Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis hinde annate artiklile?

Hääletajad
63. Sa ei tohi hääletada
  • 5

    54 85,71%
  • 4

    7 11,11%
  • 3

    2 3,17%
  • 2

    0 0%
  • 1

    0 0%
Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 87
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    äärmiselt arukas tekst. tänan sind vaeva eest! Loodan, et jumal tasub sulle hea kaardijooksuga vaeva :)
    edu!
    Loengut kirjutades ning samas mängides 9 lauas ;D sain ma osalise vaevatasu juba kätte. Muidugi loodan, et parem kaardijooks on kohe kohe koputamas uksele, tänud

    Küsimused Sulle, mis sa arvad kust sai Pokker oma nime ja miks mängid pokkerit?

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Loengut kirjutades ning samas mängides 9 lauas ;D
    järgmine loeng võiks olla teemal - "Tilt ja Mida ei tohi teha mängimise aeg (ala tegelda kõrvaliste asjadega") ;D ;D ;D

    EDIT: Ja sa võiks panna postide algusesse ka polli ehk hääletuse, et mis hinde annate pollile.

  3. #23
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    No mis küsimused need on? Kui me viiks selle su emakeele õpetaja juurde, siis tõenäolist üle ühe sa siit ei saa Aga kuna meil ei ole grammatika ja filoloogia foorum, siis võib olla mõni O täht kõveram või i tähe täpp ümaram, kui gümnaasiumi lõpukirjandil.

    Ja miks ma mängin pokkerit? Kõige alguses ma hakkasin pokkerit mängima 100% raha pärast. Ma nägin, kuidas sõber võitis 3$+R turniiril 270$ ja see tundus easy money mulle. Kahjuks ma mängin pokkerit ikka veel raha pärast -- seda sellepärast, et ma ju elatun pokkerist ning minu jaoks on see töö. Aga samas on see mulle väljakutse ja ühtlasi ka lõbu. Sest see on hea ja lõbus mäng, mis on hobi ning tihti käin ka kasiinorallidel pokerdamas ja puhtalt lõbu pärast :o Väljakutse on sellepärast, et suudaks jõuda kaugemale ja kõrgemale. Mu peamine eesmärk ei ole teenida 100 trillionit krooni vaid mu peamine eesmärk on jõuda võimalikult kõrgele ja kaugele ning alistada võimalkult kõrged limiidid ja tugevad vastased. Kui ma sellega hakkama saan, küll need trillionid, billionid ja gallonid :-* ükskord minuni jõuavad :-\
    Emakeele mõned sajad miinused, tulevad kooliajal ohverdatud ajast pokkerile ;D

    Aga, millal Sa arvad, et võiks see raha mõte kaduda täiesti peast, kas siis kui oled majanduslikult kindlustatud või peab olema selleks mõni muu põhjus.

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ma olen selline raamatukoi tüüpi ja lühikeseks jäi. Nii, et ootaks juba uut artiklit
    Jep, kui aus olla saab kõvasti pikemalt aga polnud jaksu ;D Nagu plaanis oli, siis täiendame alati artiklit, kui keegi postitab hea idee ja leiame sellele heakskiidu. Seega ei saa praegu täna öelda, et see artikkel oleks lõplik.

    Küsimus Sulle, miks mängid pokkeri?

  5. #25
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Väga loetav tekst ja eriti huvitav oli ajaloo osa, sest sellest ma ei ole varem kusagilt lugenud. Tõepoolest sai natuke kiirelt otsa, aga samas eks sellise loo kirjutamine võtab ikka üksjagu palju aega ka.

    Miks mina mängin pokkerit? Ja mis eesmärgid olen seadnud?

    Põhiliseks tõukejõuks on küsimus, kas ma suudan süsteemi beatida st. kas ma suudan saada ühel hetkel võitvaks mängijaks. Mis seal salata, eks oma osa on ka võimalusel, et kui selles tõesti heaks saada, saab seda kasutada ka oma finantside parandamiseks:)

    EDIT: Lisaks meenus veel, et kuna olen leidnud palju paralleele pokkeri ja igapäevaeluga, siis aitab pokker korrastada mõttemaailma ja arendab ka mõtlemist üldiselt. Väike link ka minu blogisse, mis seletab ehk natuke lahti, mida ma pokkeri ja igapäevaelu paralleelide all silmas pean.

    Eesmärgiks on liikuda samm sammult limiitidel edasi, mitte liigselt kiirustades ja vahepeal palju tarkusi omandades.

  6. #26
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Alaska vastan Sulle nii,

    Algus on paljutõotav

    tänud, loodan ise ka.


    Huvitav oleks teada, kuhu see mäng edasi areneb, selge see, et texas holdem ei jää pikalt kõige mängitavamaks mänguks. Ise arvan, et mäng hakkab muutuma selles suunas, et nendest abiprogrammidest ja stattidest ei ole nii palju varsti enam abi. Ei kujuta ette, kuidas see peaks juhtuma, aga eks tulevikus näha on.

    Tulevikus on kindlasti näha kuhu me välja jõuame aga abiprogrammides ei saa meil ainult siis enam abi olla, kui need keelatakse või meil ei ole enam infot mida nendega analüüsida. Võime hoopis analüüsida, kas abiprogrammid võivad kahjustada praegust Texase Holdemi olukorda.

    Riggedi kohta niipalju, et vaatasin siin öösiti seda Partypokeri cashgame kalevspordist ja seal jagati meestele ikka sihukest pahna kätte koguaeg, onlainis on igapäev AA vs KK jne. Võibolla telekas neid käsi ei näidata, kus AA tõstab ja ülejäänud foldivad.

    Lives on kõik sarnaselt randomiga seotud, ainult onlines tänu softile me mängime full ringis umbes 60 jaotust tunnis, mida lihast ja luust dealer jõuab teha 25-30 jaotust tunnis.



    Miks mängitakse:
    Kas see "pokkeri mängimine väljakutse eesmärgil" tähendab neid calling statione, kes lihtsalt callivad lõpuni, et riveril oma gutshotile pihta saada ja ennast tegijana korraks tunda?

    Ei tähenda, seda teevad inimesed, kellel on tõsisemad huvid juba mängus, kui ainult raha.



  7. #27
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    nice article :-*
    Tänud,

    Küsimused Sulle, miks mängid pokkerit ja miks ei saa ja ei ole mõistik hinnata tulemusi lühiajaliselt, ainult pikaajaliselt?

  8. #28

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    ka sma võin oma kokkuvõtte siia postitada või panen lingi oma blogisse ?

  9. #29
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Väga loetav tekst ja eriti huvitav oli ajaloo osa, sest sellest ma ei ole varem kusagilt lugenud. Tõepoolest sai natuke kiirelt otsa, aga samas eks sellise loo kirjutamine võtab ikka üksjagu palju aega ka.

    Miks mina mängin pokkerit? Ja mis eesmärgid olen seadnud?

    Põhiliseks tõukejõuks on küsimus, kas ma suudan süsteemi beatida st. kas ma suudan saada ühel hetkel võitvaks mängijaks. Mis seal salata, eks oma osa on ka võimalusel, et kui selles tõesti heaks saada, saab seda kasutada ka oma finantside parandamiseks:)

    EDIT: Lisaks meenus veel, et kuna olen leidnud palju paralleele pokkeri ja igapäevaeluga, siis aitab pokker korrastada mõttemaailma ja arendab ka mõtlemist üldiselt. Väike link ka minu blogisse, mis seletab ehk natuke lahti, mida ma pokkeri ja igapäevaelu paralleelide all silmas pean.

    Eesmärgiks on liikuda samm sammult limiitidel edasi, mitte liigselt kiirustades ja vahepeal palju tarkusi omandades.
    Väga hea vastus, mees teab, mis mees tahab ja mees on teinud ka plaanid, mis ei ole mõeldud üleöö teostamiseks vaid on seatud pikas perspektiivis õnnestumisele

  10. #30

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Miks mängin pokkerit

    Sellepärast,et pisik jäi külge kui istusin pool aastat murtud jalaluudega kodus ja mängisin iga jumalama päev ommikust õhtuni pokerit.Algus oli palju lubav...alustasin muidugi play moneyst ja siis freerollid jne...lõpuks tegin esimese sissemakse ja tegin 100 eegust NL10-es ühe õhtuga 200$...järgmine päev ronisin NL50 ja seal tiksusin kaks nädalat tehes välja makseid ja siis uuesti sisse makseid kui raha otsas...iga kord kui sisse makse tegin oli eesmärk võimalikult kõrgele jõuda...üks kord läks nii hästi,et tiksusin mitu päeva NL400 juures ja tundsin seal ennast kuidagi eriti mugavalt...edasi NL800 kus mäng sujus ka hästi võiks öelda,et kõige paremini,sest summad olid minu jaoks suured ja pinge kõrgel ning seeega tegin ka oma elu mängu...aga minu viga oli see,et mu bankroll oli iga käega ohus ja lõpuks saad ikka bad beati ja oled tühi

    Miks seda kõike räägin,sest tean,et suudan olla võitev mängia kui vaid oma bankroll süsteemi paika saan...

    Loomulikult mängin ma selle pärast,et mu unistus on level by level haaval tippu jõuda mööda seda libetat pokeri redelit...sellest on saanud minu jaoks nagu mission....misson oma kautatud raha rumaluse tõttu tagasi saada ja ise võitma hakata...

    Hetkel ma suuri mänge ei tee vaid tegelen strateegia ja õppimisega,et enda jaoks kogu süsteem paika panna ja siis tuhhiga peale lennata..nendest loengutest on kindlasti palju kasu ja on kasulikult kõigile

    Ja usun,et praktiseerima hakkan vb mingi paari kuu pärast töö kõrvalt(hetkel toksin ajaviiteks freerolle ja vahel ka sisse ostuga turniire kus milegi pärast bubbelis terve aeg :S...kaart kohe üldse ei taha joosta viimasel ajal)...nimelt plaan soome uuesti töökoht leida ja siis töökõrvalt mängima hakata...Ja kui uuesti alustan tahaks vähemalt NL200 pihta hakata ja ühes lauas korrga või max kaks,sest tean,et olen rohkem ühe laua vend...Isiklikult usun,et suudan ühes lauas mängides kiiremini levelitel tõusta kui multitabeldes.Miks nii kõrgelt kohe,sest madalamates lemiitides käib minu jaoks umbes mäng ning see ei paku mulle pinget ning hakkan tuulutama ja bluffima...


    Sattusin vist liiga hoogu aga kokkuvõtteks:Mängin pokerit ,sest naudin seda mängu ning sellest on saand minu elu mission...sellesmõttes ,et see ainuke koht kus näen,et on võimalik reaalselt multimiljonäriks saada kunagi...ja veel see,et Its o greatest sport in the World...Loodan,et saan tuleviks WSOPl head kaardi jooksu tunda :D




  11. #31
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    ka sma võin oma kokkuvõtte siia postitada või panen lingi oma blogisse ?
    Kõik siia Klamber ning küsimus Sulle juba ette, miks mängid pokkerit ja kas sa teed vahest laudades selliseid otsuseid, millest Sa oled ise teadlik, et pikas perspektiivis on need kahjulikud.

  12. #32

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kõik siia Klamber ning küsimus Sulle juba ette, miks mängid pokkerit ja kas sa teed vahest laudades selliseid otsuseid, millest Sa oled ise teadlik, et pikas perspektiivis on need kahjulikud.
    ika teen, aga eelkõige panen tähele et need valed otsused on tingitud valest mindsetist- kas ma olen häiritud millegist või mingis imelikus tujus (alkohol jne) et teha herocalle, mõttetuid AI-sid - teades et mind callitakse maha anyway ühel või teisel põhjusel. seepärast olen mängimise ajal välistanud sellised lolluseid tekitavad asjaolud.
    ma vast ei hakka oma pokkeritee algust siia kopima... (?)

  13. #33

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    No mina mängin pokkerit sellepärast, et ma olen sellest täiega sõltuvuses. Ma ärkan hommiku sellepeale, et aju arutab erinevaid võimalusi viiepaariga vastaselt kogu raha kätte saada, igal vabal võimalusel loen 2+2-te ja eesti foorumeid, raamatuid. Nagu see tibi telekast, Liu vist ütles, et see on ainuke asi, mis teda elus huvitanud on. Mul on niikuinii juba sada hobi, loodetavasti saab sellest ka elatusallikas. Esimene eesmärk on jõuda NL100-200 laudadesse võitvaks mängijaks. Loomulikult ei loobu ma selle nimel muust elust, isegi põhitööst. Eesmärk on see mäng selgeks teha, et võidaks, ja siis veel niipalju kui võimalik. Raha ei ole hetkel absoluutselt tähtis.
    Kusjuures puudub mul igasugune huvi omaha ja teiste analoogsete mängude vastu, juhuslikult sattusin Limit Texas holdemi SNG lauda ja ma panin selle poolepealt kinni, kaotasin 3€ aga ma lihtsalt ei suutnu seda lõpuni mängida.
    Kõige naljakam on see, et ma uskusin juba kuu aega tagasi, et mul on enamvähem kõik selge selle mängu kohta, samas iga nädal õpin, kui loll ma veel olen ja kui palju on veel õppida. Näiteks variatsioon ja sellega seonduv. Praegugi vaatasin pokertrackeris oma mängu ja ma olen selliseid lollusi oma mänguga teinud, et kuul pähe. Ah aitab küll, jätan teistele kah ruumi...

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kusjuures puudub mul igasugune huvi omaha ja teiste analoogsete mängude vastu, juhuslikult sattusin Limit Texas holdemi SNG lauda ja ma panin selle poolepealt kinni, kaotasin 3€ aga ma lihtsalt ei suutnu seda lõpuni mängida.
    täpselt sama on siin

  15. #35

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Nu fixit limit on kongreetne tuul..Omaha HI/low on kongreetne aja raiskamine minu arust ja üldse kõik peale NO limit holdemi on minu jaoks mõtetud ja ei paku mingit huvi

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Yokker
    Nu fixit limit on kongreetne tuul..Omaha HI/low on kongreetne aja raiskamine minu arust ja üldse kõik peale NO limit holdemi on minu jaoks mõtetud ja ei paku mingit huvi
    Kes on lugenud Super System, siis vana shark Doyle soovitab kõike mänge osata ja vahelduseks mängida, mitte oma lemmikut ainult

  17. #37

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Ei tavalist Omahat ma mängin vahest ja see mulle isegi meeldib vahelduseks ja 5 kaardi oma on ka teine kord päris pull aga siiski vaid vahelduseks vb ka selle pärast ei mängi,et ei oska neid nii hästi

  18. #38

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Hea esimene õppetund. Lühikeseks jäi, kuid sissejuhatuseks on see täiesti piisav. :)

    Isiklikult ei usu, et Texas Holdem niipea kuskile kaob. Pigem võib tulevikult oodata veelgi lihtsustatumat varianti, kuid Texas Holdem on juba praegugi piisavalt kerge massidesse murdmiseks. Samuti ei näe kuskilt tulemas ka peatset pokkeribuumi lõppu. Vallutamata on mitmed turud, vaikselt on muutumas väärtushinnangud. Konkurents küll tiheneb, kuid see on pokkeri arengule ainult hea.

    Miks ma pokkerit mängin?
    Pokkeri juurde tõi mind lihtlabane huvi mängu enese vastu. Praeguseks on huvist juba tekkinud sportlik auahnus - kui midagi teha, siis teha seda hästi ja olla parim. Vastasel juhul on tegemist ajaraiskamisega. Pikemas perspektiivis on huvi kindlasti seotud ka rahalise poolega, kuid ma olen piisavalt realist mõistmaks, et siin maailmas ei saavuta ilma raske sihipärase tööta mitte midagi. Seega hetkel on tähtis ainult õppimine ja rõõm mängust enesest.

  19. #39

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tervist !

    Sai siis kogemata siia foorumisse satutud ja leitud huvitavad videod ja peale natukest aega ringi tuunimist ka "step by step pokah". Ühesõnaga, sai ära vaadatud video
    ja kohe kohe tuli ka loeng. Lihtsalt super projekt ja kollektiiv, kes siin on tundub ka väga huvitav. Jään huviga ootama uut loengut.

    Minu stoori. Pokkeriga kokkupuude nagu enamikul meist, siis algselt 5cd, siis koolis sai HiinaPokkerit mängitud. Selge on see, et hasart mul on ja pokker on väga lähedaseks
    saanud. Netis olen mänginud natuke alla aasta ja peamiselt triobetis. Peamiselt meeldivad SnG'd ja erinvad turnad, kuid viimasel ajal on ka cashi pisik sisse aetud. Võin öelda,
    et pokker on mind tõesti haaranud ja nüüd ei jää muud üle kui ennast ainult treenida ja viia mäng kõrgemale tasemele.

    Cheers !

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tervitused Iffikas ja Tere Tulemas Foorumisse!

    Loodan, et siit algab su suur ja huvitav teekond kõrgetesse limiitidesse! :)

Lehekülg 2, kokku 5 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES