Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 3095
  1. #2641

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Yess, tõmbasin eile väixe augu lõpuks, nüüd saab volüümi anda :D

    Tekkis strateegiline mõte ka sellest, et kui mul motivatsiooni probleemid ja laiskus peal, siis tuleks mingi kõrge variatsiooniga experimentaalne sessioon teha, kui võidan, good, keep going, kui tõmban augu, good, tuleb volüüm peale, sest kui kaotama hakkan, siis tuleb alati kõva volume peale mul.

  2. #2642
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    mul vastupidi, kui mingi teen ise mingit sitta ja miinus tuleb sellest või tilti lähen, siis mitmeks päevaks isu läinud:( täna jälle deep lauas nutmastiga andsin raha ära:(

  3. #2643

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Viiitsid ehk seda kätt kommida, mis sul oli, oma käe mõttekäik, jne

    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2431678
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $189.93
    UTG+1: $438.59
    MP1: $802.21
    MP2: $242.06
    CO: $674.16
    BTN: $639.52
    SB: $780.78
    BB: $857.16

    Pre Flop: ($9.00)
    4 folds, CO raises to $12.84, 1 fold, SB raises to $48, 1 fold, CO raises to $95, SB calls $47

    Flop: ($196.00) 5 A 6 (2 players)
    SB checks, CO checks

    Turn: ($196.00) 4 (2 players)
    SB bets $108, CO calls $108

    River: ($412.00) K (2 players)
    SB bets $577.78 all in, CO calls $471.16 all in

  4. #2644

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Pole erilist mõtet seletada, sest käsi mängis eelneva ajaloo põhjal sessioonist, aga probably shit call riveris siiski. AJo oli.


    Ja tegelikult strateegia poole pealt üritan tulevikus võimalikult vaikseks jääda, olen seda niigi seni teinud suht tegelikult. Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes. Kui poleks 2p2 foorumit jne, oleks võimalik, et mängud olexid alles 2006 aasta seisuses keskmise intelligentsi poolest.

    Muidugi, võib mõelda, et mis see Eesti keeles oma kaasmaalastele strateegia jagamine ikka hullu teeb, aga kui hetkel juba on olukordi, kus NL600 lauas on 9st mängijast lauas 4 eestlast, siis paneb mõtlema :)

    Seega, mina teeksin üleskutse kõikidele tarkadele mängijatele keerata kraanid kinni strateegia ning tarkuse poolest, see on omaenda leib, mida te hävitate, Eesti keeles võib damage väike olla, aga in the long run it adds up. Arvan, et lõbusaid ja toredaid käsi on ok postitada, aga selgitused võix enda pähe jätta.

  5. #2645
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Wait what, ma tean jah, et just räägiti, et no strat talk, aga srsly 3SPRiga tahad TPGKd foldida?

  6. #2646
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Wait what, ma tean jah, et just räägiti, et no strat talk, aga srsly 3SPRiga tahad TPGKd foldida?
    Shh! No strat.

    Ranka juba skypes rääkis, et edaspidi stratipeded hakkavad bänne saama.

  7. #2647
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes.
    ilus oksüümoron :)

    su mõtted on õiged ja arusaadavad - va need egoismi kohta käivad mõttekäigud, mis on iseendaga vastuolus

  8. #2648
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Shh! No strat.

    Ranka juba skypes rääkis, et edaspidi stratipeded hakkavad bänne saama.
    ambur ja ta pal on esimesed kes saavad. ranka rääkis. skypes. true story

  9. #2649
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Pastilaa ja pikk saavad õnneks edasi arutada.

  10. #2650
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mulle võiks ka keegi panna, väsind juba sellest targutamisest.

  11. #2651

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mina näen ka seda foorumit rohkem suundumas suunas, kus põhirõhk on libahundil ning sarjade-filmide review-del. Kui väga tahetakse graphe ja käsi toppida, siis okei - fine. Peaasi, et väga liiale ei lähe. Päris sitt on tulla foorumisse, näed, et tohutu hulk uusi postitusi, kuid kõik mingi nl 10 stratiteema. lol.

    ning graphid ja käed võiksid kõik võitvad olla. Fishil läheb täielikult mott mängida kui näeb, et HerrJanksil downswing jne. Vastupidises olukorras jälle mõtled, et "miks ei võiks see olla mina?".

    nali naljaks, aga loogika rudil täiesti õige ju. Krt kui te lähete kalale ja teate, et järves on vähe kalu, siis te ei õpeta naabrimeest kala püüdma, eksole.

  12. #2652
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
    Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
    Fishes gon' always fish.
    Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
    Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 16.02.14 at 22:25

  13. #2653

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Kõik imo oleks fine, aga ise oled ju nendest kanalitest mängu õppinud. Give back to the community.

  14. #2654
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
    Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
    Fishes gon' always fish.
    Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
    Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
    Oi kui hästi õeldud

  15. #2655
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Foorum ei ole kuhugi väga suundumas imo. Ma olen suht pikka aega seda foorumit lugenud (ca poolteist aastat ka enne kasutaja tegemist) ja basically ainukesed (aga kuldsed!) stratpostid ongi tegelikult ranka (ja mõnede teiste) poolt genereeritud. Mingit erilist stratiarutelu pole kunagi olnudki, pigem loeti nurgas ranka blogi ja postitusi ja noogutati kaasa.

    Besides, väide, et infot ei peaks jagama, on enam-vähem on par torrenti mitte seedimisega. Kui kuskile jõudnud, võiks teisi ka ikka aidata.

  16. #2656

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Pole erilist mõtet seletada, sest käsi mängis eelneva ajaloo põhjal sessioonist, aga probably shit call riveris siiski. AJo oli.


    Ja tegelikult strateegia poole pealt üritan tulevikus võimalikult vaikseks jääda, olen seda niigi seni teinud suht tegelikult. Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes. Kui poleks 2p2 foorumit jne, oleks võimalik, et mängud olexid alles 2006 aasta seisuses keskmise intelligentsi poolest.

    Muidugi, võib mõelda, et mis see Eesti keeles oma kaasmaalastele strateegia jagamine ikka hullu teeb, aga kui hetkel juba on olukordi, kus NL600 lauas on 9st mängijast lauas 4 eestlast, siis paneb mõtlema :)

    Seega, mina teeksin üleskutse kõikidele tarkadele mängijatele keerata kraanid kinni strateegia ning tarkuse poolest, see on omaenda leib, mida te hävitate, Eesti keeles võib damage väike olla, aga in the long run it adds up. Arvan, et lõbusaid ja toredaid käsi on ok postitada, aga selgitused võix enda pähe jätta.
    Sa sellele oled mõelnud, et sa ise oled jõudnud ka sinna kus sa praegu oled selle tulemusena, et sa oled õppinud teiste käest kes oma strateegiat on jaganud? Poleks 2p2-d poleks pokkeriprosi, poleks sind.

  17. #2657
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    guys...its ok to be egomaniac. me me me me, fuck the community.

  18. #2658
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    j0hnnyboy ja Fortunega absoluutselt nõus

  19. #2659
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Enda asi loomulikult kas anda või mitte, no hate.
    Lihtsalt veits overkill tundus vastata tolle käe küsimusele nii pärast ise samas kommuunis üles kasvamist.
    Saan obv aru, et päris deep pole vaja tihti minna ja seda teemat jälgib kindlasti ka konkurents.
    gl

  20. #2660

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    wow.kena suhtumine.wp

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES