Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 155 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 3095
  1. #2081
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    sick call, see SM?

  2. #2082

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    sick call, see SM?
    Sunday Miljunsik yep

  3. #2083

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kõige rohkem käsi, mis ma tükk aega kuu jooksul mänginud olen, 147h tuli ka kokku. Kuu algus oli eriti võimas tempo, lõpp vajus natuke ära ja viimane nv jäi kahjuks üldse kasutamata. DAMN WOMEN !



    NL200 on olnud põhilimiidiks ja seal on olnud väga pask jooks ning olen ka spewinud nagu ahv, 40k käe peale jäi NL200 miinusesse |:

    Vahest kui olid paar vaalast lauda PS'is jäänud, võtsin ka mõned NL200 Triobeti 6maxi lauad lõbux kõrvale ja mängisin very loose agressive ja enamus asjad kuidagi õnnestuvad Triobetis


    1200$ väärtuses VPP'si tuli ka, seega kõige hullem tulemus polegi, aga 150h'st lootsin siiski rohkemat |:

    Turniirides üx Sunday Millioni deep run hoidis pinnal, ülejäänud turniirid olid coolerimeri ja ei õnnestunud väga midagi.

  4. #2084
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ca 50k käe peal lõi kerge vibra sisse :D

  5. #2085

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Pmst 1 laud oli selle eest vastutav, see oli see NL1k Eurilaua vaal, kes peaaegu oleks mu kuu päris perse keeranud :]

  6. #2086

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    1200$ väärtuses VPP'si tuli ka, seega kõige hullem tulemus polegi, aga 150h'st lootsin siiski rohkemat |:
    Tõmba loosemaks Väga äge graafik. Motiveeriv :)

  7. #2087

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    33h ärkvel olnud, 24h neist sõites läbi Poola lumetormide ja tornaadode :]

    MWEH

  8. #2088

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Möh?!?

    Ma mõtlesin, et poolakad sobitavad vaikselt rannariideid selga, kui meie veel lumehangede vahel töllerdame.

  9. #2089

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    vs 69/33 vaala vastu

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    SB ($398)
    BB ($516)
    UTG ($83)
    UTG+1 ($412)
    UTG+2 ($412)
    MP1 ($249)
    MP2 ($293)
    CO ($200)
    Hero ($200)

    Dealt to Hero A A

    fold, UTG+1 raises to $4, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $15, SB calls $14, fold, UTG+1 raises to $412 (AI), Hero calls $185 (AI), fold

    FLOP ($417) 9 A K

    TURN ($417) 9 A K J

    RIVER ($417) 9 A K J K

    Hero shows A A
    (Pre 83%, Flop 95.7%, Turn 97.7%)

    UTG+1 shows K K
    (Pre 17%, Flop 4.3%, Turn 2.3%)

    UTG+1 wins $414

    AKs vs 43o pre full stackid sain samuti põske.

    See NL200 viimased 60-70k kätt hakkab mul vist top3 doomswitchide hulka jõudma varsti

  10. #2090

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Uskumatult kohutav kaardijooks :/

  11. #2091
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    cheer up ja keep going !

    upswing saab võimas tulema =)

  12. #2092

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tulin täna vanade ujumisklubi kaaslastega taaskord Harjumaa meistriks 4x 50m teateujumises. Isiklik rekord on kunagisest ajast 25.52, täna tuli lendstardist viimases vahetuses 25.0 sõbra mõõdetuna, seega aeg on jõusaali põhjaga täitsa rekordi läheduses kui reaktsiooni aeg ajale lisada :)

    Sai ka täna esimest korda Rotaxiga rajal käidud, vajab veidi harjumist, eriti kui esimene kord kohe märja rajaga tuleb asja õppida.

  13. #2093

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Pf, tra mindset on kuidagi nii ******, naised on vist mu ajud läbi nikkund. Teen mingi restardi see nädal, login FB'st, Skypest jms kõigest välja, taastan oma Cardrunnersi subscriptioni ja üritan korralikult pokkerile keskenduda.

    Sünnipäevanädalal käisin Saksamaal ja sain oma kingituse ka ära toodud, 2008a 535d. Kui see pori lõpux ära kaob, siis teen millalgi korralikud pildid ka. Auto on muidu suurepärane !

  14. #2094
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    teen millalgi korralikud pildid ka
    Ootan.

  15. #2095
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Pf, tra mindset on kuidagi nii ******, naised on vist mu ajud läbi nikkund. Teen mingi restardi see nädal, login FB'st, Skypest jms kõigest välja, taastan oma Cardrunnersi subscriptioni ja üritan korralikult pokkerile keskenduda.

    Sünnipäevanädalal käisin Saksamaal ja sain oma kingituse ka ära toodud, 2008a 535d. Kui see pori lõpux ära kaob, siis teen millalgi korralikud pildid ka. Auto on muidu suurepärane !
    Ise tõid, mingit trip reporti ei viitsi vorpida?

  16. #2096

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tripi eellugu siis:

    Otsustasin siis, et pean Saksamaalt tooma, kui nägin üx päev parklas 535d'd, kus istusid kaks tegelast sees, läksin juurde ja küsisin, kas müüma ei hakka. Numbrimärk oli jube tuttav ja meenus, et saatsin emale sügisel ühe auto24 lingi. Ema e-mailil oli see alles ning oligi täpselt sama auto ning see oli poole aasta jooksul pmst ainuke Faceliftiga musta värvi 535d, mis Eestis müügil olnud. Siis oli selge pilt, et Eestis ma jäängi seda autot ootama.

    Suunasin pilgu Saksamaale ja jäi osadele autodele juba pilk peale. Esialgu oli üx lemmik, see läks minema. Siis jäid 2 järgmist silma, mis olid peamised kandidaadid, nende kuulutused kadusid samaaegselt. Siis rääkisin juba isa tuttavaga plaani valmis, kel kogemust ja oli juba neljas auto kandidaadiks, mille kohta juba reaalselt uurisime, tuli põnevusega ühte hommikut oodata, sest öeldi, et keegi oli liisingu paberid sisse viind ja homme selgub. Järgmine päev jõudis kätte ning tõmmati jälle riverisse ära, auto taas läinud.

    Sel hetkel polnud ühtegi piisavalt odava hinnaga autot enam müügis ka, seega kandidaate enam polnudki ja tuli lihtsalt ootama jääda, kuigi isa tuttav näitas ühte, millel pisut kõrgem hind, aga tingides ja jebides saaks selle saaks mulle sobiva hinnaga Eestisse küll. Ei pööranud väga tähelepanu sellele autole, sest hind oli siiski veidi kallim, kui mitu äsjamüüdud autot, mis meeldisid ning sellel olid väga koledad veljed ja toonklaas puudu, seega veel lisaraha vaja sisse panna ning kuulutuses oli varustuse kohta ka väga vähe kirjas, seega otsustasin oodata järgmise nädala alguseni, aga rahad smuugeldasin juba pangaarvele valmis ära.

    Nädal möödus ära siis vaikselt ning mitte sittagi turule juurde tekkinud polnud, unreal. Olin aina seda kuulutust siiski uurinud ja puurinud ja tundus üha enam hea variandina, kuna üx omanik olnud ainult ning esmaspäeva hommikul sai kõned tehtud ja küsitud varustuse liste ja värki. Teisipäeva hommikul sai PDF'iga auto varustuse listi ja tundus eriti hea selle hinnaga ja isa tuttav ütles, et tal tuttav homme minemas ning läksin bookisin siis lennuki ära järgmiseks hommikuks kell 7, mis oli siis mu sünnipäeva hommik :D

    um, läheb juba päris pikaks, keegi ei viitsi pärast lugeda järjest, END OF PART 1
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 16.04.13 at 22:59

  17. #2097

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Järgmiseks tuli minna panka ja hunnik sulli pangast kätte saada, kuna üle piiri minnes on vist mingi 10k Euri piirang, siis ei saanud lihtsalt ATM'ist miljon 50 Eurist võtta, mis taskutest välja punnitaksid, vaid tuli 500'seid minna kontorist küsima, obv toredad maksud on nendel asjadel, kui pole ette bookitud ja niisama hea protsent läheb maha. Igatahes sellex, et minu enda kontolt sull kätte saada, tuli pangale maksta juba kolmekohaline summa Eurisi, UNREAL.

    Olin ärganud päeval kell 13 ja oli selline kahtlane värk, kas oskan magama jääda ärevusega ja siis end kell 5 hommikul ärkama saada. Kuskil kell 1 öösel tegin pokkerilauad lahti ja otsustasin, et küll lennukites ja rännates saab magada ning jätsin öise une vahele. Tallinnast Riiga lennates jõudsin vist korra nokkida, kui juba lennuk maanduma hakkas. Riiast Frankfurdi poole jõudsin juba veidi rohkem nokkida, kuigi eriti ebamugav on seal lennukis küll. Olin siis enamvähem 50:50 uneseisundis kuni lennuk kõrgust vähendama hakkas, siis juba oli maandumise põnevus sees. Kuigi mitte halligi näha polnud, sest all tundus eriti paks pilvekiht olevat.

    Frankfurdist oli vaja siis saada 100km põhja poole, kus asus üx auto, mida need olid ostma minemas, kellega koos ma sinna läksin. Rongi aeg oli sita klapiga ja pmst tuli odavam võtta kolme peale rendiauto. Rendiautol oli läbisõit vist 200km ainult :D Mingi väike junn oli igatahes. Jõudsime mööda päris vägevaid asfalteeritud ralli kiiruskatseid esimese sihtmärgini, kus oli siis neil plaan osta Audi A6 Touring 2009a oli vist. Päris hull kaupleja oli see vend ja pika sebimise peale sai vist kokku 1200 Euri hinnast alla veel mingi esiotsa täkete jutuga jms :D Ma sedasi igatahes ei oskaks. Sealt edasi võrreldes rendiautoga oli igatahes kõõõõvasti mugavam sõit, täitsa meeldima hakkas see Audi. Seal sain ka lõpuks pooleks tunniks veel unevajadust rahuldatud.

    Pidime algul kell 17 juba kohtuma, aga jõudsime Hamburgi lõpux vist veidi pärast 19't. Teada oli, et auto oli nagu mingi vanamehe oma olnud, jõudsime lõpuks siis autoni ning mingi pruun vend kõnnib meile vastu, hmm. Kuigi jah, mingi rekkafirma tegelane pidi sõbra asemel seda nagu müüma jah. Igatahes hakkasime siis autot uurima ja enamvähem teise lausena hakkas selline standard pruunide meeste müügijutt pihta, Listen My friend, Let me tell You one thing, the car is 100 %. Lisaks oli service bookis viimane stamp esindusest panemata, kuigi service paber ise nagu oli olemas, ka natuke kahtlane. Service booke annab obv ise ka valmis kirjutada ja ex ka neid pabereid ise valmistada, kuigi see oleks päris vaevaline töö, sest service pabereid oli ikka omajagu, aga ega neid neegreid tea. Lisaks oli telefonis jutt, et vana omanik pidi auto neljap nagunii esindusse viima ja uue auto asemele ostma, nüüd juba seletas, et kui me ei osta, siis ostab ise ära selle auto ja vana omanik pidavat juba uue Alpina D5 Bi Turbo olema ostnud. Ehk siis nagu kõik jutt päris ei klappind ja see krdi tempel oli ka puudu :D Lisaks auto oli nii seest kui väljast ka natuke räpane. Igatahes saime kokkuleppe, et anname talle kas 500 Euri või mingi ID kaardi ning ta annab meile service bookid ja asjad ning läheme uurime ise hommikul esindusest järgi, miks viimane stamp puudu on ja kas kõik on ikka originaal. Kuidagi kergem tundus igatahes Talle jätta 500 Eurine, kui oma ID kaart kuskil välismaal käest ära anda ning läksime siis ööbimiseks hotelli otsima.

    Enamus hotelle olid täis ja lõpux saime mingisse beefangi peldik hotelli, mis oli päris sarnane selle hotelliga, kus ma FPS turniiri ajal Pariisis ööbisin, kuigi hind oli kõvasti asjakohasem kui Pariisis isegi ette bookides. Vastuvõtus oli mingi noor asiaat, see kaupleja vend oli paras jutupaunik ning ajas selle asiaadi juba täitsa tilti seal igasuguse crapiga :D Käisime siis väikesel Kebabi retkel veel ja reisikaaslastel tundus olevat mingi joomaplaan, et Hamburgis pidi palju hookereid ja värke olema. Kuigi oli mu sünnipäeva õhtu, siis mulle ei tundunud eriti hea plaanina 20k Euriga taskus kuhugi võõrasse linna jooma minna ning suundusin oma hotellituppa ja pärast 35h'st ärkvelolemist väikeste vahepealsete lennukinokkimistega sain lõpuks 7h'sesse unne suikuda :)

    TO BE CONTINUED...

  18. #2098
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Täitsa OK lugemine, biidid küll kirjatehnikat :D ootame järge jaaaa.....PILTE

  19. #2099
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Palju lõpukirjandi hinne oli ?

  20. #2100
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Kus kohast lõpux, ex ja -ks muutmine külge jäänud? q_q'l on miski üõy6 komme, sul selline.
    Ja aja auto pesulasse nüüd ja tee mõni pilt ka ikka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES