Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 155 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 3095
  1. #341

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Vähemalt on nüüd kahe õhtu peale 6 maxis saanud täis 5100 kätt ning olen mänginud 22/17 stiilis ning sedasi olen tootnud hetkel 306$ kasumit.
    Ning sinnahulka kuuluvad veel mõned suht jubedalt mängitud käed, mis esialgu tegin. Hetkel hakkan juba 6maxi rütmi leidma ning mängida on väga põnev, erinevalt FR'i käteootamisest.
    Eriti positiivne on veel see, et AK'ga võib preflop all ini minna ning lausa enamuse ajast pikalt ees olla. Ning fishe leiab korralikult laudasi valides ikka kenasti ning kui istud 6maxis fishiga ninapidi koos, siis on suht raske mitte võita :)
    Loodetavasti jätkub nädalavahetusel sama sujuvalt mäng ning vb suudan ka kuu lõpuks plusspoolele viia. Platinumstari tahaks ka nv'ga ära kindlustada, selleks on vaja mängida veel umbes 7500 kätt. Peaks ära tulema!

  2. #342

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    6max juba 10k kätt tehtud ning homset sessiooni jään põnevusega ootama, sest olen juba jõudnud nulljoonele nii lähedale, et kui tulex tänase sessi sarnane kasum, siis olex see juuli kuu lõpux plussis!

    Igatahes hetkel on minu jaoks toimumas üx rekord. 9ndat sessiooni järjest olen jooxnud üle EV. Ning terve see kuu vist esimest korda minu mängimise ajaloos saab olema kuu, kus ma jooxen üle all in EV kuu lõikes!
    All inid on tõesti päris hästi pidanud , kuid jah, see, mis paska sinna boardile vahepeal jooxis pidevalt kui ma all inis ei olnud, tekitas suuremat tilti. 6maxis on hetkel kõik sessid alanud pmst esimese 500 käe jooxul on mingid dongid andnud 2 stacki. Siiski, lendasin ma +100$ pealt umbes -80$ kanti kahel korral ja oli tunda, et kui 6maxis swing peale tuleb, siis ikka läeb seda pappi hooga minema. Kuid raha liigub rohkem ringi ja see raha on ka kiiresti tagasi tulemas, seega pole veel miinusega sessiooni olnud 6maxis ja loodan, et nulljoone kättejõudes jätkub samalaadne tõus.

    4k$ rolliga hakkan NL100 full ringis NV'del shotte võtma :)

    Ning kuna ema Peugeotil on käigukast peaaegu õhtal, siis olen Eestis ringi rändamist juba see nädal vähendanud ja olen saanud näitamisväärse koguse käsi kokku, mis pmst lükkas mu kuu volüümi duublisse! Seega võib ka nädala graafiku panna! :)



    Augustis tahax volüümi rekordeid teha!

    Võtan osa ka Svenza korraldatavast SNG challengist, seega järgmine nädal panen mõned SNG graafikud ka ehk. Eelmine nädal tegin tegelikult ka suht palju 3$ SNG'si vahepeal. Kuid katsetasin 16 tablimist ja probably selle tõttu jooxin enamuse evenis. Aga tahax SNG'si rohkem teha, sest HEM joonistab ka nüüd SNG'de graafikuid ja need on lihtsalt nii sexikad!


  3. #343

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Fck yah, ning õnnestus täna korraks ka üle juuli kuu nulljoone käia, YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

  4. #344

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna oli nii igav 6maxi sessioon. Kogu sessiooni kõikumine oli vist ainult 73$ sees. Enamused sessioonid senimaani ikka 200$ üles või alla kõikumise ära teinud!

    Aga jah, täna oli suht pask ka, enamustes laudades sain donkide vastu halva positsiooni ning päris mitmel korral tõmbasid donkad oma drawd kah riverisse kokku. Väike kasum ikka ja vist siis kümnes järjestikune kasumiga sessioon 6maxis!

    Ainuke jama on, et käsi tuleb vähe, eriti kui ma veel mingi tournamendi ka kõrvale tixuma panen, siis 5-7 lauda enamasti töökorras. WCOOP Extreme satil jälle AT vs A8s ei pidanud ja olen pärast 3 satti piletita veel.

    A vähemalt käisin selle sessi keskel oma NL50 lifetime uues tipus ära ja seega ligi 37k kätt kestnud swing on jõudnud evenisse. Loodetavasti jätkub nüüd reis uutesse kõrgustesse :)


  5. #345

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eile tuli siis rekordseeriale lõpp peale, kui tuli -200$ sess :)
    Aga 11 sessiooni järjest siis suutsin NL50 6maxis lõpetada võitvana sessioonid ning nagu näha, need ei ole plussis lihtsalt suure volüümi pärast, pikim sess 2476 kätt :)
    Lisaks jõudsin ka mööda Supernova keskpunktist, ehk siis alla 50k VPP on jäänud Novani.



    Loodan, et eilne sick miinus saab täna kohe hiiteriga balansseeritud, tra see nv tahax NL100 mängida, kõigun seal 200-500$ kaugusel 4k$ BR'ist , no *****!
    Vähemalt on kõva BR'i distsipliini treening, et ei ole läinud siiski proovima enne kui 4k$ koos :)

  6. #346

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Lahe heateri poiss ju. :)

  7. #347

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Lahe heateri poiss ju. :)
    Heaterist asi kaugel, reiki olen ka rohkem maxnud kui kasumit tulnud ! :)

  8. #348

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Vähemalt jooksed üle EV. ;D

  9. #349

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    See oli ka rekord jah, vahepeal jooxin suht pikalt järjest üle EV ning terve eelmine kuu oli ka esimene kuu elus üle EV ;D
    Huvitav on see, et üle EV kuud kipuvad olevat 0 või miinuskuud tihtipeale ;D

  10. #350
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kas täna oled NL25 kergema teenistuse peal? 8)

  11. #351

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Kas täna oled NL25 kergema teenistuse peal? 8)
    Jah, vaadates kõigi hiigelsuuri volüüme olen hakanud natukene 18-20 tablemist proovima NL25's ja seni on nuts olnud.
    Üle 1100 käe tunnis ning absoluutselt mõtlema ei pea, et laudadest raha kätte saada, suht mõnus laxida ikka.
    NL50's on pidevalt mingid haiglased swingid, suht rahapõletamine on NL50 mängida, kui samal ajal võix NL25's stabiilselt raha korjata.
    Hetkel teen väixe pausi ning praegusel kellajal siiski lähen jätkan NL50 6maxiga :)

    Senise kahe hyper multitabling grindi graafik selline siis hetkel!


  12. #352

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mine perse, NL50 jälle -150$ 700 käega.

    Kõik NL25 grind nullis , "#)?(/%"#()=ER"!?#(!"/#()=%&"#%/()#!

    No mix ma ei või oma fking 4k$ täis saada, nüüd jälle 500$ puudu, lifetilt nahhui
    Teen selle 4k$ vist NL25 täis ära, viskab üle see NL50 swingimine praegu.

  13. #353

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna siis jälle NL25, alustasin üle pika aja juba õhtul mängimist, kuskil 7-8 vahel ning praeguseks hetkeks +150$ jälle, vahepeal oli +200 juba käes, aga lõpus väike set over set ja niisama sitta jooxu kah. Täna ma seda viga ei tee, et NL50 lähen :D

    Võix hea sujuv joox jätkuda, tulex ehk +300$ päev NL25's , see olex sweet :)

  14. #354

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No +300$ päev ei jäänud siis kaugele. Rekord grind siis, eelmine rekord oli vist 7k kätt. Seekord siis kahe sessiooniga 10 792 kätt. Aega läx vist natuke alla 10h.

    Jama, et lõpus nii palju igast keppi juhtus, aga üldiselt väsimus andis ka tunda, riveril ära drawitud käte vastu foldimist ei suutnud üldse teha ning kohati vist Cbettisin kah lampi, kui ma polnud preflop agressorgi jne :) Mingid kaks luckboxi olid ka vahepeal lauas, kes tõmbasid mõlemad 2 korda järjest mingid sick kalli hinnaga drawd ära, pold midagi teha!

    Mõned suckoutid tegin ise kah vähemalt, üx eriti magus oli kui teist korda täna floppasin AQ'ga AKQ flopi ning oli tunda, et vastasel on KK, esimesel korral Ta sai mu raha kätte, kuid teisel korral riverdasin ühe ässa lisaks :)



    Njah, senine kuu rekord kätearv on midagi 42k vist, selle löömiseks vaja teha 4 sellist päeva nagu täna, lol!!

  15. #355

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    No kuidas ma lähen madalamale limiidile raha teenima
    krt

  16. #356

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna siis kolmandal katsel ligi 100 osalejaga Pühapäevasel algajate tourneyil tuli Final table hit ära. Sai kahjuks taas neljanda kohaga lõpetatud, nagu Pokkeriprode tournal. kKuid 4st esimesest live tournast 2 FT'd, looking good :)

  17. #357

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täna siis kolmandal katsel ligi 100 osalejaga Pühapäevasel algajate tourneyil tuli Final table hit ära. Sai kahjuks taas neljanda kohaga lõpetatud, nagu Pokkeriprode tournal. kKuid 4st esimesest live tournast 2 FT'd, looking good :)
    wp. vaatasin jah nimekirjast, et keegi on hittinud.

  18. #358

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kaks korda täna QJ'iga top2 vs set flopist. Ning KJ top2 vs AA, mis imes kõrgemad kaks paari riveriks.

    4k kätt, lõpux siiski 50$ kasumit imesin kokku kuidagimoodi, aga päris ropp oli see sess siiski !

  19. #359

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tehti kaks rõvedat suckouti täna sessi alguse poole. Aga võib andeks anda, sest laudasi kinni pannes, leidus ikka üx laud jälle, kus avastasin, et oli Big blind sisse pandud, kui omaarust olin juba kõikidel laudadel auto post linnukese ära võtnud.

    Ja selles lauas siis juhtus selline BEAUTIFUL käsi!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($25.70)
    CO ($25)
    Button ($58.05)
    Hero (SB) ($25.50)
    BB ($27.20)
    UTG ($5.15)
    UTG+1 ($23)
    MP1 ($35.40)

    Preflop: Hero is SB with K, J
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 4 folds, Hero bets $1.25, 1 fold, UTG+1 calls $1

    Flop: ($2.75) 10, Q, 5 (2 players)
    Hero bets $2, UTG+1 calls $2

    Turn: ($6.75) 3 (2 players)
    Hero bets $5.25, UTG+1 calls $5.25

    River: ($17.25) 9 (2 players)
    Hero bets $12, UTG+1 raises to $14.50 (All-In), Hero calls $2.50

    Total pot: $46.25 | Rake: $2.25

    Results:
    Hero had K, J (straight flush, King high).
    UTG+1 had 9, A (flush, Ace high).
    Outcome: Hero won $44

  20. #360

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Sai NL100's käidud siis. Algus oli siis kohe päris sick. Esimene full stack all in käsi dongi vastu bottom set, Tal top2 + Flush draw turnis, river insta süda ja pot dongile.
    Järgmiseks oli mingi donk mul vastas ja floppasin QJ'iga J7x ning tuli reraise flopil, otsustasin, et 70$ stackiga donk on piisavalt donk ja läxin all ini, river 7, vastas oli Q7 :)

    Siis tuli päeva kulminatsioon suckout, converter hetkel ei tööta millegipärast, seega peab niisama jutustama. AQ preflop standard, donk callib flop, A63, panen Cbeti ning olen 150$ deep ja donk lendab sama deepina all ini insta. Sellise overshove peale foldida ei saanud, call ja boardile tuleb 4,7, donk näitab siis A5 runner runner reaga. DOH!!!!!! 300$ pot nahhui sedasi!

    Tra, siis hakkas juba veidike tilt peale tulema, selle aja jooxul olnud teinud ka kaks halba väljamaxmist ülepaariga, seega kaks stacki läxid veel oma vea tõttu. Kuid siis hakkasin väga hoolega keskenduma ja raha panema pottidesse ainult siis, kui valuet on saada ning kaart hakkas kah jooxma ning lõpetuseks siis YES sessioon ning homme saab NL100 jätkata!!!!!!!



    NL100 tundub siis hetkel väga beaditav limiit, inimesed ei mängi eriti OOP ning tänu sellele on väga kerge hiliseid raisusi 3Bettida, väga kergesti folditakse. Samuti on paljud väga suurelt võitvad mängijad VÄGA LAHKED oma blindi ära andma, so sick! Ja mis kõige vägevam, USKUMATUID donke oli täna , mingi 80/30 tüüpe oli jalaga segada. Loodan, et ei sattunud lihtsalt mingil lahedal päeval, vaid sedasi on NL100's iga NV :)
    VPP'si tuli ka mingi 1600, kui sedasi järjest laseks, siis olex Supernova vähem kui kuu ajaga taskus!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES