Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 165
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Nu anna siis 2 mulle veel.

  2. #22

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Ok lisan need su eelmisele 2-le:)
    Saadaval 17 osakut

  3. #23

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Saadaval 10 osakut

  4. #24

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    MÜÜDUD 2 korda:D
    Viimati muudetud JohannesJ poolt : 05.11.11 at 17:12

  5. #25

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Nii panin esimesse posti siis kõikide investorite nimed ja hakkan pihta:)

  6. #26

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Nii esimesed turnad tehtud.
    Kaardijooks suht kole.
    1. Kaart ei jooksnud ja kokku kuivades sain lõpuks qq
    weaktight.com/4066639

    2.Ei vea mul nende muttidega
    weaktight.com/4066648

    3.Jällegi kaart ei jooksnud või kui saingi AKs ors siis 3betitud pottides floppasin lihtsalt jubedalt. lõpuks oli stäkk nii kokku kuivanud ja leidsin 88
    weaktight.com/4066655

    4. Vastane oli monkey kes mängis praktiliselt 100% käsi.
    weaktight.com/4066668

    5.Turna hakkas hästi kui flopatud fullikuga drawi vastu duublisse sain siis tuli veel mitu väiksemat poti ja siis hakkas pihta. varajases pos AKs AQs, buttonil KJs ja ükski käsi ei floppa midagi... lõpuks hakkasid ainult j4 tüüpi käed tulema ja mõtlesin et foldin kasvõi surnuks ennast. viimane hand siis kq vs 77 vs 66 kahe bb-ga läksin all in.
    üks turna käib veel ja siis tänaseks aitab.
    Küll varsti tulema hakkab!

  7. #27

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Ei tule ikka vajalikul hetkel flipp ära:S
    Täna siis üks mincash 8 usd ja just lõppes 5.5 20k guranteed AKs vs qq ja tasuks 16 komadega pos 171
    Muidu oli standart bad run ja ei viitsi neid bad beate siia postitada.
    roll: 461.40

  8. #28

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    pump!
    Panen täna mikogo ka käima kellel stakejatel huvi siis pm ja saadan ID teile:)

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Mittesteikijad ei või vaadata?

  10. #30

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Vahepeal midagi magusat kah weaktight.com/4072431 hetkel pos 6 siis 670-st hoidke pöialt. 100 kohta rahadeni
    E: tegime kuskil 1-2h sessi ka mikogoga reggie, sorm ja cheatinguga ja reggie arvas et mu mängul pole midagi häda, pigem olen turbodes pisut liiga nit.
    Tänan kõigile nõuannete eest ühissessil ja seda võiks veel korraldada kui teil aega:)

  11. #31

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    seekord siis jäi pos 101 olin lauas übernit ja üks regular varastas mult 90 prossa. Üritasin vastu mängida aga sattusin seekord siis nutsi otsa:(

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    IMO oled sa igalpool liiga nitt ...
    Ei saa loota sellele, et saad tunra jooksul 10x AA ja siis duubli ja võidad turniiri ...

    Aga pole hullu Foldid leiva lauale :D
    Viimati muudetud sorm poolt : 08.11.11 at 03:11

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    mis kellaajal te selle ühissessi tegite? tahaks järgmine kord ühineda, aga mul päris raske oma aega eesti omaga sünkroniseerida

  14. #34

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    To sorm: tegin eile õhtu veel 6max turbot üritasin võtta palju loosemalt ja alguses tootis ilusti hiljem sattusin ikka A10 fulliku otsa kuigi jh vastasel oli a3 :D
    to yolpa: eile tegime siis eesti aja järgi kuskil 21-01:00 vist reggie tuli hiljem uuesti kui 5.5 15 min turnas deep run oli ja 300 inimest alles.
    Aga võid oma msn-i mulle pm-ida ja annan teada, kui sa sees.

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    IMO oled sa igalpool liiga nitt ...
    Ei saa loota sellele, et saad tunra jooksul 10x AA ja siis duubli ja võidad turniiri ...
    See konkreetne turna, mida ma lõpus jälgisin on täpselt selline, et ma ei näinud kordagi kohta, kust midagi rohkem võtta kui ta võttis, laud oli suht loose ja tunni jooksul oli parim käsi vict AJ ja sedagi UTG-lt, korra KT ja rohkem pilte ei näinudki vist. Viimane käsi oli minu süü aga varas oli juba kolmandal ringil järjest pimedate kallal ja vastu pidi hakkama.

  16. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    See konkreetne turna, mida ma lõpus jälgisin on täpselt selline, et ma ei näinud kordagi kohta, kust midagi rohkem võtta kui ta võttis, laud oli suht loose ja tunni jooksul oli parim käsi vict AJ ja sedagi UTG-lt, korra KT ja rohkem pilte ei näinudki vist. Viimane käsi oli minu süü aga varas oli juba kolmandal ringil järjest pimedate kallal ja vastu pidi hakkama.
    Mina seda konkreetset turnat, mida Sina lõpus jälgisid ei näinud :D

  17. #37

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Tundub, et sa mängid terve turna ainult premiumeid ja ei kasuta üldse positsioonilisi eeliseid. Ootad ainult kätt ja loodad actionit saada. Selleks, et actionit saada pead andma actionit. Liiga loose ei tasuks ka samas olla, lihtsalt õigeid hetki otsida õigete vastaste vastu. Näiteks hakkad late position laiema rangega avama (kõik pocketid, kõik broadway, suited connectorid, Kxs+, Axs+ jne). Võid samas leiada lauast tüübi kes, openlimp-foldib (openlimp-callib, aga foldib cbettidele) palju. Hakkad teda sobivas olukorras pidevalt karistama, senikaua kuni vastu hakkab. Sama ka tüübiga kes foldib 3-bettidele palju, 3-betid teda teda näiteks nuts kätega, broadwaydega ja samas ka madalamate suited connectoritega. Kui keegi varastab sult palju, siis sa ju tead, et ta varastab laia rangega, mille vastu hea 3-bettida/shoveda ka laia rangega. Nii palju kui eelnevatest postidest eeldada, annad sa ka kergelt alla ( järeldan sellest, et lased ennast tühjaks varastada). Kui oled lauas fit-or-fold tüüpi mängija, siis sinu vastu on väga lihtne mängida. Kindlasti panevad keskmiselt head mängijad tähele ja hakkavad sind ära kasutama. Soovitaks küll yolpal su mängu lasta vaadata. Kindlasti saaksid väga head nõu!

  18. #38

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Tänan mõtete eest, KUID hilises positsioonis suited konnektorite, poketitega ja broadway kaartidega lähen alati vargile(kui just elu eest blind ennast ei kaitse)
    Lihtsalt seal turnal oli väga ebameeldiv laud väga palju limbiti gayraisiti jne. ja vot siis tunnen küll ennast juba ebamugavalt, eriti kui parim käsi tunni jooksul on AJ:)
    Ja blindi kaitsen umbes sama rangega mis varastama lähen, oleneb muidugi tõstja positsioonist ja imagest.
    Aga suured tänud kõigile ja hakkan vaikselt laudu ette võtma kes huvitatud siis võin jooksma panna mikogo ka:)

  19. #39

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    laud, kus limbitakse on fantast.
    võtke mind ka kampa järgmine kord kui mikotate:)

  20. #40

    Re: Johannesj stake kuni 5.5 usd mtt Pokerstarsis

    Fantast, kui nad limbivad et näeks rohkem panustamatta floppi, aga toimus palju limp-rereisimist jne... Üldiselt tean pean kohati hulga loosemaks võtma...

Lehekülg 2, kokku 9 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES