Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 155 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 3095
  1. #2101
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Normaalne (Y)

  2. #2102
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    +1

  3. #2103
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    cool story, järg+pildid

  4. #2104

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    väga kõva lugemine tõesti

  5. #2105
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Hea lugemine litsilugude vahele :D

  6. #2106
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Suuremate summade sularaha väljavõtmisel oleks jah odavam kasutada näiteks Tavidi teenuseid.

  7. #2107

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    väga hea lugemine :P OOTAN VEEL! :D

  8. #2108
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Päris hea lugemine, yeah!


  9. #2109
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    See pangavärk on täitsa jabur ju. Nt pane 10k arve peale nt aastaks intressse koguma, mingi hoius vms. Aasta pärast tahad välja võtta pead neile selle intressi kõik tagasi maksma kui tahad sullis välja võtta. Asi polegi selles kui tahad suuri või väikeseid kupüüre, alates mingist summast sa ei saa nagunii ühe päevaga automaadist välja võtta.

    Audi on ikka avant mitte touring :P

  10. #2110

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    See pangavärk on täitsa jabur ju. Nt pane 10k arve peale nt aastaks intressse koguma, mingi hoius vms. Aasta pärast tahad välja võtta pead neile selle intressi kõik tagasi maksma kui tahad sullis välja võtta. Asi polegi selles kui tahad suuri või väikeseid kupüüre, alates mingist summast sa ei saa nagunii ühe päevaga automaadist välja võtta.

    Audi on ikka avant mitte touring :P
    Mingi summa kuus ületad, maksad X protsendi iga väljavõtuga summalt, rigged süsteem.

  11. #2111

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    22 järjestikust plusskuud, väga suure töenäosusega võib see seeria selle kuuga lõppeda :/

  12. #2112
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    22 järjestikust plusskuud, väga suure töenäosusega võib see seeria selle kuuga lõppeda :/
    mingi suurem auk või väike miinus praegu ?

    22x jutti on isegi hea tulemus, järelikult mängid liiga madalal

  13. #2113

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Üx pikimaid BE perioode ning seejärel veel suurim otse aukulend BI'des |:

    Sama stabiilselt läheb otse alla, kui varasemalt üles läks, raske uskuda seda graphi vaadates, et ma võitev mängija olen

  14. #2114
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Looda et doomer sama kaua peale ei ole kui hiiter oli

  15. #2115

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Anyways

    Olen harjunud 10+h magama ning eriti pärast nii pikka ärkvelolekut, seega kell 7 hommikul polnud väga kerge silmi lahti ajada, aga samas ka mitte kõige raskem. Ajasin end püsti, läksin korrusevõrra allapoole reisikaaslaste ukse taha. Üks vend lasi mind sisse, teine oli riietega voodis ja tuba oli joomajärgse odouriga täidetud :D Riietega vend tundus olevat sellises seisus, et kas ta üldse lähiajal end üles saab, aga kuskil 20 minuti pärast olime juba autosse istumas ja rooli pidi istume teine vend, sest see, kes enne sõitis oli veel obv selleks mittevõimeline. Jõudsime siis esindusse, andsime paberid tädi kätte ja selgitasime, mis värk on. Hakkas siis seal mingeid asju sisse trükkima ning nagu noogutas kuidagi pead vaikselt, mõtlesin juba wtf, ongi perse majas.
    Aga siis järsku võttis selle service booki ning hakkas sinna Stampi sättima. Küsisin siis, et kõik on siis ok jah? hakkas Saksa keeles seletama, ütlesime, et English, aga siis ei tuld enam sõnagi, ei tea, kuda üldse aru sai, mis me tahtsime :D Igatahes pani stampi ära ja printis veel ühe lehe välja, mis näitas, et kõik klappis ja tundus, et kõik on nii nagu lubatud.

    Läksime siis tagasi autosse ja meie ette sõitis uue F10 kerega viiene must BMW ning parkis täpselt sellise nurga alla, et tagant Sai välja veerida teksti ALP....I.....NA...... D5.....BiiiiiiTurbo, WAIT A MINUTE? ? ? Uks tuleb lahti ja välja tuleb ka hallipäine vanamees, WAIT A MINUTE ? ? Ning seabki sammud meie auto poole ja lehvitab, lol wtf milline juhus . Auto endine omanik ongi mini vana päss, kes omale Tuttuue Alpina ostnud, OMFG, kõik jutud selle auto history kohta ongi tõesed :D Siiiiiiiick, läksime autost välja, pani selle ulme diisli käima ja näitas meile natuke autot. Küsisin, et millal müüma hakkad, ütles, et viie aasta pärast. Ütlesin siis, et GIVE ME A CALL :D :D :D Näitasime Talle sulli ja ütlesime, et läheme kohe ja ostame Su vana auto ära ning tõmbasime neehui.

    Kuna party animalid olid mingi telefoni ära kaotanud, millega nad selle müügimehega suhtlesid, siis oli veidi närviline, et see müügimees äkki juba helistanud ja pole vastu võetud ja mõtleb mingeid imelike mõtteid meie kohta vms, et tõmbasime service bookiga minema vms :D Igatahes miski 20km oli vaja läbi Hamburgi tiheda linnaliikluse närvitseda, kuni lõpuks jõudsime autoni ning sai lõpuks sellest suurest kogusest sularahast vabanetud !

    Ühel peoloomal oli silmas mingi asi torkima hakanud ja ei suutnud enam olla, läksid kuhugi mingit arstivärki otsima ning kohe edasi Berliini poole kah, mingi numbrimärkide teemaga läks veel veidi aega ja pidin mõned tunnid ootama, enne kui sain sõitma hakata. Seega istusin autos ja uurisin menüüsi ja sättisin istmeid pikaks sõiduks jms :)

    Mingi aeg see müügimees tuli ütles, et lähme käime tema autoga ühes kohas, et sellele autole on veel ühed 19 tollised veljed koos rehvidega ka olemas, et äkki mulle meeldivad, saan ära osta. Ütlesin, et lähme siis juba minu autoga, et saan esialgu harjutada sõitmist ka nii, et keegi istub kõrval, kui mingid küsimused peaksid tekkima. Läksimegi siis minu omaga ja mul olid juba varasemast teada, mis velgi ma tahan osta ning need olid ka 19 tollised, seega oli õhkõrn lootus, et need ongi need samad. Igatahes läksime mingisse lattu ja seal hakati mingeid velgi siis tõstma, ja mingi aja pärast märkasingi täpselt neid velgi, mis ma tahtsin ning need viidigi minu auto pagassi juurde, lol. Seletas siis, et uuena olid need koos rehvidega 5k Euri maxnud, ütlesin, et dunno, ma probably saan Eestist väga odava hinnaga mingid replicad, et mul pole mõtet pakkudagi raha. Ütles siiski, et no paku mingi summa ja siis vaatame, ütlesin, et ma pangaarvelt ehk 1500 Euri veel leian nii, et koju saan sõidetud jne. Tegi omanikule kõne ja ütles, et omanik on 1650 nõus. Pfff, polnud planeeritud kulutus hetkel, aga fck it, kui mulle need lemmikud veljed juba pagassi olid pandud, kuda ma siis ikka ei ütlen :D

    Igatahes dokumentidega sai ka asi korda ja umbes kell 14 hakkasin Berliini poole suunduma !
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 19.04.13 at 01:29

  16. #2116

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Sick story, pilte cmon....

  17. #2117

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Seda kogu teksti lugedes kujutasin juba vaimusilmas ette kui sillas Sa olid kogu see aeg seal :D
    Viska siis mõned brag pildid ka !

  18. #2118

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Miks sa sulas asju ajasid? Ülekandeid saab ka ju teha tänapäeval :)

  19. #2119

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    võtavad paar p aega ju

  20. #2120
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    autost ja velgedest pilte pls. endale BMWd ei istu, aga huvi autot näha on üles krutitud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES