Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 24 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 464
  1. #341
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väga hea näide. Tagasi ei oota aga küsid ta käest, et äkki tal on need alles. Siis ta ütleb, et ei ole ja viskas ära aga nüüd kaks päeva hiljem näed neid tema jalas. Mis emotsioon sind valdaks teades, et te ei ole sõbrad, pigem vaenlased või isegi vihavaenlased?

    Või veel parem teemasse käiv näide: lähed oma naisega tülli ning tema juurde jäävad su tossud. Küsid kahe kuu pärast eks-tüdruku käest tagasi ja ta väidab, et neid ei ole ning nüüd kaks päeva hiljem näed neid ekstüdruku uue poisi jalas. Asi ei olegi ju materiaalses väärtuses vaid põhimõttes.
    KAPIS nägid Madist roosa topiga?

  2. #342
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    in be4 melu.pokkeriprod.com

  3. #343
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 258

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    KAPIS nägid Madist roosa topiga?
    Tsitaat: Järgmise nädala jooksul käis tema juures teine neiu, kellele ta neid selga pakkus.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    in be4 melu.pokkeriprod.com
    Too late: http://melu.pokkeriprod.com/2012/01/...topi-varguses/

    Rohkem ma sõna siin ei võta, sest jään muidu täiesti ilmaasjata lausa kolme tule vahele

  4. #344
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    TAGS: draama, krimi, Madis Very

    ( Click to show/hide )

  5. #345
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Ma loodan, et sa need asjad jõuluannetuse teemas ära ikka andsid ilusti.

  6. #346
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    EEEPILINE, NAISED MA OLEN TEIE POOLT, ROHKEM POSTE !!!!!!

    e: MADIS ANNA TOP TAGASI

  7. #347
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    cliffs

    *BTW
    *LOL,LOL
    *BTW

  8. #348
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väga hea näide. Tagasi ei oota aga küsid ta käest, et äkki tal on need alles. Siis ta ütleb, et ei ole ja viskas ära aga nüüd kaks päeva hiljem näed neid tema jalas. Mis emotsioon sind valdaks teades, et te ei ole sõbrad, pigem vaenlased või isegi vihavaenlased?

    Või veel parem teemasse käiv näide: lähed oma naisega tülli ning tema juurde jäävad su tossud. Küsid kahe kuu pärast eks-tüdruku käest tagasi ja ta väidab, et neid ei ole ning nüüd kaks päeva hiljem näed neid ekstüdruku uue poisi jalas. Asi ei olegi ju materiaalses väärtuses vaid põhimõttes.
    See oleks f*cked up ja sellise asja peale võiks kisa tõsta küll. Raske uskuda ainult, et Madis nii pakkus - who the f*ck pakub oma eksi riideid uuele gf 'le?

  9. #349
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Epic hardcore Inception level in level "undrestanding irony"

  10. #350

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See oleks f*cked up ja sellise asja peale võiks kisa tõsta küll. Raske uskuda ainult, et Madis nii pakkus - who the f*ck pakub oma eksi riideid uuele gf 'le?
    Lol, kui sa vaid whole storyt teaksid, ma arvan et te kõik oleksite hämmingus.

    Kirjutasin juba mitmeid kordi, et küsisin oma asju pms kohe. Ausalt öeldes, küsisin nädal aega hiljem peale lahkuminekut. Ja praegu pole 2 kuudki meie lahkuminekust möödas , nii et bs Madise poolt. Ja mainisin ka, et ta ei vastanud mu kirjadele, või teine variant väitis et tal pole neid.

    Btw : Hr. Erit pole siiamaani minuga ühendust võtnud, et mingit lahendust pakkuda ja see lugu selgeks klaarida . Teeme ikka edasi maha ja mängime liivakastis. Aga ega ma ei ootagi temalt nii inimlikku suhtumist.

  11. #351
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Madis, kas sa oled neiud nii rääkima õppinud - rolflmfao btw omfg bs lollol11 ?

  12. #352
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sellised entertainment teemad mulle meeldivad niikaua kui ma ise nende sees ei ole - tore on lugeda nagu loeks elu24.ee aga kuskilt maalt jookseb piir.

    See, kas Madis Veryl on õigus või mitte on teine teema: sellised asjad saab lahendada ära privaatselt ilma konte kapist välja toomata aga kui soovisite nii siis nii. Mulle meeldib

    Küll aga teemat avades xzw postist kuni Madis Very esimese selgitusteni oli minul kohutav lugeda ning viimased postitused on ka alla igasugu arvestust. Panin oma päevikusse ka päevamõtte (Mis on lubatud jupiterile ei ole lubatud härjale) ja point selles, et kui see teema kuuluks foorumis vähem-tuntud tegijale (näiteks pokkerisheriff) voolaks vesi teistpidi.

    Codecci ja Niki: mul on suht tutikad tossud sõbra juures juba üle kahe kuu (jäid peale trenni tema juurde) ja kui ta nad ära viskaks siis ma nõuaks ka selle eest raha. Ometi ma ei ole kahe kuu jooksul kordagi nende tossude kohta küsinud, sest ei ole jooksutrennis käinud.
    fun lugeda ja lisasin enda poolt entertainmenti, sest tean madist väga hästi.
    viimase asja kohta - kõik oleneb kõigest ja me ei tea seda asja siin ka 100%, selle pärast hoiangi oma suu selle koha pealt kinni ja sellele ka vastama ei hakka.

  13. #353
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Draakoni kommist godzilla tegemine on küll Quote of the Year lol. Ja teema pakuks varajaseks kandidaadiks Thread of the Year kategoorias.

    ( Click to show/hide )

  14. #354
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Madis Very KROONIKA LOLOLOLOLZ, stake juttu kah :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    I like it! Nozzu blogist unsubscibe ja siis sub. Keep going!

    EDIT: võiks pilte ka panna. toppidest, kuidas ja keegi toppi kandis ning üleüldse naljakaid poolpaljaid pilte tahaks.
    Nähh :(

    :P

  15. #355

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    zxwxzx, mine poodi ja osta endale uus top, haige inimene, mida sa tuled siia vehklema. Kui toas igav on, mine õue. Imo selliseid inimesi tulebki kehaliselt väärkohelda.

    e: ok, pakun üle, a tilti ajab selle teema lugemine
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 17.01.12 at 13:51

  16. #356

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Peale viimast lauset võiks nüüd quitida selle teema või tõsta ümber kuhugi, enne kui lõplikult käest läheb. Old nüüdseks ka.

    Obama moderator´d.

  17. #357

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Lol, kui sa vaid whole storyt teaksid, ma arvan et te kõik oleksite hämmingus.
    So, what are you waiting for?

  18. #358

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Kaua te käisite?
    Jutu järgi tundub, et korra sai voodisse ja finito. Palun pilti kus te olete käsikäes jalutamas...

  19. #359

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Imo selliseid inimesi tulebki kehaliselt väärkohelda.
    Ma küll naisepeksule mingit õigustust ei leia.

  20. #360

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kaua te käisite?
    Jutu järgi tundub, et korra sai voodisse ja finito. Palun pilti kus te olete käsikäes jalutamas...
    Kumba sa nüüd meist mõtled ?

Lehekülg 18, kokku 24 EsimeneEsimene ... 81617181920 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES