Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567
Näidatakse tulemusi 121 kuni 129, kokku 129
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010

Re: Numnuts[PLO10] PS

Epic sitt jooks see nädal. nädal tagasi andsin alla, et platinumstari kätte saada, aga siis võtsin kokku ikka ja hakkasi racema.
    Aga no ulme kuidas kõik riverid hiinasse jooksevad ja 3bet potid tabavad 1%. Ja sick action ümberringi käib. 500+bb potid ühelt teisele aga nii kui mingi eriti decen hand btn siis fold all around ja blindid call/snap fold flop. ja siis AAxx täna 4x kus ma saan walki WTF? what are the odd to get walked in omaha? :s adspjgdhbgfigzjvsab'djfij

Liitus
    Dec 2010

Aeg siis teha kuu ja ühtlasi ka aasta kokkuvõtte.

Midagi erilist see aasta ette näidata polegi. Terve aasta peale mängisin puhtalt ca 4-5 kuud vast – seda kuud mitte arvestades. Mingit passionit tagantjärgi mõeldes ei olnud ja volüümi ei suutnud ma overall kunagi hodemis näidata. Ming buck siiski tuli.
    Üks turniir õnnestus ka kerge luckboxiga kinni panna. Aga see kõik nüüdseks past – sügise alguses quitisin nlhe ära intensioniga mitte enam mängida, vähemalt mitte online. Siis pausisin mingi kuu+ ja hakkasin õppima omahat.

Praegu i wish, et ma oleks selle juba aasta alguses ette võtnud. PLO muutub aina enam ja enam populaarsemaks ja naiss oleks preaguseks vähemalt small stakesi mängida, aga noh tuleb töötada sellega mis on. Arvan, et tasapisi peaks ka kõrvale hi/lo õppima hakkama ja miks mitte ka mixed games, teooriast räägin siis.. nii kerge % kuus sedapilku vaadata.

ATM on mul megahea meel, et PLO ette võtsin. See mäng on lihtsalt niivõrd palju huvitavam ja senimaani pole mul kordagi üksluiset tunnet laudades tekkinud – suudaks nüüd veel biitima ka hakkata heh.
    Dets 2011 on siis esimene kuu mil starsis ja ka PLO’d mängin.
    Road on olnud juba swingine. PLO iseenesest swingi business ja kui alles õppida ja katsetada ka siis juhtub seda topelt. Kokkuvõttes kuu BEish. Esimesed pool kuud jooksin üle EV ja teine pool topelt alla.

Veits kuu statistikat ka:

Nägin 60k jaotust
    Laudades veetsin 165h
    Goldstari sain kuu teise nädala alguses
    aga täna (kolmandal nädalal loobusin sellest, aga võtsin kokku ikka ja sain kätte. Mingi + ka vist ikka uuest aastast tänu mingile promole millest ma veel aru saanud pole.)
    A graafikut ei pane ja ei hakka seda ka tulevikus tegema.

Seega ületasin kõik goalid mis seadsin kuu alguses.

Ootusi/lootusi ja tahtsmist uuel aastal ära teha on üksjagu. Nii pokerwise, kui ka lifewise. Panen veel asju paika ja planeerin, aga 2012 jagan nö kolmeks osakuks; 3x4kuud. Esimesed neli ehk kuni kevadeni peaks toimuma väga hard work õppimisel ja käsi mängima nii.. 250k. Samuti on ka need esimesed neli kuud kõige tähtsamad paneks tugevat alust tervele aastale. Preagu planeerimine poolepeal, aga püüan figure outida seda kõike hiljemalt 1. Jaanuariks.
    See veel, et Stars viib läbi uued muutused selle pärast väga ei põe. Pigem on isegi see isiklikult minu jaoks hea. Kuna olen sellise nit olemuse ja mängustiiliga siis ongi hea aeg selle puhul midagi ette võtta ja adjustida.

E: Ja loodan väga, et uuest aastast tekib siia foorumisse täiesti eraldi Omaha foorum :)

Tsisteerin veel Joelgram1-te tema videost;
    „I kinda adjust for whatever happena. It’s harder to get VVP’s if you play tighter so i mean i just have to get better at poker.Before i was profitable, but if that doesen’t work in the future then i’ll just have to adjust, get better, i tableselect more..If thats what i have to do then i have to do“

Head vana lõppu ja tugevat uut.
    GL kõikidele uuel aastal.

The end.
    Viimati muudetud numnuts poolt : 31.12.11 at 08:43 Põhjus: we need that

GL

Liitus
    Dec 2010

Head uut aasta! Edukat ja võimast hiiterit kõgilie, eelkõige mulle.

It's time to grind now!

sick life:D

Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010

Kuidas kulgenud? Graphs?

Confirmed busto.

Liitus
    Dec 2010

Atm PLOd ei mängi, küll aga holdemit. Mingi hetk muudan päeviku nime vm. Ärge ära kustutage

Liitus
    Dec 2010

Lehekülg 7, kokku 7 EsimeneEsimene ... 567

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES