Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 464
  1. #401

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    minu anonüümne allikas saatis mailile:




  2. #402
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  3. #403
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Camu/ok2aa
    Te kaks panete tähele ka mis toimub ?
    Sõrmust ma küll mäletan mis Maily siin taga ajab, kuid peale seda kui ta viimast korda siit lahkus ma pole seda ka näinud. Ning ma ei tea mis jahumine see on, tõsiselt.
    Topi kohta juba rääkisin, et peale korteri korrastamist ja peale "viimset minekut" kuu+ ma selle ka ära viskasin. Mida ma teen mingi odava naiste topiga oma korteris ?
    Noovot! Minu point ongi selles, et need asjad oleks pidanud ära rääkima privaatselt. Variant oli ka täna peale postitust asjad ära klaarida, aga sa valisid kahjuks "ROFL" tee. Mulle pole eriti kunagi meeldinud, kui nõrgemate üle naerdakse (mida naised paraku on).

    Nagu ranka eelnvalt mainis, on hämmastav see, kuidas tuntud kasutajaid hirmasti pimedalt kaitsma hakatakse, teadmata asjaolusidki.
    Minu poolt kõik!
    Viimati muudetud camu poolt : 17.01.12 at 18:19

  4. #404
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"






    [ x ] Pink top

  5. #405
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    4

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"



    lihtsalt irw

  6. #406

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    pole irl näinud, see ongi madis? kui jah, siis ikka väga sick

  7. #407
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    haha, i wish päris mõnus trolli mõte tho
    Paistab, et 24h jooksul 10k+ vaatamist teemale tiksub ka täis.
    Naised :)

  8. #408

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Madis, kas sa õpid ikka psühholoogia erialal ?

  9. #409
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Noovot! Minu point ongi selles, et need asjad oleks pidanud ära rääkima privaatselt. Variant oli ka täna peale postitust asjad ära klaarida, aga sa valisid kahjuks "ROFL" tee. Mulle pole eriti kunagi meeldinud, kui rumalamate üle naerdakse (mida naised paraku on).

    Nagu ranka eelnvalt mainis, on hämmastav see, kuidas tuntud kasutajaid hirmasti pimedalt kaitsma hakatakse, teadmata asjaolusidki.
    Minu poolt kõik!
    ahsoo

  10. #410

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tere-tere! Mina siis see kolmas osapool ehk see teine neiu ,kes siia teemasse kaasatud on. Topi ja sõrmuse koha pealt siis nii palju, et need ei kuulu mulle ning mind ei huvita ka nende tagasisaamine ja see mida Madis nendega teinud on. Aga teemast siis nii palju ,et rääkisin Madisega eile telefonis (oli asju , mida arutada) ja sain oma mured ja sõimud talle telefoniteel edastada ning ei leia ,et on vajalik kuskil pokkerifrooumis mingi random teema all iskilike suhteprobleeme lahata. Aga samas ma mõistan ka seda, et kui vanuses juba number 2 ees on ,siis ei tähenda see alati seda, et inimesel ka mõistus on . Tore kui vähemalt see koht olemas on ,kus see vahva element pesitsema peaks.(ja see ei käi ainult Madise kohta, vaid kõigi meie ,kes siia kaasatud on) Teemast siis veel nii palju ,et natuke liiga kaugele läinud see asi!?! Häbi lausa lugeda. Aitab äkki? Enda jaoks olen selle teema lukku pannud, sest no tõesti!
    http://www.youtube.com/watch?v=x3eQjZBQhlc
    Häbi meile kõigile, kes selle teema nii kaugele viinud on! :D

  11. #411
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Nice username kolmas osapool... jou jou sullegi

  12. #412
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas joudude Vaata postitust
    Tere-tere! Mina siis see kolmas osapool ehk see teine neiu ,kes siia teemasse kaasatud on. Topi ja sõrmuse koha pealt siis nii palju, et need ei kuulu mulle ning mind ei huvita ka nende tagasisaamine ja see mida Madis nendega teinud on. Aga teemast siis nii palju ,et rääkisin Madisega eile telefonis (oli asju , mida arutada) ja sain oma mured ja sõimud talle telefoniteel edastada ning ei leia ,et on vajalik kuskil pokkerifrooumis mingi random teema all iskilike suhteprobleeme lahata. Aga samas ma mõistan ka seda, et kui vanuses juba number 2 ees on ,siis ei tähenda see alati seda, et inimesel ka mõistus on . Tore kui vähemalt see koht olemas on ,kus see vahva element pesitsema peaks.(ja see ei käi ainult Madise kohta, vaid kõigi meie ,kes siia kaasatud on) Teemast siis veel nii palju ,et natuke liiga kaugele läinud see asi!?! Häbi lausa lugeda. Aitab äkki? Enda jaoks olen selle teema lukku pannud, sest no tõesti!
    http://www.youtube.com/watch?v=x3eQjZBQhlc
    Häbi meile kõigile, kes selle teema nii kaugele viinud on! :D
    Yo, mis limiiti lased?
    Ei tea kui palju uusi naiskasutajad PP saab tänu sellele case-le siin xD.
    Madis, kas sa oled kuskil grupiseksiaktsioonis osavõtnud, et nii palju osapooli selles loos on v? :D

  13. #413

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Yo, mis limiiti lased?
    Ei tea kui palju uusi naiskasutajad PP saab tänu sellele case-le siin xD.
    Madis, kas sa oled kuskil grupiseksiaktsioonis osavõtnud, et nii palju osapooli selles loos on v? :D
    NL 5 ikka , pro sõna

  14. #414
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Oi, here we go siis :).


    *Madis Very ex-s poker boot campi esimene päev toimub 24.jan Cplaze konverentsiruumis 17:00.

  15. #415
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Kas nad peavad topid ise kaasa võtma?

  16. #416

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    fakk, ma tööl vist ju, ei saagi osa võtta ?

  17. #417
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    fakk, ma tööl vist ju, ei saagi osa võtta ?
    mine vooliga kaasa:)

  18. #418
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    ega need 20- neiud suuremad asjad pole jah, mäletan omast ajast, kuidas 17-aastase poisina pigistasin peol 25-aastase mimmu pihti, sest omaealised kuulasid DJ Bobot ja kandsid tihkeid toppe

  19. #419

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Maily, kasva suureks bitch (ja osta uus top). Minu viga, et sinuga vihahoos ühendust võtsin. Sa oled ikka täiesti psycho ma ei saa aru mis sõbranna ma sinu arust nüüd olen. Jäta mind ja madist rahule ning otsi endale mõistus, kuradi kahepalgeline **************************.


    Ja btw vaata mis ma sulle just msni kirjutasin!

  20. #420
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    confirmed best ex ever


    epic epic so so epic teema, hea vaheldus foorumi rutiinile ?

Lehekülg 21, kokku 24 EsimeneEsimene ... 111920212223 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES