Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 155 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 3095
  1. #261
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    p.s. põhiline ameti õppimine on ikkagi töö juures.. koolist saad lihtsalt baasteadmised, ehk ülikoolist otse tööle minnes sa ei oskagi teha mida nõutakse, koha peal õpid.

    teine asi, IT ei ole ainult progemine ja veebi treimine. Administraatorid, süsteemi arhitektid, erinevate süsteemide versioonide migreerijad, riistvara tehnikud, võrguadminnid, tarkvara juurutajad ja konsultandid jne.. sitta kanti erinevaid ameteid.

    p.s.2. adminnide elu on huvitavam ja kergem/lebom kui progejate oma.. jätkub ka aega ja võimalusi enda tegemistesk... ja oskuste ja laialdaste teadmistega adminnidel on palgad ikka väga tugevad.. mingi 2-3x keskmist tuleb vabalt ära.. va kui sa jusht miski keskmine windowsi või tavaPC admin ei ole, neid on alati tööturul jalaga segada, seega ei ole ka palgad kõrged.. aga unixi, linuxi adminnid, andmebaaside nt oracle või teradata või DB2 adminnid või SAPi finantstarkvara adminnid.. storage ja backupi adminnid... nendest on pidevalt puudus.

  2. #262

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Oi mulle meeldib kui inimestel on julgust valida see tee, mis neile tõeliselt huvi pakub.
    Võtan ka oma statemendi siis vähe vaiksemaks :D
    Ma ei süvenenud väga Su hetke tegevusse väga põhjalikult ja millegipärast oli jäänud mulje, et oled seal Taanis lihtsalt tööd tegemas.
    Loomulikult on haridus oluline ja annab kogu eluks mingi toetuspunkti!
    Mu point oli rohkem selles, et olen kindel, et kõige parema tulemuse saavutab inimene ikkagi siis, kui ta tegeleb sellega, millega tal on tõeline huvi tegeleda.
    Sinusugune andekas inimene saab kindlasti elus hakkama, küsimus on võibolla selles, kas valid kõige optimaalsema tee. Tean paljusid tuttavaid, kes on elus teinud totaalse kannapöörde. Mu oma elukaaslane on tehnilise kõrgharidusega projekteerija, kes viskas oma eriala peale mõnda aastat nurka ja pöördus hoopis alternatiivmeditsiini õppimise ja praktiseerimise poole. Ise olen kõrgharidusega pedagoog, kes on pidanud "seitset" ametit, kümme aastat juhtinud ehitusfirmat ja nüüd olen hoopis elukutseline pokkerimängija.

    Kõige tähtsam on see, et mõistad hariduse tähtsust, kuna see annab nii õelda põhja!
    Ei taha ajada sellist standardset "vanainimese" juttu, otsuse teed loomulikult ise!

  3. #263

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tegin Patrickuga väikese ühissessiooni. Aga Patrick unustas lindistama panna ja teieni see sess ei jõua :P
    Actionit oli päris palju, 3bettimisi ning postflop reraisimisi ning üldse oli suuri käsi kõvasti, seega sai mõngingate asjade üle natuke arutleda küll!
    Ainult kuskil 270 käe kanti, kuid selle aja jooxul jõudsin kahes lauas duubeldada ja sain eelneva sessi kasumile veel umbes 80$ lisa ning täna kokku +200$

    Pole neil laudadel häda midagi, fishe siiski jagub ning regularid saavad ka nagunii kotti :]

  4. #264

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nädal on siis pmst sama, mis nädalavahetuse graafik. Enne nv'd oligi ainult üx breakeven sess. Aga oi blää, juuni kuus on praegu cashis olnud ikka lilleline minek. Lihtsalt õiged 3Betid, õiged 4Betid ning rahvas foldib. Lisaks pole ka eriti mingite suurte käte otsa jooksnud, mida mõned nädalad tagasi juhtus päris palju ja olin pikalt break even. Lisaks ka olen valima hakanud, keda AK, AQ'ga 3Betin, ning tänu sellele ei mäleta eriti situatsioone, kus olen 3Betitud flopil Ace highga ja ei tea mis edasi saab. Kuna olen 3bettinud õigeid tegelasi, siis on lihtsalt nii tihti folditud ning samuti on enamus bluff 4bettidest töödanud, seega samuti on olnud õige momendi valik. Siiski laupäevase öösessi lõpupoole tegin mõned päris pasad vead sisse ja panin seal 3BI'ni jagu raha põlema. Ning ka täna alustasin natuke looselt ja kah võtsin natuke riskantsed võtted ette ja läx samuti umbes 1,5BI minema. Kui suurte vigadeta olexin mänginud, siis olex üle 750$'ise nädala teinud rsk ning seda nii väikese volüümiga. Lisaks sellele on tegelikult juba 4.2k BR ning võix juba NL100 seigelda JA VEEL LISAKS SELLELE ei ole veel boonuski avanenud ning ühel hetkel siis lisandub BR'ile 650$ + June insta cashid 184$ = 834$. Jube mõnus värk, seega arvan, et nädala sees saab need vajalikud 5-6k kätt mängitud, boonus avatud ning nädalavahetusel võtan rünnaku NL100'sse. Ning kui mängin edasi sama hästi ja kaarti jätkub, siis kes teab, tõmban juuni kuuga BR'i duublisse veel :)

    Igatahes NL50 on vihavaenlasest muutunud juba armastuseks. Regularid on seal ka enamus ikka nii sitad. Hetkel ei oska eriti mõelda küll ühegi peale, kes erilist peavalu valmistaks vms. Enamusel on mingi külg olemas, mida annab ära kasutada. Kes limbib liiga palju, kes on liiga agro, kes vaatab floppi ja foldib alati. Rahategemise kohti jätkub!

    NL50 biitimise saladus on vist see, et regularide vastu tuleb väixeid potte mängida, sest üle 10$ bette seal eriti alla TPTK'ga ära ei callita ning reraiside peale tuleb alla kahe paari peaaegu alati ära visata. Ainult siis, kui teatud mängijate kohta tekivad riidid, siis tuleb neile selgeks teha, et õhuga mult flopil potti ära ei võeta :D
    NL25's oli any pairiga bet bet bet, aga NL50's tuleb mängida vähem laudu ning igas käes vaadata vastase statid üle ja mängida käsi vastavalt, check call töötab turnil ja riveril ikka päris hästi :) Mängin viimasel ajal 9-11 lauda, sest lihtsalt hoopis teine tunne on, kui iga otsuse jaoks on mul mõni sekund aega, enne kui teise laua piiks juba käib ning järgmine laud juba ajudes peale suruma hakkab!



  5. #265

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Lausa rõõm on lugeda ja vaadata sellist asja :) Usun, et jõuad veel kaugele. Alustan ise ka nüüd ilmselt järgmisel kui mitte juba sel nädalal oma suure cashgame projektiga. Kirjutan sellest blogis pikemalt. Sinusugused mehed aga annavad ainult innustust juurde oma edulugudega!

  6. #266

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tänud!

    Sinu blogi on ka väga meeldiv lugeda, väga shefi kvaliteediga Inglise keelt räägid :)

  7. #267
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Olen mänginud väga kaua nl50 ja selle beatimse saladus on hea preflop mäng ja tõesti taktika, mis võidab tohutult väikeseid potte, kaotades keskmiseid ja võites showdownile minnes peaaegu alati, sest showdownile nii naljalt ei lähe ehk võites suuri.

    Võidame väikeseid preflopis isoleerides, cbettides, kui see edu ei too, siis tuleb tihti loobuda, sest vastas ei ole tihti just kõige targemad mehed ehk võidame tonnide viisi väikeseid potte.

    Nüüd, saades cbettidele calle jne tuleb tihti kätest loobuda, sest bluff jne ei toimi selles limiidis, kaotame keskmisi potte.

    Lõpetuseks võidame suuri potte ja raha tuleb stabiilselt ja muretult ;D

  8. #268

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    viska oma alltime nl50 graafik ka üles, tahaks näha :)

  9. #269

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kuskil 45k käe juurest siis algab viimane shot, see algas ka swingiga , aga oli silmaga nähtavalt pask run ja julgesin jätkata :)
    Alguses see esimene järsk tõus seal üldse on heads up, kus korra +400$ lähedal ära käisin, nii, et pmst full ringis olin kõige hullemal hetkel juba -1000$ kandis :)
    Arvan, et need swingid on kohati olnud nii suured sellepärast, et võin vabalt mingite fishide lampi 40$ bette ära callida, kui näen, et on suur võimalus, et Tal on bluff ning vahest vaatab siiski nuts vastu, aga õieti läheb kah siiski tihti ;D


  10. #270

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael kui hea ema mul on.
    Sellise ema toetuse ja mindsetiga lihtsalt peab nosebleedidesse jõudma :D

  11. #271
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täiesti pael kui hea ema mul on.
    Sellise ema toetuse ja mindsetiga lihtsalt peab nosebleedidesse jõudma :D
    Mis ta ütles/tegi? Et lase edasi kõigil on downswinge küll jõuad kaugele?

  12. #272

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Mis ta ütles/tegi? Et lase edasi kõigil on downswinge küll jõuad kaugele?


    lol

  13. #273

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Mis ta ütles/tegi? Et lase edasi kõigil on downswinge küll jõuad kaugele?
    :D

    Andsin Talle täna kooli kohta teada, mõtlesin, et tuleb mingi hukkamõistmine vms, aga nii rahulikku ja naeratavat reaktsiooni poleks küll oodata osanud :)
    FRIKKIN OOSOM, Tahax juba Eestis olla ja Kirde saia süüa!
    Täna öövahetus laos, tuleb veel need viimased nädalad omale võimalikult suur tülgastus tekitada töö tegemisest.

    Saab lõpuks arsti juurde kah Eestis ja uurida, mis kepp mul siin ninapiirkonnas toimub, tahaks juba täie mahuga taas sporti teha!
    Ning kui saan arsti juurest mingi lahenduse, siis võime prop betid teha, kas aasta lõpuks lükkan 100kg rinnalt :D
    Praegune rekord 71kg ning ise kaalun 67kg, kuid pole maxi proovinud juba ligi aasta ja teen 60kg'iga seeriaid, 10x, 7x, 5x umbes tuleb ära ;D

  14. #274

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Elu on lill.

  15. #275

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Elu on lill.
    nat riili

  16. #276
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    :D

    Andsin Talle täna kooli kohta teada, mõtlesin, et tuleb mingi hukkamõistmine vms, aga nii rahulikku ja naeratavat reaktsiooni poleks küll oodata osanud :)
    FRIKKIN OOSOM, Tahax juba Eestis olla ja Kirde saia süüa!
    Täna öövahetus laos, tuleb veel need viimased nädalad omale võimalikult suur tülgastus tekitada töö tegemisest.

    Saab lõpuks arsti juurde kah Eestis ja uurida, mis kepp mul siin ninapiirkonnas toimub, tahaks juba täie mahuga taas sporti teha!
    Ning kui saan arsti juurest mingi lahenduse, siis võime prop betid teha, kas aasta lõpuks lükkan 100kg rinnalt :D
    Praegune rekord 71kg ning ise kaalun 67kg, kuid pole maxi proovinud juba ligi aasta ja teen 60kg'iga seeriaid, 10x, 7x, 5x umbes tuleb ära ;D
    Mingi beti võiks teha, aga alustaks sügisest, suvel ei jõua lihtsalt eriti jõusaali. Millalgi surusin 106kg ära, kuid hea kui hetkel suudan 90kg kuidagi ülesse suruda, vaevalt sedagi. Peaks peale suve maksimumid vaatama ja siis mingid sihid seadma, mis saavutada tuleks. Tundub huvitav, sest arvatavasti kohtuksime päris tihti ka samas jõusaalis :).

  17. #277
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    nohh.. ma surun kuskil kaks nelipakki tunnikesega ära.. aga rohkem ei jaksa ka vast :D

  18. #278

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo

    Praegune rekord 71kg ning ise kaalun 67kg, kuid pole maxi proovinud juba ligi aasta ja teen 60kg'iga seeriaid, 10x, 7x, 5x umbes tuleb ära ;D
    Mul oli 2 aastat täpselt sama. kaalusin sama palju ning lükkasin 72,5kg.

    Nüüd kohe kohe lähen uuesti jõukasse ning võtan asja korralikult kätte. Eesmärgiks sügisel 15kg raskem olla.

  19. #279

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tänane sessioon siis oli täica eelmise laupäeva dejavu, kus tõmmasin ilusti +250$ peale ning siis mõnesaja käega umbes samal kellaajal BUMM, ainult üx BI jäi alles kasumist. Kuid täna oli eesmärk lahti mängida boonus ning jäin laudadesse edasi ning BOOM samamoodi mõnesaja käega taas üle +200$.

    Naljakas oli, et juhtus enamvähem kõike minu kasuks täpselt samamoodi nagu ka minu kahjuks.

    Tuli mingi 523 flop ja mul KK, obv set oli vastas, aga boardile tuli rida ja split.
    Siis mul oli AA ning üx Eesti fish, tõmbas ATs drawing dead flopil all ini ja taas split, seekord siis minu kahjuks!

    Siis oli top2 vs set, mille ma mängisin obv pot controlliga ja kaotasin mingi veerand stackist.
    Minu kasuks oli parem laks, QQ'ga set vs AQ top2, stackid läxid sisse ja vastane soovis, et mu perekond mõrvataks :D

    Ning AA vs KK siis, kus oli üle 60$ effective stacks, flopis laxisime all ini ja turnitas kunni ja sai rahasi.

    Aga selle viimase käe eest juhtus mul siis päeva pärl

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($50)
    Button ($8.70)
    SB ($56.25)
    Hero (BB) ($92.80)
    UTG ($25.35)
    UTG+1 ($14.95)
    MP1 ($14.65)
    MP2 ($57.75)
    MP3 ($25.20)

    Preflop: Hero is BB with J, J
    2 folds, MP1 calls $0.50, 2 folds, CO bets $3, 2 folds, Hero calls $2.50, MP1 calls $2.50

    Flop: ($9.25) A, J, K (3 players)
    Hero checks, MP1 checks, CO bets $7, Hero raises to $21, 1 fold, CO raises to $47 (All-In), Hero calls $26

    Turn: ($103.25) J (2 players, 1 all-in)

    River: ($103.25) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $103.25 | Rake: $3

    Results:
    Hero had J, J (four of a kind, Jacks).
    CO mucked A, A (full house, Aces over Jacks).
    Outcome: Hero won $100.25


    Mängija oli nii nitine, et teadsin, et ega see stackide sisse saamine polegi siin flopil väga hea, aga valikut polnud ja lootsin, et on AK, aga turnis J'i näha oli küll ülihea ;D

    Sess lõppes siis kuskil +160$ peal siiski ning ka boonus avanes ning nüüd on roll üle 5k$
    Ega siis midagi, homme öösel lähen nuusutan NL100 korraks. Kui tuleb pühapäeva öö kohane sess ja hea pluss, siis saan ka NL100 jääda, sest cashout tuleb teha päris suur kolimise jaoks ning lähen täpselt alla NL100 rolli jälle, aga ega sealt NL50st enam nii kiiret ära polegi, see kuu on 25k käe peale winrate 8.92bb/100 ja palju rohkemat ei oskagi soovida :)

  20. #280

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sa võtsid Starsis boonuse? Millise?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES