Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 155 EsimeneEsimene ... 9101112132161111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 3095
  1. #201

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tänase sessi jooxul sai veerand Supernova teekonnast läbitud selle aasta jaoks.

    Aga aasta on juba kestnud terve kolmandiku, tuleb tempot lisada :)

    Kuigi, Limiit suureneb, siis VPP per hand suureneb, nii, et ei tasu muretseda :P

  2. #202
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma vaatan, et Su graafikud väga minu graafikute moodi. Kõik jooned lendavad eri suundades ja tormilainetus on standart :D

  3. #203

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Krt, mingi haige päev täna, kõvasti sette kinni maxtud, kuid igast coolereid aina ja ei suuda eriti kasumisse rebida!

    Peamine raha äravool oli ühe tüübi pärast, kellega tulid kaks haiget kätt. Tüüp suht alles istus lauda ja oli juba mingi 50/0 fish enamvähem 10 käe kohta vms ja siis tuleb selline käsi

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($48.20)
    MP2 ($65.35)
    CO ($50)
    Button ($83)
    SB ($27.25)
    Hero (BB) ($79.45)
    UTG ($67.50)

    Preflop: Hero is BB with 3, 3
    UTG bets $2, 1 fold, MP2 calls $2, 1 fold, Button calls $2, 1 fold, Hero calls $1.50

    Flop: ($8.25) 3, 8, 4 (4 players)
    Hero checks, UTG checks, MP2 bets $3, 1 fold, Hero raises to $11, 1 fold, MP2 raises to $63.35 (All-In), Hero calls $52.35

    Turn: ($134.95) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($134.95) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $134.95 | Rake: $3

    Results:
    Hero had 3, 3 (three of a kind, threes).
    MP2 had 8, 8 (three of a kind, eights).
    Outcome: MP2 won $131.95


    ************************************************** ************************************************** ******************************
    ************************************************** ************************************************** ******************************

    Ning natukene hiljem, kui ma just selle tegelase pärast selle potiga liitusingi, siis juhtub veel siuke kebbens ja voila, fishil on 400 bb stack :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($50.45)
    UTG ($132.45)
    UTG+1 ($51)
    MP1 ($77)
    MP2 ($32.65)
    Hero (CO) ($51.60)
    Button ($50.20)
    SB ($60.10)

    Preflop: Hero is CO with 9, 10
    UTG calls $0.50, 3 folds, Hero calls $0.50, 2 folds, BB checks

    Flop: ($1.75) 10, 7, J (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $1.50, 1 fold, UTG calls $1.50

    Turn: ($4.75) 8 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4, UTG calls $4

    River: ($12.75) 4 (2 players)
    UTG bets $5, Hero raises to $45.60 (All-In), UTG calls $40.60

    Total pot: $103.95 | Rake: $3

    Results:
    UTG had A, J (flush, Ace high).
    Hero had 9, 10 (flush, ten high).
    Outcome: UTG won $100.95



    Hetkel pärast 2.5k kätt pool stacki kasumis ning jooxen peaaegu 2.5 BI'd üle EV lol. Üx käsi on selle peamine põhjus, mis tuleb küll Yes threadi panna, sest näo viis naerule see käsi ;D

    Kuid natukese aja pärast laudadesse tagasi, peamine nv fishiparaad peaks kohe hakkama!



  4. #204

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tuli 5k kätt kokku ära ja hommikune kalapüük õnnestus paremini. Käisin vahepeal +220$ peal ära ning lõpetasin +174$, suht pasasti mängisin ka sessi alguse poole, ei oska ikka foldida üldse vahepeal. Aga NL50's tundub, et hakkab stabiilsus tekkima ning tõmban ka regularidele vahepeal kotti pähe, igasugused 40% steali mehed saavad pidevalt vastu näppe ning ühele tüübile tuli täna 99'ga EP'lt 4Bet peale panna, mis ka selle sepa foldima pani. Pole paha :)

  5. #205

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sellessuhtes, et nagu nädala lõikes pole ju paha vaade isegi. Kuigi kätearv jätab soovida, teisipäev, kolmapäev, neljapäev ei mänginudki ja samuti praegu pühapäeva öösel olin ööläbi üleval, kuid laudadesse ei istunud. Ma ei tea, mul on selline pull nagu, kui on vaja midagi koolis teha, siis ei taha midagi muud teha, et ehk hakkan kooliasju tegema, kuid kooliasju ei hakka nagunii tegema ning siis ei saagi mitte paskagi tehtud. Ausalt öeldes, võix selle kooliga ühele poole saada juba, üxkõik kas fail või success, aga kui mul see pinge maas olex, siis grindiksin suht kindlasti nagu loom ning kätearvud võixid vabalt olla kahekordsed. 100% kindlasti olex see siis, kui elaxin Eestis ema juures ning üldse millegi pärast muret tundma ei peaks.
    Aga senikaua kuni ma veel siin sitases Taanis olen, siis tuleb kuidagi hakkama saada ja vahel ikka laudadesse istuda ja oma pokkerikarjääri edasi rajada, et ühel heal päeval olexin mõnusas kõrges limiidis, kui kõigest muust on vabadus ja saaksin end juppideks grindida.

    Aga mängu kohta, mis see nädal tegin, ütleme nii, et hinne oleks 3+. Päris jubedalt olen ikka kohati maha callinud vahepeal ning kohati teen seda endiselt PUHTAST UUDISHIMUST. Sick, limiit siiski juba piisavalt kõrge, et võix juba need uudishimu callid ära jätta ja usaldada oma instinkte eelnevatest kogemustest, aga vahepeal nagu ei oleks kontrolli oma parema käe üle, mis mu hiirt peos hoiab. v**djas klikib ja klikib ja lükkab aina pappi sisse ilma minult luba küsimata!!

    See nädal nüüd ei tea, kuda selle kvantiteediga tuleb, sest reedel tuleb mu grupil projekt sisse anda, seega peaksin veel mõned asjad ära tegema, et ka examil uhkem välja näha ja et examinaator näex, et mingisugune semi-IT mees ma siiski olen. Peale seda algab veel mingi individuaalne kahenädalane kodeerimisprojekt vist, ei tea palju see aega ära võtab. Pmst ega Ta mu õhtust mänguaega ära ei võtagi, aga jälle tekitab vb seda tunnet, et peaksin laudades olemise asemel kooliga tegelema ning siis ei tee jälle sittagi, kui vaatan pr0ni.

    Igatahes Platinumstariks saan ma see kuu nagunii läbi tule ja vee ning juuni kuus kui enam otseselt kooli pole, siis ehk tunnen end vabamana ja tuleb ehk uus kvantiteedi rekord veel enne kui Eestisse ronin ning siis juulis arvatavasti laptopiga läbi ajama pean!




    BR on peaaegu 3k$, ning kui mai lõpuni suudaks veel 3 sellist graafikut tekitada, siis juunis on NL100 no prob.

  6. #206

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Meeldiv näha, et sul NL50-s edukalt läheb.
    Keep going! Mis BRi-lt esimese shoti NL100-sse võtad?

  7. #207

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    4000$ pealt ning kohe üldse ei karda :)

  8. #208

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tegin väixe tourna õhtu, krt pole ammu nii unlucky olnud. Sain enamustes tournades stacki üles, aga igasuguseid asju juhtus lõppude lõpuks.
    180 inimese SNG's olin varakult top10 hulgas , siis kui mingi 30 järgi flopin peaaegu samasuure stacki vastu trips vs full house ja asi korras.

    Sain 2$ Nordicu rebuys jõhkralt aanusesse ning siis sain Daily 30 grandil ja 3$rebuyl ka aanusesse. Järgi oli jäänud veel 1$ rebuy sat Daily Eighty grandile, 31 said pileti, 54 olid veel järgi, olin väixest tagasi tulnud ja peaaegu end laua suurimaks shovenud ning siis tuleb QQ vs KK veel otsa peale kõiki tänaseid biite, bah!

    Aga järjest tõestan endale, et enam pole mul probleemiks algstack kolme-neljakordistada enamustel tournadel, kui varem olin tihtipeale push foldis juba pärast esimest tundi, nüüd ikka käib päris kõva mängimine igast positsioonist :)

  9. #209
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    peaasi et areng tuleb, nüüd proovi saada nii et kaart ei mängi enam nii palju rolli ehk hakka väiksemaid potte suurte stäkkide vastu mängima jne

  10. #210

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    peaasi et areng tuleb, nüüd proovi saada nii et kaart ei mängi enam nii palju rolli ehk hakka väiksemaid potte suurte stäkkide vastu mängima jne
    Kõige parem avastus on see, et kui õnnestub mingi Q62 flop või J22 flop saada top paariga, siis tourneys saab any paarilt valuet, ning kicker pole oluline, seega mängin nüüd hilisemast positsioonist igasugust kaupa, eriti JT moodi käsi, sest J high floppe ei austata vabsee millegagi.
    Ning tänu sellele on vägevam image ka ning tõelised premiumid on nüüd double nutsid :]

    Lisaks loosem stiil annab tihedamini blinde ning stack püsib ilma suuremate konfliktiteta ja ei pea iga teise poti eest iga küünega kinni hoidma kui vastupanu esitatakse. NING VEEL LISAKS rohkem käsi mängides tekib alati rohkem tõelisi monster floppe, ntx K6'ga raisides 66x floppida ja sellistel floppidel bluffitakse ka sitaks ning siis on kerge stackiliidriks tõusta kui mõne suure stacki vastu sedasi floppida :]

    Ühesõnaga, nittimine online tournades 15 minutiste blindidega == Igav rahapõletamine.

  11. #211

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mina, regulare readimas

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($55.05)
    MP1 ($88.40)
    MP2 ($50.50)
    CO ($50)
    Hero (Button) ($61.35)
    SB ($50.25)
    BB ($27.60)
    UTG ($42.35)

    Preflop: Hero is Button with 4, 4
    5 folds, Hero bets $1.50, SB raises to $5, 1 fold, Hero raises to $13, 1 fold

    Total pot: $10.50 | Rake: $0

    Results:
    Hero didn't show 4, 4 (nothing).
    Outcome: Hero won $10.50


    Muidu päris hea sess oli praegu hommikul, +3BI, kuid jooxin ligi 3BI alla EV, vaatasin oma suurimaid kaotatud potte, seal oli kuskil 7-9 kätt vahemikus 20$-29$ kaotusega, kus oli cooler või biit. Mingi JJ vs fishi A6 preflop all in, KK vs QQ, sai quadsid raibe, kahel korral floppisin seti straighti vastu ja veel igast imemisi :)

  12. #212

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!



    Njah, selline mu nädal ongi. Aga ei olnud eriti aega, tuli koolis projekt ära lõpetada ning ex need projektid lähevad alati nii, et viimasel nädalal tuleb ikka kõik paika lihvida ning mõned suuremad muudatused veel ka sisse viia. Seega tulex nüüd üritada see nädal kõvasti käsi tagasi teha, ehk tuleb rekordnädal!

  13. #213

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No täica pael raisk, keset miinuses sessiooni tuleb mingi räige heater peale, saan ilusti kasumisse ära ning kuigi olen suht väsinud, on ikka vaja laudadesse veel jääda!
    Pmst lõpus sittusin ise ära, aga sain ka KK vs AA üle pika aja ja stackid olid natuke deepid ka. Olex võinud ju uttu tõmmata, aga peas käis see lause, et kui heater on, siis mängi alati nii kaua kui jõuad lol! Tra järgmine kord kuulan oma instinkte ja tõmban nahui, sest üldine tendents tänase jooxul oli ikkagi coolerid minu kahjuks!

    Pean suutma end kokku võtta nüüd, 5k kätt on suht evenis nühitud, tuleb korralikult mängida praegu ja mitte tilti minna, muidu võib mingi laastav swing tulla! SNG'dega keerasin ka vahepeal endale ja BR langes tänu sellele veel, 300$ nüüd tipust kaugemal! Aga loodan, et tuleb mahukas nädal, vähemalt algust on tehtud!


  14. #214
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    päris närvi ajab kui kogud sessiooni jooksul suure stäki endale kokku, oled diip ja saad biidi, 2000 kätt niisama jauratud.

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    No täica pael raisk, keset miinuses sessiooni tuleb mingi räige heater peale, saan ilusti kasumisse ära ning kuigi olen suht väsinud, on ikka vaja laudadesse veel jääda!
    Pmst lõpus sittusin ise ära, aga sain ka KK vs AA üle pika aja ja stackid olid natuke deepid ka. Olex võinud ju uttu tõmmata, aga peas käis see lause, et kui heater on, siis mängi alati nii kaua kui jõuad lol! Tra järgmine kord kuulan oma instinkte ja tõmban nahui, sest üldine tendents tänase jooxul oli ikkagi coolerid minu kahjuks!

    Pean suutma end kokku võtta nüüd, 5k kätt on suht evenis nühitud, tuleb korralikult mängida praegu ja mitte tilti minna, muidu võib mingi laastav swing tulla! SNG'dega keerasin ka vahepeal endale ja BR langes tänu sellele veel, 300$ nüüd tipust kaugemal! Aga loodan, et tuleb mahukas nädal, vähemalt algust on tehtud!
    Laused kus kohe tundsin ennast ära selle kuu osas.
    Olen sama moodi see kuu lasknud. Selline julm heater oli vahepeal nüüd 13k käsi kokku ja praktiliselt lasen break even +0-3BI üles ja alla. Aga noh kuu pole veel läbi ja usun et kuu lõpuks saab asjad korralikult jooksma ja käed hakkavad pidama. Pealegi saan nüüd veel rake backi kah nii et see leevendab pisut asju.
    Tuleb vastu pidada need mai kuu biidid ja mäng uuesti käima saada.

  16. #216

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    päris närvi ajab kui kogud sessiooni jooksul suure stäki endale kokku, oled diip ja saad biidi, 2000 kätt niisama jauratud.
    Ma ei olnud vist ülideep, mul oli vist kuskil 68$ NL50 lauas, kui mul juba kuskil 80$ on, siis ma ei lähe KK'ga pre all ini, pole mõtet nii palju preflopist korraga sisse panna. Ega seegi kord me ei läinud preflop all ini, mina vist 3 bettisin ja tüüp callis selle ning flopis tõmbas mulle ilge reraise peale ja läxime sisse, noh tegi tünga mulle AA'ga.

    Aga ma ei tea, pärast seda heaterit järsku nagu callisin kõik 3betid ära ja tõmbasin AK'ga all ini ja tegin sellist pulli, nagu olex tilti heateri peale läinud, no ma ei tea rsk! ;D Ex see väsimus oli ja mingi extaas sellest heaterist ja mõtlemine läxki häguseks.

  17. #217
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tähtis on et kaotades tunned et õpid ja rohkem ei tee :)

  18. #218

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Blät, mingi swingimine käib, sessiooni algus jätkas kohe nagu eelmise sessiooni lõpp, suht insta -200$ lähedale ning siis pool ööd miinuses tildiga grindimist.
    Vahepeal tegin pausi ja vaatasin ära telekast kaks osa järjest tulevat King of Queensi ning siis tegin tund aega grindi taas, mis oli ka enamuses ajast miinuses, kuid siiski lõppes nullis, siis tulid telekast kaks osa Friendsi, vaatasin need kah ära ja siis sain hommikuste fishide kallale asuda. Umbes 3k kätt oli juba selja taga ning seis oli -80$ kandis siis pärast kahte esimest sessi, aga siis pmst tund või poolteist selline jooks, kus tundus, et kaotada on võimatu, ühtegi suurt potti vist ei tulnud, kuid aina pappi pritsis. Seega oli juba toimunud ligi 400 dollariline ronimine -200 pealt +200 lähedale ning öö oli päästetud. Lõpus tuli veel natuke paska kaela ja lõppkokkuvõttes jäi siiski pärast 5k kätt +100$. Aga mulle meeldis see vahepealne 400$'ine tõus ja nüüd kõik koos palvetama, PLS ONE TIME tulex terve nädalavahetus selline sujuv jooks!

    2000 VPP'd veel platinumini, see on siis 10k kätt, kui suudaks teha kaks sellist ööd nagu täna nädalavahetusel , sis olex tehtud ja järgmine nädal saaks teenida lisa ja vähendada igakuist nõuet Supernova jaoks tulevikuks!

    Ja blät, tunnihinne on see kuu seni natuke madalam, kui Ta mul NL25'es oli, lõppeks see swingimine nüüd ära ja tulex üx normaalne kasum kah lõpuks ära, aga vahepealsed pikad stretchid, kus olen sujuvat graafikut ehitanud annavad vähemalt kindlust, et väga väga longrunnis vist siiski biidin NL50't lõdvalt :P

    EDIT: Unustasin selle käe panna! :P

    GOOD INSTINCT MOMENT, BROUGHT TO YOU BY PLANTERS :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($54.85)
    MP1 ($50)
    MP2 ($20)
    MP3 ($24.25)
    Hero (CO) ($50)
    Button ($56.45)
    SB ($50)
    BB ($50)
    UTG ($50)

    Preflop: Hero is CO with 6, 6
    2 folds, MP1 bets $1.50, 2 folds, Hero calls $1.50, 2 folds, BB calls $1

    Flop: ($4.75) 6, 7, K (3 players)
    BB checks, MP1 checks, Hero bets $3, 1 fold, MP1 raises to $8, Hero calls $5

    Turn: ($20.75) 3 (2 players)
    MP1 checks, Hero checks

    River: ($20.75) 2 (2 players)
    MP1 bets $10, Hero calls $10

    Total pot: $40.75 | Rake: $1.95

    Results:
    MP1 had K, K (three of a kind, Kings).
    Hero mucked 6, 6 (three of a kind, sixes).
    Outcome: MP1 won $38.80

  19. #219

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Väga hästi mängitud, pole mõtet lolliks minna bottom setiga kui saad reraise!
    Vaatan, et NL50 kipub paljudel jube swingine olema, endalgi viimasel ajal väga erinevad kaardijooksud.

  20. #220
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    nice read sir.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES