Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 24 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 464
  1. #321
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very KROONIKA LOLOLOLOLZ, stake juttu kah :P

    haha sorry dudes pole toppi mida kanda :(,

    mega epic teema, paistab et ma pole ainuke kellel kõht kõrbeb naerust


    epicccccc
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 17.01.12 at 11:04 Põhjus: lmaooo RAIGO PILDID HAHA WTF KUI KRAMBIS MA OLEN xd

  2. #322
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Solid entertainment value ;D

    MOAR!

  3. #323

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    qualified :D

    ( Click to show/hide )

  4. #324

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    qualified :D

    ( Click to show/hide )
    PALUN VEEL, RAIGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

  5. #325
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    "Kui mingi roosa top ja 3 eurine random sõrmus on suur väärtus millele polnud huvi 2 kuu järel kätte saada ja järsku tuleb suur kihk seda kõike tagasi saada siis on umm... LMAO."

    Pööraks tähelepanu 2-le kuule (hiljem). Tüdruk mine OMA ELUGA EDASI ja osta uus top endale

  6. #326
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Nozzu pesu pole Madise pesuga võrreldes isegi mitte kergelt määrdunud.
    Tegelt ma saan aru neidistest ka. Asi pole rahas vaid põhimõttes ning gentelmen üldiselt nii ei käitu, vaid asju saab ajada ka igati normaalse inimese kombel.
    Edu mõlemale osapoolele!

  7. #327

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Nozzu pesu pole Madise pesuga võrreldes isegi mitte kergelt määrdunud.
    Tegelt ma saan aru neidistest ka. Asi pole rahas vaid põhimõttes ning gentelmen üldiselt nii ei käitu, vaid asju saab ajada ka igati normaalse inimese kombel.
    Edu mõlemale osapoolele!
    wow, esimene mees siin!

  8. #328
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Siia oma asju tagasi nõudma tulla peale suhte lõppemist teeb umbes sama välja kui inimesele töö juurde minna oma asju nõudma. Teiseks, esimene postitus on eksitav - üritasite jätta mulje, nagu Madis oleks mõne sõbra usaldust kuritarvitanud. Tegelikult tegemist hoopis kibestunud psühhodest eksidega.

  9. #329
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Kusjuures, kui nüüd meelde tuletada, siis minu arust jätsin ma kunagi sinu juurde Madis oma õlle, kus oli vähemalt 0,3 cm vahtu veel. et ma nagu usaldasin sind ja tahaks seda tagasi :/. sa oled mu usaldust kuritarvitanud

  10. #330
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Nagu ma aru sain siis Madis on asja selgitanud ja nüüdsest targem ehk siis hoiab ekside träni 4 aastat hoiukarbis ja saadab tähitud kirja enne kui esemed taaskäitlusse lähevad. Siiski järgmine kord kirjuta see tekst Madise fb seinale, mitte siia. See on siiski pokkerifoorum mitte perekool.
    ( Click to show/hide )

  11. #331
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    HAHAHA CODECCI, NIKTHEONE JA REGGIE I LOVE U DUDES ME OLEME EDDIGA HETKEL KONTORIS JA SÕNA OTSESES MÕTTES SUREME NAERU KÄTTE HAHA WTF

  12. #332

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Kusjuures, kui nüüd meelde tuletada, siis minu arust jätsin ma kunagi sinu juurde Madis oma õlle, kus oli vähemalt 0,3 cm vahtu veel. et ma nagu usaldasin sind ja tahaks seda tagasi :/. sa oled mu usaldust kuritarvitanud
    lmao

  13. #333
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    back to kitchen
    ( Click to show/hide )

  14. #334
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Kusjuures, kui nüüd meelde tuletada, siis minu arust jätsin ma kunagi sinu juurde Madis oma õlle, kus oli vähemalt 0,3 cm vahtu veel. et ma nagu usaldasin sind ja tahaks seda tagasi :/. sa oled mu usaldust kuritarvitanud
    Sellised entertainment teemad mulle meeldivad niikaua kui ma ise nende sees ei ole - tore on lugeda nagu loeks elu24.ee aga kuskilt maalt jookseb piir.

    See, kas Madis Veryl on õigus või mitte on teine teema: sellised asjad saab lahendada ära privaatselt ilma konte kapist välja toomata aga kui soovisite nii siis nii. Mulle meeldib

    Küll aga teemat avades xzw postist kuni Madis Very esimese selgitusteni oli minul kohutav lugeda ning viimased postitused on ka alla igasugu arvestust. Panin oma päevikusse ka päevamõtte (Mis on lubatud jupiterile ei ole lubatud härjale) ja point selles, et kui see teema kuuluks foorumis vähem-tuntud tegijale (näiteks pokkerisheriff) voolaks vesi teistpidi.

    Codecci ja Niki: mul on suht tutikad tossud sõbra juures juba üle kahe kuu (jäid peale trenni tema juurde) ja kui ta nad ära viskaks siis ma nõuaks ka selle eest raha. Ometi ma ei ole kahe kuu jooksul kordagi nende tossude kohta küsinud, sest ei ole jooksutrennis käinud.

  15. #335

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    HAHAHA CODECCI, NIKTHEONE JA REGGIE I LOVE U DUDES ME OLEME EDDIGA HETKEL KONTORIS JA SÕNA OTSESES MÕTTES SUREME NAERU KÄTTE HAHA WTF
    tra, kui gay, see oli üks asi mis mind alati hämmingusse ajas, wtf sa kõikidele meestele ütled: i love u , love u bro ,jne , suht weird

    Aga teema suht popular, ja praegu siit jälgides tundub et enamus selle foorumi kasutajaid võiksid tõesti perekoolis blogi pidada :D

  16. #336
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Codecci ja Niki: mul on suht tutikad tossud sõbra juures juba üle kahe kuu (jäid peale trenni tema juurde) ja kui ta nad ära viskaks siis ma nõuaks ka selle eest raha. Ometi ma ei ole kahe kuu jooksul kordagi nende tossude kohta küsinud, sest ei ole jooksutrennis käinud.
    Obviously. Kui mul oleks endise sõbra juures (kellega nüüdseks olen ilgelt tülli läinud) tossud ja ma neile 1-2 kuud järgi ei läheks siis ma ei ootaks neid enam tagasi.

    I don't mind oma asjade tagasi küsimine, aga teha seda sellises kohas sellises vormis on üsna haige/kohatu käitumine neidude poolt.

  17. #337
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Obviously. Kui mul oleks endise sõbra juures (kellega nüüdseks olen ilgelt tülli läinud) tossud ja ma neile 1-2 kuud järgi ei läheks siis ma ei ootaks neid enam tagasi.
    Väga hea näide. Tagasi ei oota aga küsid ta käest, et äkki tal on need alles. Siis ta ütleb, et ei ole ja viskas ära aga nüüd kaks päeva hiljem näed neid tema jalas. Mis emotsioon sind valdaks teades, et te ei ole sõbrad, pigem vaenlased või isegi vihavaenlased?

    Või veel parem teemasse käiv näide: lähed oma naisega tülli ning tema juurde jäävad su tossud. Küsid kahe kuu pärast eks-tüdruku käest tagasi ja ta väidab, et neid ei ole ning nüüd kaks päeva hiljem näed neid ekstüdruku uue poisi jalas. Asi ei olegi ju materiaalses väärtuses vaid põhimõttes.

  18. #338
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  19. #339
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    IMO need pole üldse neiud. vaata nende sõnavara. Madis marss kapist välja

  20. #340

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väga hea näide. Tagasi ei oota aga küsid ta käest, et äkki tal on need alles. Siis ta ütleb, et ei ole ja viskas ära aga nüüd kaks päeva hiljem näed neid tema jalas. Mis emotsioon sind valdaks teades, et te ei ole sõbrad, pigem vaenlased või isegi vihavaenlased?

    Või veel parem teemasse käiv näide: lähed oma naisega tülli ning tema juurde jäävad su tossud. Küsid kahe kuu pärast eks-tüdruku käest tagasi ja ta väidab, et neid ei ole ning nüüd kaks päeva hiljem näed neid ekstüdruku uue poisi jalas. Asi ei olegi ju materiaalses väärtuses vaid põhimõttes.
    choppin them legggz

    ( Click to show/hide )

Lehekülg 17, kokku 24 EsimeneEsimene ... 71516171819 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES