Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 155 EsimeneEsimene ... 1523242526273575125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 3095
  1. #481

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Päris julm, mu roheliste sessiionide rekordseeria on endiselt jätkumas!

    Aga täna läx napilt, alguses sain kaks korda kaheksate setiga kanni, ühel korral trappisin top setiga nii kenasti, riverisse lendas Q ja obv QQ'd trappisin SO BEAUTIFULLY!
    Siis juhtus veel selline asi, et AA vs AA , mul mustad ässad ja flop tuli 3 ärtut ja suht mingi KQx, mõtlesin, et olen juba suht drawing dead, aga hoopis neljas ärtu riveris hävitas mu :)
    KK vs KK oli ka veel täna lisaks, see tuli ikka split õnnex!

    Käisin siis -400$ ära juba, aga lõpetasin siiski +200$ ning täna lasin pidevalt kuskil 16-20 lauda :)
    Lõpus keerasin veel ühe JJ käega perse, käsi arenes kuidagi sitasti ja board jooxis ka rigged ning maxin fishi ässad kinni lihtsalt.

    Igatahes päris hea, eile ja täna lasin ikka suht palju laudu ja vahepealne vähemate laudadega mängimine ajas mängu nii paika ja nii hea enesekindlus hetkel, vb isegi on mul lootust saada mingiks NL100 megagrinderiks, kuid BR nii suur juba, et väixed NL200 mõtted käivad peas.

    Aga jah, autot on ka vaja ja teen varsti Bemmi cashouti kah ära kui boonused nüüd vabanevad ja siis vaatab kui edukalt järgmised kuud NL100's lähevad :) Järgmisest aastast võix algusest peale juba NL200 reg olla küll!

  2. #482

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mis bemmi osta plaanid?

  3. #483

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ;D

  4. #484

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas pohhui
    Mis bemmi osta plaanid?
    E39

  5. #485

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kui bemm ära tuleb, siis pead oma threadi pealkirja muutma - jääb ju ainult "Rudi Miljonäriks" Edu!

  6. #486
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kui bemm ära tuleb, siis pead oma threadi pealkirja muutma - jääb ju ainult "Rudi Miljonäriks" Edu!
    ei tea kas ma peaksin panema oma topicu pealkirja ka oma eesmärgi.. unelmate maja mere ääres..

  7. #487

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nime järgi pidanuks ikka varem miljonäriks saama ja siis bemmile hakkama mõtlema, Rudi Sul proriteedid paigast ära :)

  8. #488
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kaks ühes oleks old kui sa millise bemmi ostaksid:-D

  9. #489

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Osta siis ikka parkimisanduritega ;:) .. Sool teeb talvel neile nii palju head :) Mul täna üks läks jälle . 1,8k .. cya :)

  10. #490

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kolmapäeva õhtul cashi ei taha, alati kahetsen kui laudadesse istun.

    Tegin odavaid tournasi, tra kui haiged need ikka on. 4 korda sain kotti Ax kõrgem vs Ax madalam preflop all in kui oli just ülisuur pot tähtsas tourna faasis, nii ****** ikka , no ma ei saa aru kuidas see variatsioon alati nii ****** on seal tournades, järjest tõmmatakse no blää.

    Mõned tõmmasin täna isegi ka, kuid obv need olid mingid kõvasti vähemolulisemad väixemad potid!

    Aga kolmapäeviti on odavam mõned odavamad tourneid põske saada, kui cashis -500$, nii, et peab rahule jääma :D

  11. #491

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, viimane 6maxi tourna veel 88 vs A7s kotti.

    Tra kui hea laud oli, kaks ulme venda 45/30 seppa olid enne mind, aga no kui ära ei tule, siis ei ole midagi teha.

  12. #492

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna siis lõppes mu rekordseeria, 18 sessiooni järjest suutsin võita, täna saadeti kahurvägi peale.

    KK vs AA 2 korda
    QQ vs AK pre all in
    KK vs QQ pre all in
    AK vs überfishi AT A high flopil all in, river T
    QQ vs KK blindide battle
    AK vs AA blindide battle
    Set over set kah ning siis oli veel lisaks muid suckoute

    Nii, et täna oli lootusetu, jäi lõpux -400$ siis, aga rekordkuu on siiski :)

  13. #493
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Palju bb/100 on ja mis sample? :)

  14. #494
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mix classi ei tulnud kiilakas?

  15. #495

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ei öelnudki, et juba kohe tulen, mul sõber oli tööl :P

    Aga see 330 on mõnus BI, millalgi kindlasti peab selle Classicu järgi proovima.

    Just eile tõmbasingi kiilakaks muide ;D

  16. #496

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täna siis lõppes mu rekordseeria, 18 sessiooni järjest suutsin võita, täna saadeti kahurvägi peale.
    wat?

    jõhker.

  17. #497

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Palju bb/100 on ja mis sample? :)
    winrate oli see kuu NL100's täica tagasihoidlik 4.60bb/100 60k käe peale, kuid suur edasiminek võrreldes eelmise kuu negatiivse winratega :)

    Rõhku panin see kuu hoolikalt käe läbi mõtlemisele enne kui teen calli ja seda eriti riveris. Sest eelmine kuu callisin lihtsalt kohutavalt maha inimesi ning samuti kui olin OOP ja sain flopis ülepaarile reraisi, siis potis OOP jätkamise asemel või shovemise ja seti kinnimaxmisega riskimise asemel suht instafoldisin oma käed.
    W@SD 57% on super tulemus minu jaoks!

    Järgmise kuu strateegiliseks eesmärgiks olex vaja arendada mängu blindidelt -23bb/100 SB'lt ning -39bb/100 BB'lt pole vist väga rahuldav tulemus.

    Kas keegi ehk on kunagi kuskil märganud, mis tulemusi näitavad NL100 kuulsad grinderid nagu Ronfar3 ja vinivici jne blindidelt? Tahax teada, milline on selline hea tulemus ning samuti ehk on häid 2p2 linke blindidelt mängu kohta NL100 tasemel või ka NL200!

  18. #498

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud. Pot oli heads up ja checkisime turni, turnis tegi mingi nõrga beti ja ma olin sellest olukorrast tiltis, laxisin all ini, ägises ja callis ära KJ'iga.

    M oli ka muidugi mingi 3 ainult ja värki aga vastane oli suht mõistlik ja KJ'i vastu olex pre siiski vb fold Equitit olnud. Faking Julia või misasi Ta oli seal, tuleb anaal-noomitus teha Talle!

    Muidu kasiino iseenesest oli päris mõnus ja tourney oli ka päris hea, kindlasti peab veel minema!

    Aga täna olex ikkagi võitma pidanud, flipid tulid ära ja mõned niisama head flopid tulid kah, pole nii palju käsi varem pre raisida saanud lives!

    Tilt rsk

    Aga live on ikkagi mõnus, näeb kohe näost ära, kes on fish

    Peax nüüd vist magama minema, homme või ülehomme peab downswingist välja grindima ja boonused ka vaja lõpux lahti saada, boonustega juba niigi pikalt läinud

  19. #499
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud
    See on Classicu kohta täiesti standard ja igapävane... Nendest Classicu kaladest saaks varsti juba raamatu kirjutada. Üks parimaid: mängija A mõtleb blaindil (heads up) AI callimisele, diiler aga jagab juba flopi välja. Mängija A: WTF? ma ei olnud ju veel otsustanud! Pika vaidlemise lõpuks lubati mängijal A teha oma lõplik otsus, olles juba NÄINUD floppi. No jaa kuna ta oli oma pasaga flopist juba 2 paari hittinud, oli otsus lihtne.... :D

  20. #500

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas kaval-ants
    See on Classicu kohta täiesti standard ja igapävane... Nendest Classicu kaladest saaks varsti juba raamatu kirjutada. Üks parimaid: mängija A mõtleb blaindil (heads up) AI callimisele, diiler aga jagab juba flopi välja. Mängija A: WTF? ma ei olnud ju veel otsustanud! Pika vaidlemise lõpuks lubati mängijal A teha oma lõplik otsus, olles juba NÄINUD floppi. No jaa kuna ta oli oma pasaga flopist juba 2 paari hittinud, oli otsus lihtne.... :D
    Ei ole võimalik??? :o

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES