Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 59
  1. #21

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Väikese hilinemisega siis graafik, aqa nüüd siis juba 11 päeva, mitte nädal
    (mängin 10NL ja vahele üksikud 25Nl lauad, kui 10-seid ei ole häid)



    Üheksandal varahommikul oli siis see "klõps" kus kõik hakkas nagu paika jooksma re/ mängutunnetus - esialgu tundub, et ehk ma ei kujuta seda endale ainult ette :D Saab näha, kuidas edasi.

  2. #22

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP3 ($25.56)
    CO ($4.50)
    Hero (Button) ($24.15)
    SB ($20.74)
    BB ($25.02)
    UTG ($25)
    UTG+1 ($34.62)
    MP1 ($68.91)
    MP2 ($44.19)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    2 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, CO calls $0.25, Hero bets $1, 2 folds, MP1 raises to $7, 1 fold, Hero calls $6

    Flop: ($14.60) A, 2, 10 (2 players)
    MP1 bets $15, Hero raises to $17.15 (All-In), MP1 calls $2.15

    Turn: ($48.90) 7 (2 players, 1 all-in)

    River: ($48.90) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $48.90 | Rake: $2.44

    Results in white below:
    Hero had K, K (two pair, Kings and tens).
    MP1 had 2, A (two pair, Aces and tens).
    Outcome: MP1 won $46.46


    Eelnev lauaread oli, et bigstack on obv bully. Ise mõtlen, et oleks pidanud shovema pre pärast tema $7-t. Jätsin shovemata teadvustatud mõttega, et pärast aega foldida, kui äss peaks lauale ilmuma ja trappida, kui ei ilmu (Ax tundus v. tõenäoline tal, kuigi oletasin kõrgemat x-i ;D) aga kuna ma foldida siiski ei suutnud, siis oli see preflop otsus ka tagantjärgi jabur. Või mis?


  3. #23
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    loomulikult.

  4. #24
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Sellise koha peal peaks minu arvates 100% preflop shovema. 100%!

  5. #25

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    holy cr*p, kuidas ma ei oska nädalavahetusel mängida. Graafikut ei julge näidata, aga väga halb. Peaaegu kuu põhjas tagasi ja ikka vähemalt $20 laksude kaupa :-\

    edit: põhi murtud :-X

  6. #26

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    nädalavahetusel peab kaardijooks soodne olema. Niskene hunnik fishe on laudades et callivad iga käega ja kui sind ikka 4 meest callivad siis keegi ikka miskise 2 paari hitib :-\

  7. #27

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Krt mai või. Standard, ma saan aru, aga olin ilusasti tiksunud juba tagasi põhjast üles $25+ midagi ja siis kahes lauas muidugi JÄRJEST minnakse tõste peale jumala rahulikult täis+ stackiga flopis flushdrawga allin (ühes oli mul Q-set ja teises JJ pockets 724boardi vastu) ja tõmmatakse, obv.

    Deep lauad on täielik needus nv-l. Või noh, mu luckbox on rikkis, ilmselt. Võtan mingi timeouti ja mõtlen elu üle järele vist, kuigi hea tildi-kontrolli harjutus oleks muidugi jätkata ja katsuda jääda jumala emotsioonivabaks ... and be more lucky

  8. #28

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    mul eile kräkiti 6 korda AA ära ja KK kolm korda, enamus all-inn preflopp. Lisaks sain veel 4 korda AA, KK ja nendega sain aint prügi.

  9. #29

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    mul eile kräkiti 6 korda AA ära ja KK kolm korda, enamus all-inn preflopp. Lisaks sain veel 4 korda AA, KK ja nendega sain aint prügi.
    Võibolla natuke valesti:

    6xAA=6x220=1320
    3xKK=3x220=660

    4xAA+22=4x220/2=440

    Päris norm sess 2420 kätt ja seda Trios ???

  10. #30

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Ma ei tea mida siin arvutatad aga nii ta oli ja arvatavasti oli käsi paar korda rohkemgi

  11. #31

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Ma ei saa aru, kuidas ma varem selle peale ei ole tulnud, aga kuni ma ei oska hakkama saada/kohaneda üle ühe-kahe maniakiga laudades, ehk sellega, mis mulle paistab täiesti ajuvaba lotomänguna teatud aegadel ja abs iga nv (eriti meie aja järgi hommikuti) kaotan pööraselt, siis lahendus on lauavaliku taktika muutmises nendel aegadel. Praegu tundub küll, et ise ronisin trouble-laudadesse kogu aeg ja tõmbasin endale jama kaela, sest no kui mul ei ole kätt ette näidata, mis 100% showdownini vastu peaks, siis mul seda pole ja ma kas a) palvetan, et käsi välja veaks ja kui ei vea, siis kaotan suurelt ja kiirelt või b) hakkan mänigma ekstra-aralt ehk siis pm mitte mängima kui ei floppa kõrget maja, nut flushi või nelikut ja kaotan aeglaselt ja piinarikkalt.

    Praegu vaatan, kuhu istun ja suunaga mitte sinna poole, et mida kõrgem Plr/Flop ja keskmine pot, seda uhkem, vaid rihin sarnaste stattidega laudu, nagu tavalisel ajal paremad lauad on, ehk siis keskmiselt kõrged näitajad. Toimib. Praegu tundub küll.

    Aru ei saa, kuidas ma varem ei jõudnud nii lihtsa asjani ...

  12. #32
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    kusjuures, standard! Mul on sama probleem. Tahaks marginaalsete kätega dongid tühjaks teha, mis üldjuhul ei õnnestu. Järgneb tilt, kus annan raha ära ka regularidele.

  13. #33

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Õudne vingumise päevik on mul siia kujunenud, tegelt pole üldse nii hullusti ;D PT3-e trial sai läbi ja pean silma järgi arvestust nii kaua, kuni tekib sisemine vajadus hudi järgi või muu statistika-vaegus. Praegu puudust ei tunne, oma mängu peale mõtlen mängimise ajal ja nii palju mälu ikka on, et suuremate prohmakate peale saab ka tagantjärgi ilma replay funktsioonita mõelda (käteajalugudes käsitsi tuuseldama ei ole läinud veel igatahes, see oleks kindlasti tüütu). Ja kui natukenegi püüda laudadele keskenduda netis kolamise asemel, siis readidega väga raske ei ole. Samas, mängin kuni 4 lauda korraga ja 4 tegelikult tundub palju vahel, seega kunagi tulevikus plaanis hud appi võtta ikkagi.

    Aga, et siis viimane raks virinat veel: kas see on mingi uus võitev taktikta, et naked gutshottide ja flushdrawdega tuleb minna 3/4pot beti peale rõõmsalt all in, mistahes tekstuuriga (pre action/board etc) situatsioon juhtub olema? (Tõmbamine käib loomulikult asja juurde) Peaks ka hakkama

    *täiesti mõistan, et need on teg. üksikud juhused, lihtsalt mul on viimase aja jooksul mitu korda olnud ja eks on ka vastupidi olnud, et pole tõmmatud ja olen võtnud poti maha, aga need korrad ei jää ju meelde. :) (Ja need korrad, kus ma olen foldinud ... no one knows. Iseenenesest ma suutsin selle nendepoolse drawga shovemise isegi ära õigustada oma peas - gen fold equity + vbla minu tbl image lausa: äkki ma bet-foldin liiga tihti tugevate reraisede peale, samas nõrgemate peale 3betin kohati suht mistahes käega, mida ma pole veel valmis maha panema ja callide peale double-barreldamise komme on ka, kui mul mingisugune enamvähem-võibolla-käsi juhtub olema/tulema (MPTK vms) ja kui neil valmis kätt ei ole, aga tahavad panna mind marginaalsesse situatsiooni, siis shove suht hea nipp mu vastu ju. :-\ Hulga meeldivam oleks muidugi mõelda, et äkki on ikka lihtsalt dongid? :D )


    Ja see on ka, et vägisi sunnin ennast FR-i mängima praegu. 6-max meeldib palju rohkem, lihtsam on jälgida, sobib kuidagi paremini selle stiiliga , mis n.ö. "loomulikust intelligentsist" tuleb, üheaegselt huvitavam ja samas vähem igasuguseid üllatusi ja tilti-põhjustavaid momente, aga jutt oli, et märts=FR põhiliselt ja natuke juba nagu egoküsimus sellest ka pisut kinni pidada.

  14. #34

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Parim-käsi-ever ca 10min tagasi: straight flush vs nut flush, pot 71.36 (25NL 6-max laud), mul oli seekord straight flush :D

    Muud uudist nii palju, et leidsin enda jaoks optimaalseima laua-kombo lahenduse: üleval kaks 6-max lauda ja all 2 FR-i. FR-s mängin pm lihtsalt kaarte, 6-maxis olen täistähelepanuga. Niiviisi 2xshorthanded ja 2xFR on täpselt parajalt tegevust ilma, et võtaks silme eest kirjuks ja ilma, et jääks liiga palju vaba aega, mis ahvatleks kõrvaliste tegevustega tähelepanu hajutama.

    PT3 litsentsi täitsa tahaks juba, õhtu poole vaatan, mis variandid seal on ja kas osta või boonushoorata.

  15. #35

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    NV käes jälle, FR laudasid ei läinud seekord üldse torkima ja pelan 25NL 6max, 2 lauda korraga, kuskil poolteist-kuni-paar tundi olen mänginud praeguseks hetkeks ja täiesti normaalne mäng on, v.a. et "tavaline" pre-reraise kisub 4-5 taala kanti päris mitmel, aga see on ok. Ümmarguselt $37-38 plussis praegu.

  16. #36

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    'K, veendun jälle, et 25NL 6max lihtsalt on kuidagi minu mäng - ei mõju nädalavahetus ega midagi 8)
    +$84 tänane päev so far (ei ole järjest kogu aeg mänginud - kohvipausid ja eraelu jne)

    Ilmselt psühholoogiline suures osas - lihtne on teha häid folde samade kohtade peal, kus FR-s lihtsalt ei raatsi foldida, sest mine tea, millal jälle mingi mängitav käsi tuleb üldse.

  17. #37
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Õige otsus, kui oled selline actionit otsiv tüüp ja tahad suht iga kaardiga mängida, siis 6max on õige valik. Ei ole mõtet full ringis hakata lollusi tegema.

  18. #38

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Jah, ma arvan ka. FR-s on mul üsna tihti selline pimeduses kobamise tunne, ma ei tea vastastest suurt midagi, sest ma ei viitsi neid jälgida/ei jõua meeles pidada 8-t eri inimest ega panna tähele kuidas nad üheksas erinevs positsioonis midagi teevad ja tegelikult vist ei huvita ka, sest taban ennast 30min into the session praktiliselt alati netis midagi lugemas ja laudu vaatan ainult siis, kui nad parajasti ette hüppavad - ja sellep. olen FR eriline nit pre ja samas tundub kuidagi kohatu loobuda potist post ja kaldun kahtlemata tegema lugematul arvul lollusi, et see maha võtta, mis on nii-vale-nii-vale ja tahaks pm endale vastu pead anda iga krdi kord. Ükskord lauas keegi ütles mingi teise tüübi kohta, et aru ei saa neist inimestest, kes sisenevad ca 1 käega kümne ringi peale and then suddenly decide to make a stand with some weird hands. Ja no mina saan aru nendest inimestest, sest see olen täpselt mina FR-s 85% ajast.

    Et siis mingi distsipliini-häire. Ja kuna 6max on minu jaoks huvitav, lõbus ja tulus, siis sinna ma praegu jään ja lükkan all-arounderiks saamise plaani kuhugi kaugemasse tulevikku :P

    Nädala enesekontrolli-plaan on mitte ronida 50NL-i veel ja mitte olla korraga rohkem kui kolmes lauas, sest ma tunnen, kuidas iga laud üle kahe vähendab tegelikult mu infokogumise/kasutamise võimet ja mõtet ei ole lihtsalt. Ja siis muidugi see, et kui ma ei viitsi keskenduda/tekib mingi ADD moment ja tahaks teha brauseri lahti vms, siis lauad kinni panna.

    Eile oli ok, v.a. et suutsin siiski päeva tipust lõpus oluliselt allapoole kolistada ennast ja mitte beatidega, vaid just seesama, et "ei leinud FT kliendist väljumise nuppu" kui olin juba hõivatud muude tegevustega ja tähelepanu mängule oli minimaalne/0. Õrnalt jäin ikka plussi, täpselt ei mäleta, aga tänahommikusega (2h, 07-09) sai eilne tipp jälle püütud ja $26-ga ka ületatud.


    PT3 lunastamiseks läksin Red Kings Pokeri teed. Soft on õudne, värvid on migreeni-tekitavad, ei leidnud mingit skini vahetamise varianti ka, ca viis min mängisin 20NL 5max lauas, tulemus +$13, aga suurem osa (2-3-st) showdowni potist. Ei suutnud tuvastada, kust saaks vaadata muckitud showdown kaarte ja pole õrna aimugi kui palju keegi ees või taga oli seal üldse või kes mida mängib või kuidas. Pärast tutvun vbla veel.

    Ja 1.5 pointsi õnnestus koguda selle ajaga. ;D (pt3 jaoks vaja 350, first deposit boonuse jaoks vägapaljurohkem, aga küll saab)



  19. #39

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    Väike update siis re/ lõppev päev:

    FT-s
    toksisin eelnevast üles veel $53, suutsin peaaegu kinni pidada pilguga laudades püsimise reeglist ja midagi väga lolli omaarust ei teinud, kuigi väike ebakindluse-moment tuli sisse, kui avastasin, et istun ühes lauas kenasti kahe niisuguse tüübi vahel, kes AK-ga callivad maha täpselt sama targalt nagu ükskõik millega, hitivad siis või mitte, ja tundus, et neid käte peale panna on suht... Edaspidi ei üritanudki ja valuebettisin parema äranägemise järgi re/ minu oma käsi - aitas.

    RedKingsis
    tegin rõõmsalt ühe laua full screen lahenduse, sest mitmel laual sellise värvigamma juures jookseb minu juhe ausalt öelda kokku (eriti rõvedad on need minlaudade highlightid - ei leidnud nuppu ka, kust maha keerata). Kokku kogutud siis praeguse seisuga tervelt 7 punkti Lohutuseks on, et mängukasum sealjuures $32.16. :P

  20. #40

    Re: bona fide algajast haiks aastaga (?) 2009 projekt

    RedKings Poker: 30.6 punkti, muidu hetkeseis +$33.83 jälle. Kõikunud on siia-sinna, võiks olla palju rohkem obv, pole nii stabiilselt weak-loose seltskonda sattunud varem nagu seal 20NL on, aga ajan neid punkte taga pt3 jaoks ja seal contributed (aga mitte weighted) rake, seega limpan vahelduva-eduga-usinalt ja callin pre kohati lihtsalt selle järgi, et ikka flop maha tuleks Võib olla rumal, aga no maru aeglaselt tulevad need punktid muidu.
    Ülekaartide ja drawdega value/semi-bluff bettimisega olen ka vist üle pingutanud mitmel korral, panustades täpselt samamoodi nagu ma teeks seda tehtud käega - muidu mu meelest norm, aga seal ei ole mõtet - valdaval osal suht suva palju sa tõstad, tundub, et keegi eriti midagi tähele ei pane ja mõtekam tehtud kätega lihtsalt rohkem panustada ja tõmbavatega tasakesi minbettida või half-pot vms.

    Tegelikult ilmselt üldse väga vähe käsi mänginud ja võiks võtta ennast kokku ja mängida ikka mängukasumi pärast, mitte boonusdeali pärast, aga need lauad näevad ka hirmsad välja, palun vabandust. Kõik olulised jubinad on võimalikult raskesti hoomatavateks tehtud - stack ja bet ja pot suurused on paigutatud mõnusalt hajutatult igasuguste kellade-vilede vahele, kaarditagused on ebamäärast värvi ja kaardid laual nii pisikesed, et kõigepealt uurid tükk aega, kes üldse potis veel sees on, kahes lauas korraga olles sa vaevalt juhtud samale kohale istuma ja mingit auto-centerdust ei ole jne jne. Samas, kui mul ei oleks nii kiire selle trackeriga oleks täitsa tore seal tasakesi 15minx1laud per päev ennast lõbustada. PT3-ga kiirustan, sest sain just 24" peale upgradetud oma monitori ja proovin ehk seda hudi veel - standard suurusega laudadel vast ei ole nii häiriv kui vähendatud laudadel - ja no oma mängu statistikavaegus on ka tekkinud ikkagi.

    Tiltis käisin korra tipust 8-9+ buy-ini allapoole vist (Täpne arvestus on natuke sassis, aga umbes nii palju.) Alustuseks ca 250+bb stackiga aus cooler, siis kaks väiksemat tobedat beati ja siis donkasin rahulikult chipse maha praktiliselt kõigile, kes juhtusid minu suhtes shortid olema kuskil, kaasaarvatud deep laudades, sest mis see pool stacki ikka gambleda on, eksole... Lollakas olen.
    Ehitan tasakesi üles.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES