Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 155 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 3095
  1. #2121

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    võtavad paar p aega ju
    Helistad panka, lased statemendi faxida et ülekonna on sooritatud. Kõvasti odavam ja mugavam variant.

  2. #2122

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Helistad panka, lased statemendi faxida et ülekonna on sooritatud. Kõvasti odavam ja mugavam variant.
    Oled teinud nii, et oskad soovitada?

    Enda kogemuste järgi küll ei ole keegi nõus sulle ennem autot andma, kui raha nende kontol ei ole.. statementi on tahetud sellepärast, et vahepeal mingitele teistele autot ära ei müüdaks..

  3. #2123
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nuuh kas nyyd bemarit kuldama?

  4. #2124

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Oled teinud nii, et oskad soovitada?

    Enda kogemuste järgi küll ei ole keegi nõus sulle ennem autot andma, kui raha nende kontol ei ole.. statementi on tahetud sellepärast, et vahepeal mingitele teistele autot ära ei müüdaks..
    teinud, panga tempel peab peal olema siis kõik ok.

  5. #2125
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Nii, müüd autot, tuleb mingi rumeenia mustlane sinu juurde panga paberiga kus tempel ja puha ning ütleb, et kandsin üle. No way, et ta minu käest auto saab enne kui raha pole kontol.

  6. #2126

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    võimalik teha ka ekspress ülekanne, sellega raha umbes 3 tunniga kohal. maksab 45 euri muidugi.

  7. #2127

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Tsitaat Algselt postitas jarlop Vaata postitust
    teinud, panga tempel peab peal olema siis kõik ok.
    Huvitav, millest see sõltub, sest Belgias, Hollandis, Saksas olen igal pool pidanud ära ootama, kuni raha on kontol.. ekspress kandega läks mingi kord ka üpris kaua, aga see 45€ on ikka odavam kui sula välja võtmine...

  8. #2128

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Panin Shelli tanklas paagi täis ning suundusin Berliini poole. Saabus siis lõpuks ometi see hetk, kui sain kõik 210KW rakendada suurematel kui linnakiirustel ja Eestis lubavatest piirkiirustest kõrgematel kiirendas see auto endiselt nagu loom. Ise roolis olles polnud ma varem üle 170km/h sõitnudki, aga nüüd sai väga kerge vaevaga ka veidike üle 230km/h ära katsetatud, OOSOM , The Car is OOSOM !

    Berliinist oleks võinud vb kuidagi ringiga ümber sõita, aga sõitsin kuskilt keskelt läbi ja sai natuke ummikuid kogetud, aga auto enda navi süsteemi järgi oli väga kerge orienteeruda. Kui aadress sisestada, siis HU Display peal näitas pööramishetki ja meetreid jne. Berliin läbitud kuskil veidi peale 17 vist oli, lähenesin siis Poola piirile. Poola kohta alati mingeid õudusjutte räägitud, et ära jumala eest seal kuskil seisma jää ning pane kindlasti sealt sajaga ühe jutiga läbi ja soovitatavalt päeval :D Seega peale Berliini märkasin veel ühte Shelli tanklat ja otsustasin seal paagi täis panna. Kõht oli ka tühi, võtsin mingi hot dogi sarnase vinku, millele anti mingi saiakukkel niisama kõrvale. Saiakukkel oli selline väike päts, kõva koorikuga, nagu see Kirde sai, mida Eestis ilma ümbriseta müüakse, nii krdi värske, ning ütleks, et photofinishiga saab Kirde Sai isegi põske. Kohe pärast hot dogi lõpetamist küsisin letist neid pätse 5 tükki juurde ja asusin taas teele. Lootsin veel enne Poolat ka mingit poodi veel leida, et toiduvarusi ja Red Bulli sebida, aga ei jäänud ühtegi õigeaegselt silma ja sisenesin suht ilma varudeta Poola.

    Varssavisse suunduv kiirtee tegi küll teekonna päris kiireks ja mugavaks. Piiri ääres ei osanud märgata, mis kiirteede piirkiirused on ja polnud väga aimu, kui kiiresti seal sõita võib, kuigi reisikaaslased enne rääkisid, et Poolas sõida nii kuidas tahad ja kui kinni peetakse, anna 15 Euri ja sõida edasi :D Ma pole väga julge altkäemaksu pakkuja, seega päris 200'ga sõitma ei hakanud, hoidsin kiiruse kuskil 150-160 vahel, sest alati kui kiirtee maksuputkad tulid, oli esmalt 120 piirang , ning siis 100 või 80, ehk siis miskit üle 120 pidi see piirang olema. Igatahes kui juba pimedaks oli läinud, siis tuli minust mingi kihutajate rong mööda, kus lõpus sõitis uus seitsmene BMW, võtsin selle ilusad tagatuled omal sihtmärgiks ning siis sai sõidetud kuskil 180-190km/h vahemikus tükk aega.

    Kuna auto navis mul enam Saksamaalt väljudes kaarti ei näidanud, siis üritasin telefoniga hakkama saada, magasin Varssavisse jõudes ühe õige väljumise maha järgmise linna suunas ja tegin väikse sissepõike linna, et kaarti natuke uurida. Vaikselt oli ka hakanud juba lund sadama ning kell oli vist juba umbes 22 vms. Leidsin siis endale õige tee valmis, et Augustowi linna poole sõita, tegin ühe väikse peatuse ka ning märgistasin natuke territooriumit Poolas suht avalikus kohas ja jätkasin teekonda :D Suht varsti nägin mingit Shelli tanklat ning auto näitas kütusejagu umbes Leedu piirini. Kuna minu mäletamist mööda, oli see ala suht tühermaa, siis otsustasin selle kohutavalt hirmsa tankimispeatuse Poolas ära teha.

    Tankimine oli selline luksus, et tuldi putkast välja ning tangiti auto lausa ise ära. Aga maksmise protsess juba tekitas hirmu, tankija läks putkasse tagasi, mind sisse ei lastud ja pidin akna kaudu minema maksma. Otsustasin sealt siis kaks Red Bulli ka võtta. Maksmine käis siis nii, et olid sellised sisse ja väljatõmmatavad karbid üksteise kohal. Panin kaardi sinna sinna, tõmbas selle sisse ja siis lükkas mulle terminali välja, et saaksin pin koodi panna. Red Bullid tõi pani ka vahepeal alumisse suuremasse kasti ja lükkas need välja, äärepealt olex Red Bulle haarates näpud kahe kasti vahele jäetud. Kuna selline hirmunud kastibusyness juba kohalikel seal toimus, siis hakkas aina hirmsam ja jägisin ümberringi, et keegi kuskilt ei läheneks ja lootsin ruttu ruttu autosse tagasi saada :D Õnneks läheduses kedagi liikumas polnud ning jõudsin peagi oma Red Bullidega autosse tagasi ja kohutav hirmus Poola peatus sai eluga läbitud.

    Kas ma juba mainisin, et vaikselt oli hakanud lund sadama? Hah, aina Leedu piirile lähenedes lumesadu aina tihenes ning maanteede peale hakkas täiesti reaalne lumekiht tekkima. Polnud kaardi pealt nii täpselt meelde jätnud ka, mis linnasi pidin sihtima, igatahes nägin mingeid märke aina, kus oli LT taga ja sihtisin neid. Igatahes mingi hetk olin ulme lumesajus kuskil suht külavaheteedel ja tundus, et ma vist ei sõida õiges suunas. Üritasin telefoniga kaarti vaadata, great, pask levi oli ja kaardid ei tahtnud ära laadida. Mingi hetk tahtsin ühes kohas hakata otsa ringi pöörama, aga tee peal oli juba räme lumekiht. Leidsin mingi väixe teeotsakese kuskil natuke kalduskurvis ja üritasin otsa ringi pöörata, aga lumi oli nii libe, et ülesmäge auto kohalt ära ei tagurdanud ja mõtlesin, et saa siin kinnijäämisega riskida ja sõitsin siiski edasi :D Lõpuks leidsin mingi veidi parema leviga koha ja avastasin, et ma olen vist suundumas vähemkasutatavasse idapoolsesse piiripunkti. Aga tee oli nii pael lumine ja sõitsin enamasti suht 45-70km/h, siis õigele teele tagasi ei hakanud minema ja läbisin piiri siis sealt teisest kohast. Mingi tolliauto oli mingi auto kinni pidanud, oli sellega hõivatud ja mina õnneks ühegi Poolakaga jagelema ei pidanud ja olin successfully hirmsa kohutava Poola läbinud extreme lumesajus.

    Autol olid küll all 17 tollised lamellid, aga kuidagi sigalibe tundus see sulalumi, tegin telefoniga ühe väikese video ka Leedu piirile lähenedes, kus saab sõidukiirustest ja tingimustest suht kenasti aru.



    Üritan täna story lõpuni kirjutada ning eile sai ka pilte tehtud

  9. #2129
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Hea lugemine

  10. #2130
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Väga hea, et viitsid kirjutada, ty. Ootame siis pilte ja järge.

  11. #2131
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ning ütleks, et photofinishiga saab Kirde Sai isegi põske
    lol

    Väga hästi kirjutatud

  12. #2132
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    maitea ma olen Poolast mitu korda läbi sõitnud ja seal peatunud ja söönud ja ostelnud... maitea mis õudusjutte räägitakse.. omal pole kuskil midgai kehvasti läinud, üks mis kindel, kui plaanid kuskile telkima jääda, siis pole mõtet loota leedust telkimiskohta, seal on halvad kohad, Poolas palju paremad, seega pigem jääks sinna.

  13. #2133
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Need Poola õudusjutud pärinevad ilmselt kusagilt üheksakümnendatest.
    Ei ole ta praegu hullem kui Läti või Leedu.

  14. #2134

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas


  15. #2135
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    MOAR

  16. #2136
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ( Click to show/hide )


    norme pilte ikka pls, mitte ainult esitulest lol.

  17. #2137

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Jõudsin siis "seikluste rohkesse" Leetu. Mingisugune väike asula oli, kõik kohad paksult lund täis, kuskil linnas sõitsin 40km/h, tuli väike paine ja täiesti haigelt libe oli, pöörasin ja läks lihtsalt otse, mõtlesin, et nüüd käin hanges ära. Vajutasin korra järsult pidurit, läks külg ette ja slidesin üle mingi väikse hüpega ning hanged jäid siiski puutumata.

    Mingi aeg sõitsin otse ühe rekka taga ja ootasin möödumishetke, järsku lendasid rekka furgooni pealt mingid jääkamad alla, üx oli räige pirakas ja otse vastu esiklaasi , õnneks jäi võitjaks esiklaas ning jääkamakas lendas tükkideks, aga paras pauk käis ikka.

    Järgmiseks sõitsin pikalt mingisuguse lumesaha taga, sahk oli vist pool üleval kuidagi ning järsku rullusid sealt saha eest tee peale kaks räigelt suurt lumekamakat, üx suurem, mis vähemalt poole auto ninani ulatus oli täpselt keset teed, teine veidi väiksem minu sõidurea vasakus ääres, jõudsin jälle korra pidurit vajutada, väike libisemine taas ning sõitsin vasaku poolega selle väixema palli sodiks. Oli õnneks piisavalt pehme pall, et bumperit sodiks ei löönud ja airbage lahti lol.

    Hakkas juba vaikselt hämaraks kiskuma ning mul hakkas ka täis saama 24h ärkamishetkest, kus mul oli olnud ainult 7h und pärast eelnenud 30h+ ärkvelolekut. Igatahes, õnnestus teha paar vale mahapööramist ning miski 25km polnud tagasipöörde võimalust, seega umbes 50km kaotust ja nii läx vist Leedus kaks korda. Teed olid päris korralikud , kaks rida ühes suunas, aga hommikune liiklus alles hakkas tekkima ja teed kattis selline läbipaistev pooljäätunud lõrtsi pask. Seda eriti vasakpoolses reas, kus oli vähe sõidetud. Sai siis tehtud mõned elu kõige keerulisemad möödumised, kus ma ei pidanud isegi vastassuunda sõitma. Selles lõrtsi pasa sees sõites vahepeal kui mõni tagasireastumise jälg hakkas ära kiskuma, siis läks päris hirmsaks, oli variant, kas kisub otse rekka külje alla või siis vasakule pori sisse ja seejärel piirdesse. Igaljuhul tegin neid möödasõite seal omajagu ja nägin, kuidas osad autod proovisid seda vasakpoolset rida, aga seejärel reastusid tagasi ilma möödumata. Lõpuks oli ka üks hetk, kus hakkasin sõiduautost mööduma ja just siis kui hakkasin kõrvale jõudma, hakkas täiega vasakule vedama ja tõmbas täiesti vibama tükiks ajaks, tekkis tunne, et siin on täitsa võimalik oma autost ilma jääda ja reastusin ka tagasi, edasi vist pidin kohe ära ka pöörama ja sai sõitu jätkata tavalistel kaherealistel maanteedel, kus pask mõlemas suunas juba ära sõidetud.

    Kuskil 6:30 aeg hommikul hakkasin tundma, et ma olen ikka üliväsinud ja mõtlesin, et tukuks kuskil kasvõi natukene, pöörasin mingile külavahe teele ja otsisin mingit kohta, kus natuke sleepida, väga ei leidnud sellist teeotsa, mis otse hoovi ei viiks ja sättisin end mingisse väixesse poe esisesse , mis tundus ka bussipeatus vms olevat. Mingi pool tundi nokkisin seal, aga inimesed juba sagisid ringi ja ei osanud päris magama jääda ja mõtlesin, et sõidan veidi edasi ja otsin parema koha. Aga sellest väixest nokkimisest hoopis piisas sel hetkel ning enesetunne muutus suht talutavaks. Kuigi seda Lätist läbi sõitu väga hästi ei mäletagi, ex ma olin siiski nii väsinud. Igatahes mäletan seda, et nauditavat kuiva asfalti sai möödasõitudeks nautida alles viimastel kilomeetridel läbi Läti sõites.

    Eestisse jõudes oli ka veel selline plaan, et äkki teen kuskil mingi une, kui juba kindlal kodumaa pinnal olla, aga jätkasin siiski sõitmist. Jõudsin läbi Pärnu ning siis hakkasin experimenteerima selle "Sport" Nupuga, mis käigukangi ees on ning ka roolipealset käiguvahetust proovima. Igatahes, kui selgeks sain, siis tekkis see õige wow effect, mida tunda olin tahtnud. Möödasõitudel oli tunne, nagu olin ülivõimsa sportauto roolis ! :)
    Tekkis mingi 9-10 autoline rivi, kus hakkas siis põnev möödasõitude nillimine. Ühekorra kuskil lõpupool olin 2 sõiduauto taga ning nende ees oli rekka. Tulime ühest kurvist välja, ma nägin, et ees mingis kauguses on auto vastu tulemas, ootasin ära, mis eessõitjad teevad. Mõlemad piilusid ära ja neile see vahe ei sobinud möödumiseks, seepeale shiftisin õiged käigud sisse, gaas põhjas ja olin neist kahest ja ka rekkast möödas nii, et vastutuleva autoga jäi korralik varugi :D Mõned sirged hiljem olin ka ülejäänud rongist möödunud ja väsinud näol oli lai naeratus

  18. #2138

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 24.04.13 at 16:46

  19. #2139

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ( Click to show/hide )


    Müts hakkab vaikselt parajaks saama :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 24.04.13 at 16:52

  20. #2140

    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Väga kena!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES