Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 464

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Aga palju see materiaalne kahju siis oli lõpuks, kui mingi 10€ siis vähe poh ei ole seda saata, et teema lahendatud saaks? Kui on mingi emotsionaalse väärtusega sõrmus, siis saaks veel kuidagi aru aga mingi odava topi pärast? Arusaamatu probleem minu jaoks üldse. Siin on 2 varianti imo:
    1) Tüdruk ise ajab kelbast ja mingi vimma tõttu tekitab siin probleemi
    2) Madis on douchebag

  2. #2
    Bännitud
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    4

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"



    No eks ma olen selle ühe tšiki üle uhke, et ta sellise teema suutis/julges üles võtta :D

  3. #3

    Re: "Exgöörlfriendid@Madise päevikus oma 3€-st toppi ja Barbie sõrmust taga ajamas"

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Aga palju see materiaalne kahju siis oli lõpuks, kui mingi 10€ siis vähe poh ei ole seda saata, et teema lahendatud saaks? Kui on mingi emotsionaalse väärtusega sõrmus, siis saaks veel kuidagi aru aga mingi odava topi pärast? Arusaamatu probleem minu jaoks üldse. Siin on 2 varianti imo:
    1) Tüdruk ise ajab kelbast ja mingi vimma tõttu tekitab siin probleemi
    2) Madis on douchebag
    Natuke täpsemalt veel viimast korda :
    Topi väärtus oli ca 20 eurot. Sõrmus oli kingitud väga olulise inimese poolt, keda siin maailmas enam ei eksisteeri, keskkooli lõpetamise puhul .
    Tõesti, situatsioon läks üle piiri , inetu käitumine minu poolt, et teema siia postitasin.( Ilmselt oleks pidanud kohe leppima. )Ja ka inetu käitumine Madise poolt, kes lasi asjal nii suureks kasvada.
    Edaspidi enam siia ei postita, tehke oma järeldused ise.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES