Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 24 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 464
  1. #281
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Kardan, et asja edasisel arengul me võime kõik lihtsalt naeru kätte surra ja see mõjuks väga halvasti eesti pokkerile.

  2. #282
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    By the way tõnn on hetkel 109$ The bigil top 10s 1. on 17,6k kõik kaasa elama !! User T6naver ja turna ID 556010441

  3. #283
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Super, selgitus ilmselgelt rahuldatud :D :D

    Põhjus, miks ma neutraalselt asjasse algselt suhtusin oli selles, et huvitaval kombel tean ja olen mingil tasandil suhelnud esimesena Madise poolt nimetatud neiuga. Ja olen varem kuulnud kriitikat neiu poolt Madise adressaadil. Aga, et tegu on samade inimestega, all make sense now.
    Eesti on väike, loooool.

  4. #284

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    kindlalt viitsin mingi lambi naiste nimesid googeldada

    ( Click to show/hide )

  5. #285
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Vähemalt teadsin kohe pärast seda esimest posti, et asi väga kahtlane ja kirjutan ka kõigile stakejatele, et Madise näol tegemist väga usaldusväärse inimesega, ise tean teda juba väga ammusest ajast.

  6. #286
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Nii palju kui ma Edgari kaudu Madisega suhelnud olen....siis on mulle küll tundunud, et tegu igati normaalse inimesega.

  7. #287
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    undertitle worthy teema : >

  8. #288
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+



    Kyle R I'm gonna die from laughter dor now.

    LOOOL

    Had a blast,
    lmao tõlkides seda teistele sõpradele või kui nad kasutavad google translatet.
    Haha, ok ma hetkel magama võtke ühendust kui probleeme vaatan hommikul veel epic teema üle.

  9. #289
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Madis Very
    Kogub naiste toppe


    Hahahaha, fkn suicidial irl laughter right now.
    Lmao

  10. #290

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Lol, tõstame klaasid sinu auks!

    Kui sa milleski kunagi hea olid, siis oli see ilmselgelt valetamine ja vassimine. Madis, sa mõtle vähem lugusi välja, ilmselgelt pole sul rohkem muid tegevusi.

    Tõestus, et ta siiski kanepit suitsetab.

    Madis Erit 4. november 2011. a.
    Tahaks juba irl meetida anna kohe teada kui vaba homme vms, ainuke kohustus on mul laup vist kell 20 oli turniiri mida ma saan seal ilusa vaatega kohas läpakaga ka mängida haha. Anyway, ur awesome musi tahtsin paar mõtet ära ruttu kirj kuna ei saa ju hetkel muidu suhelda Kahju, et roheline ka olin ja ei saanud sind kaua mõnusalt kaisus hoida kuna sa oled fkn valatud, nii perfektselt kaisus ! yaay, on nüüd piisav romaan v ? babekallismusi !
    + võin varasemad msni vestlused siia ka ümber copyda, kus sa ise kinnitad oma olemust Looool .
    + võiksin ka siia copyda, kus olen viisakalt sulle kirja saatnud 7 detsembril, kus palusin enda asju tagasi ja korduvalt msnis neid küsides.

    Aga fuck me , us , im famous :D:D



    Muidugi juhiksin tähelepanu Madise käitumisele. Ega sa ise ka päris terve mõistusega inimene ei saa olla, kui oma ekstüdrukuid parasiitideks nimetad ja neid nüüd ise avalikult foorumis laimad. + ma arvan, et kui kellelgi on mingeid riideid, või ehteid, viige need heameelega Madise poole, tal läheb kindlasti neid tunduvalt rohkem vaja kui teil . ( Btw: tegu on roosa avara topiga :D )
    See jääb mulle arusaamatuks, miks sa neid ära ei anna. Mul on õigus nõuda oma asju, aga miks ma üldse neid mööda ilma pean nõudma ?
    Btw, ma ei teeks elusees inimesest mingit teemat, kui tõesti situatsioon oleks selline nagu Madis väidab.

    + kas keegi taibukam on mõelnud, miks kaks ekstüdrukut üldse koos sinu vastu bitchida tahaks ?

  11. #291

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Aga Madis , COOOL STORY BRO

  12. #292
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Sa tuled küll Seewaldist

  13. #293

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    lolololololol teema.

    in after hookingupwith14yroldsandgettingteenagerevenge.

  14. #294
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    lalalal, nvm

  15. #295

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Huvitav kas ma olen ainuke siin foorumis,kes arvab,et oleks ilus teise inimese asjad tagasi anda.

  16. #296

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Suur tere tulemast! esimesele naisele foorumis, nagu arvata oli siis soe peast.

  17. #297
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Decent koht leiti siuke teema ülesse tõmmata, lihtsam oleks olnud vist helistada ja asjad ära tuua ja finito.
    Anyway thx for the entertainment tho.
    Madisele edu.

  18. #298

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Huvitav kas ma olen ainuke siin foorumis,kes arvab,et oleks ilus teise inimese asjad tagasi anda.
    aga ma väga kahtlen, et Madis neid asju ummale hoiab. Kuna need on selle tüdruku asjad ning tema need sinna jätnud oli, siis ma ei näe põhjust miks Madis peab pingutama, et need tagasi anda. Kui ta tahab neid tagasi, siis mingu ukse taha ja küsigu...ma sügavalt kahtlen, et ta ei anna neid siis tagasi:)

  19. #299

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Huvitav kas ma olen ainuke siin foorumis,kes arvab,et oleks ilus teise inimese asjad tagasi anda.
    Imo on selles teemas selgelt näha paja ja katla tundemärgid aga kõik muu on nagu pudru ja kapsad.

  20. #300

    Re: Madis Very Live/Online$takeDiilidVol6-14jan+

    * Btw : Asjadest niipalju, et noormees vaatas mulle otsa ja ütles mulle AUSÕNA, et tal ei ole neid, ega pole näinud ega tea. Ma ikka palusin otsida ja uuesti üle vaadata. Lõpuks andsin alla. Järgmise nädala jooksul, käis tema juures teine neiu , kellele ta neid selga pakkus. Sick ? Aga see selleks, kui need asjad tõesti tema elukvaliteeti kuidagi kohutavalt parandavad, siis mis teha .

    Antud teemasse pole enam viitsimist postitada. Suht obvious, et te kõik Madist nii südamest toetate. Ja meie oleme need õelad inimesed, kes Lambist tahavad Madisele kogu südamest halba.
    Õnneks, Lõpuks oled ikkagi sina ise see isiksus , kelle südamele kogu asi jääb. Karma is a bitch anyway.
    ja kui sa siin kohtusse mõtled minna vms, siis btw § 121. Kehaline väärkohtlemine. Teise inimese tervise kahjustamise eest, samuti löömise, peksmise või valu tekitanud muu kehalise väärkohtlemise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
    Ja Madisele meie pooltki edu enese kaitsmise ja maha tegemisega. :)

Lehekülg 15, kokku 24 EsimeneEsimene ... 51314151617 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES