Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 155 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 3095
  1. #21

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Nii, aeg siis teha ka nädala kokkuvõte või noh, kuna alustasin märtsi algusest ja enne seda kokkuvõtet polnud, siis tuleb graafik märtsi algusest alates. Algus algas kohe biitide rohkelt ja juhtus igasuguseid jubedaid asju, siis tuli üx monster pot ning sellele järgnes ka selline hea tujuga mängitud hea jooxuga periood tänu suurele potile ja kasvasin juba päris hea kasumini, kuid obv järgmine sessioon oli kohe valus laks peale ja obv lendasin tagasi nulli. Siis kuskil 8.8k kätt oli mängitud ja olin kuskil +80 peal, mõtlesin, et no vähemalt esimesed 10k kätt tuleb vist NL50's plusspoolele, aga need 1200 kätt, mis veel minna oli ei tulnud üldse lõbusad ja suht tiltisin terve sessi pärast mingit alguses saadud räigeid biite :D
    Aga siis võtsin ennast kokku ja mõtlesin kui palju suuri vigu olin teinud siiski nende esimese 10k käe jooksul ning otsustasin enne igat suurt calli võtta timebanki ja asi ikka suure hoolega läbi mõelda enne kui turnis all ini callin. Turnis all inide callimine on vist mu kõige suurem leak hetkel. Aga igatahes tuli siis üks võimas sess üle 5000 käega, millest siin juba on graafik ka olemas ja selle sessiooni jooksul võtsin enne kõiki suuri otsuseid time banki ja mõtlesin hoolega läbi, et mis krt siin toimub. Tegin mõned päris tugevad foldid kah seekord, top2 paari läxid kahel korral foldi ning kahel korral 3 betitud potis tegin võimsad callid, kus tuli terve stack 1 paariga koju ära :) Kuid viimase 5k käe jooxul, kus jooxin 13bb/100 tegin ka siiski veel mõned vead keskmiste stackide vastu ning samuti sain kaks väga valusat biiti, millest ka juba räägitud, seega järgmisel esmaspäeval on graafik loodetavasti kõvasti võimsam ja stabiilsem ning loodan, et kätearv väga palju ei kannata, sest koolis hakkas nüüd projekt!






    Muide mida teha olukorras, kus on näiteks 1 4xbb raise ja 2-3 calli ning olen otsustanud squeezeda näiteks AJ'iga tõstes 12$ peale(On see liiga palju?).

    Ning call tuleb viimaselt tüübilt, kelle stack pärast calli jääb kuskil 20-25$ vahele. Flopis te ei hiti , seega mis edasi?

    Probleem on selles, et Cbet peaaegu igas normaalses suuruses commitib mind tema stacki vastu ära. Check ja give up? ???

  2. #22

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Set% päris hea. Olen ise sama palju käsi mänginud ning set endal 9,8% ja profit 100$ vähem sinust. Loodan, et saan varsti heaterit ning avg 5bb/100le. :)

  3. #23

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Set% päris hea. Olen ise sama palju käsi mänginud ning set endal 9,8% ja profit 100$ vähem sinust. Loodan, et saan varsti heaterit ning avg 5bb/100le. :)
    Mul see set% oli mingi esimesed 3k kätt vist midagi üle 20% ning siis tuli jõhker pikk aeg, kui oli midagi 2.0% ja hiljem 4.0%. 10k käe peal vist oli juba 11.8 peale läinud keskmine, mis siis normaalne, kuid lõpus nagu läx jälle natuke üles ;D

  4. #24
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mul 3k kätt vähem, aga olen teist natuke ees :P. Ptuiptuiptui ka selle peale.

  5. #25

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mõtlesin vahepeal, et teeks mingi teema, kus küsiks inimestelt suurte sampletega winratesi ja teeks mingid edetabelid või üritaks lausa mingi väixe website teha, kuhu need tabelid panna, aga siis hakkasin mõtlema, et mul pole üheski limiidis vist üle 50k käe ja alla selle suht mõttetu võrrelda ;D

    Aga kui keegi enne mind ei tee, siis millalgi olen küll nõus hakkama mingeid edetabeleid haldama, kuhu teeks iga limiidi jaoks eraldi winrate edetabelid vähemalt 50k käe samplega ja vähemalt 100k käe samplega eraldi. põnev oleks vaadata, mida keegi siin kuskil limiidis saavutada suutnud on ja kus ka ise paikneks :)

  6. #26
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    teoorias huvitav idee, praktikas läheb 100% e-peenisega vehkimiseks.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Irw tra irw.

    Lugesin su pealkirja ja siis tuli mõte: Rudi invaliidiiks ja ratastooli.

    Mitte midagi isiklikku :P

  8. #28

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas tdx
    teoorias huvitav idee, praktikas läheb 100% e-peenisega vehkimiseks.
    Peeniste vehklemine on põnev ;D

  9. #29

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Täna oli jälle eestlaste rohke päev Starsis. Keegi Mihkel ja Toomasl olid, keda varemgi näind ning esmakordselt nägin cashis Tigranot ja leitsi ;D

    Mingi v**djas biit oli ka jälle, mul 77, J75 flop, turn on J, vastane reraiseb suurelt, millegi pärast J'i peale ei pand ja lihtsalt callisin, river on veel üx J, DOH!
    Vastasel 99.

    Aga lõpus sain siiski sellise käega väikse kasumi peale enne kui tuleb minna üle väga pika aja öövahetusse!!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (CO) ($56.35)
    Button ($79)
    SB ($52.25)
    BB ($55.50)
    UTG ($51.65)
    UTG+1 ($110.20)
    MP1 ($56.45)
    MP2 ($25.45)

    Preflop: Hero is CO with 10, 10
    3 folds, MP2 calls $0.50, Hero bets $2.50, 1 fold, SB calls $2.25, 2 folds

    Flop: ($6) K, 10, A (2 players)
    SB checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.50

    Turn: ($15) 8 (2 players)
    SB bets $14.30, Hero calls $14.30

    River: ($43.60) 4 (2 players)
    SB bets $15, Hero calls $15

    Total pot: $73.60 | Rake: $3

    Results:
    SB had Q, Q (one pair, Queens).
    Hero had 10, 10 (three of a kind, tens).
    Outcome: Hero won $70.60

    Callisin turni, sest Tal oli teine käsi lauas ja bet oli liiga suur :P

  10. #30
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Pusisin jah paaris lauas ja märkasin ka Sind ja

    Eestlasi oli üldse palju seal.

  11. #31

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!



    Ülikõvad statid tulid tänasel sessioonil, 3Bet 5.6% 8) AF 5.69 8) ja veel palju muid :)

    Kuid kõige tähtsam on see, et 2 viimast sessi on läinud VPIP ja PFR ligi 2% võrra kõrgemaks ning see on tulnud sellest, et olen CO ja Buttoni pealt julgemaks muutunud :)

    Aga vahepeal täna 3Bettisin 3 kätt järjest hilistest positsioonidest ja huvitav, et keegi eriti leili ei läinud ;D

    Ning nüüd olen umbes 800 käe kaugusel NL50's 20k käe täitumisest ning pärast esimese 10k käe -80$ faili on järgmise 10k käe tulemas üle ootuste kena kui viimase 800 käega mingi katastroof ei juhtu :)

  12. #32

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Lubasin hakata siia oma halbu käsi postitama, aga viimasel ajal polegi eriti ette tulnud kohutavaid vigu, olen oma foldmasina taas tööle saanud, seega päeviku tegemine SUCCESS ;D Enamus sellised piiri peal callid on kah viimasel ajal hoopis ilusad readcallid olnud :)

  13. #33
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kuidas bb/100'le on, mul on paar puhkep2eva olnud ning eile mängisin 1000 kätt ...ja sian mingi ca 3BI. hetkel on 4.26bb/100'le 32k käe põhjak. arvestades et 20k olin break even, on imo tulemus super :D

  14. #34
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo


    Ülikõvad statid tulid tänasel sessioonil, 3Bet 5.6% 8) AF 5.69 8) ja veel palju muid :)

    Kuid kõige tähtsam on see, et 2 viimast sessi on läinud VPIP ja PFR ligi 2% võrra kõrgemaks ning see on tulnud sellest, et olen CO ja Buttoni pealt julgemaks muutunud :)

    Aga vahepeal täna 3Bettisin 3 kätt järjest hilistest positsioonidest ja huvitav, et keegi eriti leili ei läinud ;D

    Ning nüüd olen umbes 800 käe kaugusel NL50's 20k käe täitumisest ning pärast esimese 10k käe -80$ faili on järgmise 10k käe tulemas üle ootuste kena kui viimase 800 käega mingi katastroof ei juhtu :)
    imo cbet 96% on wayy to palju aga see on väike sample ka ... possible et hittisid enamus floppe vms

  15. #35

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Mul oli ta vahepeal väixem, aga ma ei tea, mulle meeldib nii kui ma pmst cbetin kõik heads up potid. Enamuse ajast ma karistan limpereid või 3Betin kah, siis obv peab ju Cbettima :)

    Eile vaatasin, üle 19k käe oli vist nüüd kuskil natuke üle 5bb/100.

    Viimased 9k kätt 14bb/100 :P

    Aga tra, täna õhtul lähen tööle, seega reede õhtune grind jääb ära, pärast tööd, mis on siis kella 11 aeg, siis nii väsinud, et ei tasu vist enam.
    See eest laupäev ja pühapäev tuleb mingi 6k kätt teha, et nädal ikka 10k kätt ära tuleks. Kuigi ehk tuleb rohkem :)

  16. #36
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Plaanis reede-pühap ->15k kätt ... oleneb kuidas õhtu kulmineerib, kui turnat l2hme classicusse m2ngima, siis ilmselt hakkavad symboolsed joogid :D

  17. #37

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Plaanis reede-pühap ->15k kätt ... oleneb kuidas õhtu kulmineerib, kui turnat l2hme classicusse m2ngima, siis ilmselt hakkavad symboolsed joogid :D
    Kätearvult ma vist Sind ei suuda biitida, mängid liiga palju laudu ka rsk ;D
    Aga winrate ja kasum tuleks ikka põske teha Sulle :)

    Muide, eile oli ühes lauas lausa kaks BMW märgiga donki ;D

  18. #38
    leits
    Guest

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    noo igas kuus on mingi break even sess, kellel rohkem kellel v2hem, samas upswing on hea, keep up the good work :=)

  19. #39

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($9.05)
    SB ($42.95)
    BB ($30.45)
    UTG ($50.20)
    UTG+1 ($54.05)
    MP1 ($50)
    MP2 ($49.75)
    MP3 ($52)
    Hero (CO) ($50)

    Preflop: Hero is CO with Q, K
    4 folds, MP3 bets $2, Hero calls $2, 3 folds

    Flop: ($4.75) J, Q, 4 (2 players)
    MP3 checks, Hero bets $4, MP3 raises to $8, Hero raises to $12, 1 fold

    Total pot: $20.75 | Rake: $1

    Results:
    Hero didn't show Q, K (nothing).
    Outcome: Hero won $19.75


    Mingi imelik käsi oli see, 7/5 NIT oli ja see reraise flopil oli nii ülimegasuperinsta minraise, et mul oli tunne, et midagi on jama ja panin pulli pärast minraise otsa ja tuli suht insta fold kah ;D
    Vb oli misclick Tal :)

    Vaatasin eilsed potid üle ka, ühtegi suurt potti eile ei tulnudki, suurim võit käega oli 28$, ülejäänud olid kuskil 20$ kanti ja alla. Suurim kaotatud pot oli set vs set 21$ ;D
    Aga eile väike leak oli tegelt see, et umbes 3 korral ei võtnud riveris valuet, kus olex pidanud.

    Aeglaselt sõuad, kaugele jõuad 8)


  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    See minraise on ju jube, nii mängides sa müüd oma positsioonilise eelise kõige odavamalt maha. Pealegi saab ta oddse edasi mastiga callimiseks ning võib vabalt drawga sisse lükata ja sa võid foldida best handi või callida halvemaga.

    Calli ta minraise ja vaata, mis juhtub turnil.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES