Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 24 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 464
  1. #261

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    No ma loodan, et saan oma asjad tagasi ja loeme loo lõppenuks.

  2. #262
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    you should smoke more weed xzw

  3. #263

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Lol , ei pea lugu sellistest lollustest

  4. #264
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    miks sa arvad, et siinsed kodanikud teda irl ei tea?

    imo peaksid järgmine kord oma asjadega hoolsam olema:D
    What ? Wtf.

    Naljakat pole siin midagi, kui xzw süüdistused tõesed on asi ju üpriski tõsine. Ei tahaks küll ennatlikult kedagi hukka mõista, eriti Madist, kes siimaani on välja paistnud toreda pokkeripersoonina. Aga kindlasti nõuab selline olukord selgitust, eriti kui inimene stake tahab.

  5. #265

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Mina ei süüdista kedagi ja postitasin kommentaari eeldusel , et kui Madis on AUS inimene, võtab ta lõpuks minuga viisakalt irl ühendust ja tagastab siiski teise inimese asjad.

  6. #266
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    What ? Wtf.

    Naljakat pole siin midagi, kui xzw süüdistused tõesed on asi ju üpriski tõsine. Ei tahaks küll ennatlikult kedagi hukka mõista, eriti Madist, kes siimaani on välja paistnud toreda pokkeripersoonina. Aga kindlasti nõuab selline olukord selgitust, eriti kui inimene stake tahab.
    kamoon, olen täiesti kindel, et madis ka selle ära selgitab, aga naljakas on see võtsin "selle" ja panin "sinna" jutt. Krt kui ikka tõsine probleem siis ära tule ajama mingit umbkaudset juttu, selgita korralikult asi lahti. Kõik rahaasjad madisel siin foorumis 100% korras olnud eelnevalt, teda teavad väga paljud irl. Mina võtan seda naljaga sellepärast, et kui inimesed ei taha, et neid tõsiselt võetakse, siis ega ma ei võta kah.

  7. #267

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Lol, Ega Küll jah Madis midagi kindlasti välja mõtleb, cant wait
    Ja mind üldse ei huvita, kuidas sina seda asja võtad ! Vist juba mainisin, et Mina tahan oma asju, ja olen valmis läbi tule ja jää minema.

  8. #268
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Yolpal point õige ju - kui oled juba siia tulnud oma juttu rääkima, mis on kaheldav pisut tänu Madise heale repile, siis kirjuta vähe täpsemalt..

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Lol, Ega Küll jah Madis midagi kindlasti välja mõtleb, cant wait
    Ja mind üldse ei huvita, kuidas sina seda asja võtad ! Vist juba mainisin, et Mina tahan oma asju, ja olen valmis läbi tule ja jää minema.
    Ma ei saa su poindist aru, sa loodad hetkel läbi foorumi asju tagasi saada? Juba sellega kaasnesid sa siia teemasse kõik need kasutajad, kes seda loevad, minu pärast võid läbi sita kah minna, aga teinekord kui tuled kedagi avalikus foorumis mustama, siis kõigepealt võiks alustada detailidest. Ma ei väida, et madis pole millesgi süüdi, aga kui tahad asjale normaalse inimese kombel läheneda ja "minu-taolisi" vältida, siis alustuseks võiks oma suhtumist muuta.

  10. #270
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Lol, Ega Küll jah Madis midagi kindlasti välja mõtleb, cant wait
    Ja mind üldse ei huvita, kuidas sina seda asja võtad ! Vist juba mainisin, et Mina tahan oma asju, ja olen valmis läbi tule ja jää minema.
    avalikus foorumis sedasi süüdistades pead rohkem fakte välja tooma.

  11. #271

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Ma ei pea jah eriti normaalseks, et inimesed ei tagasta teiste inimeste eraasju, eriti kui oled üritanud korduvalt ühendust võtta. Lihtsalt leidsin, et mainin siin, ilma et satuks detailidesse ja Madis saaks ise aru, et oleks kena ühendust võtta. Tsiisas christ

  12. #272

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tean Madist irl, temaga suht suurtel turnadel protsente vahetatud ja korralikult teenitud (Praha UO 2010 augustis). Ei ole kunagi ebausaldusväärset muljet jätnud. Kui xzw jutul tõsi taga, siis arvan, et Madisel korralik põhjendus selle situatsiooni kohta. Loodame, et asi laheneb kõigile meeldivalt! : )

  13. #273

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Kuidagi Madise kasuks hüpatakse maru välja. :S Vaevalt xzw siia foorumisse tuli, et niisama inimest mustata, ilmselt siiski tõetera on siin sees kuskil vahepeal. Kuna kasvõi siin praegu on tegemist suurte summadega (10k+€), siis tuleb Madisel kindlasti asjale selgitus anda.
    Praegusel hetkel ei saa ma aru poindist miks xzw'i postid maha tehakse. Ootame Madise ka siia teemasse ära ja asi selgineb kohe.

  14. #274
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Õhtust, yees asja taga paar mineviku naist, kes ilmselgelt kibestunud ja proovivad mingit paska ajades mu reppi vähendada. Kes selle võrku läheb on lihtsalt loll pole midagi muud öelda :)
    Kui mingi roosa top ja 3 eurine random sõrmus on suur väärtus millele polnud huvi 2 kuu järel kätte saada ja järsku tuleb suur kihk seda kõike tagasi saada siis on umm... LMAO. Tore, et päris nime all ei suudetagi ühendust võtta ja vajalik sellist nalja korraldada, naerame hetkel sõpradega lihtsalt selle kõige üle minu pool. No wtf seriously saage üle wtf haha.

    Ehk mineviku things ja mingeid pettusi siin ei ole olnud eks hommikul checkin teema uuesti üle, hetkel üli väsind ka.

    Stake juttu ka, pühapäeval oli solid sess mingi 2k$ total BId for 6hrs ja 70 turnat sain küll suht nulli, kuid suuri hitte oli lähedal ka. Alla EV OBV :D, kuid küll tuleb kunagi on hea tunne mäng on hea ja analüüs suur.
    Kahjuks täna ei jõudnud, kuid kindlalt see nädal veel teen HH reviewd oma paari inglismaa sõbraga mis arendab mõnusalt MTTde vallas, eriti kuna ma olen turbodega harjunud ja nad normal speedsterid.

    Kokkuvõte crapist:
    [ ] Aususest vajaka
    [ ] Püütud mõistlikult arutada
    [ ] Suur kahju
    [ ] Reaalse elu maine kahjustatud
    [ ] Suitsetan kanepit või muu crap

    Lmao, palun MXX MXX ja LXXX KXX edu teile oma ooperis *yay nüüd googeldame nimesid*, mina lõpetasin teiega suhte juba ammu mina ei tea mis case teil veel on kui ei suuda rahule jätte, gtfo parasiidid.

    Sõpradega lihtsalt hetkel naerame, kui lol olukord. Väga edukalt lahendatud indeed.

    LOL of the year

    Peaks teema nime muutma mingi kroonikaks or what. Ilmselgelt mul on väga palju tuttavaid eesti pokkeri maastikult + others, kes sellega siiski kokku puutuvad ja selline idiootne ex-s bs revenge ei muudagi midagi, vaid tugevdab antud usaldust. Aga palun kui kellelgi rohkem küsimusi või probleeme siis contact me mul pole midagi peita :).
    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    to xzw: mainin, et tänapäeval minnakse selliste asjade eest isegi kohtusse :)
    Jah, avalik bs laimamine on karistatav tean seda Raigo ja ära muretse mõte jookseb pidevalt .
    Ning reaalselt mõtlen sellele hetkel, kuna ilmselgelt on lahendi võitja teada :).
    Viimati muudetud ranka poolt : 17.01.12 at 22:30 Põhjus: Nimed eemaldatud

  15. #275

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    i lol'ed

  16. #276
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Dude, LOLx100 xD

  17. #277
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    PWNTTT! Haha
    Viimati muudetud lauri89 poolt : 17.01.12 at 00:34

  18. #278
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    kanepisuitsetajatel nalja kui palju nüüd

  19. #279
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Ulme ikka...Naised - ei või iial teada, mis neile pähe lööb...

    Vähemalt on asi maru koomiline

  20. #280

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Cliffnotes:

    *le wild ex gf ilmub ning süüdistab madist suure varalise ja hingelise kahju tekitamises
    *le ex gf ütleb, et on leppinud, et ei saa neid asju tagasi (3€ sõrmus ja top lol)
    *le ex gf ütleb, et ta läheb läbi tule ja jää, et neid tagasi saada
    *Madis tuleb ja räägib kuidas asjad tegelikult on

    :D:D:D

Lehekülg 14, kokku 24 EsimeneEsimene ... 41213141516 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES