Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 136, kokku 155 EsimeneEsimene ... 3686126134135136137138146 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 701 kuni 2 720, kokku 3095
  1. #2701

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    trololser vs StoneTim, näitas KK'd foldides , tüüp kardab mind kui tuld mu preflop image pärast :D

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Poker Stars
    SB ($296)
    Hero ($435)
    UTG ($400)
    UTG+1 ($160)
    UTG+2 ($400)
    MP1 ($542)
    MP2 ($253)
    CO ($491)
    BTN ($436)

    Dealt to Hero 6 A

    fold, fold, UTG+2 raises to $8, fold, fold, CO raises to $30.40, fold, fold, Hero raises to $70, fold, CO raises to $109, Hero calls $39.60

    FLOP ($229) 3 2 8

    Hero checks, CO checks

    TURN ($229) 3 2 8 T

    Hero checks, CO checks

    RIVER ($229) 3 2 8 T 8

    Hero bets $325 (AI), CO folds

    Hero shows 6 A

    Hero wins $226

  2. #2702

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Olen praegu Austrias, TonnaMunnziga samas hotellitoas :D

    Aga nii väsind hetkel, ei viici storyt kirjutada praegu, üle 2k km täna sõitnud

  3. #2703
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Gl! tonnaga samas toas

  4. #2704
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    TonnaMunnziga samas hotellitoas :D
    ( Click to show/hide )

  5. #2705
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Olen praegu TonnaMunnziga samas hotellitoas :D
    ( Click to show/hide )

  6. #2706
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Pritsi pilte

  7. #2707
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Pritsi pilte
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=6243

  8. #2708

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ei ole viitsinud viimasel ajal nii palju grindida, natuke kopp ees old ja kuna kaks eelmist kevadet olen näinud ka , et laudade kvaliteet on sel perioodil tuntavalt halvem, siis see oli juba pikalt planeeritud, et kevadel ei keskendu volüümile. Kuigi ei planeerinud nii varakult loivamisega alustada päris, aga whatever :D

    Igatahes oli kardilaagriga seoses nagunii 15nda paiku Itaaliasse minek ning TonnaMunnzler Euroopa kandis rändamas, siis otsustasin, et sõidan autoga juba veidi varem Euroopa kanti ja randomilt vaatame, mis saab. Saime Prahas kokku ja sõitsime kohe edasi Austriasse. Kuna Munnz on skateboarder, siis pakub Talle ka snowboardi värk huvi ja mulle suusatamine, seega läxime täna lumiseid mäetippe otsima.

    Oleme Salzburgis hotellis ja lähim soovitus tuli miskine Flachau. Väga sicko värk igatahes, otse mäe all näitas auto +15 kraadi ja ülikuum päike, täiesti pilvitu taevas. Mäetipp on miski 2k meetrit merepinnast, igatahes oli üles välja ikka väggga soe, inimesed chillisid igalpool mäekohvikute väliterrassidel särkide väel. Ei tea, kuda see lumi sedasi püsib, kõige parem just sõita polnud, suht selline pudrune rada ja väga künkasse ka aetud, aga kuna ma ka suht algaja, siis sai veidike suusakontrolli oskust parandatud juba täna tänu veidi harjumatutele oludele võrreldes Soomega ning homme plaanime päevläbi seal mägedes slopesi uurida




    Pärast Itaaliat plaanime EPT Viennat ka külastada ja nillime seal cash gamesi või mingeid odavamaid turniire või satikaid. Kui midagi põnevat toimub, siis panen kirja siia :)

  9. #2709

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    "Cmon, if you wont take it some other boy will"
    "So 400 euros for just a selfie with you, tonn?"
    "Yea, see? ill pay you straight away"
    "Oh okay, but just this one picture"

    *click*

    "Lets have another one, let me sit next to you for a sec"
    "Oh ok, but no funny business"

    *click*

    "I tell you what, I´ll throw in another 200 if you get your tits out"
    "200? wow thats 600 euros, i can 4b but still fold for that..."

    publicpickup.com


    IMO whats going on

  10. #2710
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    teine kõige parema välimusega pprode kasutaja

  11. #2711
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    teine kõige parema välimusega pprode kasutaja
    kes esimene ?

  12. #2712
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    kes esimene ?
    mina

  13. #2713

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Need Micro millionsid on saatanast, teadsin, et kaua ei viitsi mängida ja regan end for fun mõne flipi ja entertainmenti jaox, aga siis


    Fuuu, chipleadrina päris magama ka ei tahtnud minna, katsusin mingit pidi mõistusega veel võtta, aga ei joost kõige paremini siiski ja sain lahti stackist :D

  14. #2714

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    seesama 005, tegin satikat sellele ja vaatasin, et noh norm, pikad levelid jne, mõnus tiksuda aga ei vaatanud kuna algab

    kurat täna pidin vara kodust välja end ajama ja siis mõtlesin, et pohui ja hakkasin kohe lükkama igast kräpiga, rämedalt hittisin, jumala piinlik oli, chati panin ära kinni.

    lõpuks kella kolmeks sain vaevast lahti

  15. #2715

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Lollerdonkers, väga fun night oli :D

    Pmst siin 200m hotellist oli kasiino ja live pokkeri reklaam ning netist nägin, et täna mingi 35 Euri 15 Eurise rebuyga Ladies night turniir. Seega läxime funima. lol, esimese 90 minuti jooxul oli mu lauas vist umbes 5 preflop raise, millest kaks tegi 60 + naisterahvas. Ülejäänd aja käis sick limpimine. Mingi tibi oli bountyks ka, keda liigutati mööda laudasi ringi aina, sicko ilus naine oli, tore oli Teda vaadata, 200 Euri oleks ka saand, kui oleks Ta büsti ära bustida suutnud. Lisaks oli mu lauas veel mingi ilus blond, kes entertainment valuet lisas.

    Turniiril tuli esimene paus ja avati mingi uus laud kohe 30 minutiks NL200 Eur, istusime maha ja oli miski 5 handed algul ja hakkas sick limpimine pihta , sain mingitpidi juba 70 Euri juurde ja lisaks AK'ga mingi shortstackeri vastu flopist kaotasin FD vastu 150 Euri poti, aga EV joon sai 30 minutise pausi ajal tublisti juba kõrgustesse viidud :D

    Turniiri kohutav jooks jätkus ja tegin veel miniatuurse stackiga häid folde, kuna näidati mulle paremaid käsi, lõpux halb tunne oli, aga panin siiski 55'ga sisse ja olingi JJ vastu , aga 3bb'ga oli kurb veel edasi foldida, seega fck it.

    Lendan kohe cashi tagasi ja esimeste kätega mõistan, et sain Jesus seati deep stackiga vaala kõrvale. Pmst oli tüüp miski 85/45 vana, lisaks 4bb - 10bb sizingud pre. Rahakotis oli miski 70 Euri veel ja lükkasin kogu sulli kohe lauda, et olla võimalikult deep. Vaalale lisaks oli lauas veel korralikult alla 100bb stackiga limpareid.

    Postitus juba üsna pikk ja keegi ei viitsi liigselt lugeda, seega käsi kirjeldama ei hakka, aga mõne aja pärast lendas Munnz ka lauda, tõmbas suht kiirelt stacki 1000 Euri kanti, ma algul sain 600 peale, langesin missides miski 450 kanti, kuni hakkasin taas hittima ning lõpetasin samuti naplt alla 1000 Euro. Enamus tuli meil mõlemal siis sellelt ühelt vaalalt, Tonnamunnzi vastu sai algul vihaseks mingi hetk ja karjus Talle midagi Austria keeles, minuga oli kuidagi sõbralik, surus kätt ja naeratas iga kord kui Ta bustisin :D

    Lisaks sellele ultimate value kasiinole tundub see Salzburg üldse üks tore ja väike rahulik linnake, tulen siia hea meelega tagasi, kui võimalust või põhjust tekib. Hotellid on ka normaalsed ning normaalse 35 Eurise hinnaga. Lisaks sadu suusatamisevõimalusi mõnetunnise autosõidu kaugusel mööda väga mugavat kiirteed, SOLID PLACE see Austria, tõusis mu lemmikriikide hulka ning seda juba suht algul kaunite mägede taustal kiirteel sõites.

    Edit: Ahjaa, lisaks laud oli mitu korda jäämas miski 4-5 handed ning lõpus mingi teine laud vist läx laiali ja tuldi sinna juurde just kui ma vaala lõplikult koju saatsin ning miski 3-4 uustulijat olid konkreetselt vaala nägu ning eelviimase käena sain veel AK avatud ning 4 calli pre, seega võimalik, et laud läks veel paremaks, aga ei jaxanud seal suitsuhaisu sees enam istuda :)
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 16.03.14 at 04:27

  16. #2716
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Good story. Käisin ka peol, korralik draama. The end.

  17. #2717
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    ei jaxanud seal suitsuhaisu sees enam istuda
    Seal võib kasiinos suitsetada? Was, ma arvasin, et seal kandis ei tohi.

  18. #2718

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Haha, und pole veel peale tulnud, kirjeldan käsi ka :D

    Esimene suurem pauk siis õnnestus nii, tüüp isos SB peal miski limpareid 10 Euriga vms, mul BB'l KJo ja isosin Ta lissalt limperite vastu ära suht min3betiga, 22 Euri vist, üx limpar , kes oli soliidse välimusega hallipäine vanamees ning juba oli oma kaardijooxust silmnähtavalt ärritunud snapcallis selle 3beti, ning vaal liitus. Pandi flop ja esimesena jäid silma kaardid Q ning T, kuid kui diiler käed viimase kaardi eest ära võttis, siis pimestas mu silmi ka flopis olnud 9 :D
    Panin vist 40 Eurot Cbeti, limpar snap ning vaal korjab ka oma 4 10 Eurost chippi kokku ja lükkab need potti. Turn mingi täielik blanko, Cbet 130 Euri ja limpar snap shove 190 ning vaal hakkab ägisema lol. Ülimõnus seal nutsiga istuda ja chillida mul. Lõpuks viskab vaal siiski minema ja crushin limpari AQ'd ning ehitan enda ette 600 Eurose stacki ning nüüd on vaal covered ning Tal endiselt miski 400+ Euri.

    Seejärel tekkis mitu olukorda, kus vaal oli pannud miski 20 vms pre ja mul AK ja pidin miski 50 Euri jne 3bette tegema, aga ühel puhul sain veel tagant calli ja vaal ka ning JT9 flopiga pold midagi peale hakata ja mõned sellised veel.

    Siis oli MunnzTonna vaala mitu korda ära bustinud ning kuskil 130 oli järgi, pani jälle mingisuguse iso 16 Euri vms ja mul oli posis A9s, panin 36 Euri otsa ja olin valmis igasuguseid floppe stackima, aga mäng tehti lihtsaks ning flopis 3 ärtut, panin minicbeti ning juba hakkas nuppe kätte korjama ning K high flopil oli oma KQ'ga, Q ärtu oli siis almost dead. Kahju, et Ta sel hetkel just short oli, sest selle flopiga olexin ma ka 1000 Euri poti saanud Ta vastu mängida.

    Ning lõpetuseks oli Ta taas reloadinud ning seekord edukalt ühe rea kokku imenud ja 300 Euri + stacki saanud ning taaskord isos limpari miski 20 Euriga, mul oli Btn ning KQ spades, kuna iso oli nii suur, siis limparit väga karta polnud vaja ja vaatasin lihtsalt posis floppi, pandi väga hea enesetundega AJx 2 potit. Kuna härral oli checkraisemise haigus küljes, siis checkisin järgi, turni kõige nutisem T ever :D Checkis uuesti ja panin pea potise beti ning hakkas meeldivalt nuppe kätte korjama ning peagi oli neid Tal käes juba rohkem, kui calli jaoks vaja ning edasine oli juba lihtne :D Kohe kui Ta miski 100 Eurise reraisi potti lükkas, viskasin 100 Eurised chipsid potti ja lükkasin Ta all ini, tuli lausa snap. AJ'iga oli vana floppi hittinud ning riveri T of spades kindlustab mulle hiigelpoti :) Vanamees surub mul taaskord kätt ning seekord kahjuks haarab oma jope, selle asemel, et jope taskust rahakott haarata ning lahkub lauast, pidu läbi :D

    Täna hommikul siis Itaalia poole teele, vb peab seal ka mõned kasiinod õhtuteks otsima, sest online grindi seal ju ei saa.

  19. #2719

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Seal võib kasiinos suitsetada? Was, ma arvasin, et seal kandis ei tohi.
    Suitsetamise reeglid on ka kahjuks suht loosid nagu Tšehhis ning kojujõudes naine kaissu ei võtaks enne korralikku dušhi :/ Paljudes söögikohtades ka nagu nii, et lähed sisse, siis esimene ruum on tossu täis, et tahaks välja tagasi hüpata, aga haaratakse varukast ja viiakse kuhugi kaugemasse tossuvabasse ruumi ning saab söödud.

  20. #2720

    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Peaksid ikka saama itaalias online grindi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES