Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 37, kokku 37
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    elion pakub 12/1 ühendust ja starmani koduleht ütleb et sinna aadressile internet ei ulatu.

    muid varjante vist ei olegi.
    Mul on see Elioni 12/1 variant ja viimase pooleteise aasta jooksul pole ei kaabli ega WiFi'ga mitte ühtegi probleemi olnud.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Parim internet?

    Mina elan Põlvamaal metsa sees ja kasutan Wimax lairiba ühendust (ehitasin mäe peale masti ja sealt saatjal otsenähtavus Valgjärve mastiga, majani tuleb 150m kaablit). Toimib stabiilselt lubatud parameetritega! Kõu siin ei toimi (või nuh suht aeglane ja ebastabiilne).

    Lisavõimaluseks on mul EMT netipulk, millel on siin ka 3G ühendus ja suhtelislet korralik (mingi kõige odavam pakett, sest tihti seda vaja ei lähe). Kasutan reisides ja siis kui vool peaks ära kaduma. Siis saab läpaka aku ja netipulgaga paar tundi hakkama, kui grind peaks pooleli olema.

    Üldiselt nende netipulkadega maapiirkondades nii, et mõnes kohas ikka ei tööta vahet pole, mis valida. Kevadel Tallinnas, aga oli mu EMT pulgaga mudugi mega hea ühendus, ei tea kas leidis mingi 4G asja üles või midagi...

  3. #23

    Re: Parim internet?

    Võru linnas, ja maakonnas asendamatu partner viimased 5 aastat olnud prolink. Ei mäletagi juhust kuna oleks internet maas olnud. 10 Euri eest on netti küllalt. Kuna enda koju ka elioni ja starmani kaablid ei ulatu siis ainuke püsiühendus, mis võimalik saada. 10 Euri eest kuus ideaalse kiirusega nett. Filmi saab ka alla tõmmatud poole tunniga.

    http://prolink.ee/

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    elion pakub 12/1 ühendust ja starmani koduleht ütleb et sinna aadressile internet ei ulatu.

    muid varjante vist ei olegi.
    nii ongi, varjatsioon

  5. #25

    Re: Parim internet?

    Kas Upload speed kuni 384 kbit/s on vist piisav kiirus, et aegajalt pokkerit mängida? Oskab keegi öelda?

  6. #26
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Kas Upload speed kuni 384 kbit/s on vist piisav kiirus, et aegajalt pokkerit mängida? Oskab keegi öelda?
    Jah!

  7. #27
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Kas Upload speed kuni 384 kbit/s on vist piisav kiirus, et aegajalt pokkerit mängida? Oskab keegi öelda?
    Ma mängisin paar aastat tagasi Haanjas 128kbit/s(2x kunagine dial-up kiirus) netipulgaga. Piltidega netilehti avas ikka päris mitu minutit, aga grindides probleemi ei olnud.

  8. #28

    Re: Parim internet?

    Endal on Starman.
    Viimasel ajal on kuidagi eriti tihedaks läinud need netiprobleemid. pidevalt nett kadunud jälle ja kui üritad helistada starmani kleidniteenindusse, oled 99% kordadest ootel.

  9. #29

    Re: Parim internet?

    Starman ja viimased 5a pole probleemi olnud, Elioniga oli palju probleeme. Elan Tallinna kesklinnas - nagu aru saan sõltub kvaliteet tihti asukohast. Mustamäel oli Starmani ühendusega probleemid. Samas ma ei kasuta Wifit.

  10. #30

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Starman ja viimased 5a pole probleemi olnud, Elioniga oli palju probleeme. Elan Tallinna kesklinnas - nagu aru saan sõltub kvaliteet tihti asukohast. Mustamäel oli Starmani ühendusega probleemid. Samas ma ei kasuta Wifit.
    Nojah.. Võibolla sellepärast ongi mul pidevalt jama, kuna elan mustamäel ja wifi. :(

  11. #31
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Parim internet?

    starman, wifi, tho aint 2 nädalat aga super on

  12. #32

    Re: Parim internet?

    elasin kristiines - starmaniga wifi üks jama teise otsa, klienditeeninduse järjekorras istud 20min.
    võtsin elioni - kiirus hoopis teine, mitte ühtki katkestust.
    nüüd elan linnapiiril ja samuti elioni wifi - muretu.

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Parim internet?

    mõlemad olnud. no problemos.

  14. #34
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Parim internet?

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    elasin kristiines - starmaniga wifi üks jama teise otsa, klienditeeninduse järjekorras istud 20min.
    võtsin elioni - kiirus hoopis teine, mitte ühtki katkestust.
    nüüd elan linnapiiril ja samuti elioni wifi - muretu.
    hm, loodame, et mul ei tule siis :/. hetkel telekas+nett starmaniga

  15. #35

    Re: Parim internet?

    Mis krdi asi on starmani wifi :D

  16. #36
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Parim internet?

    Mul Elion 4G ja rahul katkestusi vb 1-2 kuus hetkelised need kõi varem kasutand elisat 3g katkes päevaast päeva samuti oli norm elion
    3G kiirus max kuskil 3/mbs nyyd nelig max 12/mbs kuna pakett selline a keskmine 5-7mb/s. 4g sobib paremini videode jms jaoks, küll aga on kuine mahu piirang siis keeratakse täitsa maha( kogesin). Eks tegelikult on kõige tähtsam operaatori levi antud kohas, kus(kui) enamuse aega mõtled pulka seda kasutada.

  17. #37
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Parim internet?

    ilmselt ruuter ja starman ja teed seal wifi

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES