Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 155 EsimeneEsimene ... 1624252627283676126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 3095
  1. #501
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Käsi ju tühistatakse kui diiler paska keerab? ???

  2. #502

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Oi kui palju kordi on diiler classicus mulle paska keeranud... Nad on seal ikka tõsised nisanäpud.

  3. #503
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud. Pot oli heads up ja checkisime turni, turnis tegi mingi nõrga beti ja ma olin sellest olukorrast tiltis, laxisin all ini, ägises ja callis ära KJ'iga.

    M oli ka muidugi mingi 3 ainult ja värki aga vastane oli suht mõistlik ja KJ'i vastu olex pre siiski vb fold Equitit olnud. Faking Julia või misasi Ta oli seal, tuleb anaal-noomitus teha Talle!

    Muidu kasiino iseenesest oli päris mõnus ja tourney oli ka päris hea, kindlasti peab veel minema!

    Aga täna olex ikkagi võitma pidanud, flipid tulid ära ja mõned niisama head flopid tulid kah, pole nii palju käsi varem pre raisida saanud lives!

    Tilt rsk

    Aga live on ikkagi mõnus, näeb kohe näost ära, kes on fish

    Peax nüüd vist magama minema, homme või ülehomme peab downswingist välja grindima ja boonused ka vaja lõpux lahti saada, boonustega juba niigi pikalt läinud
    ok2aa-l oli olukord nii classicus, et läks preflopis all-in, 1 mängija oli peale teda kaartidega ning diiler laotas koheselt flopi ootamata mängija calli. Mängija, kes ei callinud ja nägi tasuta floppi sai insta seti ok2aa kahe paari vastu ning nüüd oli ok2aa all-ini ja too vend, kes tasuta floppi nägi sai otsutada, kas callib või mitte. Obv, et callis ja ok2aa sai surma. Päris sick koht. Vaidlesime natuke manageriga ja manager ütles, et floppi tagasi pakki ei panda ja mängija, kes nägi floppi saab otsustada. Mida teeksite teie? Ja selle peale tuligi meelde, et uurida järgi burgetilt, mis on õige.

  4. #504
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ok2aa-l oli olukord nii classicus, et läks preflopis all-in, 1 mängija oli peale teda kaartidega ning diiler laotas koheselt flopi ootamata mängija calli. Mängija, kes ei callinud ja nägi tasuta floppi sai insta seti ok2aa kahe paari vastu ning nüüd oli ok2aa all-ini ja too vend, kes tasuta floppi nägi sai otsutada, kas callib või mitte. Obv, et callis ja ok2aa sai surma. Päris sick koht. Vaidlesime natuke manageriga ja manager ütles, et floppi tagasi pakki ei panda ja mängija, kes nägi floppi saab otsustada. Mida teeksite teie? Ja selle peale tuligi meelde, et uurida järgi burgetilt, mis on õige.
    Mul on natuke sarnane olukord olnud ükskord. Ettekandja ajas joogid lauale SAH-s, private laud oli (s.t. mitte kasiino). Küsis siis, et "kas need on tavalised kaardid või?". Enne kui keegi jõudis reageerida, võttis HU olukorras (paartuhat krooni oli potis vist) ühe tüübi kaardi ja keeras ümber. Õnneks oli tavaline kaart jah. Aga mida edasi teha? Kumbki mängija pole süüdi. Otsustasime, et showdownini ära ja tugevam kaart võidab olemasoleva poti, mingit bettimist ei ole enam. Kui selgelt pole kumbki mängija süüdi, siis ei saa minu meelest kumbagi ebaproportsionaalselt karistada või soodustada sellistes olukordades.

  5. #505

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tra, mis gayseks käib

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (Button) ($189.70)
    SB ($99)
    BB ($229.30)
    UTG ($116.60)
    UTG+1 ($102.50)
    MP1 ($140.10)
    MP2 ($184.60)
    MP3 ($97)
    CO ($108.20)

    Preflop: Hero is Button with 9, 9
    1 fold, UTG+1 bets $4, 1 fold, MP2 calls $4, 2 folds, Hero calls $4, 1 fold, BB calls $3

    Flop: ($16.50) 8, 9, J (4 players)
    BB checks, UTG+1 bets $12, 1 fold, Hero raises to $30, BB raises to $100, UTG+1 calls $86.50 (All-In), Hero raises to $185.70 (All-In), BB calls $85.70

    Turn: ($486.40) 2 (3 players, 2 all-in)

    River: ($486.40) 7 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $486.40 | Rake: $3

    Results:
    Hero mucked 9, 9 (three of a kind, nines).
    BB had Q, 10 (straight, Queen high).
    UTG+1 mucked J, J (three of a kind, Jacks).
    Outcome: BB won $483.40

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP1 ($340.80)
    Hero (MP2) ($103.20)
    CO ($101.15)
    Button ($104.50)
    SB ($100)
    BB ($100)
    UTG ($123.55)

    Preflop: Hero is MP2 with K, K
    2 folds, Hero bets $3, 3 folds, BB calls $2

    Flop: ($6.50) 4, 4, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

    Turn: ($14.50) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $9, BB calls $9

    River: ($32.50) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $22, BB raises to $84 (All-In), Hero calls $62

    Total pot: $200.50 | Rake: $3

    Results:
    BB had 4, 4 (four of a kind, fours).
    Hero mucked K, K (full house, Kings over fours).
    Outcome: BB won $197.50


    Leili ajavad need kuud, kus alguses tuleb hüper miinus ja siis terve kuu roni välja sealt, kohe kuidagi ei õnnestu ptsi.

    obv on sisse tulnud mõned TT preflop all inid kah see kuu, aga no kui mingi värdi väänas 4 korda järjest ühes lauas squeeze otsa , siis on Tal ikka KK , kui ma lõpux TT'ga kätte maxta tahan ja enne seda QQ'ga 4bettisin, siis floppas A. Siuke idioot ka, ei 5Beti all in, vaid callib 4Beti alati.

    Lõpus mingi turp callis veel KT'ga squeeze ära ja floppas straighti mu AK vastu, ohtlik board oli, aga maxin tildi pärast kinni värdja.
    Peab hetkel lühemaid sesse tegema, tunda on, et lõpupoole on tilt kerge tulema.

  6. #506

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Üle pika aja tundsin, et mängisin terve sessi suht head mängu, aga lõppkokkuvõtteks polnud siiski abi, kukkusin tagasi kuu madalpunkti.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($15.50)
    SB ($78.65)
    Hero (BB) ($100)
    UTG ($93.50)
    UTG+1 ($148.75)
    MP1 ($192.40)
    MP2 ($100)
    MP3 ($100)
    CO ($127.05)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    1 fold, UTG+1 bets $4, 6 folds, Hero raises to $14, UTG+1 calls $10

    Flop: ($28.50) 5, 2, 9 (2 players)
    Hero bets $15, UTG+1 calls $15

    Turn: ($58.50) 9 (2 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $15, Hero raises to $55, UTG+1 calls $40

    River: ($168.50) 10 (2 players)
    Hero bets $16 (All-In), UTG+1 calls $16

    Total pot: $200.50 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and nines).
    UTG+1 had 9, A (three of a kind, nines).
    Outcome: UTG+1 won $197.50



    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($100)
    Hero (MP3) ($100.90)
    CO ($122)
    Button ($78.40)
    SB ($75.10)
    BB ($104.50)
    UTG ($56.45)
    UTG+1 ($198.50)
    MP1 ($100)

    Preflop: Hero is MP3 with 8, 8
    1 fold, UTG+1 bets $4, 2 folds, Hero calls $4, CO calls $4, Button calls $4, 2 folds

    Flop: ($17.50) 9, 8, 9 (4 players)
    UTG+1 bets $9, Hero calls $9, 2 folds

    Turn: ($35.50) 2 (2 players)
    UTG+1 bets $25, Hero calls $25

    River: ($85.50) 9 (2 players)
    UTG+1 bets $63, Hero folds

    Total pot: $85.50 | Rake: $3

    Results:
    UTG+1 didn't show
    Outcome: UTG+1 won $82.50



    Veel kaua anaali saan, siis järgmine kuu on back to NL50

  7. #507

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kuna PS'is annab nüüd mängijatele panna silte külge, siis teen väikesi uuringuid regularide kohta.

    Panin kirja paberile kuskil 60-70 mängija nimed ja VPIP ja PFRid, kellega enim käsi NL100's koos mänginud ning nüüd uurin tasahaaval PTRist nende winratesi.

    Tundub, et 1BB/100 on täica sheff winrate NL100's, sest enamus põhinimed, keda lauas iga päev kohtan on 0.20-0.80BB/100 vahemikus mängijad.

    Tuleks vist veel kodutööd teha ja uurida kõige marginaalseimate mängijate leake ning neid siis exploitima hakata, kuigi jah NL100's veel nii palju laudu, et raske saada suurt samplet. Hetkel ühe enim minu laudades mängitud tegelasega on nati üle 10k käe, kuid neid kelle kohta üle 5k käe on, 15-20 kanti ainult.

    Endal on kah juba PTR'is ligi 250k kätt ning mu winrate kah suht marginaalne, dunno kas hakkab karm tõde ilmsiks tulema, et olen suht fish endiselt ;D
    Aga mu põhiprobleemid on vähemalt suht teada, downswingi ajal mäng lihtsalt laguneb ning kohati ikka tuleb monkey tilti ning siis on mu fold to Flop Cbet liiga kõrge, ehk ma ei taju üldse floati kohti ära ning üliharva olen üritanud mingit mitme bulletiga bluffi korraldada, siis on ikka hilisemal tänaval reraise vastas. Samuti on big blindi WR vist nati pask, SB on okeish.

    Oleksin avatud ka ühissesside pakkumistele NL100 või NL200 full ring masteritega , vaataks hea meelega mängu ja võixin ka ise vaatluse all olla!

  8. #508
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kui arvad, et 1PT/BB 100NL'is ok sheff winrate siis tõenäoliselt 100NL jääb su laeks.

  9. #509

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui arvad, et 1PT/BB 100NL'is ok sheff winrate siis tõenäoliselt 100NL jääb su laeks.
    Mitte minu jaoks fish, vaid keskmiste mängijate mõttes.

    Aga tra fcked up run ikka hetkel, stabiilselt saan iga sess KK vs AA ja ära ei tõmba üldse.
    Kuid viimased 4 korda kui sain AA vs KK, siis pidas neist ainult üx, unreal.

    Set over sette ka täna kaks tükki ja Nut boat vs Quads oli ka täna taaskord.
    Nii kaua swingis olnud, et ei tea ka enam, mis on õige, mis vale, pea sassis.

  10. #510
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kui võtta loogiliselt, siis enamus need 1BB ja kehvemad winratega vennad (paljud on ka miinuses mängijad ja suurelt) on LAG või TAG manjakid, kes ajavad konkreetselt variatsooni suureks ka teistel. Kõigil neil on 3bet ja 4bet laes ja osad on sellised, kui on openraise ja call ning nemad blindidel, siis tuleb sealt squeez any two jne, isegi lampi vahelduva eduga 4bet bluffivad 46s või mingi pasaga aga kuna fishe on nä NL50 väga vähe, siis lõputult ei saa ju foldida ka jj, qq, ak jne, mis peaks küll tihti olema nende ranges ees aga näed enamus ajast kui lähed üritama saad vastu kotte.

    Mul ka isegi AA enam ei pea pre lükates KK, QQ ja isegi JJ vastu, unreal :o KK ei hakka rääkima, sest see toodab momendil suurt kahjumit, sest iga sess on paar korda AA vastas. Väga julmalt regularid on callinud viimaselajal just QQ ja JJ 4bette ning insta hitivad, rääkimata siis juba 3beti callimisest mingi saastaga nagu 44 näiteks, mis tahab ka alati tulla.

    Poti kontrollimine on suht mõtetu Starsis vähemalt viimase 250k käe jooksul olen tähele pannud. Flopi ju callivad pos any two ning turni chekkides (nä board läheb järjest märjemaks) sokud bluffima saades on neil maagiline river alati hittimas seti näol.

    Kõge parem viimane kräkkimine oli aga AA vs J7o, kui donk callis 4beti ja flop QJ2 lükkas nuppe, ma call ning river 7, elu on lill.

    Ei kannata isegi nl50 enam mängida, sest kõik on rigged pask ja tänasest lasen nl25, kuni kuu alguseini, kui 6k boonuseid kätte saan ja ütlen rigged saidiga nägemist, ei jõua lihtsalt ära oodata ;D

    Fucking pokkeri pro nl25 ahahahaha

    Kindlasti ranka võib ju ägada siin igaühele, et ei beadi või ei hakka beatima kõrgemaid limiite sellise winratega, oleme ausad ranka vastu ei saa ju keegi

  11. #511
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    TIGRANO, oled kindel, et oled korrektselt adjustinud sellise spewtard stiili vastu? Tihti on head kivi-käärid-paber tüüpi lahendused olemas igal situatsioonil vs konkreetne villaini tüüp.

  12. #512
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    TIGRANO, oled kindel, et oled korrektselt adjustinud sellise spewtard stiili vastu? Tihti on head kivi-käärid-paber tüüpi lahendused olemas igal situatsioonil vs konkreetne villaini tüüp.
    Olen ühtteist kursis kuidas mängida teatud mängijatüüpide vastu ja saada neilt maximum valuet.

    Seal ei anna väga palju teha, kui lauas on neid enamus, siis vältida neid ei saa ehk ikka oled nende vastu palju OOP ehk 3bettide ja squeezidest pole pääsu. Paika neid panna ei saa, sest nad lasevad oma samat stiili miljon kätt (isegi kui on miinuses 300k kätt aga statid on 22/20 ja 3bet 8 sest vägev on). Jälgin suht palju, kes on mu seljataga ja tihti ei coldcalli setmine eesmärgiga open raise isegi ep, mp pealt järgi, sest sellel pole pointi, kui sqeez on suht suure tõenäosusege tulemas. Samuti ei isoleeri enam fishe, sest 3bet on tulemas. Olen korduvalt trappinud neid QQ+ callides open raise, et lükata nende 3beti peale otsa aga ees olles olen siiani kahjuks enamus kaotanud. Kõige huvitavam on isegi see, et nad ei respekti NITTide jne 3bette ega 4bette, mis on üli huvitav. Samuti trapin neid flopis top paari hea kikkeriga või hea käega, kus chekkides neile võimaluse bluffida annan jne

    Üks asi mida tegin esiteks: tõmbasin range kõvasti koomale, et ei peaks OOP eriti võitlema. Teiseks muutsin korduvalt bet size ja nüüd lõpuks leidsin arvatavasti kõige parema lahenduse, muidugi sõltuvalt lauast muudan seda aga üldiselt EP pealt lasen 4bb või 3bb (muidugi paljusi ei koti, et ep range peaks tugevam olema, lükkavad ikka saastaga otsa) , sest range on nüüd suht kitsas seal, edasi mp pealt 3 või lausa 2,25 bb tõstega, isegi üldjuhul 2,25bb ehk 3bettmise kasumlikkus muutub neil minuarust kehvemaks ja kui nad 3betivad väikselt, siis see annab mulle isegi OOP set mine oddsid vs nende range ning kui nad suurelt siis lihtsalt peaksid lon runnis nats hävima (mis muidugi neid ei koti) , sest varastamine ei ole väga kasumlik.

    Seega ainuke võimalus on neid adjustida, vältida või variatsioon suureks ja võitlusesse.

    Ning arvan suuresti, et nl50 on selline natuke haiglane seal Starsis tõesti, sest nl100 sellis asja päris ei olnud ehk hakkab neil seal rahast kahju juba, et ei saa sellist spewd lubada. Ning nl100 oli ka fishe rohkem ja sain vs fishi tühjaks tegemisele keskenduda.

    Kindlasti ka mindset on juba pe**es ja oma A mängust on asi kaugel ja järjest kaugemale läheb, seega vahel tuleb ka jama sisse, mis võiks olemata olla :)

  13. #513
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kas mängid ikka pidevalt 24 lauda, teises teemas küsisin ka :/?

  14. #514
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Kas mängid ikka pidevalt 24 lauda, teises teemas küsisin ka :/?
    Mis sellega on? Loomulikult mängin 24 lauda, olen elu aeg mänginud palju laudu ja normaalse winratega ja vähemaks ei võta, sest plaan on boonus lõpetada ja ära minna teisi plaane täitma :) Oleks isegi praegu breakeven mänguga rohkem õnnelik, peaasi, et saaks varvast lasta sealt urkast. Kindlasti ei loe ka 24 laual mängimine, kui saad pidevalt sitturisse ees olles või loeb?

    Mängin oma abc mängu ja full ringis ehk ei vaja rohkem aega mõtlemiseks, et mis käega mängin preflopis, kes on vastased jne või kas ma pean foldima oop 3betile jne, lihtne fold ju ja vahel tõesti läheb rohkem aega vaja aga see on väga harva, mängiks ikka suht sarnaselt, sest see on full ring ja ei maksa ette kujutada endale.

    Üks asi, mis on jah miinus, et siis saaks table selectida paremini ja nendest sittadest laudadest, fishisemad välja selectida, kus ei oleks ainult regularid. Teiseks see on ikkagi madal limiit ja põhi kasum tuleb ikkagi volüümilt.

  15. #515
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Olen ühtteist kursis kuidas mängida teatud mängijatüüpide vastu ja saada neilt maximum valuet.

    Seal ei anna väga palju teha, kui lauas on neid enamus, siis vältida neid ei saa ehk ikka oled nende vastu palju OOP ehk 3bettide ja squeezidest pole pääsu. Paika neid panna ei saa, sest nad lasevad oma samat stiili miljon kätt (isegi kui on miinuses 300k kätt aga statid on 22/20 ja 3bet 8 sest vägev on). Jälgin suht palju, kes on mu seljataga ja tihti ei coldcalli setmine eesmärgiga open raise isegi ep, mp pealt järgi, sest sellel pole pointi, kui sqeez on suht suure tõenäosusege tulemas. Samuti ei isoleeri enam fishe, sest 3bet on tulemas. Olen korduvalt trappinud neid QQ+ callides open raise, et lükata nende 3beti peale otsa aga ees olles olen siiani kahjuks enamus kaotanud. Kõige huvitavam on isegi see, et nad ei respekti NITTide jne 3bette ega 4bette, mis on üli huvitav. Samuti trapin neid flopis top paari hea kikkeriga või hea käega, kus chekkides neile võimaluse bluffida annan jne

    Üks asi mida tegin esiteks: tõmbasin range kõvasti koomale, et ei peaks OOP eriti võitlema. Teiseks muutsin korduvalt bet size ja nüüd lõpuks leidsin arvatavasti kõige parema lahenduse, muidugi sõltuvalt lauast muudan seda aga üldiselt EP pealt lasen 4bb või 3bb (muidugi paljusi ei koti, et ep range peaks tugevam olema, lükkavad ikka saastaga otsa) , sest range on nüüd suht kitsas seal, edasi mp pealt 3 või lausa 2,25 bb tõstega, isegi üldjuhul 2,25bb ehk 3bettmise kasumlikkus muutub neil minuarust kehvemaks ja kui nad 3betivad väikselt, siis see annab mulle isegi OOP set mine oddsid vs nende range ning kui nad suurelt siis lihtsalt peaksid lon runnis nats hävima (mis muidugi neid ei koti) , sest varastamine ei ole väga kasumlik.

    Seega ainuke võimalus on neid adjustida, vältida või variatsioon suureks ja võitlusesse.

    Ning arvan suuresti, et nl50 on selline natuke haiglane seal Starsis tõesti, sest nl100 sellis asja päris ei olnud ehk hakkab neil seal rahast kahju juba, et ei saa sellist spewd lubada. Ning nl100 oli ka fishe rohkem ja sain vs fishi tühjaks tegemisele keskenduda.

    Kindlasti ka mindset on juba pe**es ja oma A mängust on asi kaugel ja järjest kaugemale läheb, seega vahel tuleb ka jama sisse, mis võiks olemata olla :)
    Kuidas sa neid paika panna ei saa? Pokker ei ole QQ+, AK ootamine. Kui vastane on squeeze happy siis setmined rahumeeli edasi ning kui see tolgus otsa paneb siis lükkad oma paariga otsa VALUE PEALE ning ongi nad abusetud.

    Kui nad on nõrgad vastased siis foldivad nad enamus ajast ja siis tihti paar ei tööta value peale aga paar töötab ikkagi paremini, kui näiteks suvaline väike äss või suited konnektor. Kui aga on väga spewy ahv, kes valmis lükkama suvalise mudaga siis juba iga taskupaar töötab puhtalt value peale.

    Üldiselt selline line on alguses flip, mille korvab surnud raha pangas ning kui vastane hakkab vastu mängima siis ühel hetkel avastad, et keskmised taskupaarid on väga hea väärtusega mõndade vastaste vastu.



  16. #516
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Ja QQ-ga EP raise callimine on täiesti standard, kui vastane ei ole donk.

  17. #517
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO


    Ning arvan suuresti, et nl50 on selline natuke haiglane seal Starsis tõesti, sest nl100 sellis asja päris ei olnud ehk hakkab neil seal rahast kahju juba, et ei saa sellist spewd lubada. Ning nl100 oli ka fishe rohkem ja sain vs fishi tühjaks tegemisele keskenduda.

    Kindlasti ka mindset on juba pe**es ja oma A mängust on asi kaugel ja järjest kaugemale läheb, seega vahel tuleb ka jama sisse, mis võiks olemata olla :)
    Pagan, endal tekib suur tahtmine otse NL-100sse minemiseks. Rolli poolest võiks seda juba proovida isegi, aga kui ma NL-50t ei suuda ilusti biitida, siis vaevalt et ma NL-100s suudaksin midagi korda saata.

  18. #518

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Trap trapi otsas, igalpool setid ja asjad, ei saa üldse.
    Tuli vist suurim miinuspäev kah nüüd, kuu on päris ****** miinuses nüüd. Tänu cashoutile pole enam BR ka üldiselt enam NL100'le kohane pärast tänast, nii, et liigun allapoole hetkel, vaatab kas NL25 või NL50.
    Võtsin mõned "flipid" ka lõpupoole, obv alati AK'l AA vastas.

    nv proovin veel vb NL100

    Kaks ägedat kätt ka ühe ja sama fishi vastu

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP2 ($96.60)
    CO ($165.60)
    Button ($122.75)
    SB ($76.95)
    Hero (BB) ($117.40)
    UTG ($119.50)
    UTG+1 ($50.55)
    MP1 ($111.25)

    Preflop: Hero is BB with A, 10
    1 fold, UTG+1 calls $1, 4 folds, SB calls $0.50, Hero bets $4, UTG+1 calls $3, SB calls $3

    Flop: ($12) 7, 10, 6 (3 players)
    SB bets $5, Hero calls $5, 1 fold

    Turn: ($22) 10 (2 players)
    SB bets $10, Hero raises to $30, SB calls $20

    River: ($82) 9 (2 players)
    SB bets $37.95 (All-In), Hero calls $37.95

    Total pot: $157.90 | Rake: $3

    Results:
    SB had 8, 8 (straight, ten high).
    Hero mucked A, 10 (three of a kind, tens).
    Outcome: SB won $154.90


    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($127.20)
    MP1 ($20)
    MP2 ($20)
    MP3 ($73.05)
    Hero (CO) ($134.25)
    Button ($18.50)
    SB ($100)
    BB ($100)
    UTG ($112.50)

    Preflop: Hero is CO with 9, 9
    3 folds, MP2 bets $3, MP3 calls $3, Hero calls $3, 3 folds

    Flop: ($10.50) 9, 3, 7 (3 players)
    MP2 checks, MP3 bets $10, Hero raises to $30, 1 fold, MP3 calls $20

    Turn: ($70.50) 5 (2 players)
    MP3 checks, Hero bets $67.50, MP3 calls $40.05 (All-In)

    River: ($150.60) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $150.60 | Rake: $3

    Results:
    MP3 had A, 8 (flush, nine high).
    Hero mucked 9, 9 (three of a kind, nines).
    Outcome: MP3 won $147.60


    Üx teine fish floppis kaks 66'e setti mu vastu ka, ühel korral oli mul AK, teisel korral sain KQ'ga runner runner kunnide kolmiku.

  19. #519
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    ATo käsi PF on spew IMO, 99 PF on ka väga valesti mängitud.

  20. #520

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ATo käsi PF on spew IMO, 99 PF on ka väga valesti mängitud.
    Põhjendused võixid ka siis juba olla

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES