 5 mängijat alles..... no ei saa hakkama.
    6max turniire ma üldse ei mängi. Paar tk olen teinud ja suckisin julmalt ikka. Siukses staasis ja 5 handed kahel laual vbl see shorthanded polegi just nagu probleemiks pigem see, et ei julge kuidagi suruda kuna rahalised kohad on suht suured ja tahaks nagu FT jõuda. FT juba käes on ja lõpuks shorthanded läheb pole nagu probleemi kui sellist olnud. Pigem õigel ajal õppima suruma seal.

    Selleks ma olengi neid turbomaid turniire jne ka mänginud, et saaks shortstack mängu ka harjutada rohkem.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.10.11 at 17:32

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    siin peakski prioriteedid paigas olema, kas sa mängid selleks, et teenida raha või mängid selleks, et mängida ÕIGESTI.väga tihti õigestimängimine ja rahateenimine, kahjuks, ei kattu.
    Sa mõtled siin standard variatsiooni? Minu teada ainus asi, mis pokkeris loeb, on ikkagi õigete otsuste tegemine.. valesti mängides teenivad raha vaid fishid :)

  20. #20

    Re: Üldiselt turniiridest.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Sa mõtled siin standard variatsiooni? Minu teada ainus asi, mis pokkeris loeb, on ikkagi õigete otsuste tegemine.. valesti mängides teenivad raha vaid fishid :)
    turniiridel on tihti erandolukordi, kus $EV kaalub üle cEV. ehk olles turniiril kindlalt teisel kohal finaallauas, siis võiks natuke aega chipleaderist eemale hoida, isegi kui su range on chipleaderi rangeist ees. Kuna mass field turnadel jõuad sa finaallauda küllaltki harva, siis on vahel kasulikum võtta vastu -cEV otsuseid.

    Ma arvan, et adamq mõtles seda.

Lehekülg 1, kokku 58 1231151 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES