Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 24 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 464
  1. #381

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    in after pokkerisheriff

  2. #382
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Nali naljaks see on liiga üle käte juba.

    Üks post hea nime teotajatelt veel ja pöördun moraalse kahju hagiga otse Harjumaa Maakohtu poole juristiga on juba asjad räägitud.
    selle asemel, et asjad tagasi anda, pöördud kohtusse. wat.

  3. #383

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Päris huvitavad väljendid "naisterahva" poolt: " tra kui gay", "lol", jne jne jne .. kindel et tegu mõne spewmoneky sõbrast ladyboy'ga pole?

  4. #384

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Algul tundus, nagu tegu oleks kasutatud kondoomiga, kuid siis tuli roosa top ja lilla sõrmus. Oh well...

  5. #385
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    inb4 epic phone call explanation

  6. #386
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  7. #387
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    inb4 epic phone call explanation
    ei näe mõtet. PP foorum on parim platvorm eraprobleemide lahendamiseks. vähemalt hetkel, eestis.

  8. #388
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Nali naljaks see on liiga üle käte juba.

    Üks post hea nime teotajatelt veel ja pöördun moraalse kahju hagiga otse Harjumaa Maakohtu poole juristiga on juba asjad räägitud.
    Ära nüüd kurjusta, mõni mode võib selle teksti siin homme ära kustutada ja google cachest kaob see ka varsti ära, aga sellist kino ei pruugi tükk aega tulla.

  9. #389
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    selle asemel, et asjad tagasi anda, pöördud kohtusse. wat.
    So true!

  10. #390
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    67

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kellele tundub, et Teema läheb juba niivõrd üle käte.. Ei tahaks rohkem siia isiklikku infot segada , ootan Madiselt teema lahendust ja lõpetust.

    Minu arust oled sina see kes selle teemaga siin alustas. Ja siis ikka üritas endale veel rohkem auku kaevata. Milleks?

    Mida sa sellega saavutasid, öelnud ära enda arvamus, et Madis pole usaldus väärne sinu arvates. Ning kõik ei, ikka ise jätakad seda jama siin.

    Kuidas on seotud see mida ta väljaspool enda elu teeb tema steikide maksmisega, või pokkeri mängimisega?
    On tal olnud probleeme kunagi, kellegile võidetud summa tagasimaksmisega? No ei ole ju?


    See kas ta on rohline, kollane, või sinine või näost üldse valge või mõistuselt must, mida see muudab pokkerimaailmas.
    Võibolla see ongi tema eduvalem miks ta on edukas pokkerist. So what?

    Kui ta on sulle nii suure väärtusliku kahju tekkitanud, siis on muud lahendused selleks.
    Endiselt see on siin ju POKKERI FOORUM. Paluks rohkem pokkeri teksit eksju ! :)

    Lõpuks kui siin vahepeal kedagi komenteerisid et ta tegi esimese posituses.
    Siis ära unusta et sul endal on neid ka ainult mõnikümend ja ilmselgelt on need kõik siin samas teemas positatud.


    +1, proovid siin teha Madist maha, ilmselgelt see ei õnnestu.

    Edu sulle Madis, tulen ilmselgelt ise ka sinna kohtusse, kui see sinnani jõuab.

  11. #391
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    ma arvan et üks esimesi poste sheriffilt mis mulle meeldis:)


  12. #392

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    ( Click to show/hide )

  13. #393
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    So true!
    Camu/ok2aa
    Te kaks panete tähele ka mis toimub ?
    Sõrmust ma küll mäletan mis Maily siin taga ajab, kuid peale seda kui ta viimast korda siit lahkus ma pole seda ka näinud. Ning ma ei tea mis jahumine see on, tõsiselt.
    Topi kohta juba rääkisin, et peale korteri korrastamist ja peale "viimset minekut" kuu+ ma selle ka ära viskasin. Mida ma teen mingi odava naiste topiga oma korteris ?
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 17.01.12 at 15:25

  14. #394

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Te kaks panete tähele ka mis toimub ?
    Sõrmust ma küll mäletan mis Maily siin taga ajab, kuid peale seda kui ta viimast korda siit lahkus ma pole seda ka näinud. Ning ma ei tea mis jahumine see on, tõsiselt.
    Topi kohta juba rääkisin, et peale korteri korrastamist ja peale "viimset minekut" kuu+ ma selle ka ära viskasin. Mida ma teen mingi odava naiste topiga oma korteris ?
    tõmbad grindimiseks selga obv .. epic luckbox pidi olema

    e: aga ehk xzw saad neid msn vestluseid veel panna? Need olid head .. äkki tuleb veel mõni hea püant sealt
    Viimati muudetud leits poolt : 17.01.12 at 15:27

  15. #395
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  16. #396

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    mind huvitab hoopis see, KUIDAS ja MIKS sai see top neiu seljast ära :D?

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  17. #397

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  18. #398
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Adekvaatse hinnangu andmiseks oleks loomulikult vaja neiu Mailiy pilte koos topiga ja ilma topita, et oskaksime selle riideeseme väärtust/väärtusetust hinnata

  19. #399

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Adekvaatse hinnangu andmiseks oleks loomulikult vaja neiu Mailiy pilte koos topiga ja ilma topita, et oskaksime selle riideeseme väärtust/väärtusetust hinnata
    Sain anonüümse vihje:


  20. #400

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"



    või oli sarnase "Lõikega särk" ?

Lehekülg 20, kokku 24 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES