Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 155 EsimeneEsimene ... 614151617182666116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 3095
  1. #301

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sain stardist hästi minema, ning sai väike vahe sisse sõidetud. Kuid sõit oli siiski jube raske, sest suht varakult hakkasid teised sõitjad ringiga sisse saama ning üx chicane oli, kus teised sõitjad võivad kumme riivata ning need võivad rajale lennata. Seega ajas suht rütmi sassi ja päris maximumi peal ei saanud sõita, kuid vahe püsis täpselt parajana ning lõpuringidel oli täpselt selline edu, et saab rahulikult lõpuni sõita ja mitte riskida. Üks kurv oli veel muidu, kus annab sedasi üli napilt lõigata, ning reegel on, et 2 ratast peavad alati rajal olema, kuid see leedukas lõikas seal kurvis pea iga ring, vb saab veel penaltyt kah, siis on mu võit siiski suht ülekaalukas :)

    Ning see leedukas, kes teisena lõpetas, see on hetkel maailmarekordi hoidjate tabelis LFS Worldis hetkel neljandal kohal 36 maailmarekordiga :)
    Mul endal hetkel kõigest 2 maailmarekordit!




    Pokkeris hetkel kahjuks nii hästi ei lähe, peab seda cashouti doomswitchi teooriat vist uskuma hakkama. Pole pärast cashouti kasumit teeninud, kuid ega kaotanud kah pole, olen suutnud asja suht nullis hoida, päris sickod biitid ikka olnud vahepeal ning kannatamatusest natuke sitemat mängu kah tehtud. Kuid täna on pühapäeva donkide öö ees ootamas ja loodetavasti saab sellega graafika taas tõusuteele :)

    õige :)

  2. #302

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Unustasin eile nädala graafiku panna, aga ega see graafik eriti graafiku moodi välja ei näe ka :P



    Üle pika aja siis ka miinus, aga cashouti doomswitch tuli ju üle elada. Ex täiesti tuim inimene oleks siiski väixe kasumi suutnud näidata, kuid mind ajab see break-even kohati nats tilti ja hakkan natuke liiga tihti raha pottidesse panema, kus ma seda panema ei peaks. Callisin näiteks eile ühe fishi 722 flopil A7'ga lõpuni, riveril pani all ini. Argumendiks oli muidugi see, et Ta oli 100% võitnud käed, kus Ta oli floppi näinud ning seda seitse korda järjest, kuid sel korral oli Tal igatahes deuce käes olemas. Aga muidu on üldse fishidel mu vastu hea run ka olnud, kuskil 2-3 agrodonki mäletan sellest nädalast, keda ma päev otsa 3bettisin AK AQ'ga ning ei tulnud ühtegi krdi ässa floppi ja tüübid bettisid mu igast potist välja lihtsalt ning tükk tüki haaval andsin oma stacki neile ära.
    Praegu oli ka just olukord, kus istusin lauda ja kaks ulmelist deep stack donki oli. Üx vend bettis julmalt iga käsi ning näitas oma bluffe ka, hitin siis 88'ga dream flopi, top set! Turnis oli siis pot juba hea suur ja panin 15$'ise beti 19$'isse potti, aga donkil oli open ender + nutflush draw turnis ning riveris 30$ bet mulle vastu vahtis ning tuli taas lahti lasta käsi, kuigi raske fold see oli, aga board läx õnnex liiga pedeks kätte ära ja ei pidanud maxma talle. Aga see sessioon läx juba praegu siiski uude nädalasse ning algas miinusega, kuid järsku tuli juba BI plussi ning siis floppasin dongi vastu set over set ja lisaks oli üx ülepaar ka kolmandiku stackiga potis ja tuli mulle koju ära see pot ning sess käis ka vahepeal +200$ peal ära, millega sai siis juba ligi 8k kestnud eveni joon läbi murtud ning uus kasumi piik seatud sellesse kuusse. Kahjuks sessi lõpu poole läx jälle nati persersse ja callisin jätkuvalt donke mõttetult teiste paaridega ja langesin +120$ peale, kuid vähemalt sai see pikk evenis laskmine läbi vähemalt hetkekski :)

    Täna õhtul enne kuu lõppu vb veel väikene sess, kuid tundub, et kuu tuleb +1200$ kanti + 834$ boonuseid. Seega rekord kasumiga kuu tulemas ning seda kõigest 35k käega.
    Kool ja töölkäimine läbi, loodetavasti saab volüümi järgmiste kuude jooxul kahekordseks ja siis võib mett lakkuma hakata!
    Ning loodetavasti juuli kuus ka kauaoodatud NL100 shot ära tuleb :)

  3. #303

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    GOOOOOOOOOOOOO RUDI!!!!!!!!!!!

  4. #304

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Vedas, et jõudsin tildist kaineks saada, üle pika aja olin sessi keskel -250$ peal :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($52.85)
    MP1 ($49.50)
    MP2 ($49.25)
    MP3 ($30.85)
    CO ($50)
    Button ($50)
    SB ($108.15)
    Insta foldija (BB) ($50)
    UTG ($46.95)

    Preflop: Insta foldija is BB with 5, 7
    UTG calls $0.50, 6 folds, SB calls $0.25, Insta foldija checks

    Flop: ($1.50) 10, K, J (3 players)
    SB checks, Insta foldija bets $1, UTG calls $1, SB calls $1

    Turn: ($4.50) Q (3 players)
    SB checks, Insta foldija bets $3, UTG calls $3, SB calls $3

    River: ($13.50) 3 (3 players)
    SB checks, Insta foldija bets $6.50, UTG raises to $15, SB raises to $103.65 (All-In), Insta foldija folds, UTG calls $27.45 (All-In)

    Total pot: $104.90 | Rake: $3

    Results:
    SB had J, 8 (flush, King high).
    UTG had 2, A (flush, Ace high).
    Outcome: UTG won $101.90

  5. #305

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    **** koma null

    Pokerstars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($66.45)
    UTG ($54.90)
    MP1 ($50)
    MP2 ($36.55)
    CO ($46.95)
    Button ($56.70)
    Hero (SB) ($50)

    Preflop: Hero is SB with J, J
    3 folds, CO bets $2, 1 fold, Hero calls $1.75, 1 fold

    Flop: ($4.50) 5, K, J (2 players)
    Hero checks, CO bets $3, Hero raises to $10, CO raises to $44.95 (All-In), Hero calls $34.95

    Turn: ($94.40) K (2 players, 1 all-in)

    River: ($94.40) K (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $94.40 | Rake: $3

    Results:
    Hero had J, J (full house, Kings over Jacks).
    CO had A, A (full house, Kings over Aces).
    Outcome: CO won $91.40

  6. #306

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    lol, juuli kuu

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (SB) ($53.80)
    BB ($48.50)
    UTG ($51)
    UTG+1 ($55)
    MP1 ($50)
    MP2 ($49)
    CO ($87.15)
    Button ($23.85)

    Preflop: Hero is SB with 6, 6
    2 folds, MP1 bets $2, 3 folds, Hero calls $1.75, 1 fold

    Flop: ($4.50) A, 6, J (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $2, Hero raises to $5.50, MP1 raises to $10.50, Hero calls $5

    Turn: ($25.50) J (2 players)
    Hero checks, MP1 checks

    River: ($25.50) 5 (2 players)
    Hero bets $18, MP1 raises to $37.50 (All-In), Hero calls $19.50

    Total pot: $100.50 | Rake: $3

    Results:
    Hero mucked 6, 6 (full house, sixes over Jacks).
    MP1 had A, A (full house, Aces over Jacks).
    Outcome: MP1 won $97.50

  7. #307

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tahad veel cashout nuppu puutuda ?

  8. #308

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ma olen ammu ytlend, cashaut on doomswitch

  9. #309

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tjah, doomswitch paneb vähemalt FPP'si koguma. Pold ammu 4k käe sessi teinud. Aga kasu polnud halligi, jäi -230$ kanti see asi praegu.

    Aga ma parajalt tiltis ka praegu, lugesin pärast sessi kokku, et kui olexin oma tavapärase tight pot controlleri stiiliga asja võtnud, siis olexin võib-olla max -50$ olnud täna.
    2 korda käisin täna veel AK'ga ka preflop all inis, no ei ole mõtet. Ühel korral oli küll QQ vastu flip vähemalt, aga ega Ta ära ei tule ju!

    bläää, nii tilt ikka, homme saan veel mängida, aga laupäeval jõuavad mul sõbrad autoga Taani ja siis ei tea, kas rohkem mängida jõuan. Ei taha praegu miinusesse jääda siiski enne Eestisse minekut, homme tuleb heater!

  10. #310

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kanna cashouditud raha tagasi. 8)

  11. #311

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael, mis toimub. Mingid 20AF'iga flopivad käest kätte nutsusi ja selliste vastu ei saa foldida rsk.

    Tra, kui raske ikka foldida kui swing on, mingi tont tõmbas Q5s'iga Quads viied mu TT vastu ja obv maxin kinni. Tüübil oli AF inf iga tänav ja frequency oli 80%, jõhker!

    Olen suht looseks ka läinud juba NL50's ja ei foldi enam eriti 2nd paare ja pocketeid ja floatin ja teen igast sitta, see kah süvendab swingi. Näha on, et scared money suhtes juba NL100 valmis, NL50 summad nii väixed, et hakkan raha põletama kohati lol!

    Ega's midagi, lähen joon väixe rahustava tee ning kui tagasi laudadesse tulen, siis hakkan taas külma närviga foldima 3bettidele ja võtan asja praegu ülitightiks tagasi. Lauad on ikka suht jõhkraid kõrge VPIPiga agro idioote täis, et tuleb lihtsalt käsi oodata ja raha korjata. Pole mõtet tõmmelda nii palju.

    300-400$'ised swingid on varem olnud ning hoopis järsemalt kukkunud kui praegu ning pärast neid swinge oli jõhker heater ja ega Ta seegi kord tulemata jää :)
    Hetkel siis kuu käis -450$ kandis ära korra, enne laudade kinni panekut sain natuke isegi tagasi viimaste kätega,

  12. #312

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sick rsk, see swing ikka tahtis jätkuda aina. Pärast teejoomist juba algas kenasti +115$ juba, aga ei olnud veel läbi, biitide jada jätkus ja taas oli sessioon -100$'ini jõudnud, mis siis juba tähendas juuli kuu graafiku -491$ sügavusele laskumist. Aga juhtus see, mis juhtuma pidi ning kuskil 1200 käega jäi miinust järgi kõigest -150$ ehk siis ligi 350$ ülesse nigu niuhti!

    Tra, mis tilt oli juba peal ikka, iga kord kui tundus, et oli juba läbi, siis tuli ikka veel mingeid imemisi juurde. Vähemalt teeb see head kuu volüümile, downswingid panevad mind alati kõvasti grindima ning Supernova graafikule teeb see kindlasti head ;D

    Peab lootma, et see viimane 150$ tuleb ka mingi mõnusa heateriga ära ja kui tagasi nulli jõuan, siis on küll jõhker yess tunne!

  13. #313

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mida Sa mängid siis ikka? NL50?
    Millal NL100?

  14. #314
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ma jumala tihti loen seda teematja ikka pole aru saanud, mis teema sul ralliga on. Millega sa täpsemalt tegeled? ;D

  15. #315

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    Ma jumala tihti loen seda teematja ikka pole aru saanud, mis teema sul ralliga on. Millega sa täpsemalt tegeled? ;D
    Ma olen 2003 aastast alates sõitnud www.liveforspeed.com ning probably olen üx Eesti edukaimatest simraceritest. Ning kuna ma enam nii aktiivselt ei tegele ning sõitjaid on kõvasti juurde tulnud sellest ajast, kui ma täielikus maailma tipus olin, siis on endale tõestuseks ikka päris hea tunne mõni liiga sõit kinni panna, et I'VE STILL GOT IT ;D

    virx, NL50 ikka obv :)
    Summad tundusid NL sajalikud? :D

  16. #316

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Juulikuu doomswitchi nädal siis lõppes isegi nulliga , aga nagu näha jõudis juba come backi heater alata , kuid ei saanud seda nädalavahetusel ära kasutada, laupäeval jõudsid sõbrad Taani autoga ning proovisin öösel mõned käed mängida, tõmbasin kohe ühe nelikuga raha , kuid ei tundnud kõige paremini end, sest olin varem jala välja väänanud ja tõmbasin magama ära ning sedasi see nädal jäi siis.
    See nädal ei tea veel, kuda volume tuleb, seiklen Eestis ja kohtun inimestega. Aga raisk, kui mugav tugitool ja arvuti nurgake siin mul ikka on, siin võib olla ikka nii kaif grindida. Nurgas akvaariumist mingi draakoni sugune loom vahib mind, looma nimetus pidi olema habeagaam ;D
    Järgmisest nädalast hakkaks siis täiega rauda taguma ja teeks mõned rekordvolüümid :)


  17. #317
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mis bemmi rooli keerama on plaanis ka hakata? :)

  18. #318
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    EDU!

  19. #319

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    mis bemmi rooli keerama on plaanis ka hakata? :)
    E39 sooviks välja punnitada nii hea aasta väljalaskega kui võimalik.

    Täna õhtul tuleb vist esimene sess Eestis mängides :)

  20. #320

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    E39 M5 for the way .. muud ei tohi pokkeriprod osta :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES