Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 155 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 3095
  1. #221

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Krt, sain jälle täna töövahetuse. Aga noh, vähemalt ei pea juuni kuus nälgima ja ehk saab juuli kuu üüri kah kokku ;D

    Mul üx tööpäev Taanis võrdub hetkel umbes 140$'iga, ning tunnihind ka parem kui mul pokkeris hetkel, aga rsk, õhtul on jalad väsinud ;D

  2. #222

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täica pael, tänane sess on täpselt nagu neljapäevase öö koopia. Alguses kohe -200$, siis normaalne stabiilne run +200$ lähedale ning lõpp jälle samamoodi hakkas langema, aga tulin seekord tulema ja jätsin +137$ peale.
    Sain lõpus juba teist korda KK vs AA BvB, aga õnnex vaatasin seekord floppi ja seal oli lisaks üx äss vastasele ja ka Q oli flopis, seega olin suht surnud ja easy fold.
    Algus oli täna ropp, mõne käese vahega ühe sama tüübi vastu KK, BvB oli KK vs AA, ta oli üx paras nit, aga BvB ei suutnud KK'd foldida. Ning mõni käsi hiljem mul jälle blindil KK, tõstan, flop oli TJx flush draw flopis, nupud jälle ja tüübil on seekord kümnete set. Sick rsk. Kolmandaks tuli veel QQ'ga üx selline flop, kus ei saanud eriti foldida ning olin seal ka kaks outerit taga ajamas.


    Aga nagu näha, siis enne lõppu sai siiski EV joonega üx tagasi-imemine tehtud ja see käsi oli siis päris nauding tavapärane 2 outer stuff, mida enamasti näeb ikka vastaste poolt tehtavana :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($57)
    Button ($48.40)
    Hero (SB) ($61.45)
    BB ($49)
    UTG ($45.40)
    UTG+1 ($41.30)
    MP1 ($32.80)
    MP2 ($43.10)
    MP3 ($71)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $2.50, Button calls $2.50, Hero raises to $8.50, 3 folds, Button raises to $15, Hero calls $6.50

    Flop: ($33.50) 2, 3, K (2 players)
    Hero checks, Button bets $15, Hero calls $15

    Turn: ($63.50) 3 (2 players)
    Hero checks, Button bets $18.40 (All-In), Hero calls $18.40

    River: ($100.30) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $100.30 | Rake: $3

    Results:
    Button mucked A, A (two pair, Aces and Kings).
    Hero had K, A (full house, Kings over threes).
    Outcome: Hero won $97.30

    ************************************************** ************************************************** ************************************

    Siis võib veel panna ühe tänastest nelikutest, milles sain valuet tänu sellele, et mingi uber donk oli vastas. Ühe nelikuga sain veel valuet, kui 5A5 floppasin ning vastane oma AQ'le turnis Q kah leidis.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($123)
    Hero (MP2) ($50)
    MP3 ($57.10)
    CO ($54.05)
    Button ($81.95)
    SB ($58.50)
    BB ($30.90)
    UTG ($62.95)
    UTG+1 ($35.50)

    Preflop: Hero is MP2 with A, A
    3 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, Button raises to $2.50, SB calls $2.25, 1 fold, Hero raises to $7, Button calls $4.50, 1 fold

    Flop: ($17) 4, A, A (2 players)
    Hero bets $1, Button calls $1

    Turn: ($19) 8 (2 players)
    Hero bets $15, Button raises to $30, Hero raises to $42 (All-In), 1 fold

    Total pot: $79 | Rake: $3

    Results:
    Hero didn't show A, A (nothing).
    Outcome: Hero won $76

  3. #223
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    flopi bet 1 töötas kenasti :D

  4. #224

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma oleks turni callinud ja riveris ka 1$ pannud. Ja siis oleks ülejäänud mäng oma 1$ donkimistega potte maha võtnud. ;D

  5. #225

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    flopi bet 1 töötas kenasti :D
    Jah, ta pani juba mulle enne floppi mingi minraise peale, mõtlesin, et pot on nii suur ja Ta on fish, alla anda nagunii ei taha ja see 1$ bet ajab Ta mõnusalt segadusse ning turnil siis üritaski rünnata, aga jõhker oli, et ta INSTAFOLDIS mu suht kiire reraise all ini peale turnis ;D Teeb sellise reraise turnis ning siis on 12$ callida mingi 90$'isse potti ja vend instafoldis ja läx insta sit outti :D

  6. #226

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ju ei tulnud ta elubluff välja ja sai vihaseks enda peale. :D

  7. #227
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Ju ei tulnud ta elubluff välja ja sai vihaseks enda peale. :D
    Tal oli 44, aga Rudi tegevus tekitas kahtlust ja vend tegi elufoldi, sest teadis et oute pole :)

  8. #228

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täica pael, tänane sess on täpselt nagu neljapäevase öö koopia. Alguses kohe -200$, siis normaalne stabiilne run +200$ lähedale ning lõpp jälle samamoodi hakkas langema, aga tulin seekord tulema ja jätsin +137$ peale.
    Sain lõpus juba teist korda KK vs AA BvB, aga õnnex vaatasin seekord floppi ja seal oli lisaks üx äss vastasele ja ka Q oli flopis, seega olin suht surnud ja easy fold.
    Algus oli täna ropp, mõne käese vahega ühe sama tüübi vastu KK, BvB oli KK vs AA, ta oli üx paras nit, aga BvB ei suutnud KK'd foldida. Ning mõni käsi hiljem mul jälle blindil KK, tõstan, flop oli TJx flush draw flopis, nupud jälle ja tüübil on seekord kümnete set. Sick rsk. Kolmandaks tuli veel QQ'ga üx selline flop, kus ei saanud eriti foldida ning olin seal ka kaks outerit taga ajamas.


    Aga nagu näha, siis enne lõppu sai siiski EV joonega üx tagasi-imemine tehtud ja see käsi oli siis päris nauding tavapärane 2 outer stuff, mida enamasti näeb ikka vastaste poolt tehtavana :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($57)
    Button ($48.40)
    Hero (SB) ($61.45)
    BB ($49)
    UTG ($45.40)
    UTG+1 ($41.30)
    MP1 ($32.80)
    MP2 ($43.10)
    MP3 ($71)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $2.50, Button calls $2.50, Hero raises to $8.50, 3 folds, Button raises to $15, Hero calls $6.50

    Flop: ($33.50) 2, 3, K (2 players)
    Hero checks, Button bets $15, Hero calls $15

    Turn: ($63.50) 3 (2 players)
    Hero checks, Button bets $18.40 (All-In), Hero calls $18.40

    River: ($100.30) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $100.30 | Rake: $3

    Results:
    Button mucked A, A (two pair, Aces and Kings).
    Hero had K, A (full house, Kings over threes).
    Outcome: Hero won $97.30

    ************************************************** ************************************************** ************************************

    Siis võib veel panna ühe tänastest nelikutest, milles sain valuet tänu sellele, et mingi uber donk oli vastas. Ühe nelikuga sain veel valuet, kui 5A5 floppasin ning vastane oma AQ'le turnis Q kah leidis.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($123)
    Hero (MP2) ($50)
    MP3 ($57.10)
    CO ($54.05)
    Button ($81.95)
    SB ($58.50)
    BB ($30.90)
    UTG ($62.95)
    UTG+1 ($35.50)

    Preflop: Hero is MP2 with A, A
    3 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, Button raises to $2.50, SB calls $2.25, 1 fold, Hero raises to $7, Button calls $4.50, 1 fold

    Flop: ($17) 4, A, A (2 players)
    Hero bets $1, Button calls $1

    Turn: ($19) 8 (2 players)
    Hero bets $15, Button raises to $30, Hero raises to $42 (All-In), 1 fold

    Total pot: $79 | Rake: $3

    Results:
    Hero didn't show A, A (nothing).
    Outcome: Hero won $76

    mis sa siis oleks teinud kui sa oma AK-ga oleks missinud ?

  9. #229

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Polex seal suurt midagi olnud teha peale check foldi arvatavasti. Enne floppi ei saanud küll foldida , call 6.50$ to win 26$

  10. #230

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    oi bläed, unreal, unreal ma ütlen noh ;D

    Tänane sess oli selline, et lihtsalt juhtus kõikvõimalike asju ning see oli nagu äikesetorm, kus soe ja külm võitlevad. Ainult, et minu puhul ei võidelnud soe ja külm vaid Heater ning doomswitch. Alguses oli nagu omg, floppasin vist esimese 1000 käe jooxul 3 flushi, millest 2 maxti kinni ka ning ühes läx raha sisse sedasi, et olin suht kindel, et tüüp on drawing dead

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (CO) ($50)
    Button ($40.90)
    SB ($65)
    BB ($50.75)
    UTG ($65.55)
    UTG+1 ($48)
    MP1 ($68.35)
    MP2 ($95.05)

    Preflop: Hero is CO with J, A
    3 folds, MP2 bets $2, Hero raises to $7.50, 3 folds, MP2 calls $5.50

    Flop: ($15.75) 6, 3, 10 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $7.50, MP2 raises to $87.55 (All-In), Hero calls $35 (All-In)

    Turn: ($100.75) 7 (2 players, 2 all-in)

    River: ($100.75) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $100.75 | Rake: $3

    Results:
    MP2 had K, K (flush, King high).
    Hero had J, A (flush, Ace high).
    Outcome: Hero won $97.75


    Samuti floppasin mingi 3 korda KJ'iga straighti, ühe korra veel koos flush drawga, aga nendest vist ei maxtud mitte ühtegi kinni, samuti floppasin KQ'ga ühe straighti. Igatahes esimesed 1400 kätt oli unreal heater ning winrate oli 50bb/100 :)
    Aga siis, aga siis, järgmised 600 kätt ei läinud enam nii libedalt ja langesin umbes 150$ allapoole, aga see lahenes jälle isenesest ära, kui mitmel laual korraga olid igalpool mingid nutsid ning järgmine hetk kui ma graafikut vaatasin olin võitnud tagasi kõik 150$ + juurdegi ja seda kuskil 300 käe jooxul.

    Aga siis, püha lehm ja torm, nagu eile mu KK vähe kotti ei saanud. Tuli taaskord KK vs AA ning seda täieliku fishi vastu, kelle vastu foldida polnud võimalik ning MITTE AINULT ÜHE KORRA, vaid KK vs AA sain samuti ühe huvitava Loose agressive mängija kohta, keda nägin täna esimest korda, kuid tundus vist reg olevat. Samuti unfoldable ning vähem kui 100 käega olin taas langenud 170$, no unreal noh!

    Aga no sellest pole midagi, kuna järgmised 300 kätt olid ju veel uskumatumad algul tuli lihtsalt kena nonSD kasumit ning siis tuli kätte see käsi, mis Yes threadi pidi minema, sest oli see minu NL50 kõige suurem pot. Ning taas siis nagu välk ja pauk, 300 käega olin lennanud üles 4 BI, ehk siis olin jälle hüpanud kasumi kõrgeimast piigist üle.

    Aga see pole veel kõik, pokkeriJumal arvas endiselt, et mõned fishid võixid oma rahad ikka tagasi saada ning taas olin järgmise 400 käe jooxul 120$ alla poole lennanud. Kuid nüüd siis kui 1000 kätt lõpuni, hakkas kõik taas minema enamvähem sujuvalt, tuli veel ainult üx cooler, QQ vs fishi AA, tegelane oli liiga kahtlane, et tegin Temaga all ini ära siiski.

    Aga uskumatu, et suures osas nendes swingides oli süüdi see loose agressive, jõudsin temaga ikka väga palju 40-50$'isi potte mängida. Vaatasin praegu järgi, et mängisin temaga täna siis ligi 70 potti. Ning lõppude lõpux jäi peale tema, võites minult kokku 18.40$. Aga jah, Teda aitas siiski KK vs AA, nii, et pmst suutsin Temast vist lõppkokkuvõttes siiski jagu saada ning siin on siis üx tema stiilinäide ja minu readinäide ;D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($67.50)
    CO ($73.85)
    Button ($51.35)
    Hero (SB) ($67.15)
    BB ($43.95)
    UTG ($50)
    MP1 ($50)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    UTG calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 1 fold, Button calls $0.50, Hero bets $3.50, BB calls $3, 1 fold, MP2 calls $3, 1 fold

    Flop: ($11.50) 6, 6, 9 (3 players)
    Hero checks, BB checks, MP2 checks

    Turn: ($11.50) 6 (3 players)
    Hero checks, BB checks, MP2 checks

    River: ($11.50) 10 (3 players)
    Hero bets $1, BB calls $1, MP2 raises to $14, Hero calls $13, 1 fold

    Total pot: $40.50 | Rake: $1.95

    Results:
    Hero had A, K (three of a kind, sixes).
    MP2 had 7, A (three of a kind, sixes).
    Outcome: Hero won $38.55

    Ta mängis siis kuskil 27/9/2 ning 3Bet oli ka 7%

    Ja selle unreal sessiooni graafik näeb siis välja selline:



    Ning kogu minu nädal näeb siis välja selline, sain ka McFoldbergi kätearvust jagu ning see on minu jaox nädala rekord kah :D



    Lisaks sai ka PlatinumStar täis ning loodetavasti enam alla Platinumstari kunagi ei lange ning nüüd tuleb hakata end Supernova kursil hoidma :)
    Selle nädalaga siis tõmbasin kuukasumi kah duublisse ning peab lootma, et ma järgmine nädal põske ei saa, väga lahe olex, kui suudaks veel mõne sellise sessiooni korda saata, sest siis olex mul pmst NL100 roll koos. See kuu olen kahjuks tournamentides nii valusalt failinud, et sealt vist juba ligi 200-300$ kaduma läinud. Rohkem vist tourneisi eriti kuu lõpuni ei näpi, vb mõned odavamad ainult! Aga kui peaks õnnestuma nädala sees võita nüüd ning järgmiseks nädalavahetuseks olex mingi 3750$, siis tegelikult olex Geniaalne nädalavahetuse öösel NL100 shot võtta, eriti pühapäeva öösel, sest pühapäeva öösel mitte mängimine on raha põletamine :)

  11. #231

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tore näha, et "pearivaalil" NL50-s hästi lähe ^^
    Egas midagi, liti aga edasi ja ootan juba ülevaateid NL100-st

  12. #232

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Jõhker, mis toimub mu KK'ga.

    Viimase 9k käe jooxul on siis KK tulnud 57 korda, teoorias peax tulema umbes 40 korda.

    Aga pole üldse lõbus, et KK nii tihti on, kui iga faking kord AA vastas on :)

    Täna siis tuli lõpux ka see kord, kui AA'le põske tegin, ehk on nüüd needus lõppenud ja saab taas kasumit teenima hakata.

    Harringtoni raamatus vist oli kirjas, et iga kahekümne esimene kord, kui Sul KK on, siis on Sul AA vastas, seega olexin pidanud vist vaevalt 2-3 korda saama KK vs AA nende käte jooxul, aga seda on juhtunud mingi 7-8 korda.

    5BI downswing on siis minu KK'l läbi elatud :P

  13. #233

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pe**es, mis nuss on tournamentides viimasel ajal. Pole kunagi niiiiii kaua cashimata olnud.
    Sain siis pileti täna Daily 80k'le, AQ'ga flop AK2 monotone. Mul flush drawd pole, betin välja, kahtlane tegelane callib, turn on 5, betin välja, reraiseb mind pmst all ini, ei tahtnud seda kahtlast venda uskuda ning callisin ja näitab mulle 34, vend callis flopist aukuostuga ilma flush drawta, unreal.

    Daily thirty grandil kahekordne stack, tegin omaarust sheffi laydowni, kus KJ tundus olevat flopi top pairiga beat, hui AQ bluff reraises ja QJ omakorda shoves value peale, mina pidin obv foldima oma KJ'iga, kui nad mõlemad olid nii fking crushed.

    Ja siis hakkas juba parem loosemaks minemise aeg, stack nüüdseks kolmekordne, raisen QTs, SB ja BB callivad. bb betib suht väixelt välja, mul ilusti oddsid olemas, call. turn board paardub madala kaardiga, kuid mulle lisandub flush draw ja BB paneb sama panuse, mis flopil. Otsustan raisida, kuna full house vähe töenäoline. River on A, straight olemas, tüüp paneb minbeti, ma pean obv valuet võtma ja obv on tourna läbi, K6 oli sepal siis full houseks ette näidata.

    Tra see ikaldumine peab olema, sest homme tuleb Porsche ja 40k$ koju ära Turbo Takedownilt nahhui, silence before the storm. Peab olema lihtsalt!

    EDIT: Täica pael, full tildi tournas oli juba norm stack olemas ja cash lähenemas, ikka vaja A4 kaks paari flopata 9'te seti vastu , enamus stackist läinud, siis isoleerin limparid AJ'iga all iniga ning BB leiab QQ. ptsi noh

  14. #234

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädal möödus siis FPP prona, oli sitta mängu, kuid oli ka halba jooxu, sest KK vs AA olukorrad sõid mult kõik kasumi ära. Ning eile öösel, kui lõpux ometi sain KK preflopist sisse sedasi, et oli ka tunda, et olen ees, siis jooxis board JQAxx ja noh, sellise boardiga preflopist KK'ga all ini võitmise lootus on nullilähedane ja QQ mul vastas oligi :)
    Lisaks veel oli olukord, kus oli 2$ raise ning koguni kolm calli vist, tõstsin QQ'ga 10$ peale ning algne raiser foldis ja kaks callijat callisid, kellest viimane oli peaaegu all inis nagunii. Aga teisel vennal oli lauas esimene käsi. Väike lükkas siis SB pealt kohe viimased sendid all ini ja panin reraise peale ning teine tohman lendas all ini. Noh, mingi 27$ oli vist callida Muonster potti ja tüübil oli esimene käsi lauas, ei saanud enam hästi foldile mõelda. Flop oli vist mingi 96x kah veel, aga ega 66'ga pole ju probleem callida 10$ setminemiseks ning sedasi mu stack jälle läx.
    Unreal!

    Went to showdown on mul imo natuke kõrge , 25% kandis, kuid varasemalt alla 50% olnud Won at showdown on siiski kuu lõikes kena 51% peal. Aga ühex probleemiks tunnen, et mul on sellist keskmiste käte mängimine kahtlaste tegelaste vastu. Ma ei taha checkida eriti, kartes, et vastane paneb liiga suure beti ning callida on palju raskem, kui ise bettida :P
    Aga aitasin ESTPatrickul natuke tõlketöid teha ning lubas mulle vastuteene, seega peaks vist kasutama võimalust peagi ja mõne ühissessi üritama teha!


  15. #235

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No perse küll, 14k kätt juba evenis. Aina flopil reraisetakse Cbette ja neid mida mina otsustan reraiseda, need shovetakse.
    Ning selle evenis sõudmise tõttu olen mõned liigsed bluffid kah teinud ja halvad callid.

    No vähemalt ei ole kuskil sügaval swingis, ex millalgi peab seda pappi jälle pritsima hakkama. Aga leili ajab see even praegu eriti sellepärast, et olen täpselt sellise kahe heater sessi kaugusel NL100 BR'ist, bläet küll! Aga 1000FPP'd veel, siis saab 650$ boonuse osta, äkki tuleb hiiter ka samal ajal peale, siis kui boonus kätte antakse, siis juba mugav NL100 roll :)

    Ja mõnus on veel see, et boonuse kätte saamise ajax on juba uued 10k FPP'd olemas ja saab June 160$ insta cashi veel peale osta, seega pmst 800$ korraga. Kuna ma pole kunagi boonuseid hooranud ning suurim rakeback on mingi 90$ kanti, siis see bonusser võib minu jaoks ikka päris kaif olla :)
    Mindsetile ka hea loodetavasti!

  16. #236

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ning 10 minutit pärast seda kätt oli tüüp busto ka.
    Turni äss tekitas väikest närvikõdi, sest olin 75% kindel, et Tal on ace high, aga ülejäänud 25% jaoks oli mul nagunii 10 outi olemas :P

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($29)
    Hero (MP1) ($50)
    MP2 ($92.10)
    CO ($175.40)
    Button ($81.60)
    SB ($51.25)
    BB ($52.75)
    UTG ($50)

    Preflop: Hero is MP1 with 5, 5
    2 folds, Hero bets $1.50, 1 fold, CO raises to $5, 3 folds, Hero calls $3.50

    Flop: ($10.75) 3, 4, 6 (2 players)
    Hero checks, CO bets $170.40 (All-In), Hero calls $45 (All-In)

    Turn: ($100.75) A (2 players, 2 all-in)

    River: ($100.75) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $100.75 | Rake: $3

    Results:
    Hero had 5, 5 (straight, six high).
    CO mucked A, J (one pair, Aces).
    Outcome: Hero won $97.75

  17. #237

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    wõtõf

  18. #238

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mis su NL100 stardiroll on?

  19. #239

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mis su NL100 stardiroll on?
    40BI'd!

  20. #240

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No SNG'd on ikka haiglased, tegin 6 tükki 10$ 18 inimese SNG'si.
    Olin enamvähem viies SNG's juba kahekordse stackiga, kahes SNG's tõmmati AA'le kotid taha ning ühes tõmmati kaks korda flush ära riverisse kui olin rahades top3.
    ühes SNG's pikk bubble, kuhu jõudsin suht liidrina, üx vend oli juba väike ja ootasime tema surma, siis tuleb monster raise, mul JJ, pushin ning A5 tõmmab kotid taha ja mina stacki liidri staatuse asemel bubble ja 0$, täica v**tus! Ühes veel neljas koht, kui AT vs 66 ei tulnud ära ja üx on veel käimas, kus keskmine stack.Neljas koht tooks mind napilt kasumisse nüüd, kui sessi poole peal tundus, et tuleb jackpot sess >:(

    EDIT: haha, viimases bubble käimas, obv olen väixeim stack
    EDIT2: LOL, QJ vs QT, riverdas straighti, omg noh!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES