Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis hinde annate artiklile?

Hääletajad
63. Sa ei tohi hääletada
  • 5

    54 85,71%
  • 4

    7 11,11%
  • 3

    2 3,17%
  • 2

    0 0%
  • 1

    0 0%
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 87
  1. #41

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Küsin ka Sinult, miks mängid pokkerit? Ja mis eesmärgid oled seadnud?
    Well... pokkerit sai hakatud mängima sest ajast kui Imre alustas oma blogimisega. Siis sai koos sõbraga esimesed 50$ deponeeritud Partysse. Tundus selline uus ja väga huvitav mäng millega saab isegi teenida. Mõelda vaid, hobi, millele makstakse peale! Milline meelelahutus. Varem polnud pokkeriga absoluutselt kokku puutunud, siiani pole isegi veel kasiinosse jõudnud (eriti ei kipu kah). Päris täpselt ei teadnud isegi käte tugevusi.

    Aga peale 3-4kuust mängimist kergelt plusspoolel, sai tehtud cashout ja allesjäänud bankroll kadus downswingi/tilti ning ka huvi kadus koos sellega. Mingil ajal sai tehtud reload partysse ja dep pacificusse kokku 100$, mis ka ikaldusid lõpuks. Põhjus võiski olla, et puudusid sihid-eesmärgid ja muidugi ei jaganud ka mängu põhimõtteid eriti.
    Aga kui tuli EE.Pokernews, sai uuesti deponeeritud, seekord Triobetti, sai asi juba natuke tõsisemalt käsile võetud, sai tellitud paar raamatut mis mingil seletamatul kombel pole 100% ikka veel läbi loetud. Ja kordus sama stsenaarium, bankroll duublisse ja natuke enamgi, cashout ja lõpuks jälle 0. Aga väljavõetud raha läks asja ette, uue korralikuma auto sissemaksuks. Puudu tuli natukene aga täpselt niipalju, et sai pokkerikontolt cashout tehtud. Kahjuks ikaldus allesjäänud bankroll suhteliset kiirelt.
    Nüüd eelmine sügis/talv sai uuesti deponeeritud Triobetti, eesmärgiga järgida korralikult bankroll managementi ja sai seatud eesmärk teenida töökõrvalt veidike lisa. Kas või 1000 eeku, peaasi et plusspoolel. Sai tehtud ka deposiit Pacificusse. Et kui seal ka ei biidi, siis loobun. Kuid ka see kevad-suvi oli pokkerivaba, raha jäi kontodele alles. Septembris võtsin asja uuesti käsile allesjäänud dollarite/eurodega. Nüüdseks on välja kujunenud nii, et Pacificus teen cash sessioone 4-tabledes NL10 ja Trios SnG-d ja ka LiveBetti. Ja tundub, et esialgu liigub asi plusspoolel, variatsioonidega küll, aga ikkagi plussis.
    Plaan edaspidiseks ongi järgida 100% bnkrll-managementi, ei mingeid idiootseid cashoute enam ja tõestada endale suudan küll beatida NL10 ja liikuda edasi. Kaua ma kohal tammun.

    Aga minu pokkeriarengut segab tugevalt minu töö. Suht-koht füüsiline, 6-14.30ni. Kuna algajale on head mängud reeglina ikkagi õhtupoolikul aga kuna pean ärkama suht varakult siis jahh... poole ööni ei kannata üleval olla. Samas tihti on töölt tulles selline väsimus, et paned päeval ka tund-paar und otsa. Siis ei tule jälle õhtul und ja selline nõiaring. :-\ ja muidugi üks takistus on ka minu iseloom, olen suhteliselt püsimatu, ei viitsi jännata ühe asjaga, kipun võtma kõike korraga käsile, mille tulemusena ei saa ühesti asjast korralikku tulemust. Niiet et olla pokkeris edukas nõuab mult ka väikest eneseületust, et säiliks tahtmine ja motivatsioon õppida ja asjaga põhjalikult tegeleda. Seda näitab ainult aeg.

    Oehh, sai vast kõik öeldud mis tahtsin... :) oma pool tundi sai seda teksti mõeldud-kirjutatud! ;D päris lahe oli tlgt mõelda veidike ajas tagasi, miks sai alustatud ja mis põhjustel. Aga pokkeripisik on istutatud, tänu millele pole selle 3a jooksul pokkerit päris nurka visanud. Tänusõnad selle eest peab vist ütlema Imrele.

  2. #42
    Metsapull
    Guest

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Kiidaks siis ka natukene.

    Minu meelest alustuseks väga hea artikkel. Oluline ja huvitav oli välja toodud, aga samaks ei läinud jutt liiga pikaks, mistõttu säilis huvi jutu lõpuni lugemisena ja täna sai see tekst teistkordseltki läbi loetud. Üks asi, mis veel meeldis olid need väikesed Pokah järeldab lõigud. Ei oska seda hästi seletada, aga kuidagi väga hästi lihtsalt istusid sinna teksti sisse. Kui siin juba hindamiseks läks siis paneks 5-. Tekst oli väga hea, aga olen lihtsalt selline inimene, kes kunagi millegagi täiesti rahul ei ole :). Ühtegi halba sõna ei oskagi öelda, ehk oleks võinud siiski mõne lingi juurde lisada, kust oleks saanud mõne ajaloo punkti kohta rohkem lugeda. Aga eks igal ühel on võimalus alati ise materjali juurde otsida.

  3. #43
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas iffikas
    Tervist !

    Sai siis kogemata siia foorumisse satutud ja leitud huvitavad videod ja peale natukest aega ringi tuunimist ka "step by step pokah". Ühesõnaga, sai ära vaadatud video
    ja kohe kohe tuli ka loeng. Lihtsalt super projekt ja kollektiiv, kes siin on tundub ka väga huvitav. Jään huviga ootama uut loengut.

    Minu stoori. Pokkeriga kokkupuude nagu enamikul meist, siis algselt 5cd, siis koolis sai HiinaPokkerit mängitud. Selge on see, et hasart mul on ja pokker on väga lähedaseks
    saanud. Netis olen mänginud natuke alla aasta ja peamiselt triobetis. Peamiselt meeldivad SnG'd ja erinvad turnad, kuid viimasel ajal on ka cashi pisik sisse aetud. Võin öelda,
    et pokker on mind tõesti haaranud ja nüüd ei jää muud üle kui ennast ainult treenida ja viia mäng kõrgemale tasemele.

    Cheers !
    Tere iffikas, oleme rikkamad jälle ühe liikme võrra ;D, loodan, et saad palju kasulikku omandada Pokah nurgast.

    Küsin ka Sinult, miks mängid pokkerit?

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas broadcast

    Plaan edaspidiseks ongi järgida 100% bnkrll-managementi, ei mingeid idiootseid cashoute enam ja tõestada endale suudan küll beatida NL10 ja liikuda edasi. Kaua ma kohal tammun.
    Võimas vastus broadcast. Tore, et plaanid on paigas ja kavatsed bankrolli kasvatama hakata (kannatad ja jätad ennem midagi ostmata cashoudi asamel, võibolla x aja pärast tänu sellele saad lubada endale 10x rohkem, kui endise strateegiaga)

    Kuna näen, et paljud Pokah huvilised mängivad NL10, siis teen kohe ka strateegia alla NL10 mängijatele eraldi nurga, kus proovime huvilistega koos plaanid paika panna ja grindima hakata

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Kiidaks siis ka natukene.

    Minu meelest alustuseks väga hea artikkel. Oluline ja huvitav oli välja toodud, aga samaks ei läinud jutt liiga pikaks, mistõttu säilis huvi jutu lõpuni lugemisena ja täna sai see tekst teistkordseltki läbi loetud. Üks asi, mis veel meeldis olid need väikesed Pokah järeldab lõigud. Ei oska seda hästi seletada, aga kuidagi väga hästi lihtsalt istusid sinna teksti sisse. Kui siin juba hindamiseks läks siis paneks 5-. Tekst oli väga hea, aga olen lihtsalt selline inimene, kes kunagi millegagi täiesti rahul ei ole :). Ühtegi halba sõna ei oskagi öelda, ehk oleks võinud siiski mõne lingi juurde lisada, kust oleks saanud mõne ajaloo punkti kohta rohkem lugeda. Aga eks igal ühel on võimalus alati ise materjali juurde otsida.
    Tänud Metsapull,

    Alati tahaks mingid järeldused teha, see Pokah järeldab idee meeldis mulle endale ka ;D
    Muidu mõni loeb ja ei saa ehk poindile pihta, siis Pokah järeldus peaks kogu pika jutu kokku võtma ühe lausega, kui võimalik. Kui mõni artikkel tundub mõnele lühike või poolik, siis tõstku alati kisa või postitagu ise juurde mõtteid ideid ning me saame alati copydes täiustada seda artiklit

  6. #46
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Kas kõigil on loeng 1 selge, küsimusi pole? ;D

  7. #47

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Täitsa huvitav lugemine, kuid kõik läbiloetud - hea, kui meelde tuletatakse :) Ootan huviga järgmist tundi.

    Ps! Ootan huviga, milline auhind mind kusagil ootamas..

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Väga huvitav lugemine. Ootan huviga järgmist loengut :)

  9. #49
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas 2Godfather1
    Täitsa huvitav lugemine, kuid kõik läbiloetud - hea, kui meelde tuletatakse :) Ootan huviga järgmist tundi.

    Ps! Ootan huviga, milline auhind mind kusagil ootamas..
    Tore, et lugemine meeldis. Milline auhind Sulle rohkem meeldiks, midagi õpetlikku või väike rahaline boonus ;D

  10. #50

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tänud,

    Küsimused Sulle, miks mängid pokkerit ja miks ei saa ja ei ole mõistik hinnata tulemusi lühiajaliselt, ainult pikaajaliselt?

    Pokkerit mängin sest olen pokkeriga juba päris pikalt kokku puutunud ja mäng on psühholoogiliset huvitav. Tegelikult pole siiamaani kui nüüd mõtlema hakata suurt pokkerist midagi teadnud vaid olen lihtsalt mänginud, arvates et mida rohkem mängin seda paremaks saan. Aga lihtsalt mängides tulemused ei tule, peab ka kõvasti õppima (muidugi ka mängukogemused maksavad palju). Nüüd ranka käe all olen sellest aru saanud, ic Tongue Aa ja miks veel mängin, ausalt ma mõtlen, et pikas perspektiivis ma ei viitsi elu lõpuni laenuori olla ja 7k eest päevast päeva kuskil kellegiga maid jagada. On ka muidugi teisi põhjusi aga juhe tööpäevast nii koos et ei viitsi pikalt targutada Tongue

    Mõistlik pole hinnata tulemusi lühiajaliselt, sest lühiajaliste tulemuste hindamisel võime ennast ülehinnata, kui näiteks lucky faktor on mingi hetk väga suur. See ei pruugi näidata tegelikku mänguoskust ning seda kas teen tegelikult õigeid otsuseid ning hindan vastaseid õigelt. Sama on ka vastupidiselt, et alati ei pruugi sinu nö pikas perspektiivis kasumlikud muuvid kasulikud olla, isegi siis kui sa mängid õieti (dowswing jms pask).

  11. #51

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    aa ja ma unustasin lisada, et ma olen üldiselt väga sitt õpilane sellel alal, sest muu huinjaa kõrvalt ei jõua kunagi 100% süveneda kõigisse asjadesse kui päevad igast jama täis.. aga nagu näha, siis mehhaanilisel meetodil saab isegi lollile lõpuks miskit selgeks:P teaduslikult t6estatud vms

  12. #52
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    aa ja ma unustasin lisada, et ma olen üldiselt väga **** õpilane sellel alal, sest muu huinjaa kõrvalt ei jõua kunagi 100% süveneda kõigisse asjadesse kui päevad igast jama täis.. aga nagu näha, siis mehhaanilisel meetodil saab isegi lollile lõpuks miskit selgeks:P teaduslikult t6estatud vms
    Jah paljudel on ise õppimine probleemiks või millegi alustamine suht raske, tihti aitab selle puhul just koos tegutsemine. Näiteks võiks tuua minupuhul jõusaalis käimise, üksi ma ei suuda käija seal nii nagu peaks, kui aga sõpradega sai käidud, siis igaüks sundis üksteist tagant ja oldi alati 100% kohal ;D

  13. #53

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Tore, et lugemine meeldis. Milline auhind Sulle rohkem meeldiks, midagi õpetlikku või väike rahaline boonus ;D

    Rrrr 8)

    Mis ma sellest rahast ikka, kui ma pole õppinud, kuidas seda hoida ja kasvatada.
    Kusagil mainisin sellest raamatust,"The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success" - auhinnana võiksid mulle seda laenutada näiteks? :)

  14. #54

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Aga muidu saaksin boonuse PS'i? Väike algatus oleks ka iseenesest tore

  15. #55
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Terekest, sain pärast tihedat töönädalat ka lõpuks selle foorumikese lahti ja läbi lugeda... 1. loengu (tegelt ju teine, arvestades ka sissejuhatavat/plaanidest rääkivat osa)... aga see selleks

    ajaloo osa oli mõnus lugeda, tuttavlik, ma vist kunagi otsisin välja selle wikipediast... aga samas tuli ka uut juurde... muhe.

    Mis mäng on pokker ja miks mängitakse pokkerit jäi natuke lühemaks kui ma ootasin, samas ei oska eriti isegi juurde soovitada, mida oleks võind sinna lisada, mida mitte.

    Mis puudutab pikka perspektiivi, ja riggedisse ja õnne ja asjadesse, siis ma suutsin enesele ühe huvitava asja selgeks teha, st "ise leiutasin ensele ratta" (ka kui see kuskil kirjas on v keegi sellest on varem rääkinud, siis pole ma seda märganud ja seega olen enesele selgeks tehtud asja üle väga õnnelik 8)) niisiis minu järeldus:

    räägitakse coinflipist, viskad münti, pm 50% kull, 50% kiri... ühest küljest täiesti õige, teisest küljest, kuna pokker on seotud tublisti õnnega, siis laieneb antud 50:50 ka pokkerile. Mismoodi? Näiteks (täiesti piltlikult võetuna), kui mängida HU'd siis 10nest potist 5 võidad, 5 villain. Antud juhul loeb vaid poti suurus, ehk et sa pead olema piisavalt tark, et foldida drawing dead käed ja mitte foldida tulevased võitvad käed (seda saab teha vastavalt vastase kohta teada olevale andmehulgale ja lauale ja tõenäosustele ja... nii edasi). Mis eristab nö. õnnemängurit oskusmängurist pokkeri puhul, ongi see, et võitev/oskav mängija oskab teha õige otsuse, gambler - rõhub õnnele ja kui võidab, siis on see ajutine, sest pikas perspektiivis ei tea ta mängust sügavuti suurt midagi. Hm jutt läks pikaks, peaks kokku võtma:

    Pokkeris on seotud õnn ja oskus: õnn võib määrata võitja (ja teebki seda), oskus on loobuda kaotavast käest ja hoida kinni võitvast käest, et pot koju tuua!

    Ehk et perspektiiv, kogemused, kasvatavad oskust ja tulemust.

    Edit: mis puudutab antud jutu nö tõestusse, siis ma usun kõik on nind seda, et ühel hetkel saab premium kuskil rääbise käest ära, ja teisel hetkel enese leht võidab kellegi teise head lehte... st suckoudid on üldiselt tasakaalus
    ---

    Miks mina mängin pokkerit?

    Sest mulle meeldib pokker, meeldib mängu võlu, meeldib isegi biiti saada aeg-ajalt, sest see toob maapeale tagasi.

    Mida ma saavutada tahan?

    Tulemusi, positiivseid. Ülespoole kerkida levelites, loobuda tööst ja teha pokkerimängimisest oma sissetulekuallikas (esialgu, pärast vastavalt tulemustele peaks saama ju raha kuskile mujale kasvama ka panna, aga see on tulevikumuusika ).

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Küsin ka Sinult, miks mängid pokkerit?
    Mulle ei meeldi hommikul 7st tõusta.


    viimase 10 aasta jooksul on keskmise magamamineku aeg nihkunud 4-5ni(süüdi arvuti ja internet ...algselt ka raamatud... ja pean tunnistama, et kellaajad 12-5 vahel nimetan ma mõnusaimaks osaks päevast). Sealt loogilise jätkuna võite arvata kui mõnusad need tööpäevad mul on.

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Mulle ei meeldi viimasel ajal hommikul kell 7 magama minna :D

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Mulle ei meeldi viimasel ajal hommikul kell 7 magama minna :D
    MIks... siis just mõnus magada ju, mida huvitavat toimub 7-14 vahel?

  19. #59
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tere jälle Rahapada,

    Hea vastus, nägid kirjutamisega kõvasti vaeva ja tõid hea võrdluse 5+

    Tõid välja sellise lause: Pokkeris on seotud õnn ja oskus: õnn võib määrata võitja (ja teebki seda), oskus on loobuda kaotavast käest ja hoida kinni võitvast käest, et pot koju tuua!

    Sellest Sinu mõttest, lihtsamal kujul saaksime öelda: hea mängija ei pea võitma kõiki Pot-te, see on mingi täiesti vale arvamus, et me peame igat Pot-i võitma. Hea mängija võib võita isegi vähem Pot-e aga võidab suuremad


  20. #60

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Kas ma olen millestki valesti aru saanud või oleks pidanud eile loeng 2 tulema?

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES