Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 24 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 464
  1. #361

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma küll naisepeksule mingit õigustust ei leia.
    Obv mitte, a ma elan suvalisse teemasse vahel nii sisse, et ütlen valesi asju... :P

  2. #362
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    AVAR top, tegu on siis tüsedamapoolse(te) naisterahvas(te)ga? ma mäletan et mu päris esimene GF oli ka keskmisest tüsedam, rinnad olid mõnusad suured, aga mingiaeg hakkas ajudele though

  3. #363

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    veits piinlik hakkaks endal ja lahendaks selle teema ära kiiresti, mitte ei roffeldaks siin edasi imo. aga palun ära tee seda madis, täitsa hea lugemine..

    PLZ photoshopi materjali, endal ainult paint :(:(

  4. #364
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    AVAR top, tegu on siis tüsedamapoolse(te) naisterahvas(te)ga? ma mäletan et mu päris esimene GF oli ka keskmisest tüsedam, rinnad olid mõnusad suured, aga mingiaeg hakkas ajudele though
    http://www.youtube.com/watch?v=U9P7ydzByb0
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 17.01.12 at 14:10 Põhjus: lagi avatar, silmadest hakaks vett jooksma kui avtari ja jutu kokku panin

  5. #365

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Kumba sa nüüd meist mõtled ?
    Ma mõtlen TEID, ehk siis mõlemaid? Või teie suhe kestis mõlema jaoks erineva pikkusega ja ma peaksin uurima kaua sinu suhe kestis blogiomanikuga ja kaua blogiomaniku suhe sinuga kestis? Ja kui sul pilti on kuidas te koos olete, siis uploadi see kuskile ja pane palun ülesse.

  6. #366
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Kui hommikul võõrast voodist koju kiirustades top voodi alla jääb siis seda mingi 2 kuud hiljem tagasi nõutama tulla on natuke naljakas imo.

    Paluks xzw poolt ikkagi detailset ja loogiliselt ülesehitatud selgitust asjale, sest muidu jääb vägisi tatipritsimise mulje.

    P.S ei ole Madisega kunagi kohtunud ja lähtun täielikult antud teemaarendusest

    E: ühine pilt oleks küll võrdlemisi aus jah, mitte selline kuskil läbu käigus tehtud vaid ikka normaalses olekus
    Viimati muudetud Maxi poolt : 17.01.12 at 14:11

  7. #367
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ma mõtlen TEID, ehk siis mõlemaid? Või teie suhe kestis mõlema jaoks erineva pikkusega ja ma peaksin uurima kaua sinu suhe kestis blogiomanikuga ja kaua blogiomaniku suhe sinuga kestis? Ja kui sul pilti on kuidas te koos olete, siis uploadi see kuskile ja pane palun ülesse.
    ma sain aru, et tegu on kahe ekstüdruku nõudmistega madisele

  8. #368
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Kumba sa nüüd meist mõtled ?
    Miks sa ikka veel siin oled? Pokkerit ka mängid?

  9. #369
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    xzw, kirjuta siia siis see whole story.. ehk saavad inimesed aimu rohkem teemast..

  10. #370

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Kas ma olen ainus, kellele tundub, et Teema läheb juba niivõrd üle käte.. Ei tahaks rohkem siia isiklikku infot segada , ootan Madiselt teema lahendust ja lõpetust.

  11. #371

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    sa oled ainus

  12. #372
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kellele tundub, et Teema läheb juba niivõrd üle käte.. Ei tahaks rohkem siia isiklikku infot segada , ootan Madiselt teema lahendust ja lõpetust.
    stake to nl2 oleks suht norm vastutulek Madise poolt.

    a ja btw

  13. #373
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Minumeelest jääb ka praegu mulje, et tulid võõrale õuele haukuma ja kui kohe teised koerad mitte sinuga koos vaid sinu vastu haukuma hakkasid, siis tõmbad saba jalgevahel minema.
    Räägi nii nagu asjad on, võib-olla on tõesti härra Madis hoopis pätt ja kaabakas ja ning Sina suudaksid näiteks ära hoida tulevikus tekkivad probleemid mis teistel temaga tekkida võivad.

  14. #374

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    1 tüdruku sõrmus ja teise top?

    hmm, kõlab justkui filmi pealkiri:

    One ring, pink top and threesome?

    Lucky guy ütleks selle peale.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 17.01.12 at 14:21

  15. #375
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    1 tüdruku sõrmus ja teise top?
    Pimp.

  16. #376

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kellele tundub, et Teema läheb juba niivõrd üle käte.. Ei tahaks rohkem siia isiklikku infot segada , ootan Madiselt teema lahendust ja lõpetust.
    vaevalt, et siin loole lahenduse leiad. siin ainult irvitatakse sinu üle madise sõprade poolt ja ei näidata üles piisavat väärikust sinu suhtes (ei soovita aduda, et sulle on toppi ja sõrmuse tagasisaamine tegelikult ka tähtis). ma ei tea kui kaugele sa oled valmis minema läbi tule ja vee, aga üheks variandiks oma asju tagasi nõuda on pealtnägijasse või võsareporterisse minek. võib-olla pealtnägija jaoks ei paku sinu lugu suurt midagi, aga võsareporteris Peeter Võsa on sageli lihtinimeste vahelisi arusaamatusi aidanud lahendada (meenub näiteks konkreetselt lugu, kus ühe tüübi SOL-e aitas tagasi saada). sellest võidaksid kõik - sina saaksid tõenäoliselt oma asjad tagasi, võsareporter saab endale loo ja inimesed saavad näha huvitavat lugu kui vääritult eesti mehed oma kallimatega käituda võivad.

  17. #377
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Sherifff xDDDDD

  18. #378

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    vaevalt, et siin loole lahenduse leiad. siin ainult irvitatakse sinu üle madise sõprade poolt ja ei näidata üles piisavat väärikust sinu suhtes (ei soovita aduda, et sulle on toppi ja sõrmuse tagasisaamine tegelikult ka tähtis). ma ei tea kui kaugele sa oled valmis minema läbi tule ja vee, aga üheks variandiks oma asju tagasi nõuda on pealtnägijasse või võsareporterisse minek. võib-olla pealtnägija jaoks ei paku sinu lugu suurt midagi, aga võsareporteris Peeter Võsa on sageli lihtinimeste vahelisi arusaamatusi aidanud lahendada (meenub näiteks konkreetselt lugu, kus ühe tüübi SOL-e aitas tagasi saada). sellest võidaksid kõik - sina saaksid tõenäoliselt oma asjad tagasi, võsareporter saab endale loo ja inimesed saavad näha huvitavat lugu kui vääritult eesti mehed oma kallimatega käituda võivad.
    Esimest korda roflisin siin teemas.

    Samamoodi jätkub tuleb foorumis korraga sees olnud inimeste rekord.

  19. #379
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Nali naljaks see on liiga üle käte juba.

    Üks post hea nime teotajatelt veel ja pöördun moraalse kahju hagiga otse Harjumaa Maakohtu poole juristiga on juba asjad räägitud.

  20. #380
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Sheriff's back in town:D

Lehekülg 19, kokku 24 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES