Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mis hinde annate artiklile?

Hääletajad
63. Sa ei tohi hääletada
  • 5

    54 85,71%
  • 4

    7 11,11%
  • 3

    2 3,17%
  • 2

    0 0%
  • 1

    0 0%
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 87, kokku 87
  1. #81

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Ja freerollis õpid tildiga hakkama saama.

  2. #82
    FPP Pro Kasutaja MarxVoss avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    211

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Väga asjalik ülevaade Pokkeri ajaloost! Kusjuures ma ise veel mõtlesin, et kurat ma ei ole mitte midagi selle jaoks teinud, et oma lemmik hobist rohkem teada ja seda rohkem õppida armastama. Kas olen lais või on selles süüdi minu viitsimatus. Ma pean ennast suht heaks mängijaks. Olen kardetud ja austatud vastane, kellel on aga vead. Pikaajalisel mängimisel muutun kärsituks ja hakkan lahmima. Aga sellei poolest ei mängi ma kunagi kahes lauas korrraga ja pühendun 100% ainult ühele lauale! Vaieldamatu lemmix on Texas NL Holdem. Teisi ei ole mänginud ja arvan, et ma ka esialgu ei hakka neid kunagi mängima! Ma ei tahaks olla vasaraheite Maailmameister, kes veel ka kõrgushüppes suudab medali noppida! Olla truu ainult ühele lemmikule!

    Esimene Pokah loeng oli aga mahlakas vahepala ja kindlasti loen ma seda veel paar korda läbi, et midagi ka kõrvataha panna. Meelde jätta ja siis mitte nii tumeda maana enam ringi siblida!

    ;D

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas MarxVoss
    Väga asjalik ülevaade Pokkeri ajaloost! Kusjuures ma ise veel mõtlesin, et kurat ma ei ole mitte midagi selle jaoks teinud, et oma lemmik hobist rohkem teada ja seda rohkem õppida armastama. Kas olen lais või on selles süüdi minu viitsimatus. Ma pean ennast suht heaks mängijaks. Olen kardetud ja austatud vastane, kellel on aga vead. Pikaajalisel mängimisel muutun kärsituks ja hakkan lahmima. Aga sellei poolest ei mängi ma kunagi kahes lauas korrraga ja pühendun 100% ainult ühele lauale! Vaieldamatu lemmix on Texas NL Holdem. Teisi ei ole mänginud ja arvan, et ma ka esialgu ei hakka neid kunagi mängima! Ma ei tahaks olla vasaraheite Maailmameister, kes veel ka kõrgushüppes suudab medali noppida! Olla truu ainult ühele lemmikule!

    Esimene Pokah loeng oli aga mahlakas vahepala ja kindlasti loen ma seda veel paar korda läbi, et midagi ka kõrvataha panna. Meelde jätta ja siis mitte nii tumeda maana enam ringi siblida!

    ;D
    Kusjuures ise mängin ka peaaegu ainult Texas NL Holdemi ja pokkeri ajalugu oli jube huvitav lugeda, et kust, siis tekkis selline mäng, mida me iga päev mitmeid tunde mängime.

  4. #84
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Olen ma millestki valesti aru saanud või on Pokah loengud soiku jäänud? :(

  5. #85
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Tsitaat Algselt postitas metsnik
    Olen ma millestki valesti aru saanud või on Pokah loengud soiku jäänud? :(
    Ei ole sokus, ainult see kuu ei ilmu, sest uuest aastast tulevad planeeritumalt. Kirjutasin, kah sellest nauke Pokah all.

  6. #86
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    igati asjalik loen kindlasti teised loengud ka läbi.

    Ise mänging pokkerit nii raha, lõbu kui ka võrdlus momendi pärast, sest mittu sõpra mängivad ka ja omavahel ikka väike konkurents kellel paremini läheb vms. Samas omavahel kerge diil ka, et kui keegi midagi suurt hitib vms siis 3 kesi kerge tripp kuhugi välismaale nädalavahetuseks vms, mis omamoodi motiveerib juba mängim ja pingutama jne. Hetkel olen suurem osa vajalikku infot siit foorumist enda jaoks läbi lugenud ning lisaks sellele hangin ka mõjalt nii palju infot juurde kui võimalik.
    Meeldib nii live kui ka online mäng. Lives sõpradega või muidu cashi teha kuskil või turnat on huvitav ja mõnus ajaviitmise võimalus 8)

  7. #87

    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    5+
    Mulle iseenesest meeldib pokeri ajalugu lugeda olen ennegi päris palju lugend selle kohta aga ikka on hea uuesti lugeda
    VÄGA HEA ARTIKEL mull meeldis väga!

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES