Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 146, kokku 155 EsimeneEsimene ... 4696136144145146147148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 901 kuni 2 920, kokku 3095
  1. #2901

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    mingit turna videot ei taha teha?

    Kogu aeg kuulan siin blogis, TOP10 stack, top5 stack jne suurtel eventidel. Samas sa sa suht nit. Huvitav oleks teada, kudias need suured stakid sinuni jõuavad:)
    Võta 100 turnat lahti, mine igal turnal pre AI 10 kätt järjest, vaata kas joppab.

  2. #2902
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    väga head resuldid, keep it up!

  3. #2903

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Cashi ei viitsigi enam ? :D Või ei anna motti?
    Ikka mängin cashi, aga kunagine volüüm tuli just sõltuvust tekitavatest fishistest laudadest, kui alla NL400 mängida ei taha, siis kipub ruttu igavaks minema ja teengi turniire tihti cashi kõrvale, kui vahepeal cashi lauad seisma jäävad, siis turniirid hoidavad siiski sessiooni jooxmas ning viitsimist uute laudade teke ära oodata. Pühapäevad on see aasta nüüd põhiliselt tournapäevad olnud, aga siiski ei pane mingit väga hullu, ei viitsi väga vara koju tihti ronida ka, siis enamasti võtan ainult hilisemad, SM, Big 55, Hotter 55 ja 75 ning 162stele proovin veel satte ning mõned random silmajäävad odavamapoolsemad veel. Ei julge siiski neid 100+ kõiki lasta, väixemate fieldidega tulexid küll võidud kiiremini kätte, aga fieldid on enamjaolt väixemad just fishide poolest ning ei ole vast nii suurt valuet neis, kui põhilistes punaseks märgitud tournades. Üldiselt isegi algfaasis üle 6-7 laua võib juba mõni tähtis shove jääda tegemata , eriti, kui on turbosi sees ning eelistan ka turniirides kvaliteedi peale minna, pigem kui volüümi.

    Ei sooviks mingeid 20-30k midstakes tournade swinge väga, enne kui pole kindel, et ma seni lihtsalt luckbox pole olnud. Postflop olen turniirides hetkel veel väga weak, aga õnneks blindid on enamjaolt agrod ning stackid shortid ja enamus ongi preflopis kinni, mis on tegelikult imelihtne, tuleb lihtsalt harjutamisega tunnetus kätte saada, kui tihti midagi laudades juhtuma peab jne.

    Mulle isegi meeldib hetkel turniirides, kui blindid järgi jõuavad ning kõik jäävad shortiks, siis on otsused lihtsad, double or nothing :D Money Jumpide ja mincashide pärast ka enam muretsema ei pea ning suckoute tekitan nüüd ka ise, kui ka sitemaga sisse laksan, seega turniiride mängimine on täitsa nauditavaks muutunud hetkel, ainult esimesed levelid on nii tüütud ja teen tihti ka suht hiliseid late regge.

  4. #2904

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Krt, ajad turnaisu peale. Ma olen elua vast paarkend MTT-d mänginud. Peaks mõne abc raamatu läbi lugema ja hakkama ka laskma neid ajaviiteks.

  5. #2905
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    short mängides tulevadki hullud swingid ju. 10 flippi ei võida järjest üldjuhul, isegi 80:20 mitte.

  6. #2906

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Piisavalt short, et shoveda, kuid piisavalt suur, et saada folde, see on täiuslik vahemik :D

  7. #2907
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    tulevane CAP pro?

  8. #2908

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Pro at whatever I feel like :)

    Nägin just HerrJanksi päevikus viimasel ajal sama asja, mida kunagi ise ka tegin. Et planeerisin aina, et oi see kuu nüüd keskendun ainult HU, see kuu nüüd FR, 6max, Omaha või midaiganes.Aga tõsiasi on, et enamuse ajast , kas pärast swingi või lihtsalt niisama on nädala pärast jälle teine tuju ja mõtted peas . minu praegune plaan ongi, et teen lihtsalt seda, milleks parasjagu tuju on ja kui miski sõltuvust tekitab, siis teen ehk veidi rohkem ja saan ka mõne sample size kokku, mida on mõtet ka päevikus näidata :)

  9. #2909

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    5 paari, 3 setti, kõik läks pre sisse



    Sain täna esimest korda 1k eventis korralikult stacki üles, oli veel piisavalt stacki, et otsida aint kindlapeale spotti või ära cashida, aga oli vaja minna ikka lightilt duubeldama 32 kohta enne rahasi, kui kõhutunne ka ütles, et saan snapi, ffffff

  10. #2910

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Õnnestus täna ka isegi 2k eventile läbi 215$deadline saada läbi ülitäpse matemaatika. Ngin, et pos selline, et enam shovema ei pea ja foldisin täpselt nii, et üx käsi olex veel old enne kui blindist auto all ini ja tuli ära ticket :)

    Aga Sain ühe jubeda riveri, milleta olex juba stacki veidi jooxma saanud, aga not my day ning mõni käsi hiljem läksin kohe TT'ga frustratsioonist flippama, mis polnud kohe mitte kuidagi mõistlik, arvestades minu imaget ja tema avangu posi, obv oli QQ vastas.

    Kallimates nii rasked lauad, et ei näe, kus seal chipse saada ning lähen alati liigselt suure stackiga flippama, seni pole isegi flippe saand vaid hoopis "coolerid". Erinevalt reedest, kus miskit ei õnnestunud läxid vähemalt täna ning eile satikad üpriski edukalt, aga sellegipoolest kuu on nüüd aukliku alguse saanud [:

  11. #2911

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kes muudest kanalitest kursis pole, siis asun hetkel Barcas ning sai juba Estrellaz Mainil cashitud 171 kohale.

    Eile sai EPT ME satikal hiiterisse tõmmatud, mis lõpux siiski üle noatera läks, kuid tuli ära.

    Täna sai siis 1B mängitud ning kahjuks hetkeks juba läbi ka. Laud oli täiesti uskumatult fishine ja Day2 oleks ez game, aga kaardid olid täiesti minu vastu ja sedasi fishikarja vastu raske, sest ei soovi nende vastu väga foldida.

    Kogemuse tegi ägedamaks, et istusin päevläbi Negreanuga samas lauanurgas ning sai palju funi ja chattimist . Negreanu pole küll Eestis käinud, kuid, on teadlik, et siin on väga ilusad naised :D

    ( Click to show/hide )

  12. #2912
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    väga cool! Pildi tegi Helmuth?

  13. #2913

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    :D Seekord mitte

    Eugene Kathcalovi criplesin ka Estrellaz Mainis ära, Negreanu vastu sai mitmes multiway potis oldud, kuna Ta limpis EP pealt päris palju. Limpcallis veel päris suurelt ka, ühel korral oli mul BB AA ja tõstsin 5x BB, tuli ikka kaasa.

  14. #2914

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Hakkasin täna casinnis raha depoma(depotakse iga õhtu, et ei peaks täis taskutega koju kõndima ja saaks järgmine päev edasi grindida) , kviitungilt vaatab vastu Tobias Reinkemeier :D Hea, et märkasin enne allakirjutamist, muidu oleksin pidanud highrollereid taga ajama hakkama, et oma raha kätte saada

  15. #2915

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Looda siis, et Reinkemeier veits napsusena lükkab hunniku klotsi sinu nimele : p.

  16. #2916

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    WCOOPis seni päris kohutav jooks olnud ja ikka kallimate needus ka jätkub, 700$ tournas oli muidugi set over set vaja saada. Eilne Warm up lõppes ka taas AK vs KK ja ka mitmed domineeritud all inid on perse kukkunud, mis olex juba cashini ära võinud viia. Seni ainult 1 6maxi cash, vähemalt üx volüümirohkemaid kuid see aasta ning cashi tulemused tasandavad seisu.

  17. #2917

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Uskumatult perses jooks WCOOPis sai mõnusa punkti ka, Satelliitisin end WCOOP ME'sse suht odavalt ja 3betin T9s , T94 flopilt läheb sisse ja vastas on 2 setti lol. Probably oleks pidanud nii deepilt selle foldima, aga ei suuda uskuda, kuidas jätkuvalt kõige kallimates turniirides sellistesse setuppidesse jooksen

  18. #2918

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Volüümirohke laupäev
    For real, umbes 3.5h olin laudades


  19. #2919

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kes asjaga kursis pole, siis siin on üx ühine heater kõigile $ saitidel mängijatele.



    Praeguse kursi järgi ntx mu Sunday Millioni võit on väärt juba üle 10k Euri rohkem, kui võiduhetkel, mil kurss oligi lowest pointis. Õnneks ma enne Mai kuud väga suuremaid cashoute ei teinud ka ning päris miinimum kursiga Eurodeks pole seda extractinud.

  20. #2920

    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Mis kursiga stars vahetab üldse, kui eelistatud kurss usd panna praegu (juhul, kui eurides muidu on)?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES