Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 155 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 3095
  1. #281

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Sa võtsid Starsis boonuse? Millise?
    650$ VIP boonuse ning just siis kui see sai lahti mängitud, oli piisavalt FPP'si taas, et osta ka June instacashid 184$ väärtuses, seega kokku tuli ühe raxuga 834$ juurde, mis on üsnagi mõnna :)
    Üldiselt ei taha nende 650ste peale kulutada, kuid pole veel Supernova ja pole muud valikut hetkel. 61621 VPP'd veel Supernovani ning selle aja peale jõuan 154k FPP'd koguda, ehk siis vahepeal taas väixed instacashid ning kui Supernova käes, siis saab täpselt 1500$ bonusseri osta 100k FPP eest.

    Kui muidugi muud rakendust ei leia vahepeal :)

  2. #282
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kui kunagi lõuna eestisse sugulaste juurde satud, siis anna teada...

  3. #283

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas camu
    Kui kunagi lõuna eestisse sugulaste juurde satud, siis anna teada...
    Uh, mis sugulased, mis Lõuna-Eesti? ;D

    täica pael, eile päeval kadus internet ära ja proovisin laptopile ka kaabli taha panna ning ei olnud. Proovisin nüüd asja läbi ruuteri panna ning laptop saab internetile ligi läbi wifi :o Tegin nüüd desktopile restardi ning sai ka neti tagasi, täica ptsis. Pühapäeva öö jäi nüüd mängimata ja NL100 jäi praegu proovimata siis!

  4. #284
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tundub justkui saatus ja karma võlg millegi eest :D.

  5. #285

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tänu sellele pühapäeva jamale jäi selle nädala volüüm kah üliväixex, olin kindlasti valmis 3-4k kätt veel laskma. Aga selle eest peab siis see nädal võib-olla natuke ka varasematel kellaaegadel mängima ning tuleb vb natuke sitemat runi siis ehk see nädal. Olen enamuse ajast öösel mänginud ja siis donke lihtsalt nii palju, et iga kord kui lendan kaljust alla, siis donkid ostavad mulle tasuta helikopterireisi kõrgustesse tagasi! Seda annab ka sellest graafiku lõpust välja lugeda, pmst 4 BI alla, peaaegu sama üles tagasi :D Mängisin muidu see nädal natuke kehvemini ja tegin ise ka natuke rohkem vigu kui eelmised 2 nädalat, seda arvatavasti tänu pausile, mis tuli sisse magamisrütmi muutuse ja mõne tööpäevaga, mis ette võtta tuli. See nädal peaxin samuti mõned päevad tööl käima, seega on raske suur volüme teha, kuid tahaks siiski kuu lõpuks 10k VPP'd täis teha.
    Tegin cashouti requesti kah ära, loodan, et see raha leiab tee mu pangaarvele ning hetkel jätkan siis NL50's kuni roll on 4.5k peal. Sinnani on siis kuskil 850$ nüüd minna, kuid ei tea kui ruttu sinna jõuan, sest üldiselt on päris sujuv tõus olnud viimasel ajal graafikul ning vb on peagi tulemas bumpy ride, kuid kes teab, äkki 9bb/100'le ongi minu winrate nüüd NL50's ;D
    Nüüd jõusaali minek 8)


  6. #286

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tahaks ka m2ngida, aga alkohol on tähtsam :D

  7. #287
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tahaks ka m2ngida, aga alkohol on tähtsam :D
    Kahjuks on see aasta niiviisi kujunenud jah.

  8. #288

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eile hommikul kella 8 aeg tegin cashout requesti, praegu kontollisin ja raha on minu Taani pangaarvele üle tulnud, unreal kiirus :)

    Lisaks sellele hotlappisin Live For Speedis mingi 3 tundi, sõitsin päevläbi juba 44.62-44.66 aegu, kui maailmarekord oli 44.56 ning siis tuli üx täiesti unreal ring ning panin 44.38 uueks maailmarekordiks! Seejärel tegin liiga kvalifikatsiooni jaoks veel parema ringi onlines, mis suure töenäosusega kindlustab mulle esimese stardikoha pühapäevases sõidus :)

    Tuju on praegu laes raisk :)

  9. #289

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    ..., mis suure töenäosusega kindlustab mulle esimese stardikoha pühapäevases sõidus :)
    Kus kaasa saab elada? Broadcastitakse neid sõite üldse?

  10. #290
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mis autoga ja kus rajal?

  11. #291
    goldec
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma hakkasin ka muide paar nädalat tagasi sinu juttude peale LFSi mängima :D

  12. #292
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

  13. #293

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    bemmivendasid on juurde vaja foorumisse

  14. #294

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas muhkLionu
    Kus kaasa saab elada? Broadcastitakse neid sõite üldse?
    Selle liiga sõite ei broadcastita, mõned hooajad tagasi näidati lives!
    www.lfs-league.com

    Rada on Fern Bay Club rev, LX4

  15. #295

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    http://www.lfs-league.com/grids.php?event=4

    Stardin siis homme 60 ringilisele sõidule esikohalt ning lasin omale sõidu jaoks teha erilise skinni ;D


  16. #296
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Väga ilus :D

  17. #297

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    slickidega ei sõidagi?:D

  18. #298
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    very cool IMO

  19. #299
    goldec
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Väga ilus skin!
    Vaata, et au teed ikka omale ja meile

  20. #300

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas goldec
    Väga ilus skin!
    Vaata, et au teed ikka omale ja meile
    Sain stardist hästi minema, ning sai väike vahe sisse sõidetud. Kuid sõit oli siiski jube raske, sest suht varakult hakkasid teised sõitjad ringiga sisse saama ning üx chicane oli, kus teised sõitjad võivad kumme riivata ning need võivad rajale lennata. Seega ajas suht rütmi sassi ja päris maximumi peal ei saanud sõita, kuid vahe püsis täpselt parajana ning lõpuringidel oli täpselt selline edu, et saab rahulikult lõpuni sõita ja mitte riskida. Üks kurv oli veel muidu, kus annab sedasi üli napilt lõigata, ning reegel on, et 2 ratast peavad alati rajal olema, kuid see leedukas lõikas seal kurvis pea iga ring, vb saab veel penaltyt kah, siis on mu võit siiski suht ülekaalukas :)

    Ning see leedukas, kes teisena lõpetas, see on hetkel maailmarekordi hoidjate tabelis LFS Worldis hetkel neljandal kohal 36 maailmarekordiga :)
    Mul endal hetkel kõigest 2 maailmarekordit!




    Pokkeris hetkel kahjuks nii hästi ei lähe, peab seda cashouti doomswitchi teooriat vist uskuma hakkama. Pole pärast cashouti kasumit teeninud, kuid ega kaotanud kah pole, olen suutnud asja suht nullis hoida, päris sickod biitid ikka olnud vahepeal ning kannatamatusest natuke sitemat mängu kah tehtud. Kuid täna on pühapäeva donkide öö ees ootamas ja loodetavasti saab sellega graafika taas tõusuteele :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES