Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 24 EsimeneEsimene ... 1321222324 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 464
  1. #441

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    pakun 100 % stake'i xzw uuele topile, madist steigin niikuinii nii et tema võib tõendada, et mul tõsi taga :D

  2. #442
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    uusi kasutajaid sajab nagu fishe peale 10$ deposit bonust.

  3. #443
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    UNIHAN . Please don't stop :D

    E: XZW: Tee enda stake teema ja nagu eespool väidetud, saad vähemalt endale uue topi osta. Küll foorumi peale selle sõrmuse raha ka kokku kraabime.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 17.01.12 at 17:45

  4. #444

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust

    ( Click to show/hide )
    touché

  5. #445
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Võiks ära lõpetada kogu teema imo.. Stakemise jutust pole siin haisugi ja veelvähem pokkerist.. Laske pm'ides edasi :P

  6. #446
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Dude, what ?
    The show must go on.


  7. #447
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Lol.. The üksteise võidu trollimine must go on :P

  8. #448

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


    aa
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 17.01.12 at 18:08

  9. #449

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Võiks ära lõpetada kogu teema imo.. Stakemise jutust pole siin haisugi ja veelvähem pokkerist.. Laske pm'ides edasi :P
    Ükskõik, teie jaoks on see lihtsalt lõbus . Minule tekitati materiaalne ja emotsionaalne kahju. Nagu ma juba eelnevalt mainisin : Mitte keegi pole soovinud sihilikult Madise mainet reostada vms. Proovisin eelmise kuu jooksul kõiki kolme variante- viisakalt ja kurjalt, aga mitte ükski ei mõjunud - irl, msn + fb . Kuna ta kusagil mujal ei reageerinud, Leidsin, et kui natuke pushida, siis ehk ta mõtleb ja leiab isegi et olen kena teise inimese asjad ikkagi tagasi anda. Ja nagu keegi siin eelnevalt kirjutas, et kirjuta, et sinu jaoks pole Madis usaldusväärne, siis leiangi et nii ongi kõige õigem, sest just sellises valguses ta mulle end nüüd reaalelus tõestaski.
    Kahju, et situatsioon muidugi nii kaugele arenes, eeldasin, et Madis suudab selle probleemi juba ammu täiskasvanulikult ära lahendada, ja lausa ootasin temapoolset sammu , kuid mida ei tule seda ei tule. Sain ainult kirja , et i wish, et ta üle käte läinud olukorra ära lahendaks. ( Mis siis, et ta ka ise mainis siin, et olukord võtab aina enam inetumaid vorme )

    Madis, kui sina soovid, lähme kohtusse ja ajame seda asja edaspidi seal. Ei jaksa tõesti sinuga seda nööri siin vedada.
    Edu teistele!

  10. #450
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Madis, kas sa õpid ikka psühholoogia erialal ?
    +100000

    aga ROFL EPIC GIGAWAAL THREAD ja joonistatud pildid inimeste nägudega.

  11. #451
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"


  12. #452
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Jumala eest ärge kohtusse minge, pärast arestitakse veel Madise pangakonto ja Starsi konto ja seee ei lõpee hästi.

  13. #453
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Aga palju see materiaalne kahju siis oli lõpuks, kui mingi 10€ siis vähe poh ei ole seda saata, et teema lahendatud saaks? Kui on mingi emotsionaalse väärtusega sõrmus, siis saaks veel kuidagi aru aga mingi odava topi pärast? Arusaamatu probleem minu jaoks üldse. Siin on 2 varianti imo:
    1) Tüdruk ise ajab kelbast ja mingi vimma tõttu tekitab siin probleemi
    2) Madis on douchebag

  14. #454
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    4

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"



    No eks ma olen selle ühe tšiki üle uhke, et ta sellise teema suutis/julges üles võtta :D

  15. #455

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Aga palju see materiaalne kahju siis oli lõpuks, kui mingi 10€ siis vähe poh ei ole seda saata, et teema lahendatud saaks? Kui on mingi emotsionaalse väärtusega sõrmus, siis saaks veel kuidagi aru aga mingi odava topi pärast? Arusaamatu probleem minu jaoks üldse. Siin on 2 varianti imo:
    1) Tüdruk ise ajab kelbast ja mingi vimma tõttu tekitab siin probleemi
    2) Madis on douchebag
    Natuke täpsemalt veel viimast korda :
    Topi väärtus oli ca 20 eurot. Sõrmus oli kingitud väga olulise inimese poolt, keda siin maailmas enam ei eksisteeri, keskkooli lõpetamise puhul .
    Tõesti, situatsioon läks üle piiri , inetu käitumine minu poolt, et teema siia postitasin.( Ilmselt oleks pidanud kohe leppima. )Ja ka inetu käitumine Madise poolt, kes lasi asjal nii suureks kasvada.
    Edaspidi enam siia ei postita, tehke oma järeldused ise.

  16. #456
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas xzw Vaata postitust
    Ükskõik, teie jaoks on see lihtsalt lõbus . Minule tekitati materiaalne ja emotsionaalne kahju. Nagu ma juba eelnevalt mainisin : Mitte keegi pole soovinud sihilikult Madise mainet reostada vms. Proovisin eelmise kuu jooksul kõiki kolme variante- viisakalt ja kurjalt, aga mitte ükski ei mõjunud - irl, msn + fb . Kuna ta kusagil mujal ei reageerinud, Leidsin, et kui natuke pushida, siis ehk ta mõtleb ja leiab isegi et olen kena teise inimese asjad ikkagi tagasi anda. Ja nagu keegi siin eelnevalt kirjutas, et kirjuta, et sinu jaoks pole Madis usaldusväärne, siis leiangi et nii ongi kõige õigem, sest just sellises valguses ta mulle end nüüd reaalelus tõestaski.
    Kahju, et situatsioon muidugi nii kaugele arenes, eeldasin, et Madis suudab selle probleemi juba ammu täiskasvanulikult ära lahendada, ja lausa ootasin temapoolset sammu , kuid mida ei tule seda ei tule. Sain ainult kirja , et i wish, et ta üle käte läinud olukorra ära lahendaks. ( Mis siis, et ta ka ise mainis siin, et olukord võtab aina enam inetumaid vorme )

    Madis, kui sina soovid, lähme kohtusse ja ajame seda asja edaspidi seal. Ei jaksa tõesti sinuga seda nööri siin vedada.
    Edu teistele!
    Kled viska oma konto nr :D teeme sulle ühis annetuse vms iga üks lükkab eurtsi või ma ei tea kaua saab jaurata mingi topi ja sõrmuse üle või, mis see materjaalne kahju sulle on siis ??

  17. #457
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    4

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Ma küll ei anneta eurot.. Ma tahaks endale ka roosat toppi osta.. Just saying.. ma rollin põrandal, sest see on juba ülinaljakas.. ausalt, no problemo

  18. #458
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas naljaninad Vaata postitust
    Ma küll ei anneta eurot.. Ma tahaks endale ka roosat toppi osta.. Just saying.. ma rollin põrandal, sest see on juba ülinaljakas.. ausalt, no problemo
    tegid spets siia foorumisse konto täna, et tulla ja naerda meie üle :( ???

  19. #459
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    xzw, Madis ütles, et viskas topi minema ja sõrmusest ei tea ta midagi (kadunud or whatever, mina ei tea). A mind huvitab, kuis nii rääkima õppisid? Need omfgrofllmaod ja bsid jne ? :D

  20. #460

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    vaata kuidas madis poste teeb?
    da fuuuuuuq

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES