Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 143, kokku 155 EsimeneEsimene ... 4393133141142143144145153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 841 kuni 2 860, kokku 3095

Hübriidvaade

  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Klassikalise errori tegid.

    Deep runne tuleb üksinda omas mullis grindida ja mitte kellegiga suhelda. Foorum big no no.

  2. #2

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Bustisin lohutuseks Sahamehe ära pärast 10.5h grindi, ehk paneb nüüd endale soola silma minu pärast vms :D

  3. #3

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    12 min enne Day 2, 70 koht, 2k$, bwah

    Ma kujutan ette kui suur roll selliste turniiride bustoutidel on väsimuses kinni, tuleks pokkeris dopingukontrolli hakata tegema.

    Peab SCOOPiga rahule jääma, 5 deep runni, 4 neist Mediumis, see Turbo bustout jäi nüüd haigelt kripeldama, see stack oleks tuld FT'sse ära manööverdada :(
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 19.05.14 at 04:40

  4. #4

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mine mnni

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $16,000(BB) Poker Stars
    SB ($1629,478)
    BB ($546,480)
    UTG ($327,237)
    UTG+1 ($933,061)
    UTG+2 ($997,339)
    CO ($660,781)
    Hero ($349,382)

    Dealt to Hero A A

    UTG raises to $32,000, fold, fold, fold, Hero calls $32,000, fold, BB calls $16,000

    FLOP ($118,000) 5 7 7

    BB checks, UTG bets $45,678, Hero calls $45,678, BB folds

    TURN ($209,356) 5 7 7 9

    UTG checks, Hero checks

    RIVER ($209,356) 5 7 7 9 9

    UTG bets $247,559 (AI), Hero calls $247,559

    UTG shows A 9
    (Pre 6%, Flop 2.0%, Turn 4.5%)

    Hero shows A A
    (Pre 94%, Flop 98.0%, Turn 95.5%)

    UTG wins $704,474

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    nii ta juhtub kui aa-ga nii mängid-hitib turniks riveriks:)

    Aga muidu, kas aa teistmoodi ei saagi mängida näitad käe face up ära?Lihtsalt kes see 3betib utg avangu peale-ainult kk+ eks ju:)
    Viimati muudetud privador poolt : 19.05.14 at 13:36

  6. #6

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kui SM'i hittisin, siis FT oli üx surma hetk, kui Q7o'iga sain mängu tagasi. Eile kui AA'ga stacki ära andsin ja vähem kui 1BB alles oli, siis leidsin ühe käe pärast samuti selle Q7o ning triplesin üles taaskord. Mingi comebacki käsi mul :) Leidsin veel päris kiiresti ka A9s, aga 77 võttis selle 3way poti omale.

    SCOOP andis igatahes turniiride motivatsiooni juurde ning nüüd üritan cashiga taas rajale saada ning suvel veidi rohkem kallimaid väixemate fieldidega üxikuid tournasi cashi kõrvale ning ehk õnnestub lõpufaasi ja enne FT'd kaine mõistuse säilitamist ning ka FT mängu veidi rohkem harjutada :)

    Ning Johnil ka õigus, kõik foorumid ja asjad ja skyped tuleks ka kinni lükata, kui asi deepiks läheb, Micro Millionsi hiti ajal vist käitusin kah nii. Eile vähemalt cashi laudasi juba keeldusin, mis waiting listidest veel ette hüppasid, varasemalt tegin ka seda viga, et jätkasin cashi aktiivselt, kuigi turniiris võimalus terve aastapalga suuruste summade peale mängida, kui korralikult keskenduda.

  7. #7

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    See kuu tegelen EV võlgade tagasimaxmisega, kui juba selline asi juhtub, siis edaspidi peaks küll ilm selginema hakkama :)

    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...756_42402E5E96

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    kaartidel ei ole mälu ja upswingid ja downswingid toimuvad ainult minevikus.
    Kui seda meeles pead, siis saavutad edaspidi kindlasti pokkeris paremaid tulemusi. Edu!

  9. #9

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Vot nii rudi. Teadsid ikka seda ennem? Mu meelest, kui ei teadnud, siis nüüdsest peaks 2bb/100 insta juures olema.

  10. #10

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Haha, loomulikult ei teadnud !

    Kunagi tõmbas NL200 suure poti mängimine pulsi lakke

    Praegu selle käe mängisin mõne observitud käe põhjal ja väga väheste stattide põhjal regi vastu, suht snaplükkasin ja täiesti tuim tükk olin http://www.boomplayer.com/en/poker-h...111_3623335E40

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    no näed siis, õnnestus flipp ära luckida, kus olid marginaalselt ees. Jätka samas vaimus ja väikestest võitudest saavad suured!

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    no näed siis, õnnestus flipp ära luckida, kus olid marginaalselt ees. Jätka samas vaimus ja väikestest võitudest saavad suured!
    järjekordne peenemat sorti level?

  13. #13

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Väga kena pott. Oled laivis juba ka kõrgemaid limiite proovinud? Mis suurim live pot olnud on? Barcasse ept'le lähed? seal cashgame action väga mahlane, isegi mina jäin 3-6's plussi peaaegu iga päev turkade vahel nats pelades. Ja ma ei oska cashi :D

  14. #14

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis strateegia muidu cashis sul 3x asemel 2x pre panna on igas positsioonis?

  15. #15

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    3x on tänapäevaste 3betiste mängudega raha kinkimine vastastele.

    Ei ava alati 2x, avan vaheldumisi 2.5x ja 2x olenevalt paljudest faktoritest, käetugevusega pole mingit pistmist :)

    Lives pole veel midagi väga mänginud kõrgemat, peale Vienna, kus oli ka kõrgeimaks NL500. 1600 Euri, oli seal üks suurim pot, mida siin kuskil kirjeldasin ka, imes domineeritud drawga ära :]

    Eks selle EPT'ga seostuvalt võiks reisida küll veidi see hooaeg, ehk peaks jälle Prahasse minema, kus saab suuremas koguses turniire ühe peatusega proovida. Ning ühe EPT ME tahaks ka ikka ära proovida, et saada aimu, mis tunne seal mängida on, ei tahaks sisse ostes mängida, sest ei usu, et olen nende wizardite vastu mingitpidi +EV, aga kui cashis mõned kõvemad kuud suvel või sügisel tulemas, siis why not !

    Mingit pakettide müümist ka mul pole väga mõtet teha, sest ei ole mul väga suurt turniiri CV'd ette näidata, et klientuuri leida.

  16. #16

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.

  17. #17
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
    Samad mõtted.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Siin foorumis võib suvalise parmu või kodulooma EPT osakud ka maha müüa, nii et karvu ja tatti lendab bronnimise käigus.
    Ja pärast EPT-d sappi lendab.Vaja ainult foorumisõpru kes sae käima tõmbavad enne EPT-d

  19. #19

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Pff, jooksen Olympicus ikka nagu koer.

    ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.

    See juhtus enamvähem 30 min enne 330 Euri sideeventi algust , ostsin siis pileti ära ja läksin chillisin NL200 cashis niikaua, mis oli eriti vaalane, mingid purjus vanad flippasid seal mitu kätt pre, üx lükkas 20+ Eurise iso peale 87o sisse ja sai 82s'ilt calli :D Jõudsin seal lauas 2 orbiiti teha ja ühe KK leida ning preflop squeeze 27 Euri, sain coldcalli ja teised callisid ka sisse. J84 rainbowga sai coldcallija stack enda kätte betitud.

    Sideeventil oli eriti pask jooks, kus ühtegi premiumit ei kohanud ning suutsin kuidagi shovede ja reshovedega püsida miski enamvähem stackiga ja lõpuks sain A7o vs T9s sisse ja insta good bye jälle.

    Mingi flips champion turniir korraldati ka , kust ma ise osa ei võtnud. Aga see oli siis pmst loto, mis tehti HU matshide näol. Ja kõige haigem on see, et finaali jõudsid kaks Eesti parimat HU mängijat, Codecci vs Andu_andu ning Andu luckis siis finaali võitjaks :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 31.05.14 at 00:01

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    ME's oli üks suur pot, Olin KJo BB, callisin UTG+2 või 3 raise ja J4x flopilt, tema cbet, ma call. Turn J, leadisin, et teda confusida, callis üsna ruttu. River oli ka mingi madal kaart ja backdoor flush täitus, panen uue beti ja väga väike riveri raise, bläää. Algul mõtlesin, et callin, kuna võtsin unorthodox line, aga siis mõtlesin, et kas ta tõesti julgeks mind seal bluffida ja kõik sitemad value käed ju calliksid prolly ja foldisin siiski. Olin siis miski alla 20k ja mingi vana, kes mind päev otsa oli 3bettind, pani BB'lt taas, kui mul JJCO ja meil mõlemil umbes 40bb stackid , preflop AK vastu sisse ja good bye.
    a-ha kui kkaaqqtt oli? tahab thin valuet saada??

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES