Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 155 EsimeneEsimene ... 2836373839404888138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 3095
  1. #741

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Käisin täna Olympicus ja ka seal leidsin mõningast kaardijooksu. Alguses sai mõned mastid ja päris kiiresti stack duubeldatud, siis olin suht kaardisurmas kuni bubbleni, kus olin ikka väga väike stack juba ja kõige väixemal hetkel leidsin Ässad, millega duubeldatud saada ning hiljem tulid ässad ja sain veel sama vanamehe limbiraha korjatud, kes enne mu ässad ära duubeldas.

    Siis tuli keyhand, see sama vana jälle raises vist UTG oli, 6 handed olime vist, ma hakkasin AT'ga mõtlema kas üle pushida, vanamees ropendas vene keeles ilgelt ja lükkasin sisse lol, vanal KK ja turnisin ässa :D Siis oli FT'ks suht kindel stack ja tuli FT. FT's ka kena algus , shortie vastu 99 vs JJ, turn jälle 9 :D Sellest hoolimata olin ma suht väikese stackiga , kuid tegin suht kena push fold mängu ja ühel hetkel olin vb isegi napilt chipleader 39k chipsiga , aga siis läxin liiga hoogu ja tegin vist vea. Blindid olid 2000/4000 ja lükkasin MP pealt KTo 5handed mängus 33k stackiga ja Alexei leidis AJ'i. Hittis floppi J'i, turnis oli mul veel open ender, aga ei tulnud ära. Dunno, 50k pot(159k chipsi oli tourneys kokku) ja coinflip , aga MP pealt siiski natuke halb lüke vb, kuna just neljandast kohast kasvas prize money märgatavalt ja ma olin sel hetkel suht mugaval positsioonil natuke parema käe ootamiseks.

    Kui laud veel 6max oli, siis oli üx ulme käsi, UTG pealt see sama vene känd tõstis 8k, mul oli 15k, mõtlesin 66'ga pushida, aga oli kahtlane tunne, Alexey lükkas üle ja vana callis, mõlemal ässad, noh good fold, sisetunne oli hea :D Aga tra, floppi lendas 6 rohvel, vanad olexid insta drawing dead olnud ja mul jõhker triple up ja chipleader ja kaks põhivastast cripled :D

    Aga noh, seekord läx siis nii ja jäi viies koht kahjuks, KTo käsi polnud viimane, 2 BB'd jäi alles ja BB peal 87s sain ilusti 3way sisse kütetud, board jooksis lootusetu, mõtlesin, et pold lootustki, aga tegelikult preflop oli ikka täica palju lootust, vanadel oli 95 ja mingi 63vms, aga Alexey 95 lõpetas mu tourney teekonna seekord.

    Tourney juures oli koom see, et algusest peale oli mu lauas alati vähemalt 3 naist, mõneks käeks oli isegi 4 naist. Vahepeal oli laud lausa selline, et naised omavahel lammutasid ja mehed vaatasid kõrvalt lol. Ning ka FT oli siis lausa kolme naisega laud :)

    10/10 cash oli kah kenasti jooksma saadud ning kojumineku isu mul polnud, otsustasin siis ka esimest korda live cashi proovida. Pidin mingi pool tundi waiting listis ootama, oi bläe kus selle ajal lammutati lauas, kui ma ootasin, pidevalt räiged 3bet potid ja 4 meest flopis jne :) Ostsin sisse fishise 1150 EEK'iga :D kaardijooksu eriti polnud ja suuremad fishid läksid laiali just siis kui lauda sain, aga sellegipoolest oli actionit küllaga. Mul õnnestus ka mõne odava flopiga väike kasum grindida , olin seal siis kuskil 2:30'st kuni kella kuueni kui laud kinni pandi ja jäin 130 EEKi plussi :D Vähemalt sai tournamendi ajal tarbitud söögi ja joogi raha tagasi teenitud! :D

  2. #742

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Rekordiline annetuste päev

    Muidugi katsetasin täna natuke rohkem laudu mängida ka üle pika aja lol, parem oleks võinud NL200 shoti võtta


  3. #743
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Päris karm sess, midagi taolist nagu roheliselkonnal hiljuti, kui laudu juurde võttis.

  4. #744

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Päris karm sess, midagi taolist nagu roheliselkonnal hiljuti, kui laudu juurde võttis.
    Njah, suht karm, et suuri potte nagu poldki eriti, kõik pudenes lihtsalt vaikselt non SD'ga ära ja SD joon sõudis vaikselt nulljoone all.

  5. #745
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Njah, suht karm, et suuri potte nagu poldki eriti, kõik pudenes lihtsalt vaikselt non SD'ga ära ja SD joon sõudis vaikselt nulljoone all.
    Jep vaatasin ise ka, et enamus väiksed potid järjest läinud.

  6. #746

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Vaatasin SCOOPi kava poole silmaga üle, Low NLHE Tourneisi tundus olevat siis kuskil 350$ jagu kui mõned rebuyd ka sisse arvestada ning jäid ka 2 öösel kell 3 algavad 109$'ist silma, mis arvatavasti on veidike väixemate fieldidega ning tasub proovida + Main Event 109$.

    Seega mu SCOOPi eelarve 700$-800$ kanti, oleneb palju rebuydega tiltan või kas üritan ka mõnele 215$'isele sattida :D

  7. #747

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Vahepeal tõmbasin mingi 20BI üles, nii, et suurim langus oli 1.4BI, nüüd siis juba ligi 20BI alla tagasi, nii, et suurim tõus 2BI vms :(

    30k kätt olin 10bb/100 winnar ja nüüd selline anaal, täitsa ptsis. Jalg oli juba NL200 uksevahel, nagu eelmine kordki.

    Tuleb 4k boonus ka ära unustada, ei jõua enam sellist volüümi teha, 186k FPP'd hetkel, kui maikuus mingeid Insta cashe või asju ei tule, siis saan 1500$ boonuseid kuni sõjaväeni järjest lahti grindida. Praegu mängin enamasti alla 10 laua, sest selles swingis tuleb kvaliteedile rõhuda, muidu tiltan end pooleks. Aga hetkel pole eriti kasu kui üxki fish ei maksa ning KK vs AA ja boat vs boat on teemaks :/ Praegune hommik jälle -400$ 1000 käekest, oijah!

  8. #748
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    ai kurja küll. ma teen vastupidi, kui sitt jooks on siis teen rohkem laudu lahti ja nititsen rohkem. lasen tavapärase 13/10 asemel miski 10/8 :D. kellelegi muhvigi välja ei maksa ka. aga jah NL100 on juba tõsisem värk, seal peab muudmoodi üle elama need swingid

  9. #749

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Peab lootma, et doomswitch x Bonus doomswitch = Boomswitch

    Kuskilt ei saa potte, vastas on NutsErryTime

    Ostan ühe 1.5k$ boonuse ja loodan, et mu ülalolev võrrand peab paika

  10. #750

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Täna tuli jõusaalis kauaoodatud tulemus. Kui sügisel Taanist naasedes lükkasin värisedes 71kg rinnalt mitmeaasta taguse rekordikorduseks, siis täna tuli see kauaoodatud kolmekohaline number ära ja lükkasin 69kg kaaludes 101kg :D

    Lükkasin veel kahel korral üles, et kindlam oleks asi, mõlemad katsed ühesugused, lükkasin kuskil 75% teekonnast vupsti ära ja siis jäi nagu asi lukku kuskil 3-4 sekundit ja kang tõusis millimeetri haaval. Sõbra ergutuste najal siis sain sellest lukusasendist mõlemal korral omal jõul välja ja sain käed sirgeks :D

    Loodetavasti ei jää nüüd asi pidama ja varsti on numbrid veel suuremad, igatahes Keila jõusaalis üxki minust väiksem mees raskemaid kange ei näpi :D

  11. #751

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Täna tuli jõusaalis kauaoodatud tulemus. Kui sügisel Taanist naasedes lükkasin värisedes 71kg rinnalt mitmeaasta taguse rekordikorduseks, siis täna tuli see kauaoodatud kolmekohaline number ära ja lükkasin 69kg kaaludes 101kg :D

    Lükkasin veel kahel korral üles, et kindlam oleks asi, mõlemad katsed ühesugused, lükkasin kuskil 75% teekonnast vupsti ära ja siis jäi nagu asi lukku kuskil 3-4 sekundit ja kang tõusis millimeetri haaval. Sõbra ergutuste najal siis sain sellest lukusasendist mõlemal korral omal jõul välja ja sain käed sirgeks :D

    Loodetavasti ei jää nüüd asi pidama ja varsti on numbrid veel suuremad, igatahes Keila jõusaalis üxki minust väiksem mees raskemaid kange ei näpi :D
    Võta sõber backupicks ja harjuta half-presse umbes 95% maxist. Saad sellest lõpu lukust lahti.

    +32kg on kena muidugi.

  12. #752

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Ma peaaegu kunagi ei foldi 3Bet pottides Ässasi, eriti kui olen end nii ära commitinud riveriks, aga no see board oli lihtsalt nii haige, mõtlesin, et siin on nagunii parem 35$ säästa
    Täitsa perses retard, oli Tal vaja seda bluffi näidata lol


    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($70)
    SB ($100)
    BB ($100)
    UTG ($108.50)
    UTG+1 ($100)
    MP1 ($31.70)
    MP2 ($128.85)
    Hero (MP3) ($104.25)
    CO ($115.10)

    Preflop: Hero is MP3 with A, A
    UTG bets $3, 3 folds, Hero raises to $11, 4 folds, UTG calls $8

    Flop: ($23.50) 7, 10, 8 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $17, UTG calls $17

    Turn: ($57.50) Q (2 players)
    UTG checks, Hero bets $42, UTG calls $42

    River: ($141.50) J (2 players)
    UTG bets $38.50 (All-In), Hero folds

    Total pot: $141.50 | Rake: $3

    Results:
    UTG had J, A (one pair, Jacks).
    Outcome: UTG won $138.50

  13. #753

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Esimene preflop All-in NL200's

    See pot tõmbas üle keha värisema :D



    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    BB ($652.05)
    UTG ($183)
    MP1 ($200)
    MP2 ($206.35)
    CO ($212.90)
    Hero (Button) ($283)
    SB ($195)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    4 folds, Hero bets $5.30, SB calls $4.30, BB raises to $30, Hero raises to $80, 1 fold, BB raises to $652.05 (All-In), Hero calls $203 (All-In)

    Flop: ($571.30) 5, Q, 10 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($571.30) Q (2 players, 2 all-in)

    River: ($571.30) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $571.30 | Rake: $3

    Results:
    Hero had A, A (two pair, Aces and Queens).
    BB had A, K (one pair, Queens).
    Outcome: Hero won $568.30


    Kusjuures teine preflop all in on ka juba olnud, samuti oli see AA vs AK minu taskusse :D

  14. #754

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    oo nl200 juba, naiss .. mitme BIga umbes l2ksid nl200? NL100 graphi ei taha panna :)?

  15. #755

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    oo nl200 juba, naiss .. mitme BIga umbes l2ksid nl200? NL100 graphi ei taha panna :)?
    Nu NL100 graphis pole midagi ilusat, mingi 5k$ vist 300k käe kohta lol. Ega NL100'ga lõpparve pole, lihtsalt hetkel on mõneks nädalaks viiekohaline BR enne suurt cashouti ja laupäeva hommikusi fishe võib ikka kõrgemal jahtida :D

    Graphe saab kohekohe hästi palju nagunii, sest kohekohe homme või ülehomme miljon kätt täis PS'is :D

  16. #756

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Pärast NL200 shotti sattusin hommikuse ärkamise graafikusse ning pmst nädal aega ei mänginud, täna istusin taas laudadesse ning sai siis PS'is Miljon kätt täis grinditud.
    Homme ehk viitsin mõned graafikud panna. Aga mõtlesin ka, et kuna kogemustepagas on nii suur, siis võiks ka midagi tarka ette võtta ja oma kogemusi jagada. Kas rahvas sooviks näha videot või ehk mõnda artiklit mõnel teemal, mis mu tugeva küljena kuskilt silma jäänud?

  17. #757
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    soliidne video oleks rohkem kui nauditav

  18. #758

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Kas rahvas sooviks näha videot või ehk mõnda artiklit mõnel teemal, mis mu tugeva küljena kuskilt silma jäänud?
    Video oleks väga hea varjant

  19. #759
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    tee replayeriga video

  20. #760

    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Nii, igaüks saab siis vaadata graafikut mis Talle meeldib, et ma ei peaks rohkem laadima neid miljonikäe graafikud

    Million hands profit
    ( Click to show/hide )


    Million hands bb
    ( Click to show/hide )


    Million hands Showdown $
    ( Click to show/hide )


    Million hands Showdown bb
    ( Click to show/hide )


    Million hands EV $
    ( Click to show/hide )


    Million hands EV bb
    ( Click to show/hide )


    Million hands + Bonuses
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 23.05.10 at 11:37

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES