Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 155 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 3095
  1. #1001

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

    Revalis on mul ikka jube doomswitch peal, vist juba kolmas kord, kui õnnestub turniiris 2 tundi ilma ühtegi potti võitmata chillida.

    Ja kui lõpux chipsid flipiga sisse saan, siis pole lootustki! muruntau sai täna mu viimased chipsid omale AKo vs QQ(muru) vs shorteri A8o

  2. #1002

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

    Täna olin lauas suurima vaalaga, mida eales nähtud




    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($435.30)
    Button ($100)
    SB ($168.50)
    Hero (BB) ($168)
    UTG ($121)
    UTG+1 ($100)
    MP1 ($207.50)
    MP2 ($100)
    MP3 ($76.50)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    2 folds, MP1 bets $3, 2 folds, CO raises to $9, 2 folds, Hero raises to $37, 1 fold, CO calls $28

    Flop: ($77.50) 10, 5, 6 (2 players)
    Hero checks, CO bets $24, Hero raises to $131 (All-In), CO calls $107

    Turn: ($339.50) 2 (2 players, 1 all-in)

    River: ($339.50) 6 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $339.50 | Rake: $3

    Results:
    Hero had A, A (two pair, Aces and sixes).
    CO mucked 2, 4 (two pair, sixes and twos).
    Outcome: Hero won $336.50

    Järgmine käsi oli mul kohe AQs ning olexin võinud 300bb peale flipata, aga vaatasin Tema 10bb openi peale floppi, mis läx mööda ja rohkem ma Tema vastu mängida ei saanud, bustis ära , tegi isegi ühe 90$ reloadi ning see läx ka 2 käega minema.

  3. #1003

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Mõtlesin, et ei hakka ka enam iga kuu graafikut toppima, kui midagi põnevat või kohutavat või suurepärast ei väljendu graafikus :)

    November oli natuke tagasihoidlikum kuu, volüümi jäi natuke väheks though, kuna oli asju, mis viisid mõtted mujale. Üx põhjustest see, et sai Paldiskist ja ema juures elamisest ning iga päev Keilasse trennisõitmisest villand ning hakkasin vaikselt üürikortereid piiluma. Õde elas mul juba enamuse ajast linnas, aga tuli Paldiskisse praktikale , sellega mu kannatus katkes ja olin väga lähedal ühte Peldikusse Keilasse üürima, sest Keilas pmst ei existeeri üürikortereid, kohe kui tuleb, on läinud ka.
    Üx hommik vaatasin siis KV.ee ja eelmine õhtu oli tulnud kuulutus, ülikõvad pildid ja lausa kahetoaline, tõmbas vere keema, mõned tunnid mõtlesin, kas ikka olen valmis kolima, aga tegin kõne ära ja obv olid juba vaatajad olemas ning sain alles kolmandana vaatamisaja, aga juba 2h pärast siiski. Sõitsin juba Keila poole ära ka , kuna trenni nagunii, sõin veic ja värki ja siis läksin Keila Tervisekeskuse parklasse juba, kuna korter otse üle tee. Nägin ühte naist ka maja ees ootamas ja arvasin ära, et see üürija. Siis mingi blondu tuli 30 minutit enne minu vaatamisaega, läxid üles ja ootasin, mingi 20 min pärast tulid välja , rääkisid seal juttu mingi 5 min ja blondu sõitis minema. Üürija hakkas helistama kuhugi ja mul telefon helises ja tra, ütleski, et naine tuli vaatama, ei mõelnud ka ja tahtis kohe võtta lol, FU! Küsisin siis, kas üle pakkuda ei saa, ütles, et no lubas juba ära, aga teeb paar kõnet ja helistab varsti tagasi.
    Tra, see korter otse üle tee mu jõusaalist, ma ei peaks enam autotki käima panema, et trenni minna, saaks kasvõi kaks korda päevas, liiga haige asukoht mu jaoks, arvutasin ruttu igasuguseid summasi, mida olen nõus välja käima ja kui tagasi helistas, siis ütles ikkagi, et sry, Ta ei saa nii , et lubas ära juba. Pmst ütlesin juba ok, ex see teie otsus ja hakkasin head aega ütlema, a siis nibin nabin küsisin ikkagi, et kas xxx summa ei paneks ikkagi mõtlema ja insta jutud muutusid , läxin jalutasin kohe üle tee, sain vaatama ja korter minu, hiahh! :D

    Sai Taanis kah juba ligi 2 aastat üxi elatud, aga Eestis siis esmakordselt oma elamine. Ning Keila Tervisekeskus otse üle tee, ülihaige asukoht minu jaoks :) NL200 peab siis natuke ootama veel, aga laiskuseussist tuleb nüüd üle saada, 11.7k Supernovani, eelmine kuu ainult 12k VPP tuligi, viimase hetke peale seda küll jätta ei taha.

    Korteri asukoht siis annab mulle suurt motivatsiooni jõusaalivärki järgmisele tasemele viia ning pidevad komplimendid arengu kohta annavad ka märku, et ma võix asja tõsisemalt võtta ning katsuda ehk midagi saavutada bodybuildingus. Ei ole väga fänn selle laval lihaste ässamise värgi suhtes, aga Eestis üx uus ala populaarsust kogumas, kus on ka väike sportlikum osa sees. Athletic fitness, seal siis lisaks laval kehailu näitamisele lisaks on jõuvoor, kus lõuatõmbed ning triitsepsi surumine ning vastupidavusvoor, mis on siis suht lühike ergomeetri distants. Seega järgmise aasta eesmärgiks võix siis olla selles alas lavale jõuda kui tervisega midagi ei juhtu.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 03.12.11 at 06:32

  4. #1004

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

    http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247

  5. #1005
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
    Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)

  6. #1006
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Üks uus ala on veel popiks saamas, valikuid peaks sul olema.

    http://www.kroonika.ee/index.php?id=46247
    Hehe. Kusjuures RT postitust lugedes meenus sama artikkel.

  7. #1007

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Tegeled siis rohkem sellega, et lihast vormida ilusaks ja kergemate raskustega trenni?
    Endale see laval mässamine ei istu, niiet lasen toore jõuga massi ja lihast :) Praegu peab 7-10 kg alla võtma tho, sellepärast on palju aeroobset trenni, aga loodan mõne aja pärast seda kaalu saavutada ning siis saab edasi plaanipäraselt jätkata :)
    Lihase vorm on mul ujumisest ja sünnist vist kaasa antud, pole väga kergeid raskuseid kasutanud, kuskil 6-12 korduse kanti seeriad ikka ja peamine ülesanne on lihas iga harjutusega ptsi tõmmata :D Hetkeeesmärk oleks ka pigem puhas lihasmass, aga ma ei tea, selle söömisega mul raskusi, ei lähe söök sisse noh :) Pean end sööma sundima lausa. Mul nagu sellist "off-seasoni"
    kaalu pole, pidevalt nullis rasvaga , aeroobset on ka hetkel 0 pmst. Kuigi nüüd Tervisekeskuse kõrval elades , kui öine elugraafik, siis peax olema ülikõva hommikul mingi tunnine ujumispiinamine teha, päris hea siis vist magama minna ! :) Kui nv ära ei riku, siis tulev nädal saan järgi proovida :)

  8. #1008
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Jaa, mis sul muidu pikkus ja kaal on? Õigesti söömine on ka väga suur asi kui soovid kas olenevalt siis kaalu langetada või tõsta. Ning tuleks süüa ka igapäev enam-vähem samadel kellaaegadel.

  9. #1009

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    176cm ja 72kg kandis olen hommikuti

    Tavalise väljanägemisega 18 aastased lapsukesed kaaluvad ka 80 kanti, mul vist luud seest tühjad :D

  10. #1010

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Võta mingi suvaline pulber abiks, kasvõi kõige odavam. Peaks olema valk ja süsivesikud juba kokku segatud. Kindlasti aitab kaalu saada, kui tavatoit alla ei lähe suurtes kogustes.

  11. #1011
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Jea, miskit sheiki võiks kindlasti juua, kui on plaan kaalus juurde võtta ja ei jõua füüsiliselt lihtsalt süüa nii suuri koguseid päevas.

  12. #1012

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Valgud ja dekstroosid võtsin viimaste kuude jooksul menüüsse jah, pärast trenni läheb kohe iga kord väike kokteil :)

  13. #1013
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Kaua nagu oled tegelenud selle massi juurdesaamisega jõusaalis praeguseks? Ja kas tulemusi ka juba on?

  14. #1014

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    No kui ma sõjaväest tulin mai lõpus, siis oli kuu aega mandlioperatsioonist ja nälgimisest möödas ning kaalusin kodus alguses natuke alla 67 kg isegi. Esimese kuuga tegin hüpermuutuse läbi ja sain kuskile 70kg ligi ja nüüd siis olen seal 72kg kandis. Aga kõvasti rohkem kaloreid oleks vaja sisse süüa. Peab šokolaadi dieedile üle minema, et korra väike kasukas peale tõmmata :D

  15. #1015
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Teed probeti, see aasta käid ainult mäkis/hessburgeris söömas :D.

  16. #1016

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ta ei saa nii , et lubas ära juba. Pmst ütlesin juba ok, ex see teie otsus ja hakkasin head aega ütlema, a siis nibin nabin küsisin ikkagi, et kas xxx summa ei paneks ikkagi mõtlema ja insta jutud muutusid , läxin jalutasin kohe üle tee, sain vaatama ja korter minu, hiahh! :D
    ütle kohe ära kas summa oli 700 euri ?

  17. #1017
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Need valgud ja süsikad peale trenni on rohkem taastava iseloomuga, et organism lihsaeid lagundama ei hakkaks, vaid saaks kiirelt toitained peale. Peamine kasvamine toimub siiski süües. Sööma ei pea ka nagu ogar, esialgu piisab mõistlikust ülekaloraažist. Alguses on kindlasti raske suuremate toidukogustega ära harjuda, kuid kui neid tasa ja targu suurendada, siis ei ole asi nii hull.

    Umbes neli aastat tagasi kaalusin 75kg, siis hakkasin tõsisemalt jõusaaliga tegelema ja 1,5 aastaga olin 93kg raskune. Jõusaalis käisin 4x nädalas. Siis aga teatud põhjustel loobusin jõusaalist ja nüüd olen põhimõtteliselt algkaalus tagasi.

  18. #1018

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Aga, kas rasvaprotsent püsis sarnasena, võid olid 93 kilosena siiski mingi kasuka all?

    kivisaba: 700 Euri on vb rohkem andu_andu teema, mitte veel minu :D

  19. #1019
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Mingi kasukas oli ikka, kuna ma sõin päris palju ja aeroobset tegin suhtkoht vähe.

  20. #1020
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Sellises kaalus olles ei tohiks küll tavatoiduga ülemäära keeruline olla kaalu juurde saada. Lisa igale toidukorrale näiteks peotäis pähkleid(mandlid ja sarapuu on parimad valikud). 100g pähkleid on juba 600+ kcal. Reeglina on kvaliteetsetest rasvadest niikuinii menüüs puudus, seega 2in1.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES