Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 155 EsimeneEsimene ... 1018192021223070120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 3095
  1. #381
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo

    is nice, is very-very nice!

  2. #382
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    sick jah.. mitme buy iniga NL100 shoti läksid võtma?

    ja kas statse ka postitad?

  3. #383

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    näita showdown joont ka

  4. #384

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    tundub solid, keep up the good work.

  5. #385

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Joontega siis ja pühapäeva break-even ka juures!



    Ning statid, ülemine NL, alumine PL.



    Cbet on suht madal, sest hakkasin suht hoolega valima kohti, kus Cbettida, Cbetin pmst any flop üle 60% Cbeti foldijatele ning siis Cbetin kui mu käel on mingit potensiaali. Kasvõi mingi gutshot. Samuti Cbetin harva Buttonil olevaid mängijaid, sest buttonil mõeldakse alati, et foldima ei pea. Buttoneid tuleb kindlasti tugeva käega Cbettida ja turni Check raisida :)
    Huvitav, et ise hetkel niipalju Cbetile foldin, NL50's oli vahepeal juba 50% kandis.

  6. #386
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    sick jah.. mitme buy iniga NL100 shoti läksid võtma?


  7. #387

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Siin teemas mul kõvasti juttu old sellest, kuidas end ikka 4000$'ini elu eest pigistasin, enne kui selle shoti lõpux võtsin :)
    Edust hoolimata võib mind veel nädala sees NL25's kah näha, ma arvan! :)
    Pingevaba grind NL25's rahustab mõttemaailma väga hästi vahepeal suurteks nädalavahetuse grindideks !

  8. #388
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Rudi siin teemas pikalt arutanud, et 40BI kogu kokku.

    Ja cbet ei ole ju madal, standard :D.

  9. #389

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Päris pask run, viimase 5k käe jooxul 4x KK vs AA olnud ja kahel korral üle 130bb deep!
    Lisaks oli täna donki kõige parem ässade slowplay üldse, preflop siis 3$ reraisis 5$ peale, flopis mul ilus set olemas, all in ja river A, tra kui sick!
    Siis oli veel 3Bettisin AK'ga, callis, flop K42, turnis saan reraise, no ei ole võimalik foldida, aga samas wtf käsi Tal olla saab, mida ma biidin. obv AA oli lambal!

    Loodan, et nv'ks saab kaardi jooxma!

  10. #390

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täiesti pael, mis mega laudade valik oli täna ja milliseid uberdonke kohtas!

    Aga kahjuks eilsetele KK vs AA orgiatele järgnesid mul igasugused muud biitide ja coolerite orgiad ja sai -650$ peal oldud sessi keskel, aga hommikul sain lõpux megafishide käest tagasi ja napilt plussi!

    FPP'si tuleb küll igatahes vägevalt, 5k tuli tänase sessiga! Võix juba Supernova kah olla, siis tulex neid veelgi rohkem!
    Supernovani veel 37.2k minna, homme ja ülehomme plaanin ka kõvasti grindida, kui mingit partyt järsku ei teki!

  11. #391

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    mul 31.2k novani j22nud... kahjuks hetkel nl25 tagasi, kuid arvatavasti kohe nl50 tagasi :D .. nl100 võib punktide poolest magus olla

  12. #392

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mul 31.2k novani j22nud... kahjuks hetkel nl25 tagasi, kuid arvatavasti kohe nl50 tagasi :D .. nl100 võib punktide poolest magus olla
    On jah rsk, varsti saan FPP Pro viljasi maitsta, kui Septembri Insta cashide jaox punktid koos ! :)

    Eile oli nii pask run, sest see käsi tõmbas luckboxi tühjax:

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($18)
    Hero (BB) ($155.85)
    UTG ($58.55)
    UTG+1 ($117.85)
    MP1 ($106.55)
    MP2 ($109.45)
    CO ($13.20)
    Button ($41.35)

    Preflop: Hero is BB with Q, 10
    6 folds, SB bets $2, Hero calls $1

    Flop: ($4) Q, K, A (2 players)
    SB checks, Hero bets $2, SB calls $2

    Turn: ($8) J (2 players)
    SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

    River: ($16) J (2 players)
    SB checks, Hero bets $8, 1 fold

    Total pot: $16 | Rake: $0.75

    Results:
    Hero didn't show Q, 10 (Flusse Royaale).
    Outcome: Hero won $15.25

  13. #393

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, ma ei tea mix ma kohati ikka nii sitasti mängin, vaja igasugustes kohtades torkida aina, kus võix ammu potist nahhui tõmmata.

    +800$ sessist jäi lõpux järgi ainult +200$ täna. Ptsi , eile oli parem magama minna kui -650$ mängisin +30$ peale.

    JA MIX ON VAJA ÜHEL REGULARIL TT'ga UTG pealt mu AKo vastu 4Bettida ja all in callida, unreal, kui pask mängija!

    Ja shortstackerid ajasid ka nii tilti täna, iga natukese aja tagant oli jälle mingi ******** all inis, kui mul vaja polnud seda!

  14. #394

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Seni olen vist kõige varem PlatinumStari ära kindlustanud umbes 24nda kuupäeva paiku!

    Kuid hetkel 8. septembri hommikul on mu Kuu VPP seis 8667 8)

    Eilse ja üleeilsega vist elasin üle oma suurima rahalise swingi, natukene üle 1500$ sai vist langetud graafikuga :P
    Siiski olen NL100 suhtes hetkel suht enesekindel, sest kõvasti olen teinud ise teadlikult paska mängu ning 80/50 dongid on ka palju imeasju kokku tõmmanud! Sellest ka tulnud mõned tildihood, millest suurim oli eile!

    Poker Mindsetis on ka Tildi peatükk käsil ja täna olin terve sessiooni suht rahulik, kuigi sai AA vs KK kaotatud just jälle sel hetkel, kui potis oli lisaks kõvasti dead money ning CO Buttoni battelis üx KK vs AK, mis riveri A'ga lõppes!

    Mitmed viimased korrad, kui olen kolmapäeva öösel laudadesse roninud, siis olen lahkunud mõttega, et tra ma siia üldse ronisin sellel mõttetul päeval, seega vb lõõgastun nädala keskel natuke NL25's!

  15. #395
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Köitev strateegia see NL25 - NL100 - NL25 - NL100, et lõpuks jäädagi NL100+. Õnne laudades!

  16. #396

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kauaoodatud The Poker Mindset loetud. Täna öösel lugesin viimased 125lk'd järjest läbi :)

    Ma arvan, et peaxin nüüd ehk loodetavasti rahulikum olema kõige suhtes, kuigi enamus põhitõdesi on juba siit foorumist siit ja sealt ajusoppidesse üles korjatud!

    Aga järgmiseks siis ka väga põnev lugemine, Harrington on Cash Games vol1 ja vol2. Esimene Cash game kirjandus minu jaoks, nägin mõndasi väga häid ja huvipakkuvaid teema nimesi kah sisukorras, cant wait!

    Tänud kasutajale "kapiuxehing", kes siis kõik kolm korraga välja laenas :)

  17. #397
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kas sa viid selle talle nüüd tagasi? tahaks ka lugeda, või kasvõi endale koopia sellest teha.

  18. #398
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kauaoodatud The Poker Mindset loetud. Täna öösel lugesin viimased 125lk'd järjest läbi :)

    Ma arvan, et peaxin nüüd ehk loodetavasti rahulikum olema kõige suhtes, kuigi enamus põhitõdesi on juba siit foorumist siit ja sealt ajusoppidesse üles korjatud!

    Aga järgmiseks siis ka väga põnev lugemine, Harrington on Cash Games vol1 ja vol2. Esimene Cash game kirjandus minu jaoks, nägin mõndasi väga häid ja huvipakkuvaid teema nimesi kah sisukorras, cant wait!

    Tänud kasutajale "kapiuxehing", kes siis kõik kolm korraga välja laenas :)
    Harringtoni cash ei ole just parimate killast, kuid ega vast mööda külgi maha ka ei jookse :/.

  19. #399

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Eile avastasin suurepärase triki. Kui laud hakkab tühjenema ning lauas on mõned fishid, siis ei tasu lauast kohe lahkuda. Tühjenev laud pole alati määratud hukule, eriti hommikul kella 5-8 aeg. Jäin siis fishidega pmst heads up ning paljud lauad täitusid uuesti peagi ning seda peamiselt fishide näol. Olin siis eile hommikul mitmes lauas NL100, kus keskmine VPIP oli üle 30% ning tekkis paradiisi tunne! NL100 laud, kus siis mingi 6 meest olid rohelist värvi VPIPiga, ehk siis üle 30%, mõnna mõnna!

    Ning eile oli üx sick laud, kus olid kaks 90/50 stiilis venda, oi kui hullud need olid. Neil mõlemal oli vahepeal jube deep stack ka ning üx tüüp hakkas kohe J9 open shovema kui Ta kuskil 70$ stacki peale jäi ning reloadis ka ;D Lõpus oli kõikidel regularidel seal lauas üle 200$ stackid, endal käis vahepeal isegi 300$ ära, aga AQ vs J9 open shove ei pidanud hiljem :)

  20. #400

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mõned eilsed puke käed

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($18.50)
    Hero (MP1) ($101.50)
    MP2 ($183.20)
    CO ($20)
    Button ($132.75)
    SB ($125.95)
    BB ($119.90)
    UTG ($144.55)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, K
    2 folds, Hero bets $3, MP2 calls $3, 3 folds, BB calls $2

    Flop: ($9.50) Q, 3, K (3 players)
    BB checks, Hero bets $6, MP2 calls $6, 1 fold

    Turn: ($21.50) 4 (2 players)
    Hero bets $18, MP2 calls $18

    River: ($57.50) 5 (2 players)
    Hero bets $48, MP2 raises to $96, Hero calls $26.50 (All-In)

    Total pot: $206.50 | Rake: $3

    Results:
    Hero mucked Q, K (two pair, Kings and Queens).
    MP2 had 6, A (flush, Ace high).
    Outcome: MP2 won $203.50


    WHAT?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($153)
    BB ($100.20)
    Hero (UTG) ($113)
    UTG+1 ($182)
    MP1 ($118.85)
    MP2 ($45.50)
    CO ($101.10)
    Button ($174.05)

    Preflop: Hero is UTG with A, Q
    Hero bets $3, 3 folds, CO raises to $6, 3 folds, Hero raises to $18, CO calls $12

    Flop: ($37.50) 7, J, A (2 players)
    Hero bets $28, CO raises to $59, Hero raises to $90, CO calls $24.10 (All-In)

    Turn: ($203.70) J (2 players, 1 all-in)

    River: ($203.70) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $203.70 | Rake: $3

    Results:
    Hero had A, Q (two pair, Aces and Jacks).
    CO had J, 9 (three of a kind, Jacks).
    Outcome: CO won $200.70


    obv


    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (BB) ($112.10)
    SB ($100.50)

    Preflop: Hero is BB with J, J
    SB bets $3, Hero calls $2

    Flop: ($6) K, 6, J (2 players)
    Hero checks, SB bets $4, Hero raises to $14, SB raises to $30, Hero raises to $58, SB calls $28

    Turn: ($122) A (2 players)
    Hero bets $51.10 (All-In), SB calls $39.50 (All-In)

    River: ($201) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $201 | Rake: $1

    Results:
    SB had A, A (three of a kind, Aces).
    Hero had J, J (three of a kind, Jacks).
    Outcome: SB won $200


    Siis see käsi ka obv, mille panin asdjaspaks threadi, sest see vist minu kalleim biit ever

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP ($117.50)
    CO ($81)
    Button ($91)
    Hero (SB) ($163)
    BB ($146.40)
    UTG ($98.50)

    Preflop: Hero is SB with A, A
    4 folds, Hero bets $3, BB raises to $9, Hero raises to $24, BB calls $15

    Flop: ($48) 8, 6, 9 (2 players)
    Hero bets $33, BB calls $33

    Turn: ($114) J (2 players)
    Hero bets $106 (All-In), BB calls $89.40 (All-In)

    River: ($292.80) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $292.80 | Rake: $3

    Results:
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    BB had A, K (flush, Ace high).
    Outcome: BB won $289.80


    Ning lisaks veel sittakanti mingite halfstackide vastu, kus sellised J9 sarnased riverid, uskumatu, mis doomswitch
    Lisaks sain veel blind vs blind sitaks biite. AA vs AQs , kus oli kõik potid jälle flop ja mingi 9 high, kuidagi ei foldi!
    Ja siis kui lõpux on AA vs KK Button vs Blind, siis mingi Supernova sitakas otsustab mu Button raise flattida BB pealt KK'ga ja JÄLLE 3 POTIT FLOPIS, WTF! Aga kumbalgi meil potit pole ja idikas check callib flopi ja turni, no sitaks sain valuet AA vs KK. Mul on alati vaja 150bb deep olla, kui ma KK vs AA saan ise!

    Aga enne ma NL100st ei lahku, kui kogu mu NL100 kasum läinud, sest tean, et biidin seda värdi limiiti, kui suudan tildist hoiduda!!

    Praegu siis vist mingi 45k kätt NL100's see kuu, kus olen kõikunud enamjaolt nullist allpool kuni -950$ kanti ning vahepeal õnnestus +570$ peal ära käia. Tahax loota, et täna enam biite ei tule ning pean sessiooni algust rahulikumalt võtma, sest alguses tahab tilt kuidagi kergemalt tulla, eile kui juba -800$ peal olin ja olin nagu valuläve ületanud, siis tegin peaaegu veatut mängu.



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES