Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Pastilaa ja pikk saavad õnneks edasi arutada.

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mulle võiks ka keegi panna, väsind juba sellest targutamisest.

  3. #3

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Mina näen ka seda foorumit rohkem suundumas suunas, kus põhirõhk on libahundil ning sarjade-filmide review-del. Kui väga tahetakse graphe ja käsi toppida, siis okei - fine. Peaasi, et väga liiale ei lähe. Päris sitt on tulla foorumisse, näed, et tohutu hulk uusi postitusi, kuid kõik mingi nl 10 stratiteema. lol.

    ning graphid ja käed võiksid kõik võitvad olla. Fishil läheb täielikult mott mängida kui näeb, et HerrJanksil downswing jne. Vastupidises olukorras jälle mõtled, et "miks ei võiks see olla mina?".

    nali naljaks, aga loogika rudil täiesti õige ju. Krt kui te lähete kalale ja teate, et järves on vähe kalu, siis te ei õpeta naabrimeest kala püüdma, eksole.

  4. #4
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
    Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
    Fishes gon' always fish.
    Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
    Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 16.02.14 at 22:25

  5. #5
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Treeningsaidid jms on paratamatus lihtsalt ja praegusel hetkel täiesti ebaoluline juba fishide kahanemis seisukohast.
    Imo kui keegi tahab õppida ja areneda siis ta ka leiab need kohad ja vahendid.
    Fishes gon' always fish.
    Sa oled ise ka ju nullist saati Rudi ennast üles ehitanud ja olnud see "NL10 postitaja kes HerrJanksilt motti imeb".
    Nüüd kui pmst tipus oled ja pole enam kuhugi eriti pürgida on hea siukest juttu ajada.
    Oi kui hästi õeldud

  6. #6

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Kõik imo oleks fine, aga ise oled ju nendest kanalitest mängu õppinud. Give back to the community.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Foorum ei ole kuhugi väga suundumas imo. Ma olen suht pikka aega seda foorumit lugenud (ca poolteist aastat ka enne kasutaja tegemist) ja basically ainukesed (aga kuldsed!) stratpostid ongi tegelikult ranka (ja mõnede teiste) poolt genereeritud. Mingit erilist stratiarutelu pole kunagi olnudki, pigem loeti nurgas ranka blogi ja postitusi ja noogutati kaasa.

    Besides, väide, et infot ei peaks jagama, on enam-vähem on par torrenti mitte seedimisega. Kui kuskile jõudnud, võiks teisi ka ikka aidata.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    guys...its ok to be egomaniac. me me me me, fuck the community.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    j0hnnyboy ja Fortunega absoluutselt nõus

  10. #10
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Enda asi loomulikult kas anda või mitte, no hate.
    Lihtsalt veits overkill tundus vastata tolle käe küsimusele nii pärast ise samas kommuunis üles kasvamist.
    Saan obv aru, et päris deep pole vaja tihti minna ja seda teemat jälgib kindlasti ka konkurents.
    gl

  11. #11

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    wow.kena suhtumine.wp

  12. #12

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

    Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

    Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

    Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.

  13. #13

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem..
    kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.

  14. #14

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.

  15. #15

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

    Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.
    ma ei leidnud atm kiirelt otsides infot, aga millal sa mängimist alustasid muidu päris ausalt esimest korda?

  16. #16

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

    Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

    Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

    Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.
    Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

    Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

    Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!

  17. #17
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

    Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

    Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!
    Amen.

    Kui poleks treeningsaite jms siis mina pokkerit biitima poleks hakanud. Ma pole mingi matemaatika PhD kes ise suudab olukorrad välja lahendada, ma lihtsalt copyn edukamaid ja usaldan, et nad teavad mis teevad. Kui ma oleksin üles kasvanud tingimustes, et ühtegi õppematerjali poleks olnud ja ühtegi head mängijat ka railida ei saa siis ma prolly praegu HU cashis avaks buttonilt mingi 50% või vähem ja mõtleks, et jube sitasti mängisin kui set over set stacki ära annan.

    Tagasiandmisest I don't give a fuck, ma räägin stratist lihtsalt sellepärast, et mulle endale meeldib ja veidi endale ka kasulik. Eestis on kõik nii väikesed tegijad, et see kasu mis sa välja annad on suures pildis täiesti mikroskoopiline - Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Galfondi suvalisest videost paariminutine jupp on prolly kordades kahjulikum kui kogu sinu või minu elu jooksul postitatud strat.


    THIS

  19. #19
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Rudi jutt jumala õige.

    Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

    Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

    Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

    Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.

  20. #20
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 800

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    Rudi jutt jumala õige.

    Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

    Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

    Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

    Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.
    Mulle saadeti siin foorumis ükskord PM et kas ma viitsiks õppevideot teha , oleks suht sama välja teinud :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES