Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2533343536374585135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 3095
  1. #681

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Rudi ja siis tuleb kogematta BB sulle ja siis sa ju ometigi ei saa lahkuda ja siis kohe SB kuna see oleks ju raha tuulde viskamine ja siis BU ja CO:D 6max on saatanast!

  2. #682

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Johhembuhhen

    flush flush flush flush flush

    4 broadway setti flushiti ära täna + 1 top 2 ja üx 88'te set.

    Sitax olexin võinud säästa ka, aga ma bettisin nii palju, et ei saa flushi peale panna ja valuebet committisin enamus riverid ära ka. Ptsi rsk, ei teagi, kas mängisin need riverid sitasti või standard. Samas KK, QQ, AA setid, enamus 3Bet potid ka, no ei pane ju neid lambaid flushi peale ja ei tohi karta, tuleb valuet võtta !

    Samas ainult -280$ sellise hunniku flushimiste vastu, 189$ pot oli veel ka, kus QQ riverdas 222 setile ära, seega suht win sess vist siiski !

  3. #683

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Krdi gay trap oli, nägin kätt, kus NL100 enimvõitnud regular jrockhaf 3bettis fishi, ma foldisin Buttonilt JJ ära ja jäin huviga siis kätt jälgima. Flop oli J34 ja jrockhaf maxis mingi 4 way 3Bet potis fishi 34s kinni oma KK, ghhhh, mix ma flopile ei võind minna.

    Järgmine käsi siis jrockhaf isob seda sama fishi , mul QQ, panen 3Beti ja jrockhaf 4Bet shoveb, PFFFFFFFFF. Nähes kõike seda , et Tal oli just eelmine käsi KK, mul JJ ning, et Ta kaotas suure poti ja võis tilt olla, mul nüüd QQ, kuidas ma panen Ta nüüd millegi muu kui AK peale????
    obv shoves Ta oma KK probably just mõeldes, et ma sedasi võin mõelda.

  4. #684

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Pole küll rekordsuurusega pot, kuid kuna võitsin 3 mehe stackid, siis tuli ikkagi pot, kus ühe käega kõige suurema profiti teenisin!

    Pole just kõige ilusam käsi vist, kuid SB ja BB olid MEGAFISHID , UTG oli reg. Preflop siis vaatasin, et sellisest varajasest positsioonist jääb mulle isegi positsioon postflop ja ulme oddsid, seega läxin nende fishude vastu flopile ning flopil siis oli mul vist mingi 86$ callida 246$ potti ja kindel värk, et see viimane fishu paneb ka oma viimase raha sisse. Ma väga täpne equity matemaatik ei ole, aga teadsin, et isegi seti vastu on mul sellises potis suht hea seis, seega pidin callima ja TULI ÄRA :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($109.40)
    Button ($100)
    SB ($110.45)
    BB ($74.20)
    UTG ($101)
    MP1 ($119.10)
    Hero (MP2) ($100)

    Preflop: Hero is MP2 with K, Q
    UTG bets $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds, SB raises to $14, BB calls $13, UTG calls $11, Hero calls $11

    Flop: ($56) 8, 7, 2 (4 players)
    SB bets $49, BB raises to $60.20 (All-In), UTG raises to $87 (All-In), Hero calls $86 (All-In), SB calls $38

    Turn: ($376.20) 3 (4 players, 3 all-in)

    River: ($376.20) K (4 players, 3 all-in)

    Total pot: $376.20 | Rake: $3

    Results:
    SB had J, J (one pair, Jacks).
    BB mucked 9, J (high card, King).
    UTG had 2, 2 (three of a kind, twos).
    Hero had K, Q (flush, King high).
    Outcome: UTG won $2, Hero won $371.20


    Muidu olen NL100 juba suht break-even minimaalselt võitnud tükk aega, vigu olen siiski teinud, natuke probably taas õppinud ning run ei tundu tegelikult kõige parem, seega loodan, et kuu teisel poolel suudan siiski arvestatava kasumi tekitada ja loodetavasti parema kasumi laudadest, kuid seda NL25 olex suutnud.
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 16.03.10 at 16:50

  5. #685
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Päris korralik benaraha tuli siit. mis see J9 tegi irw :D

  6. #686
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Päris korralik benaraha tuli siit. mis see J9 tegi irw :D
    Siuksed vennad Rudi autole ju kütet ostavadki regulaarselt :P

  7. #687

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    I'm in The Zone

    [YOUTUBE]bb11Zsw4KHw[/YOUTUBE]

  8. #688
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Pika sessi lasid lõpuks eile? Ja kuidas läks? Kui pikad pausid sul vahepeal toimuvad?
    Mõtlesin ise et rokin kah hommikuni suga laudades aga miski neljapaiku kippus uni silma ja läksin magama ära.

  9. #689

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Polnud eile nii väga pikk sess, suht standard. Hakkasin vist kella 2 aeg mängima, kuskil kell 4:45 sain korra lauad kinni ja närisin midagi ja niisama olin pool tundi, siis lasin edasi kuskil 5:15 kuni kaheksani.
    Mul on kohe kohe 100h täis saamas see kuu :)

    Eile lõpus tuli üle pika aja natuke halvem run ning jooxin ka alla EV. +350$ pealt sai kukutud lõpuks +150$ peale, aga õhtu siiski kasumis, peab rahule jääma. Mul niigi suur downswingi hirm praegu, nii kena jooks olnud juba ligi 20k kätt. Peab julgust olema, et laudadesse istuda :D

  10. #690
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    panin sind oma msni kui tahad võta vastu :)

  11. #691

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    panin sind oma msni kui tahad võta vastu :)
    Mingi julian huligaan tuli jah

  12. #692

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Krt, ma ikka suudan kohati halva jooksu tõttu sitemini mängima hakata. Panin täna paaris kohas ikka väga noobilt rahad sisse, kuna jooxin 400$ alla EV ning kukkusin esialgse +260 pealt -430$ peale.

    Kahes viimases lauas sain veel nüüd ühe ilusa AA vs KK ning üldse võitsin lõpus ikka päris palju potte ja jäi seis lõpux -150$. Aga oleks vead tegemata jätnud, oleks täiesti kena plussis sessioon olnud isgi 400$ alla EV joostes.

    SELF CONTROL DAMNIT, SELF CONTROL!!! Muud ei midagi.

    300k kätt sai ka täna NL100 täis ja sellisene on see seiklus siis olnud siiamaani:


  13. #693

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    oiii :D olen tundnud seda variatsiooni b2d poolt :D endal 10x v2hem käsi ja jooksen ca 15bi yles . tho flipid on tulnud .. midagi erilist suckoutind pole

    mis kellaaeg sa yldse mängid, hommikul vara? pole väga kohanud sind laudades

  14. #694

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Mängin siis kui juhtub, täna vist magama ei lähe, seega homsest alates tuleb jälle hommikust kuni õhtuni sessioone, praegu suutsin päris pikalt ööelu peal olla.

    Kui hästi läheb, siis järgmine kuu saab Pokerstarsis miljon kätt täis(Olen alati salamisi lootnud, et teisest miljonist alates hakkan oma EV joont püüdma )

    Loodetavasti on ka esimesed NL200 shotid tulemas teise miljoni algusepoolel, probably saab see olema limiit, kus ma lõpuks ometi ei ahnitse laudu, sest summad on juba väga ägedad!

  15. #695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Lifetime EV graph in bb-s plz.

  16. #696

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg Vaata postitust
    Lifetime EV graph in bb-s plz.
    Lifetime saab siis kui miljon täis, aga seal olen 58 BI alla EV, kui seda tahtsid teada

  17. #697

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Stabiilselt suhkamisse!
    Vähemalt on nii palju õnne täna olnud, et kõigil mingid poolikud või väixed stackid olnud.

    SS'ide vastu jooksen ka nii krdi halvasti, Stars on neile boomswitchi peale lükanud enne nende ära bannimist, et neil BR'id kasvaksid ja jätkaksid tavalise pokkeriga kui SS'imine ära bannitakse.


  18. #698
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?

  19. #699
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?
    See oleks kyll tõeline õnnistus!!

  20. #700

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    PokerStars plaanib SSid ära bännida? kust selline info? mis meetodiga? nagu FTP et min sisseoste 35BB?
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...tables-720944/


    Loodetavasti on siis tulemas otsus, et bannitakse! They fcking tilt me in every fcking way, EVERY DAY!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES