Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2331323334354383133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 3095
  1. #641

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Miks nii?

    NL50es on tunduvalt vähem laudasid= vähem fishe= vähem raha mida võita...

    Eesmärk on ikkagi võimalikult palju raha võita ju ?

    Nitte tappa võib NL100s ka ju...

  2. #642
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404

  3. #643
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404
    Oot see on siis $5/100hands ehk 5PTBB/100. Üsna ulme vist

    Edit: siiski jah tal PTRis 4.4, aga tundub, et osa NL50 on mängitud 2008 aastal, sest salvestatud ainult 200K kätt? Ja Fulltiltis "ainult" 2.8
    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/fareed1234
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 26.02.10 at 11:10

  4. #644

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    See NL-50 ei ole nii hull. Kuidas mõni vend suudab seal sellist tulemust Teie meelest näidata?

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=40404
    Vot kuidas Ta suudab, seda me ei tea ja sellepärast ei suudagi ise näidata

  5. #645

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    See on mingi bot raisk:D umb nagu Nanonoko liiga sujuvalt liigub kõik ülesmäge...

  6. #646

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    , aga mingid +25$ sessioonid on minu jaox nagu downswingid :D
    Palju laudu sa korraga mängid ja kui pikad sessid on (käte arv ja minutid)

  7. #647

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis on sul mängus puudujääk, mida peaksid parandama ja just vastupidi peaksid omale seadma eesmärgi - tappa 50NL-is nitte.


    See +miljon

  8. #648

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Palju laudu sa korraga mängid ja kui pikad sessid on (käte arv ja minutid)
    Mul üldiselt alla 150 minutisi sesse on väga harva, enamus sessioonid on 200-500 minuti vahele. Käte arv siis enamasti 2000-6000.

    Enamuse ajast üritan mängida 15 lauda või vähem, kuigi vahel laudade vahetamine läheb hoogu ja järsku on 17-18 lauda lahti, kuid siis üritan ruttu nitisemad välja ajada, sest mulle tundub, et 13-17 laua vahemikus on mul mingi väga suur winrate langus, hakkan kohe otsuseid liiga kiiresti langetama, kuigi pole vaja ja enamasti väljendub see üli paskades callides! Samas alla 15 laua mängides on natuke igav käsi oodata, kuid kui lõpux käsi tuleb, siis suudan selle väga kvaliteetselt mängida!

  9. #649
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    wow, minu sessid on max 500 kätt see kuu olnud. volüüm on ikka megaväike. Märtsist hakkan laskma hommikul kell 8-11 ja õhtul miski 17-20. vaatab mis asjast saab.
    edu rudi NL100 shotiga!

  10. #650

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    ossaa perse.. 500minutit. Ise teen üle 2h sesse väga harva (enamus ikka sinna 500käe kanti, ehk 45minti) Ja peale 2h mängimist on küll selline jube liinika tunne ja tahan lauad kinni panna.
    Aga mingi 8h järjest lasta...holy crap. Muidugi kui pokker oleks ainus sissetulek, siis ilmselt prooviks ka ikka mingi 4-6h päevas lasta.

  11. #651

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Dunno, minul on asi ainult laudadesse istumises, kui laudadesse juba istun , siis pole isu kuhugi ära minna. Vb hakkab natuke winrate peale kah ja kohati muutun natuke robotiks kui keskendumisvõime pikapeale nõrgeneb, aga sel pole vahet, kui hommikul kella viiest kingitakse alati 3-5BI'd niisama, siis enne ei saa ju lõpetada nagunii

  12. #652

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    rudi, aga mix mitte teha mingeid 800 käelisi sesse (ca 8 lauda) nagu mina, ehk läheb mäng veel paremaks?
    või siis kui sa teed mingi 15 lauda korraga, siis 1500-1800 käeline sess :)

  13. #653

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    rudi, aga mix mitte teha mingeid 800 käelisi sesse (ca 8 lauda) nagu mina, ehk läheb mäng veel paremaks?
    või siis kui sa teed mingi 15 lauda korraga, siis 1500-1800 käeline sess :)
    Rudi olen, postitan teerajaja juurest hetkel.

    Dunno, lühikeste sessidega on see asi ka, et esimesed 30 minutit on see laudadesse istumine ja sealt läheb ka omajagu hourlyt minema.
    Kuigi , kui vahepeal 6maxi mängisin, siis 6maxiga oli küll nii, et üle 1.5h on raske keskendunult mängida, sest nii palju marginaalsemaid käsi tuleb mängida ja aju peab rohkem tööd tegema, Full ringis on asi nii palju lihtsam ja pikemalt lasta on palju kergem!

  14. #654
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Dunno, minul on asi ainult laudadesse istumises, kui laudadesse juba istun , siis pole isu kuhugi ära minna. Vb hakkab natuke winrate peale kah ja kohati muutun natuke robotiks kui keskendumisvõime pikapeale nõrgeneb, aga sel pole vahet, kui hommikul kella viiest kingitakse alati 3-5BI'd niisama, siis enne ei saa ju lõpetada nagunii
    Mul on sama asi. Ma ei suuda mitte mingit mängu ega kasumit 2 tunnise sessiga näidata. Samas kui olen nö. sisse elanud ja paar tundi sooja teinud siis on hoopis teine teema. Tippvorm ja ka kõige kasumlikum aeg on tavaliselt vastu hommikut peale kuuendat tundi, kus osad regid on väsinud ja mingeid klubitajaid vms agro fishe tuleb robinal sisse. On ka 12h sesse ette tulnud küll siis mõningate lühemate pausidega, mis väljenduvad pigem sit oudiga või siis 30 minutilise pausiga.
    Samas vahest ei mängi 2-3 päeva järjest või kauemgi.

  15. #655

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Tekkis siis selline olukord, et tulin just linnast koju ja natuke üle 300 VPP puudu 7.5k'st, mis on vaja teha iga kuu, et Supernova säiliks. Well, väsimus peal, üldse pole isu 3k kätt NL25 grindida, aga magan probably õhtuni ja õhtul 50km klassikat vaja vaadata ja päris viimase hetke peale ei taha ka jätta, äkki kaob internet ära vms, seega peab mängima.

    Läxin siis NL100, kus saab asja siis 1k käega tehtud.

    Well, 300 VPP asemel sain hoopis üle 300$ ning VPP'si tuli koguni 450



    WHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    Sick ikka kui palju käsi tuleb NL100's tänu sellele, et lauad pole nii fishised ja enamus käsi lõppeb juba preflop, mingi 9-13 lauda praegu tuli ligi 700 kätt tunnis, see ikka ulme palju ja see on täica bumhunteri laudade kogus :)

    Nädalake veel NL25 ja see õhkpadi, mis täna siis tekkis peax aitama mul väga mugavalt järgmine nv NL100 mängida ! :)

    WHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EE

  16. #656

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    väga ilus graafik :)

  17. #657

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Lakbox

  18. #658

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]



    Uskumatu, kui palju on NL25's selliseid vendi :)
    Pmst need siis regulaarsed fishid

  19. #659

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]



    [ ] Kolmapäeva öösiti pole fishe


    Lisaks sellele mul see kuu 11700 kätt kokku ning EV joon jooxeb 13bb/100 peal, AGA MINA OLEN 5BI ÜLE EV, HIH! :D
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 04.03.10 at 07:43

  20. #660
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    ma ei saa päris hästi aru miks sa NL25s veel mängid.. imho siin su graafikuid ja tegemisi vaadates paistad ikka väga solid mängija..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES